ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupno biletów na mecz!
Autor Wiadomość
outsider 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 16:33   

Milan w finale! Mecz z Anglikami 23 maja w srode, a mecz ligowy z Udine przewidziany na niedzielne popoludnie zapewne zostanie przelozony na sobote. A wlasnie na ten meczyk chcialem pojechac, eh gdyz pasuja mi tylko mecze o 15 (musze w ten sam dzien wrocic do Padwy). Pozostaje mecz z Fiorentina w ta niedziele, ale .. no wlasnie. Mam jeszcze kilka pytan i watpliwosci.

Allora, jak juz pisaliscie kupno biletu w dniu meczu to ryzyko. Patrzac na historie spotkan z fioletowymi publicznosc dopisywala, czy w takim razie waszym zdaniem kupno "taniego" biletu w niedziele rano to rzecz niemozliwa?

"Tanie bilety" - na oficjalnej stronie widnieja info o cenach biletow:
1 ANELLO BLU/VERDE 31 €
2 ANELLO ROSSO/ARANCIO 31 €
2 ANELLO BLU/VERDE 15 €
Ostatnia opcja to najtansze rozwiazanie (pasowaloby mi najbardziej), jednak za bramkami – czy jest tam bardzo slaba widocznosc? W ogole czy jest mozliwosc kupna tych biletow, czy tez to stare info? Jesli tak to czy orientujecie sie, ktore miejscowki rozchodza sie najszybciej?

Zapewne pewniejszym rozwiazaniem byloby wczesniejsze kupno biletow. Jednak wejsciowki sa imienne wiec czy jest to mozliwe zeby inna osoba kupila bilet na mnie? Na stronie jest napisane, ze tak ale musi przedstawic foto-kopie dokumentow ... to same dane nie wystarcza? Orientujecie sie w tym ?

I jeszcze jedno: na stadion oczywiscie mozna wniesc aparat fotograficzny (czy napewno?), a czy sa jakies charakterystyczne rzeczy ktorych nie mozna wniesc?

Z gory dziekuje za odpowiedz 

[ Dodano: Czw Maj 03, 2007 18:26 ]
Aha i jeszcze jedno: czemu nie ma dostepnych najtanszych biletow (tych za 15€) w opcji on-line? Tak juz jest? czy tez znaczy to ze sie skonczyly?

[cyt. ze strony]Na stadion z Dworca Centralnego (Stazione Centrale) można się dostać trolejbusem (filbus nr 92 do przystanku Piazzale Lorenzo) lub metrem. Jadąc od dworca należy wsiąść do linii zielonej metra (Metropolitana M2) i pojechać w kierunku stacji Famagosta. Na stacji Cadorna trzeba przesiąść się na linię czerwoną (M1) i pojechać w kierunku stacji Molino Dorino. Stacją docelową jest Lotto.[]

Czy te informacje sa aktualne? Byc moze ktos z was bywal ostatnio w Mediolanie :)

czado81 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 10:58   

outsider napisał/a:
na stadion oczywiscie mozna wniesc aparat fotograficzny (czy napewno?)

outsider napisał/a:
za bramkami – czy jest tam bardzo slaba widocznosc?

Może nie do końca będzie to odpowiedź na Twoje pytania, ale byłem na SS prawie dokładnie rok temu, więc mogło się sporo pozmieniać.

Myślę, że aparat wniesiesz bez problemu, jeśli będzie to kompakt. Spodziewam się, że mogą być problemy z profesjonalną lustrzanką z solidnym tele.
Mam jednak uwagę co do fotografowania z miejsc za bramkami. Jest tam bowiem rozwieszona siatka wyłapująca piłki. W oglądaniu nawet bardzo nie przeszkadza. Niestety trochę gorzej z fotografowaniem - mojej kumpeli sporo zdjęć nie wyszło (Panasonic Lumix IS zoom 12x) ponieważ AF ustawiał ostrość właśnie na tą siatkę. W przypadku mojego Canona A620 czasem też się tak działo - radziłem sobie z tym ustawiając ostrość manualnie.

Mam nadzieję, że ktoś bardziej kompetentny odpowie na pozostałe Twoje pytania. Życzę niezapomnianych wrażeń!

outsider 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 12:54   

dzieki czado81, haha tak sie sklada ze rowniez mam Panasonic Lumix FZ30 zoom 12x :) :)

Czekam na odpowiedzi innych!

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 13:39   

Jesli chodzi o wnoszenie przedmiotow to aparacik cyfrowy wniesiesz na bank - ojciec był na SS tydz. temu i nie bylo zadnego klopotu. Nie wiem dokladnie jak z innymi przedmiotami ale np butelek raczej wnosic nie mozna zadnych. Tato(niestety interista) mowi mi właśnie,że jego np nie sprawdzano szczegolowo podobnie jak większośc osob "starszych" ale młodzież była "trzepana" dokładnie włącznie z plecakami. Co do biletow to ja proponuje albo 2 ANELLO ROSSO/ARANCIO 31 € albo
2 ANELLO BLU/VERDE 15 € .
Mi sie lepiej oglądało nawet z trybuny za barmką , drugie pietro niż z tej samej trybuny 1 pietro na dole - wiec bilecik za 15 ojro nie jest wg mnie złym rozwiazaniem - ale wybor jest oczywiscie tylko i wylacznie Twoj :) Pozdrawiam

outsider 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 15:36   

Eh nie wiem czy zaryzykuje wyjazd na mecz z Fiora. Obawiam sie ze w dniu meczu nie dostane biletow :/ Licze ze ostatni mecz na SanSiro z Udine przeloza na sobote na godzine 15 :) :) .......wtedy to juz jade na bank :)

[ Dodano: Pon Maj 07, 2007 11:16 ]
Eh, Milan - Udinese przelozony na sobote, ale na godz. 18. Kurcze nie bede mial pociagu do Padovy po godzinie 22 .... wizja obejrzenia meczu sie oddala :(

A jak bylo na Milan - Fiora? Moze jakas relacja!

[ Dodano: Pon Maj 07, 2007 11:24 ]
WIecie moze przypadkiem jak szybko przebiega wyjscie kibicow ze stadionu na koniec meczu? A podroz metrem/trolejbusem ze stadionu na stacje MialanoCentrale ile moze potrwac?

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 07, 2007 17:43   

outsider napisał/a:
Eh nie wiem czy zaryzykuje wyjazd na mecz z Fiora. Obawiam sie ze w dniu meczu nie dostane biletow

Wiem, że teraz to Ci nie pomoże, ale bilety były. Na pewno u "Koni". Mnie zaczeliało co najmniej 2 "koników" pod San Siro proponując bilet.

zino napisał/a:
Co do biletow to ja proponuje albo 2 ANELLO ROSSO/ARANCIO 31 € albo
2 ANELLO BLU/VERDE 15 € .

Siedziałem na 2 Arancio w sektorze 214 (najbliższy trybuny niebieskiej) i pomimo, że był to najwyższy narożnik na tej trybunie, to mecz oglądało się super i bez problemów. Tak więc, 31 euro (przez internet 34 euro) to nie wygórowana cena imo.

zino napisał/a:
jego np nie sprawdzano szczegolowo podobnie jak większośc osob "starszych" ale młodzież była "trzepana" dokładnie włącznie z plecakami.

Mojej "ekipy" (dwóch facetów i dwie kobiety) nie sprawdzali w ogóle. Poprosili tylko moją żonę, żeby pokazała co ma w torebce ale bardzo ogólnie.

Co do aparatów, to kumpel miał przewieszony przez szyję aparat (lustrzanka cyfrowa), taki dość spory Nickon i nikt nie miał z tym problemów.

outsider napisał/a:
WIecie moze przypadkiem jak szybko przebiega wyjscie kibicow ze stadionu na koniec meczu? A podroz metrem/trolejbusem ze stadionu na stacje MialanoCentrale ile moze potrwac?

Wyjście przebiega niesamowicie sprawnie. Wg. www.acmilan.pl wczoraj było 60.000 ludzi a praktycznie godzinę po meczu byliśmy już na autostradzie za Mediolanem.

pzdr,

outsider 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 16:19   

Dzieki droc za odpowiedzi!

A tymczasem Catania-Milan odbedzie sie w Bolonii przy otwartych trybunach! Zastanawiam sie czy tam sie wybrac. Czy ktos byl na Renato Dall'Ara ostatnimi czasy? Jak tam jest?

Wiecie moze gdzie moge znalezc info o sprzedazy biletow (miejsce i ceny) na to spotkanie? Narazie nic nie znalazlem w necie, ale moze za wczesnie. Oczywiscie na oficjalnej stronie Bologny sa informacje, ale dotycza tylko spotkan tego klubu ... pewnie bedzie podobnie. Gdyby ktos cos wiedzial, prosze o link :)

[ Dodano: Sro Maj 09, 2007 15:40 ]
moglby ktos zorientowany w temacie odpowiedziec ???

[ Dodano: Pon Maj 14, 2007 14:50 ]
Dopialem swego, ostatecznie mam bilety na ostatni mecz sezonu na SanSiro pomiedzy Milanem a Udine. Mam tylko jedna watpliwosc:
2 anello verde, settore 236
czy to nie przypadkiem w sektorze gosci lub tuz nad nim??? Czy tez goscie sa za druga bramka w w sektorze 2 anello blu??
Aha, no i jak oceniacie widocznosc z drugiego kregu zielonego usytuowanego za bramka??

diavola 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 16:06   

pomóżcie:
-bilet kupiony u konia, "cambio nominativo" zrobione online przez sprzedającego,
czy w takim wypadku przy wejsciu na stadion w y s t a r c z y mieć ze sobą maila od acmilan.com potwierdzajacego zmianę własciciela biletu? (bo wyobrażam sobie, że nazwisko pierwotnego nabywcy nadal jest na nim wydrukowane)
-zna ktoś jakieś kafejki internetowe wokól piazza duomo ?

--------------

nie macie żadnych doświadczeń? :(

MOLU 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2008 20:54   

Witam!

Planuje w końcu spełnić marzenia i wybrać się na mecz Milanu na San Siro i w związku z tym prosiłbym Was o udzielenie pomocy...
Wstępną datę wybrałem sobie 7 grudnia na mecz 15 kolejki z Catania.
Chciałbym wiedzieć,na które lepiej lotnisko lądować na Linate czy Malpensa tzn,z którego jest bliżej na stadion? Czy SS jest w centrum? Jaka to jest dzienica? Do Mediolanu chciałbym przylecieć w sobote i nocować gdzieś w hotelu (jaki polecacie?). Wnioskuje od poprzedników,że niepowinienem mieć problemu z biletami...? Kolejna rzecz,która mnie martwi to godzina rozpoczęcia meczu. Musiałbym wracać w niedzielę ostatnim samolotem,więc jeśli mecz byłby wieczorem to mój wyjazd odpada... Jak mozna się dowiedzieć wcześniej godzine rozpoczęcia meczu? Z góry dziękuje za pomoc.

neo 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2008 22:05   

diavola napisał/a:
pomóżcie:
-zna ktoś jakieś kafejki internetowe wokól piazza duomo ?

Buongiorno.It SPA‎ - INTERNET POINT
Via Del Fante Cosimo, 5, 20122 Milano (MI) -

Z Piazza Duomo, Milano do Via Cosimo Del Fante, 5, 20122 Milano
1,5 km – okolo 4 min

Piazza Duomo
Piazza Armando Diaz, 20122 Milano

1. Procedi in direzione ovest da Piazza Armando Diaz verso Via Guglielmo Marconi 46 m
2. Svolta a sinistra per rimanere su Piazza Armando Diaz 86 m
3. Piazza Armando Diaz fa una leggera curva a destra e diventa Via Maurizio Gonzaga 0,1 km
4. Svolta leggermente a destra in Piazza Giuseppe Missori 22 m
5. Svolta a sinistra per rimanere su Piazza Giuseppe Missori 8 m
6. Svolta leggermente a destra per rimanere su Piazza Giuseppe Missori 68 m
7. Prosegui su Corso Italia 0,3 km
8. Svolta leggermente a sinistra per rimanere su Corso Italia 0,4 km
9. Svolta a destra in Via San Luca 0,2 km
10. Svolta a destra in Via Calatafimi 81 m
11. Svolta a destra in Via Cosimo Del Fante. La tua destinazione è sulla destra 0,2 km
Via Cosimo Del Fante, 5
20122 Milano

;)

penio 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 07, 2008 14:56   

MOLU napisał/a:
Czy SS jest w centrum? Jaka to jest dzienica?

http://acmilan.pl/klub/san_siro.php tu masz pare informacji. Stadion 6 km od centrum. Dzielnica z tego co wiem nazywa się poprostu, San Siro.
MOLU napisał/a:
Do Mediolanu chciałbym przylecieć w sobote i nocować gdzieś w hotelu (jaki polecacie?).

Nie mam doświadczenia więc zaliczyłem tylko 1 hotel. Mianowicie hotel bardzo bilski stadionu, z okna było widać część zadaszenia zza drzew. Nazywa się także San Siro (jak chyba wszystko w okolicy ;] ) Zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na nocleg. Jest to nowy bardzo ładny hotel. Małe ale miłe pokojiki. Ja byłem tam ledwo po oddaniu go do użytku, teraz powinno być tam ładnie takze na zewnątrz, bo wtedy jeszcze odbywały się tam różne prace.

http://www.hiexpress.com/...elsearchresults to stronka, co prawda nie samego hotelu ale pare fotek i informacji masz. Jak jesteś zainteresowany to poszukaj oficjalnej strony tego hotelu tam można zamówić noclegi przez internet, strona jest chyba także tłumaczony na polski.

bajer 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 08, 2008 17:59   

MOLU napisał/a:
Jak mozna się dowiedzieć wcześniej godzine rozpoczęcia meczu?
wejsc na www.acmilan.pl -> aktualnosci -> Serie A: Ustalono godziny rozpoczecia meczow pierwszej rundy :P

zeby nie utrudniac zycia powiem ze mecz z Catania odbywa sie w niedziele 7.12.2008 o 15:00 :)

perugino 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 09, 2008 18:36   

Witam serdecznie!

Mam podobne pytanie co moj poprzednik. Czy idzie dojechac ze stadionu na dworzec Milano Centrale w godzine? Planuje wybrac sie w nastepny weekend na Milan-Chievo. O 17:50 mam ostatni bezp. pociag do Perugii, a nie chce mi sie motac z przesiadkami ani wyrzucac dodatkowej kasy na nocleg w hostelu :/

feri
Milanista

Wysłany: Czw Lis 13, 2008 12:44   

perugino napisał/a:
Witam serdecznie!

Mam podobne pytanie co moj poprzednik. Czy idzie dojechac ze stadionu na dworzec Milano Centrale w godzine? Planuje wybrac sie w nastepny weekend na Milan-Chievo. O 17:50 mam ostatni bezp. pociag do Perugii, a nie chce mi sie motac z przesiadkami ani wyrzucac dodatkowej kasy na nocleg w hostelu :/

Wydaje mi się, że możesz z tym mieć problem. Najpierw dostać się do najbliższej stacji metra (chyba Lotto) potem jeszcze przesiadka na inną linie metra w kierunku Centrale. Nie wiem, nie jestem z Mediolanu, ale wydaje mi się to nie mozliwe, żebyś zdążył.
PS. Też wybieram się na ten mecz :)

majlech
Milanista

Wysłany: Czw Lis 13, 2008 16:06   

Ze stadionu do stacji Lotto jest ok. 2,5 - 3 km - autobusy po meczu nie jezdza niestety, wiec trzeba dojść na piechotę - to zabierze Ci co najmniej 30 min.
Metrem musisz przejechać ok. 10 stacji albo wysiąść na Cadorna i przesiąść się w M2 (5 przystanków), albo na Duomo przesiąść się w M3.
Przy dużym szczęściu może zdążysz, ale może być ciężko, zwłaszcza jeśli w tej 1 godz. liczysz wyjście z sektora - wtedy nie ma szans.

MOLU 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 13, 2008 19:31   

Mam już zamówiony samolot do Mediolanu i hotel tak jak wspominałem wcześniej na 6 grudnia (7 mecz z Catanią). Gdzie polecacie zakup biletów? Czy jest szansa zdobyć bilety na Curva Sud?

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 13, 2008 23:12   

majlech napisał/a:
Ze stadionu do stacji Lotto jest ok. 2,5 - 3 km (...) trzeba dojść na piechotę - to zabierze Ci co najmniej 30 min.

zredukowalbym ten czas do 15 minut.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 14:22   

w ostatecznosci jest tez cos takiego, jak taksowka... drozej, ale i szybciej. jesli ktos ma za przebukowanie biletu w tanich liniach fortune wydac, czy wrecz calkiem stracic bilet, to zawsze warta rozwazenia opcja.

na opcje transportu publicznego majac godzine czasu szczerze mowiac nie porywalbym sie, chyba, ze masz metrem bezposredni dojazd pod dworzec.

And1 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 20:13   

Witajcie, podłączę się do tematu. Wybieram się do Mediolanu w okolicach połowy stycznia. Wiem że Milan będzie grał u siebie 18 stycznia z Fiorentiną. Stąd też mam do was pytanie. Czy na dzień , góra dwa będzie możliwość zakupienia biletu bezpośrednio w kasach stadionu? Czy może lepiej zaopatrzyć sie w nie już wcześniej przez internet?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 22:16   

Na 99,9% na tym spotkaniu nie bedziesz mial kompletu (no chyba ze Milan teraz wygra wszystko w pieknym stylu itd ale to i tak pewnie nie wystarczy)
W dniu meczu w kasie i juz :)

majlech
Milanista

Wysłany: Śro Gru 03, 2008 17:20   

Milan z Fiorentina gra 17.01 o 20.30 - tez wybieram sie na ten mecz i mam zamiar kupic bilet w kasach pod stadionem.

O ile mi wiadomo to od tego sezonu wczesniej mozna kupic bilet tylko wowczas, gdy posiada sie Cuore Rossonero, tak wiec pozostaje kupno biletow w kasach pod stadionem.
Warto by ktos zorientowany napisal cos wiecej o Cuore Rossonero, bo wedlug mnie to komplikuje ona kibicom spoza Italii zycie.

MOLU 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 18:37   

Mam pytanko... która to jest trybuna Curva Sud... Oprócz tej trybuny jakie będzie najlepsze miejsce na stadionie w cenie 34 euro?
http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=75810

lechiafan 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 20:53   

Witam
a ja mam takie pytanko, 5 maja wyjezdzam sobie do Mediolanu oczywiscie tylko i wylacznie po to aby zobaczyc meczyk Milan-Juve, czy moze ma ktos doswiadczenie jak wyglada przed takimi meczami sytuacja z biletami ? czy bedac w czwartek jest szansa na kupienie biletu ?

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 17:21   

Nawet w dniu meczu możesz kupić. Bezpośrednio przed wejściami przedsiębiorcy zwani konikami oferują każdy rodzaj biletu na dowolną trybunę w przeróżnych cenach (od kilkudziesięciu do kilkuset euro). Dodać trzeba, że podróbki również są w sprzedaży.

Indy 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 23:07   

Na chwilę obecną tylko posiadacze Cuore Rossonero mogą kupować bilety w przedsprzedaży, ci co nie posiadają mogą tylko w dniu meczu w kasach. Na Milan-Juve wg strony bilety już się skończyły...

Odpowiedz do tematu