ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Cze 14, 2007 08:16
Zapraszamy do wspólnego oglądania spotkania finałowego LM
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 18:33   

Nieprawda :) Wszyscy rodowici kibice Man Utd są za Milanem - przynajmniej wszyscy Angole których znam. Niechęć do rywala powoduje, że "patriotyzm" się nie liczy...

AC KAMIL WAWA 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 12:55   

JEśli chciałbym obejrzeć w warszawie z innymi kibicami Milanu mecz finałowy, to może jakoś dokłądniej powiedzcie o tym miejscu w wawie, :forzamilan:

Z góry dziękuje.

Mam inną propozycję. Temat liczy niecałe dwie podstrony. Myslę, że po zapoznaniu się ze wszystkimi wypowiedziami wszelkie wątpliwości powinny zniknąć, a w przypadku dodatkowych pytań znajdziesz wskazówki do kogo się z nimi zwrócić.

pozdrawiam
dez

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 15:59   

w jutrzejszych faktach lub faktach sportowych rmf fm powienien pojawic sie krotki material - jak krotki zalezy od wielkosci nozyc osoby montujacej nagrany material;) - odnosnie naszych finalowych spotkan + generalnie MCP

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 16:08   

I znowu będzie tekst, że już witaliśmy się z kurami? :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 16:28   

ja nie bede mogl tego obejrzec, ale fajnie by bylo jakby ktos nagral ten material, wrzucil na jakis serwer i dal linka ;)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:22   

stan napisał/a:
ja nie bede mogl tego obejrzec

fakty rmf fm, czyli uslyszec ;)

A tak bajdełej. Ciekawe czy doczekam się kiedyś czasów, kiedy do studia telewizyjnego przed finałem Ligi Mistrzów zostaną zaproszeni np. szefowie polskich fan klubów danych drużyn, a nie tylko super-nic-nie-wiedzący-ale-uśmiechnięci eksperci, lub eksperymenty typu brat Jerzego Dudka (jakże obściskiwany i obcałowywany w tv po finale 2 lata temu ['] )? Myślę zbyt abstrakcyjnie? Nierealnie?

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:45   

Kto wie, może wkrótce się doczekamy takich czasów. Dziś na kibiców (dość nieśmiało wprawdzie) otwiera sie nSport. W czasie relacji z meczu (choć raczej w przerwie) stajca ta będzie łączyć się ze studiem, gdzie zasiądą przedstawiciele kibiców obu zespołów (po jednym tak naprawdę). Dowiedziałem się tego od wydawcy meczu, do którego zadzwoniłem rano. Wydawał się bardzo zaineresowany naszym sposobem na oglądanie finału, poprosił o namiary na organizatora spotkania w Warszawie, dałem mu więc nr do Kiepury, lecz niestey do tej pory nie zadzwonił. Szkoda. Może w przyszłości będziemy mieli więcej szczęścia.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 18:13   

ogladaliscie ostatnie gran derby hiszpanii w c+ ? tez ida ta droga.

saylent 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 23:29   

Ha! W Warszawie było miło! :) Nauczyłem się kilku piosenek, spisała mnie i innych uczestników policja... Krakowskie Przedmieście nocą tez miło będę wspominał :) oby tak co roku, tego sobie i Wam drodzy Milaniści życzę ;)
Gratulacje i podziękowania dla Kiepury za organizację! :ok:

Campiooooone Campiooone!!!!!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 24, 2007 00:24   

Mnie i dwoch kumpli wywalili z baru i u jakiegos kolesia od 66 minuty ogladalem 2 polowe... NIEWAZNE!!!
Milan Milan Milan! :diavolo:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 00:27   

Bubu.. przykro mi, że tak wyszło... ale i tak wcześniej i później spędziliśmy super wieczór.. idę płakać dalej...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 07:29   

w Warszawie ze 30-40 osób(nie liczyłem)
Po bramkach niesamowity szał,liczba decybeli musiała być imponująca ;)
w 1 połowie sporadyczny doping,w 2 połowie prawie non stop :)
na koniec szaleństwo,szampany i długo śpiewane CAMPIONE,CAMPIONE ole,ole,ole!
po meczu marsz przez Warszawe na Starówke ze śpiewem na ustach,po czym świętowanie w jednym z lokali.
Było oczywiście zajebiście!!!!
pozdro dla Moniki,Sonara,Kamila,Veera,Witka,Lecha a przede wszystkim dla Kiepury który to wszystko super zorganizował! Pozdrawiam również wszystkich pozostałych Milanistów którzy wczorajszego wieczoru pojawili sie w Casablance.

Milan Campione!!!!!

ps.nie myślcie sobie że już wróciłem. Posta pisze z kompa Kiepury który jeszcze mocno śpi,hehehe. Oj pobalował wczoraj,pobalował :P
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

czado81 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 15:55   

W Krakowie było około 50 osób. Było trochę ciasnawo, ale atmosfera chyba tylko na tym zyskała! Czułem się prawie jak na Curva Sud :)

Wielkie dzięki dla Kasi i Dezaliego za zorganizowanie wpólnego oglądania i pozdrowienia dla całej ekipy z którą bawiliśmy się do białego rana (dosłownie), a w szczególności poza wymienioną dwójką dla Agatki, Rute, Ani i Mości'ego. Na pewno jeszcze wiele osób powinienem tu wymienić - Wam wszystkim jeszcze raz wielkie dzięki!

Oczywiście w Krakowie nie mogło się obyć bez świętowania pod Adasiem na rynku głównym. Niestety nami też interesowała się mocno policja i straż miejska, więc szybko musieliśmy się przenieść do lokali. Ale gardło i tak mam zdarte całkowicie :)

W najbliższym czasie postaram się popracować nad zdjęciami i gdzieś je wrzucić. Postaram się też zrobić mp3 z wypowiedzi deza nagranej z RMF-u. Proszę tylko o odrobinę cierpliwości ;)

Do następnego spotkania!

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 16:25   

Andiamoooooooooo!!! :P 2 lata *****, 2 lata ***** \o/
no tym razem Krakow przyniosl nam szczescie (choc odgrazalem sie, ze jak przegramy to moja noga tam na meczu juz nie postanie :) )
atmosfera przednia, doping glosny, mecz wygrany \o/, mandat niewysoki, noc zarwana, powrot szczesliwy \o/ a dzis taki piekny dzien :) ptaszki spiewaja, slonko swieci, powietrze wydaje sie czystrze, a dziewczyny piekniejsze \o/
dziekuje wszystkim za wspolne ogladanie i kibicowanie oraz swietowanie do rana, o czym juz Czado napisal :)

Campioni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 16:39   

kumpel z mieszkania byl w Alibi [Poznan], blisko Ekonomczne [chyba] i rowno z gwizdkiem ostatnim sedziego bylo pusto :devil:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 19:21   

Dziękuję wszystkim kibicom z Trójmiasta a także osobom które pofatygowały się z dalszych zakątków Polski (pozdro Marz, Łachu, Slasher i Asia) za jedną z najpiękniejszych nocy w moim życiu. My nie mieliśmy takich przygód jak inni - lokal był praktycznie czerwono czarny, jeżeli ktoś nie przyszedł specjalnie kibicować Liverpoolowi (a takich było dosłownie kilku) to szybko zaczął sympatyzować z Milanem. Kolorystyka, flagi i śpiewy były wystarczającym magnesem. Nawet barmanka zadeklarowała że od dziś jest kibicką Milanu i serdecznie zaprasza na każde następne spotkanie czerwono czarnych (pewnie podobał jej się rachunek jaki musieliśmy po meczu zapłacić :wow: )
Cała reszta w obszerniejszej relacji z fotkami. Ale jedno muszę zamieścić:

Kareoke w kolejnym lokalu do którego udaliśmy się po meczu - piosenka "We are the Champions" (a jakżeby inaczej). Dodam tylko że 10 sekund później dołączyło do nas ze 20 osób z lokalu (w tym Włosi - nawet kibic Juve pochodzący z Mediolanu... dziwne... )

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 23:27   

Ja z kolei, chciałem podziękować milanistom, którzy oglądali mecz w poznańskim pubie Hattrick. Dzięki za liczne stawienie się i wspaniałą atmosferę przed, w trakcie i po meczu. To był jeden z tych wieczorów, które będzie się długo pamiętać i wspominać (przynajmniej ja mam takie odczucia ;) ).
PS. Zdjęcia z oglądania finału w Poznaniu wrzucę na jakiś serwer w weekend.
Pzdr.
i ani gorący, ani zimny,

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 08:08   

Kuba dlaczego na zdjęciu jeden chłopak trzyma flage Milanu do góry kołami,jakby ją zdobył? ;> chyba to nie ten Juventino? :P
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 09:25   

bo kolega był tak szczęśliwy, że nie odróżniał sufitu od podłogi ;)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 14:01   

"Marcos! Marcos! DIDA!!! DIDA!!!" - oto co dalo sie slyszec z jednego z radosnych czerwono-czarnych gardel pod koniec meczu w poznanskim Hattricku :-D

nie musze wiec dodawac, ze impreza byla przednia :]

...ale nie dziwne to, w koncu jak SuperPippo strzela na bramke to nie ma **** we wsi... :>
[dobrze, teraz mozecie juz zamknac rozdziawione w szoku buzie, lol]

chcialbym w tym miejscu bardzo podziekowac calej ekipie z Poznania i okolic ;) za wspolne ogladanie (a zwlaszcza tym, ktorzy przeszli sie na rynek oznajmic radosna nowine:)), Bakerowi i jego bratu Przemkowi za goscine, a takze Agacie, Ewie oraz Chrissnail'owi :) za towarzystwo do samego konca. amen

PS. do you was in Moscow? :D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 14:22   

No to teraz ja. Bez wślizgów... czas na chwilę szczerości. Na początku wielkie podziękowanie dla bakera i Agatki za organizację. Mój udział był zdecydowanie mniejszy. Obawiałem sie o brak miejsca dla wszystkich ale jak pokazało życie wszyscy dali radę... nawet ci z co siedzieli w drugiej sali nie płakali... tam szalał Artur zwany "szaleńcem" ;) - jedna z gwiazd wieczoru. Dzieki ze przyszła ogromna liczba osób z tych co sie zadeklarowało. Doliczając tych co byli w drugiej sali było nas około 50-55 osób. Dokładnie policzy sie na zdjęciach. Pub wyglądał fantastycznie. Czerwono - czarne barwy mogły robić wrażenie na każdym kto wszedł do pubu.

Cały mecz albo stałem albo siedziałem na schodach. W przerwie wręcz ewenement Hattrika... pól pubu wychodzi na papierosa i rozmowy. Wiadomo... z przebiegu meczu huraoptymizmu nie było, większość tonowała wynik meczu. Druga połowa... pub coraz częściej krzyczy. Nerwy coraz większe... po stracie bramki tylko chwila konsternacji. Potem już tylko szał.

Po meczu małe świętowanie urodzin bakera i przejście na stary rynek... a tam klasycznie okrzyki radości, wspólne zdjęcia i kolejne rozmowy. Powrót do domu z zino chyba najdłuższą możliwą trasą ;)

Dziękuje wszystkim uczestnikom. Było fantastycznie.

Zdjęcia postaram sie wrzucić jak najszybciej... resztę osób która robiła zdjęcia w innych miastach proszę o wrzucanie na serwery typu rapidshare i podawanie linków do mnie. Zrobimy wielką galerię

OOOOOOoooooo... OOOOOOOooooo :>

gonzo85 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 01:43   

Bylo przednio, naprawde :D Nigdy czegos podobnego nie doswiadczylem... Poznan po raz kolejny pokazal klase, fajnie, ze w innych miastach bylo podobnie. Kapi i chrissnail napisali juz wszystko co najwazniejsze, atmosfera przytlaczajaca, ryki gardel w drugiej polowie mowily wszystko :) Wrzucajcie zdjecia, chce zobaczyc, jak zmeczony i szczesliwy przysnalem na chwile w ogrodku na rynku :D
Ps. Baker wiedzial w jakim terminie miec urodziny :D

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 17:38   

Zdjęcia z oglądania finału w Poznaniu:
1 część - Przed meczem Wyślijto: 30 zdjęć / 15,498 MB
2 część - W trakcie meczu Wyślijto: 49 zdjęć / 24,094 MB
3 część - Po meczu Wyślijto: 44 zdjęcia / 22,516 MB

Podziękowania dla mojego brata za upload.
Pzdr.
i ani gorący, ani zimny,

Ostatnio zmieniony przez baker Nie Maj 27, 2007 11:06, w całości zmieniany 2 razy  

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 18:26   

Kolejne ze zdjęć ze spotkania w poznańskim Hattriku. Nie dzieliłem ich. Gdyby ktoś chciał wersję oryginalną zdjęć (bo te są zmniejszone) to niech napisze. Zdjęcia

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 18:40   

No to porcja zdjęć z Gdańska. Nie rozgraniczałem na etapy - wrzuciłem większość którą miałem (część nie przeszła oceny jakości, reszta - cenzury ;) )

http://rapidshare.com/fil...324_sk.rar.html

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi