ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd do Mediolanu
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 07, 2007 14:54   

18ACM99 napisał/a:
bylismy na Milan- Torino musze przyznac ze mecz od strony kibicowskiej bardzo nas zawiodl... rozumiem ze rywal slaby itp ale myslalm ze Milan to konkretna ekipa a wzasadzie byli calkiem cicho, zaledwie pare razy cos krzykneli i ogolnie Torino bylo zdecydowanie glosniej

Siema kolego 18ACM99 - a widzisz, to samo Ci mowilem w naszej rozmowie, ze tak moze byc na meczu z rywalem pokroju Toro :) i sie nie pomylilem (niestety;/). no i na koniec napisalem ,ze nie zycze Ci zeby padł bezbramkowy remis... i tez niestety sie sprawdzilo :wall2: pozdro

18ACM99
Milanista

Wysłany: Śro Lis 07, 2007 17:09   

no ...szkoda ze nie udalo mi sie zobaczyc na co ich naprawde stac :cry2:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 07, 2007 22:43   

kapi napisał/a:
a drugie, ze jesli w pierwotnej wersji byl tam nick moj i MikoZ'a, to mogles tak pozostawic, bo zamieniles to na wyraz napisany blednie wielka litera.

Błędnie to piszesz Ty kolego, omijając z premedytacją polskie znaki. Słyszałeś kiedyś o formie grzecznościowej?
Moim zdaniem, pisanie wielką literą Ci nie jest błędem. Dowód -
[/quote]Klik!

kapi napisał/a:
PS. bubu, a moj kolega lezal na oddziale z gosciem, na ktorego spadl skuter.

Znów się popisałeś. Nie ma co.

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 11:59   

w "temacie" mialo byc bez odbioru - i bedzie.

a co do formy grzecznosciowej, to wystepuje ona w znaczeniu "Ci - Tobie". w znaczeniu "ci - tamci" nie piszemy wielka litera. takze slyszales, ze dzwoni, ale nie bardzo wiesz, w ktorym kosciele...

ups, robi sie offtopic, wiec bez odbioru.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 20:52   

kapi napisał/a:
takze slyszales, ze dzwoni, ale nie bardzo wiesz, w ktorym kosciele...

Przyjacielu drogi zachowaj swój pretekcjonalny ton dla siebie proszę, bo to że akurat Ty mnie pouczasz naprawdę mnie mocno bawi :-)

Natomiast wyjątkowo w jednym masz rację, robi się off topic.

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 21:08   

nie zlosc sie na siebie, sympatyczny kolego, kazdy moze sie pomylic. nawet Ty.

18ACM99
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 23:39   

serio tak jest ze konkret atmosfera jest tylko na romie juve i interze czy akurat zle trafilem? :dunno:

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 09, 2007 19:18   

18ACM99 napisał/a:
serio tak jest ze konkret atmosfera jest tylko na romie juve i interze czy akurat zle trafilem? :dunno:

kolega chyba ma problem z czytaniem... ;)

paolo78 napisał/a:
chyba kolego cos ci sie pomylilo.na Torino doping byc conajmniej dobry no chyba ze siedziales z Torino to nie dziwie sie ze szlyszales tylko ich.nawet po meczu byly spiewy choc wynik nie byl najlepszy.

Mimo, że nie byłem jeszcze na meczu Milanu, to myślę, że są pewne mecze, na których nacisk na atmosferę jest podwyższony i są mecze, na których jest mniejszy doping ;)
Można to porównać do sprawy polskiej... inny doping był na meczu z Kazachstanem, a inny będzie na meczu z Belgią ;)

18ACM99
Milanista

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 00:31   

ja rozumiem ze doping jest raz slabszy raz gorszy bo na nie jednym meczu bylem... ale poaznie na meczu np Wisla-Polonia bytom czy Lech obojetnie z kim jest o wiele glosniej

cycek
Milanista

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 22:41   

Witam. Mam prośbę, będę niedługo w Mediolanie i chcę odwiedzić muzeum na San Siro. Możecie podać jakieś szczegóły np. godziny otwarcia?, koszt takiej wycieczki? itd. Czy dojazd na stadion nie stwarza problemów (będę mieszkał w hotelu "Terminal" na Via Ponte Seveso)?

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 01:14   

wejście do muzem ze zwiedzaniem stadionu kosztuje 10 euro, bez zwiedzania stadionu bodajże 6 (ceny z wakacji 2006), ale polecam jednak zwiedzanie stadionu, bo warto wejść do szatni Milanu i uwiecznić się na zdjęciu, siedzącego na klubowym fotelu ;)
Co do godzin otwarcia nie mam pojęcia ;) Aha, i z tego co pamiętam to w dzień meczu muzeum i zwiedzanie stadionu jest niedostępne ;)

Do San Siro dojdziesz ze stacji metra Lotto cos tam cos tam :D wazne, zeby w nazwie stacji ujrzec LOTTO i juz bedziesz w domu, po wyjsciu z metra przechodzisz przez ulice i grzejesz caly czas prosto :)
całodzienny bilet na metro kosztuje 3euro.

powodzenia

majlech
Milanista

Wysłany: Pon Gru 10, 2007 09:15   

Wszystkie informacje tutaj: http://www.sansirotour.com/english/index.html

Wejście przez bramę nr 14.
Bilet do samego muzeum 7 euro (ponizej 18 lat - 5 euro) - muzeum + stadion - 12,50 euro (ponizej 18 roku zycia - 10 euro).

Muzeum otwarte codziennie od 10 do 17. O ile mi wiadomo w dniu meczu muzeum jest otwarte ale tylko do 14.

cycek
Milanista

Wysłany: Wto Gru 11, 2007 22:28   

wielkie dzięki za pomoc :prayer:

penio 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 27, 2007 13:11   

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile mniej więcej przed derbami trzeba zaopatrzyc sie w bilet by nie byly jeszcze wszystkie sprzedane? Mam tu na mysli derby 4 maja.

ted360 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2008 12:36   

Witam, mam zamiar z rodzinnego wyjazdu do Livigno wbić prosto na mecz Milan-Genoa stąd pytanie: czy jest jakiś limit wiekowy odnośnie wstępu na mecz? Moja chrześnica ma 7 lat i nie wiem czy również ją mam ciągnąć na stadion? :forzamilan:

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2008 19:46   

nie spotkalem sie nigdy z limitem wiekowym na zadnym stadionie :) moim zdaniem powinienes raczej sprawdzic czy czasem nie ma czegos takiego ze dzieci do lat ilus tam maja darmowy wstep :P tylko nie wiem czy to na San Siro ma miejsce ;)

łachu 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 26, 2008 20:28   

Mam takie pytanie: mozna na San Siro wnosic wieksze aparaty fotograficzne? Wiem, ze takie normalne mozna, ale chodzi tu o lustrzanke z wymiennym obiektywem. Mozna takie cos wniesc na stadion? Moze ktos widzial takie na trybunach lub sam chcial z takim wejsc.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 26, 2008 21:22   

z tego co pamietam na ostatnim wyjezdzie ktos mial taki wiekszy sprzet i nie bylo problemu z wniesieniem :)

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 27, 2008 13:45   

podobno w Anglii sa z tym problemy...

mysle, ze to (niestety) bedzie w duzej mierze zalezalo od "Pana Wpuszczajacego Kibicow Na Stadion"...

Luthien 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 18:14   wyjazd do Mediolanu

Witam! :)
Planuję z dwójką znajomych wybrać się do Mediolanu na 3 dni, korzystając z możliwości kupienia biletu na samolot całkiem tanio.
Wiem, że wiele razy przy okazji wyjazdów na mecze pojawiały się dyskusję czy lepszy samolot czy autobus, i jednym z argumentów był dojazd z Bergamo, jednak nie potrafię znaleźć tych dyskusji, z jakąś nowszą datą, stąd moje pytanie: czy jest jakaś opcja dostania się do centrum Mediolanu taniej niż za 40zł w jedną stronę? Taką cenę oferują linie lotnicze za autobus mający nas dowieźć do centrum.

Kolejne pytanie czy ktoś może zna jakiś tani nocleg w Mediolanie? Jakieś hostele może? Pierwszy raz próbuję tak gdzieś pojechać i kompletnie nie mam pojęcia jak się zabrać za szukanie.

Z góry dziękuję za pomoc :)

smartstuff 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 12:31   Re: wyjazd do Mediolanu

Luthien napisał/a:
czy jest jakaś opcja dostania się do centrum Mediolanu taniej niż za 40zł w jedną stronę? Taką cenę oferują linie lotnicze za autobus mający nas dowieźć do centrum.

Kolejne pytanie czy ktoś może zna jakiś tani nocleg w Mediolanie? Jakieś hostele może? Pierwszy raz próbuję tak gdzieś pojechać i kompletnie nie mam pojęcia jak się zabrać za szukanie.

Ad. 1 z lotniska w Bergamo autobus włoskiego przewoźnika odjeżdża co 30 minut do centrum Mediolanu pod sam Dworzec Główny, bilet jest trochę tańszy, jeden to koszt ok. 8 Euro, są też bilety na trzy osoby za 17.80 E, czas przejazdu ok. 1 godz., powrotne autobusy na lotnisko masz od 4.00 rano co 30 minut. Druga opcja to autobus miejski za 1.70 Euro do centrum Bergamo, ok. 5 km, i dalej kolejką
za 4.50 Euro na dworzec Główny (ta druga opcja dla podróżników :P )

Ad. 2 http://www.hostelsclub.com/ , zaznacz miasto i szukaj :) , opłaca się wziąć jakiś hostel blisko Dworca, masz blisko na autobus na lotnisko (co jest korzystne w godzinach porannych), a wszędzie i tak dojedziesz metrem (3 Euro kosztuje bilet 24 godzinny)

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 05, 2010 12:25   

być może kogoś zainteresuje to info:

http://www.pasazer.com/in...ce,wizz,air.php

Odpowiedz do tematu