ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Cze 14, 2007 08:16
Zapraszamy do wspólnego oglądania spotkania finałowego LM
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 09:16   Zapraszamy do wspólnego oglądania spotkania finałowego LM

W imieniu Zarządu Milan Club Polonia chciałbym zaprosić wszystkich kibiców Milanu do wspólnego oglądania finałowego spotkania Ligi Mistrzów Milan – Liverpool, które odbędzie się w środę 23 maja. Spotkamy się w czterech miastach Polski: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie. Będzie istniała możliwość zorganizowania miejsc noclegowych w cenie do 50 PLN za noc. Ze względu na ich ograniczoną liczbę osoby zainteresowane noclegiem w jednym ze wskazanych miast prosimy o zgłoszenie tego faktu do piątku 11.05 włącznie. Osobom, które zgłoszą się po tym terminie nie gwarantujemy miejsc noclegowych, będziemy je potwierdzać w miarę dostępności. Zgłoszenia uczestnictwa winny zostać przesłane drogą mailową do osób wskazanych poniżej.

W przeciągu kilku dni zamieścimy na stronie oraz na forum szczegółowe informacje dla poszczególnych miast odnośnie lokalu, w którym organizowane będzie spotkanie, a także miejsca noclegowego. Już dziś podajemy Wam dane kontaktowe osób, które będą odpowiedzialne za przyjmowanie zgłoszeń i organizację spotkań w poszczególnych miastach. Zapraszamy do wspólnego przeżywania emocji.

GDAŃSK:
Jakub Sawicki, kuba1899@wp.pl, gg: 3885069

KRAKÓW:
Michał Wrona, dezali@acmilan.pl, gg: 3510638 (przyjmuje zgłoszenia)
Kasia Jutkiewicz, gwiazdka12@interia.pl, gg: 3381777

POZNAŃ:
Patryk Piekarski, patryk.piekarski@acmilan.pl, gg: 7409352 (przyjmuje zgłoszenia)
Agata Janusz, azra_supergirl@wp.pl, gg: 1412497
Krzysztof Ślimak, chrissnail@acmilan.pl, gg: 1432087

WARSZAWA:
Rafał Kiepuszewski, kieperszing@o2.pl, gg: 4146852
Ostatnio zmieniony przez dezali Czw Cze 14, 2007 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 15:00   

Bardzo się cieszę, że spotkamy się w większym gronie. Mam przy okazji dwa krótkie pytania, które mogą też innych zainteresować:

1. Czy chcecie zarezerwować lokale na "imprezy zamknięte", czy też planowane jest zarezerwowanie po prostu określonej liczby miejsc zgodnie z ilością zgłoszeń?

2. Czy jest możliwość uczestnictwa we wspólnym oglądaniu osoby niezrzeszonej w MCP? Ja na przykład chciałbym zabrać ze sobą żonę ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 15:21   

czado81 napisał/a:
2. Czy jest możliwość uczestnictwa we wspólnym oglądaniu osoby niezrzeszonej w MCP? Ja na przykład chciałbym zabrać ze sobą żonę

Tu mogę Ciebie zapewnić, że jak najbardziej. Ja, mam nadzieję, jestem już zapisany na liście hcętnych u Chrissnaila, jeśli zauważył mój post na SJ :)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 15:32   

czado81 napisał/a:
1. Czy chcecie zarezerwować lokale na "imprezy zamknięte", czy też planowane jest zarezerwowanie po prostu określonej liczby miejsc zgodnie z ilością zgłoszeń?

Nie są to imprezy zamknięte. W Poznaniu zapraszamy wszystkich. Sam zaprosiłem oficjalnie Venomika - kibica Juventusu. Rezerwacja jest po to aby zapewnic miejsce. Pub odwiedzą tez inne osoby. Nie chcielibyśmy aby była sytuacja, że ktoś przyjdzie na ostatnia chwile i nie będzie miejsca. A tak moze sie wydarzyć... w koncu wielu pracuje a to środek tygodnia.

czado81 napisał/a:
2. Czy jest możliwość uczestnictwa we wspólnym oglądaniu osoby niezrzeszonej w MCP? Ja na przykład chciałbym zabrać ze sobą żonę ;)

Nie ma problemu. Na spotkanie przychodza osoby nie bedące w MCP ani nie piszące na forum. To czytelnicy acmilan.pl lub nasi znajomi (i żony znajomych).

Z naszego poznańskiego punktu widzenia chcemy zapewnić możliwość wszystkim chetnym. Pub w ktorym będziemy ogladać nie należy do wielkich. Ale ma swój plkarski klimat. Tak wiec musimy znać liczbę chetnych milanistów oraz innych kibiców. Oczywiście będziemy musieli być w nim zdecydownie wcześniej... ale to akurat jest sytuacja sprzyjająca ;)
Jeżeli będą osoby nie mieszkające w Poznaniu to jedno z nas przejmie kursy z dworca do Hattrika.

Venomik napisał/a:
Tu mogę Ciebie zapewnić, że jak najbardziej. Ja, mam nadzieję, jestem już zapisany na liście hcętnych u Chrissnaila, jeśli zauważył mój post na SJ :)

Widział widział... wiec masz być... bo miejscówa czeka ;)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:00   

chrissnail napisał/a:
Jeżeli będą osoby nie mieszkające w Poznaniu to jedno z nas przejmie kursy z dworca do Hattrika.

Mogę zaoferować też swoją pomoc w odbieraniu i zawożeniu z Dworca do Hattricka. Co prawda będę w środę w pracy, ale od 17.00 mogę pomóc ;-)

pzdr,

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 17:21   

pozostaje mi podpisac sie pod slowami chris. tym goracej zapraszam wszystkich zainteresowanych do zglaszania sie do wskazanych osob.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 17:39   

W Gdańsku mamy już zarezerwowane stoliki w Scruffym (tyle że więcej niż zwykle) ale proszę jeszcze potwierdzić do niedzieli ilość osób wymagających noclegu. Zarezerwowane są noclegi w hotelu "Dom Muzyka":
www.dom-muzyka.pl
cena do 50 zł za osobę w 2 osobowych pokojach, ew. 2+1. Dojazd bez przesiadki do pubu tramwajem (ok. 20 minut).
DEADLINE => NIEDZIELA!!

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 11, 2007 11:31   

Witam!
ze wzgledu na duze zainteresowanie spotkaniem, na ktorym wspolnie bedziemy mogli obejrzec nadchodzacy final LM, prosze:

- osoby, ktore wyrazily chec spotkania, aby do srody (16.05.2007) droga mailowa, potwierdzily swoja obecnosc.
- osoby, ktore potrzebowac beda noclegu w warszawie, aby potwierdzily ten fakt do niedzieli (13.05.2007).
- osoby, ktore jeszcze nie wyrazily checi do wspolnego ogladania, aby uczynily to jak najszybciej... powod: liczba miejsc jest ograniczona :/ (co nieznaczy, ze mala), a osob chetnych przybywa :)

wszystkie w/w osoby prosze rowniez, aby w swoich zgloszeniach okreslily liczbe osob towarzyszacych, w tym miejscu, apeluje o rozsadek i nie pisanie: przyjde z 7 kolegami ;) (chyba wiadomo o co chodzi)

oczekujac na zgloszenia, dziekuje i pozdrawiam

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 13:54   

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy szczegółowe informacje odnośnie wspólnego oglądania finałowego spotkania Ligi Mistrzów w czterech wybranych miastach Polski.

GDAŃSK:
Miejsce spotkania: pub Scruffy o’Briens zlokalizowany w centrum gdańskiego Wrzeszcza. Lokal posiada ograniczoną liczbę miejsc, tak więc w przypadku dużego zainteresowania zastrzegamy sobie możliwość zmiany miejsca spotkania.
Nocleg: Hotel Dom Muzyka, skomunikowany z pubem linią tramwajową nr 6. Cena noclegu max. 60 PLN w pokojach dwuosobowych o wysokim standardzie.
Osoba kontaktowa: Jakub Sawicki, kuba1899@wp.pl

KRAKÓW:
Miejsce spotkania: klub Barrock zlokalizowany na krakowskim Kazimierzu. Do naszej dyspozycji będzie oddzielna sala wyposażona w projektor i duży ekran. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (choć niemałą) wszystkie osoby, które nie przesłały jeszcze zgłoszenia chęci uczestnictwa proszeni są o dokonanie tego jak najszybciej.
Nocleg: Noclegi zorganizowane zostaną w jednym z krakowskim hosteli: Trzy Kafki lub Dizzy Daisy.
Osoby kontaktowe: Michał Wrona, dezali@acmilan.pl, Kasia Jutkiewicz, gwiazdka12@interia.pl

POZNAŃ:
Miejsce spotkania: pub sportowy Hattrick. Pod tym linkiem znajdziecie mapkę dojazdową.
Nocleg: Schronisko Młodzieżowe TPD. Miejsca w pokojach 2-8 osobowych w cenie do 50 PLN.
Osoby kontaktowe: Patryk Piekarski, patryk.piekarski@acmilan.pl, Agata Janusz, azra_supergirl@wp.pl, Krzysztof Ślimak, chrissnail@acmilan.pl

WARSZAWA:
Miejsce spotkania: kafejka internetowa Casablanca Internet Cafe, mapkę dojazdową znajdziecie pod tym linkiem.
Nocleg: Miejsca noclegowa zorganizowane zostaną w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym Syrenka.
Osoba kontaktowa: Rafał Kiepuszewski, kieperszing@o2.pl

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z osobami wskazanymi powyżej. Także u nich można zgłosić chęć uczetnictwa we wspólnym oglądaniu finału.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 16:08   

W sumie mam w czwartek zajecia na 10:15... to moge sie wybrac do Poznania. Mam rozkmine. ;-D

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:28   

Czemu ten Poznań tak daleko? :/

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:34   

Pionka, to wpadnij do Sosnowca do Stonehenge. Bubu Cię przenocuje w aucie.

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:38   

Chyba na aucie. Byłem w Sosnowcu na Racławickiej. Przeżycia niesamowite. Jeżeli całe miasto jest takie to współczuje :D Więcej tam z własnej woli nie pojade :P

Za to w czwartek będę w Katowicach i następnym razem w tych okolicach pojawie się dopiero we wrześniu. Nikt mnie nie zmusi do przyjazdu wcześniej!

Śląsk [']

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:40   

Sosnowiec to nie Śląsk. Nie wiem gdzie jest Racławicka.
Może jakiś inny Sosnowiec? ;>

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:47   

To poszukaj na mapie i czym prędzej się wybierz bo warto ;) Krajobraz jak po wojnie :P

Koniec offtopa bo nas wykartkują ;)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:51   

Jakbym oceniał Mediolan po dzielnicy zamieszkałej przez kibiców Interu też bym tam nie chciał wrócić. Nieważne ;)
A wracając do tematu, jesli ktoś jest chętny do obejrzenia meczu z Bubu, ze mna i paroma (innymi) piknikami to zapraszam(y). Pewnie nikt się już nie znajdzie, ale w razie czego uprzedźcie, to zamówimy więcej stolików.
[edit] wybacz Kuba ;)
Ostatnio zmieniony przez acmilan1899 Sob Maj 12, 2007 21:52, w całości zmieniany 1 raz  

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Maj 12, 2007 21:51   

acmilan1899 napisał/a:
Pionka, to wpadnij do Sosnowca do Stonehenge. Bubu Cię przenocuje w aucie.

Dawidzie a czy nie powinienes ze mna tego uzgodnic? :rotfl2: Mniejsza z tym zapraszamy do Stonehenge. Miejsce do snu w samochodzie jest jakby co, ogrzewanie dziala radio tez szyber rownierz : P Jakby ktos z Sosnowieckich Milanistow zechcial wpasc to zapraszamy. Gliwice/Katowice pewnie tez sie dogadaja i znajac zycie mimo braku bandery MCP zrobia najwieksza frekwencje : P
pzdr

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 12, 2007 23:00   

z tego co mi wiadomo to Katowice/Gliwice przenosza sie na ten dzien do Krakowa :) (przynajmniej czesc)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kazelot 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:00   

a na Sląsku gdzie mozna oglondac w jakies wiekszej grupie ?:)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 17:53   

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie oglądaniem spotkania, spotykamy się w
klubie "Metro", ul.Miszewskiego 12, (dla niewtajemniczonych - 10 minut od poprzedniego miejsca oglądania). Będziemy mieli do dyspozycji całą salę z wygodnymi kanapami i
fotelami, mecz będziemy oglądać z projektora bezpośrednio na naszej
sali, do tego tanie zestawy obiadowe i umiarkowany (jak we wszystkich knajpach) browarek. Osoby udające się z hotelu wysiadają jeden przystanek tramwajem wcześniej niż do Scruffiego. Mamy zarezerwowanych 36 miejsc a potwierdziło przybycie 34 osoby, więc streszczać się jak ktoś jeszcze się nie zadeklarował) :piwo:
:gol: bez czerwono czarnych barw nie wpuszczamy :)

Dantes 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2007 18:35   

Ponawiam pytanie Kazelotu, czy na Śląsku spotykamy się gdzieś z okazji meczu? Spora grupa kibiców jechała kilka tygodni temu do Gliwic do piwiarni Warka z okazji pierwszego meczu z Manchesterem, czy teraz ponawiamy wyjście tam, czy idziemy gdzieś indziej, czy nie zbieramy się w ogóle nigdzie? :hmm:
Warka ma ten minus, że może być tam wielu fanów Liverpoolu, miejscówki, które były w połowie kwietnia nasze (a były super) mogą być zajęte. :P

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2007 19:05   

Ja niestety nie mogę nigdzie iść bo następnego dnia rano muszę być na lotnisku, więc zaraz po meczu idę grzecznie spać.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2007 19:39   

Dantes napisał/a:
Ponawiam pytanie Kazelotu, czy na Śląsku spotykamy się gdzieś z okazji meczu? Spora grupa kibiców jechała kilka tygodni temu do Gliwic do piwiarni Warka z okazji pierwszego meczu z Manchesterem, czy teraz ponawiamy wyjście tam, czy idziemy gdzieś indziej, czy nie zbieramy się w ogóle nigdzie? :hmm:
Warka ma ten minus, że może być tam wielu fanów Liverpoolu, miejscówki, które były w połowie kwietnia nasze (a były super) mogą być zajęte. :P

stety niestety w Gliwicach tym razem nie bedzie organizowane wspolne ogladania glownie za sprawa organizatorki (Rute) ktora jedzie do Krakowa:) wydaje sie ze wiekszosc hanysow wlasnie w tym kierunku bedzie zmierzac :)

pozdro

Los_Bojleros
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 12:59   

No dobra... Tak więc ja będę w krakowie i w związku z tym mam pilne pytanie... Kto jedzie z Katowic, Rudy, Chorzowa, Zabrza, Bytomia i okolic? A pytam, ponieważ:

1. Jeśli ktoś się wybiera samochodem i ma jedno miejsce wolne, to byłbym dozgonnie wdzięczny za transport! :help: :help:
2. Jeśli ktoś nie wybiera się samochodem, ale pociągiem [tudzież PKS'em], to możemy się wcześniej spotkać i pojechać razem!

Najwyżej podjadę sam, ale z ekipą zawsze raźniej i bezpieczniej! :ok:

MOLU 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 17, 2007 18:16   

Fajna sprawa takie wspólne oglądanie i kibicowanie Milanowi w pubie...
Ja bym miał z Gorzowa najbliżej do Poznania,ale niestety przebywam w Anglii,gdzie wszyscy w pubach będą za Liverpoolem,więc chyba oglądne z narzeczoną w domu przy browarku...
Pozdrawiam i życze miłych wrażeń podczas oglądania...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi