ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Sob Cze 30, 2007 12:53
Transfery Milanu (cz. 23)
Autor Wiadomość
fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:54   

Cytat:
skad ci przyszlo do glowy, ze w LM Carlo bedzie gral jednym napastnikiem.....to taktyka na awaryjne sytuacje.....Milan bedzie gral dwoma napastnikami 90% spotkan, chyba ze cos sie porypie....

Nie wiadomo. Taktyka skutkowała. Carlo to zauważył. Głupi nie jest.

Edit: Czekam na ripostę tamtego cwaniaka.

Moderator

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:59   

wiadomo....
1. sam tak powiedzial....
2. po co w takim razie nam kolejny super-napastnik, skoro opierajac sie na systemie 4-5-1 nie potrzebujemy w tej formacji wzmocnien....(czyt. w sumie 4 napastnikow)

czysto awaryjne sytuacje, lub korekty w trakcie meczu, wtedy bedziemy tak grac....

btw: no popatrz, od razu masz potwierdzienie jak dziala system policyjny na forum Milanu....
Ostatnio zmieniony przez Pamato Pon Cze 25, 2007 13:01, w całości zmieniany 1 raz  

rafi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:01   

akurat pirlo gra jako cofniety pomocnik, co nie oznacza ze jest defensywnym.gattuso czy ambro tak, ale nie poirlo.
widze ze dowcip ci sie wyostrzyl.Twoje riposty sa naprawde na poziomie, szczegolnie ta o glupocie.GENIUSZ:)
a skad wiesz, ze belletti nie gralby tylko wtedy, kiedy oddo by nie gral?boze co za pytanie.przeciez wiadomo, ze jak nie gra oddo, to ma grac za niego cafu.proste.sam odpowiedz sobie na pytanie czy lepiej w skladzie, jako zastepce miec cafu czy bellettiego.niby proste pytanie, ale...
nie szukamy zmiennika dla ambro, tylko dla pirlo.na defensywnym to juz mamy rino, ambro i brocchiego.
co tam jeszcze napisales, z ta glupota to super.niby tylko Ty masz racje, co?innych pomysly sa be, Twoje sa genialne.coz za przebieglosc

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:08   

Pamato napisał/a:
wiadomo....
1. sam tak powiedzial....
2. po co w takim razie nam kolejny super-napastnik, skoro opierajac sie na systemie 4-5-1 nie potrzebujemy w tej formacji wzmocnien....

Właśnie jest to dal mnie niewiadomą, ponieważ:
a) Chce ściągać napastnika
b) Chce ściągać pomocnika typu Emrson/Edmilson/Motta, którzy mają zupełnie inną charakterystykę niż Gattuso czy Pirlo, zaś podobną do Ambrosiniego, który grał w systemie 4-5-1 ;)
Pamato napisał/a:
btw: no popatrz, od razu masz potwierdzienie jak dziala system policyjny na forum Milanu....

;)
rafi napisał/a:
akurat pirlo gra jako cofniety pomocnik, co nie oznacza ze jest defensywnym.gattuso czy ambro tak, ale nie poirlo.

Gattuso gra z prawej strony. Pirlo gra na środku. Piro jest defensywnym rozgrywajacym. Zasugerowałeś, że Rafa Marquez miałby być jego zmiennikiem. Pierdoła jakich mało.
rafi napisał/a:
Twoje riposty sa naprawde na poziomie, szczegolnie ta o glupocie

To nie była riposta. To było stwierdzenie faktu.
rafi napisał/a:
a skad wiesz, ze belletti nie gralby tylko wtedy, kiedy oddo by nie gral?

Bo jest Cafu. Po to przedłużał kontrakt. Proste nie?
rafi napisał/a:
sam odpowiedz sobie na pytanie czy lepiej w skladzie, jako zastepce miec cafu czy bellettiego.niby proste pytanie, ale...

Mamy Cafu. Uważam, że trafny wybór. Carlo nie będzie ściągał prawego obrońcy mając już dwóch w składzie. Jak mam Ci to tłumaczyć? Kupiłbyś sobie colę mając, jakby Ci sie pić nie chciało?
rafi napisał/a:
nie szukamy zmiennika dla ambro, tylko dla pirlo.na defensywnym to juz mamy rino, ambro i brocchiego.

Dla Pirlo jest. Gourcuff.
rafi napisał/a:
co tam jeszcze napisales, z ta glupota to super.niby tylko Ty masz racje, co?innych pomysly sa be, Twoje sa genialne.coz za przebieglosc

Odsyłam do moich postów. Zważ na takie słowa jak "sugestia", czy "propozycja". Zwykła logika.
Cytat:
Po pierwsze: wyluzuj i skończ z tekstami typu "cwaniak"

Jak mam mu tłumaczyć? Jak, pytam? Poza tym nie ma nic złego w słowie "cwaniak". Nie jest to ani obelżywe, ani nie najeżdża na jego rodzinę, psa, kota etc.

Edit: Czy mógłbyś pisać zaczynając zdanie od wielkiej litery, czy przekracza to Twe możliwości?

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:22   

zawodnik w stylu Ambro (jak i on oczywiscie) niekoniecznie musi grac w stystemie 4-5-1....moze z powodzeniem grac w rombie (jak to bylo do tej pory), w momencie gdy w mniej waznym meczu trzeba bedzie zastapic podstawowych pomocnikow, do tego dochodzi kontuzjogennosc Ambro i jeszcze jedna opcja, gdyby takowy przybyl to chyba zabrakloby miejsca dla Brocchiego jednak, wiec wtedy albo on odchodzi, ale staje sie glebokim rezerwowym..... tak czy inaczej poszukiwania tego typu pomocnika w zaden racjonalny sposob nie kaza nam myslec, ze podstawowa taktyka bedzie 4-5-1, to niedorzeczne.....polujemy na bardzo dobrego napastnika, chcemy oddac gdzies Oliego kosztem wlasnie tego nowego, mamy juz 3 pewnych napastnikow, przychodzi kolejny z gornej polki i nie ma innej opcji niz gra dwojka z przodu (nawet bez niego tak bedzie)..... koniec tematu :] ale jak chcesz kombinowac na sile to prosze bardzo....

rafi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:26   

przekracza, jak widac:)
a teraz po kolei.
1.gattuso to gra z prawej, lewej, na srodku.jak zauwazyles jest go wszedzie pelno.ustawienie naszej pomocy jest tylko "papierowe" jezeli chodzi o rino.
2.nie zasugerowalem ze marqueaz ma byc zmiennikiem pirlo.przeczytaj jeszcze raz moj post, tylko teraz z wieksza uwaga.
3.skoro uwazasz ze cafu to trafny wybor to gratulacje.ja tak nie uwazam, wiec dalem pomysl z bellettim.zrozumiales wreszcie?
4. mowisz sugestia i propozycja, ciekawe.troche inaczej to ujales.
5. nie mow do mnie jak do dziecka.a z tym cwaniakiem, to przegiales
6.nie obrazam cie, wiec ty nie obrazaj mnie.od tego powinienem zaczac.w ten sposob to mozesz do kolegow albo do kogos z rodziny mowic, jasne?
7.a zreszta nie warto z toba dyskutowac

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:34   

No tak, ale ten napastnik jeszcze musi do nas przyjść :) Jak widać nie jest łątwo kupić takiego gracza o czym świadczy przykład Henry'ego. Może i Barca będzie chciała sprzedać Eto, ale przecież po niego się ustawi kolejka ;) A on nie będzie chciał mało zarabiać, więc nie będzie łatwo utrzymać w ryzach płace i jednocześnie zakontraktować Eto. Z Villą jest ten sam problem, choć tutaj chociaż Valencia może chcieć Oliego w rozliczeniu bardziej niż Barca.
Troche mnie dziwi szukanie napastnika poza Serie A. Na LM dojdzie Ronaldo, więc niekoniecznie musimy jakąś super gwiazdę sprowadzać. No chyba że to kwestie marketingowe.
Też myślę że większość spotkań będziemy grać 2 napastników, ale może się okazać że w fazie pucharowej na wyjeździe (szczególnie gdy będzie to pierwszy mecz dwumeczu) Carlo będzie wystawiał tylko jednego. Tym bardziej uważam że wystarczyłby nam choćby Quagiarella lub Bianch ;) A silnego i szybkiego czarnoskórego napastnika, to chyba juz w Primaverze mamy ;)
I przyłączam się do tych którzy nie żałują Tiago. To dobry pomocnik, ale faktycznie byłby u nas rezerwowym, bo ani Gennaro, ani Andrei z 11 by nie wygryzł :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:39   

nie musi, tak czy inaczej w wiekszosci meczow bedziemy grali dwojka, chyba, ze bedzie jakas kolejna katastrofa......faza pucharowa, pojedyncze mecze, czy konkretne sytuacje boiskowe to inna bajka

btw: zeby przestawic zespol na gre choinka Carlo musialby sie rozejrzec za wartosciowymi zmiennikami dla Kaki i Seedorfa szczegolnie, skoro z mlodego Francuza chca zrobic drugiego Pirlo ;)

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:31   

No ja się zgadzam, że rzadko będziemy korzystać z choinki ;) Tylko powątpiewam w możliwośc sprowadzenia jakiejś "mega gwiazdy" do naszego ataku :)
I jakoś niespecjalnie mnie to martwi :)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 15:10   

fcs, piszesz że Carlo będzie grał 4-5-1 gdyż ta;
"..Taktyka skutkowała. Carlo to zauważył. Głupi nie jest."
No gdyby grał w LM inaczej to byłby głupi. Mając tylko 3 napastników z których (ze względu na ich formę) dałoby się złożyć góra 1 porządnego po prostu nie mógł inaczej. Gdyby miał wybór pewnie nie grałby żadnym :)
I dlatego podzielam pogląd jaki prezentują Anathem, i Pamato, . 4-4-2 to będzie bazowe ustawienie na przyszły sezon.
rafi, Marquez jak najbardziej. Pewny defensywy p. jak i stoper.
Co do Belletiego - osobiście nie chciałbym równowagi dla Serginho po prawej :)
A Cafu myślę że cię jeszcze zdziwi.

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 16:27   

carlos napisał/a:
No gdyby grał w LM inaczej to byłby głupi. Mając tylko 3 napastników z których (ze względu na ich formę) dałoby się złożyć góra 1 porządnego po prostu nie mógł inaczej. Gdyby miał wybór pewnie nie grałby żadnym

Chodzi raczej o to, że takie cele transferowe jak Emerson/Edmilson/Motta wskazują na to, że Carlo nie zaniecha stosowania "choinki". Albowiem są to gracze, którzy swoją grą przypominają Ambrosiniego. Nie mówię, że 4-5-1 będzie podstawowym ustawieniem, lecz iż Ancelotti nie zaniecha stosowania jej.
Cytat:
3.skoro uwazasz ze cafu to trafny wybor to gratulacje.ja tak nie uwazam, wiec dalem pomysl z bellettim.zrozumiales wreszcie?

Jak Ci tłumaczyć? Jak, pytam? Odpowiedz mi po co miałby sprowadzać prawego obrońcę mając już dwóch w składzie? Po co, pytam?! Oddo to docelowy prawy obrońca, Cafu jego zmiennikiem. Dlaczego został sprowadzony prawy obrońca w ogóle? Ano dlatego, że Cafu nie jest w stanie wytrzymać trudów całego sezonu. Jako zmiennik imponuje szybkością, dynamiką, determinacją. Obejrzyj chociażby mecz z Cagliari z rundy rewanżowej.
rafi napisał/a:
6.nie obrazam cie, wiec ty nie obrazaj mnie.od tego powinienem zaczac.w ten sposob to mozesz do kolegow albo do kogos z rodziny mowic, jasne?

Wskaż mi gdzie Cię obraziłem.
rafi napisał/a:
7.a zreszta nie warto z toba dyskutowac

Bo mam rację?
Nie rozumiesz polityki transferowej AC? Nie rozumiesz? Ja rozumiem, że wolisz sobie typować kogo byś chciał widzieć w koszulce Rossonerich ...

rafi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 16:39   

a ty nie typujesz?po to jest ten watek zeby o tym pisac.a tak na marginesie, dopoki nie nauczysz sie pisac w sposob nie atakujacy innych forumowiczow przestan z kimkolwiek dyskutowac.i jeszcze raz powtorze-ZASTANOW SIE NAD TYM CO NAPISALES WYZEJ.czyzby twoja prawda byla najprawdziwsza i tylko jedyna prawda?pomysl to nie boli.jeden mecz wiosny nie czyni- to w kwestii cafu.
nie warto, bo pleciesz bzdury, nie rozmuiesz co sie pisze.chlopie nie pisz co wiesz , wiedz co piszesz.

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 17:52   

rafi napisał/a:
a ty nie typujesz?po to jest ten watek zeby o tym pisac.

Nie, ten wątek jest o tym, żeby rozmawiać o transferach i celach transferowych AC. A nie od typowania kogo byś chciał na San Siro.
rafi napisał/a:
dopoki nie nauczysz sie pisac w sposob nie atakujacy innych forumowiczow przestan z kimkolwiek dyskutowac

Po raz kolejny Ci powtarzam. Nie obraziłem Ciebie nigdzie. Wskaż mi post w którym Cię obraziłem, bo to tego pijesz.
rafi napisał/a:
jeszcze raz powtorze-ZASTANOW SIE NAD TYM CO NAPISALES WYZEJ

Czyste fakty.
rafi napisał/a:
czyzby twoja prawda byla najprawdziwsza i tylko jedyna prawda

Fakty nie są prawdą?
rafi napisał/a:
pomysl to nie boli

Gadasz do siebie?
rafi napisał/a:
jeden mecz wiosny nie czyni- to w kwestii cafu.

Nie kompromituj się. To był przykład.
rafi napisał/a:
nie warto, bo pleciesz bzdury, nie rozmuiesz co sie pisze.chlopie nie pisz co wiesz , wiedz co piszesz.

A czytać umiesz?

PS
Bo pisać to nie umiesz. Uświadomię Cię więc, że zdanie rozpoczynamy wielką literą.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:36   

fcs napisał/a:

Nie, ten wątek jest o tym, żeby rozmawiać o transferach i celach transferowych AC. A nie od typowania kogo byś chciał na San Siro.

Chyba trochę się zagalopowałeś bo zazwyczaj o zainteresowaniu Milanu danym piłkarzem dowiadujemy się z prasy czyli opieramy się raczej na wymysłach/domysłach dziennikarzy.Łysy też zazwyczaj wygaduje same farmazony, albo też unika podawania nazwisk więc, ciężko jednoznacznie stwierdzić kim to się niby interesuje Milan.I nie sądzę byś ty był akurat tym kto decyduje o tym o czym się dyskutuje w danym temacie. Taką osobą jest np. moderator i dopóki ktoś nie dostanie upomnienia można przyjąć, że pisze na temat i tak też jest w przypadku gdy ja sobie zrobię listę życzeń okraszoną komentarzem.

rafi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:46   

fcs, ubawilem sie bardzo czytajac twoje posty.ten jest ostatni jaki do ciebie pisze.z idiotami nie gadam

czado81 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:49   

fcs napisał/a:
rafi napisał/a:
a ty nie typujesz?po to jest ten watek zeby o tym pisac.

Tak się składa panowie, że obaj chyba nie macie racji :) Moim skromnym zdaniem w tym temacie powinniśmy dyskutować o transferach Milanu, które już miały miejsce. Do typowania i dyskutowania o celach lepszy jest chyba temat "Kto powinien zasilić Milan?"

Tak więc, żeby nie robić OT skomentuję transfer który już za nami (prawie się udał :/ ), czyli transfer Suazo. Ciężko coś na ten temat powiedzieć nie znając dokładnie kulisów, ale opcje są chyba tylko trzy:
1. Galliani spotkał się z Cellino żeby sprzedać Boriello, a tak na prawdę to Cellino chciał tylko podrażnić Morattiego i podbić cenę (bo w końcu chyba stanęło na 16 mln.). Zwyczajnie wykorzystał Gallianiego do swoich rozgrywek z Interem. Jeśli tak było to Galliani się skompromitował dając się tak wykorzystać.
2. Cellino i Galliani razem to wymyślili, żeby zrobić Morattiemu na złość i Galliani od początku wiedział, ze do transferu nie dojdzie (a może nawet dostał na lewo procent od podwyżki w cenie Suazo).
3. Galliani wierzył, że uda się przekonać Suazo, żeby jednak grał u nas, ale mu nie wyszło. W takim wypadku niestety trzeba również uznać, że się skompromitował :/

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:53   

A przypadkiem do omówienia tego transferu nie powinieneś się udać do tematu ''Transfery rywali milanu''?? :) Żeby nie było, że kogoś pouczam, tylko tak jakoś śmiesznie wychodzi :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:53   

a jak to sie ma do zamieszczenia newsa na oficjalnej stronie? powkurzam Inter przy okazji robiac z Milanu posmiewisko? bez sensu.... jedyna logiczna opcja to taka jaka oferuje nam sam Łysek ;) chciaz z newsem sie pospieszyl i teraz ma nauczke...

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 18:55   

Nie wiem o co i po co te nerwy ze strony"fcs" i "rafi"???

Przecież ten temat został stworzony aby rozmawiać o transferach Milanu tak jak podkreślił w swoim poście milanista "fcs"!!! Czyli lepiej skupmy się na temat dobrego zmienika Ronaldo bo przecież jak już wiadomo Milan odpuścił transfer Suazo i jak na razie nie zrobiliśmy w tym marecato nic wielkiego mając na uwadze że to dopiero się zaczęło. Bo powiedzmy sobie w prost że Ba nie jest zbyt dużym wzmocnieniem naszej kadry tak więc jestem bardzo zmartwiony tym czy Eto'o wybierze Milan czy Inter ( bo raczej już nie będzie miał zapewnionego miejsca w jedenastce Barcelony odkąd przyszedł do niej Henry)

A o formacje obroną bym się zbytnio nie martwił bo jak na razie jest ona bardzo dobra !!!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 19:20   

czado81 napisał/a:
1. Galliani spotkał się z Cellino żeby sprzedać Boriello, a tak na prawdę to Cellino chciał tylko podrażnić Morattiego i podbić cenę (bo w końcu chyba stanęło na 16 mln.). Zwyczajnie wykorzystał Gallianiego do swoich rozgrywek z Interem. Jeśli tak było to Galliani się skompromitował dając się tak wykorzystać.

Wydaje mi sie, ze tak wlasnie bylo. Cellino wykorzystal rywalizcje mediolanskich klubow, by podbic cene. W ogole ten czlowiek sprawie wrazenie niepowaznego: wczoraj oglosil transfer Esposito do Romy, dzis Roma w oficjalnym komunikacie zaprzeczyla. Galliani zachowal sie prawidlowo, probujac wykorzystac okazje i podkupic Suazo. Gdy okazalo sie, ze ten ma kontrakt z Interem, tez zachowal sie wlasciwie, bo gdyby sie upieral przy tym transferze, to Moratti doprowadzilby do zawieszenia Suazo i zostalibysmy z zawieszonym grajkiej za 14mln. Jedynym grzechem Gallianiego bylo oficjalne ogloszenie transferu - widocznie wujek Fester chcial sie odegrac na Morattim. Chociaz spotkalem sie z opinia, ze oficjalny kominikat byl jedynie nastepstwem ogloszenia transferu na antenie Milan Channel, co mialo byc spowodowane nadgorliwoscia Mauro Sumy.
Przy okazji: pojawila sie plota, ze Galliani dawal Suazo 1,9mln, a Moratti 3,5mln. Jakos nie chce mi sie w to wierzyc, ale gdyby tak rzeczywiscie bylo, to musialoby to swiadczyc o tym, ze tak naprawde Galliani nie chcial go zakontraktowac... Czy Lysy mial jakis przebiegly plan?

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 20:09   

Bahyr napisał/a:
Nie wiem o co i po co te nerwy ze strony"fcs" i "rafi"???

Poczytaj jego posty
Bahyr napisał/a:
Bo powiedzmy sobie w prost że Ba nie jest zbyt dużym wzmocnieniem naszej kadry

Na oficjalnej stronie AC nie zauważyłem żadnej wzmianki o Ibrahimie Ba.
rafi napisał/a:
fcs, ubawilem sie bardzo czytajac twoje posty.ten jest ostatni jaki do ciebie pisze.z idiotami nie gadam

Internetowy kozaczku (bo zaręczam Ci, że w twarz nie rzuciłbyś mi obelgi) zastanów się najpierw na czym polega polityka transferowa AC Milan, a dopiero potem się kompromituj. Nie odpowiedziałeś mi na pytani dotyczące Bellettiego, próbując mnie ripostować z marnym z resztą skutkiem. Pytam po raz n-ty. Po jaką cholerę Milanowi prawy obrońca, skoro w kadrze ma już 2 (słownie: dwóch) prawych obrońców plus stoper, który również może występować na tej stronie defensywy. Nazywasz Rafe Marqueza defensywnym rozgrywającym. Jak mam Ci tłumaczyć, że się kompromitujesz? Prezentujesz poziom Interisty.

Jeszcze jedna wycieczka osobista i będzie ostrzeżenie. To ostatnie zwrócenie uwagi.

Moderator

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 10:25   

wlasnie o tym napisalem.zabawne posty piszesz.z tego co mozna wyczytac, to ty pozujesz na kozaka.nazywasz mnie cwaniaczkiem, bo przedstawilem swoje propozycje, ktore nie sa zgodne z twoimi.masz problem stary i to duzy.a co do spotkania twarza w twarz bardzo bys sie zdziwil.uwierz.to tyle w tym temacie.wlasnie poczytaj moje posty.pierwszy jaki napisalem byl neutralny, w nikogo nie skierowany, przedstawilem swoje propozycje i rozmyslenia na temat graczy, ktorych mozna by wziac pod uwage.poczytaj swoje posty zanim zaczniesz oceniac innych.

[ Dodano: Wto Cze 26, 2007 11:34 ]
a wracajac do tematu.chodza ploty ze nasi zainteresowali sie fredem z lyonu i pojechali na copa america troche mu sie przyjrzec.dziwne, bo chopak gra we francji i mieli bardzo duzo okazji aby go obejrzec.chyba, ze przy okazji zawiesza oko na kims innym.zobaczymy

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 11:53   

nowy kolego fcs, widac, ze nie znasz zwyczajow panujacych na forum. mianowicie nie lubimy krzykaczy, ktorzy mysla, ze zjedli wszystkie rozumy. naucz sie normalnie dyskutowac, nie podniecajac sie zbytnio, to moze wtedy ktos potraktuje sie jak godnego rozmowce. teksty typu 'cwaniak', 'kozaczek', 'kompromitujesz sie' - tutaj sie tak nie rozmawia.

jesli chodzi o Marqueza, to on juz gral w Barcy jako dolny pomocnik rombu i bardzo dobrze sie tam sprawowal. jasne, ze nie jest to gracz taki jak Pirlo (co nie dziwi, bo innego takiego nie ma na swiecie), ale dobrze gra glowa, jest silny, zdecydowany, ma dobry wslizg i dobrze sie ustawia, a co najwazniejsze, umie zagrac celnie daleka pilke i rozciagnac gre. wszystkie te cechy sprawiaja, ze spisywalby sie na pozycji dolnego pomocnika w rombie lepiej niz ktokolwiek inny z naszej kadry (oczywiscie poza Pirlo).

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 12:03   

Ja tam jestem za Fredem szczerze mówiąc i ten transfer by mnie satysfakcjonował :) Gościu jest bramkostrzelny a przy Ronaldo by się ładnie rozwinął, wiem że to może rychłe porównanie ale koleś strzelił 56 bramek w 73 w barwach Cruzeiro w jednym sezonie, w Lyonie też ładnie tyle że potem kontuzje(ale tu MilanLab by pomogło). Zmysł strzelania ma, jestem jak najbardziej za ! Warunki fizyczne ma świetne więc nie widzę problemu :) Oby z dobrej strony pokazał się na Copa America :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 26, 2007 12:24   

jak dla mnie to Fred na papierze niczym specjanie nie wyroznia sie nad Oliveire....troche lepsze ma statystyki, ale jednak liga Francuska jest gorsza od Hiszpanskiej, a i Lyon nie ma sobie rownych w kraju (przepasc), wiec nastrzelac sobie mozna w tym zespole duzo....
nie wiem czy jest sens ewentualne zamiany w Milanie Oliego na Freda, soro ten pierwszy juz ma ten feralny sezon za soba i chyba moze byc juz tylko lepiej ;)
jak juz kupowac napastnika i pozbywac sie Brazylijczyka to raczej na kogos ze zdecydowanie wyzszej polki, ja przynajmniej tak to widze....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi