ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Kwi 02, 2007 19:32
Wyjazd na Milan - Celtic
Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:51   

droc napisał/a:
Jeszcze tylko jedno małe pytanie (bo czuję się trochę do tablicy wywołany). Tom_n - czy pisząc o 3 osobach miałeś na myśli może osoby wypowiadające się w temacie regulaminu kwalifikacji na wyjazdy? :wink:

Nie o Tobie mowa, droc. Ty nie miałeś wafla w avatarze ;)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:55   

tom_n napisał/a:
Ty nie miałeś wafla w avatarze

Akcji z waflami też nie rozumiem... ale dzięki za wyjaśnienie.

pzdr,

Sonar 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 14:22   

ok, ale ja nie rozumiem tego ze nikt nie powie dokladnie jakie ma zarzuty co do innych, nie wyjasni sie konkretnie o co mu chodzi tylko zawsze sa jakies glupie polslowka, mowa typu "robienie tak, a nie inaczej", gadanie o jakichs podgrupach, wynoszenie na forum jakichs wyrwanych z kontekstu kawalkow dyskusji na ircu czy z innych czatow, konspiracje, akcje o jakichs waflach, gdzie rozumiem ten kto dziekuje to pewnie jest waflem i sie podlizuje, a nikt nie powie konkretnie o co ma pretensje.

byc moze jest cos o czym nie wiem, ale z tego co wiem to widze tylko 3 grupy.
Jedna ktora tylko atakuje i cos zarzuca, tylko jeszcze nie wie co, druga ktora odpiera ataki, albo juz nie zwraca na to uwagi i trzecia, ktora siedzi cicho, sie przyglada i nie wie o co chodzi jakby. Dopoki tak bedzie to pewnie ze bedzie chora atmosfera, ktora doprowadzi z czasem do totalnego podzialu w MCP

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 15:28   

Ja w ogóle nie wiem o co ta cała dyskusja?
Czy ktoś podczas wyjazdu poczuł sie w jakiś sposób dyskryminowany czy coś w tym stylu?
Bo nie rozumiem o co chodzi.
Może ktoś mi to wyjaśnić? O co ci chodzi Radeo,że piszesz:
Cytat:
Za to ci członkowie MCP, dla których ważniejsza jest własna misja i własna osoba tudzież własne towarzystwo, mogą mnie pocałować w dupę

czemu na wyjeździe nie powiedziałeś tym osobom do których kierujesz te słowa,żeby pocałowały cie w dupe?
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 19:29   

Sonar napisał/a:
troche nie tak by bylo gdybym nie podziekowal bo rownie dobrze mogli oni tez powiedziec ze maja to w dupie.
Ależ proszę bardzo, rozumiem Twoje podziękowania, tu jak najbardziej miałeś prawo wyrazić wdzięczność za pośrednictwem forum, to bardzo miłe. Ja natomiast miałem na myśli pojedyncze wślizgi i teksty typu „dziękuję mu za użyczenie poduszki”, „za oddanie ostatniego piwa”, „za to że jesteś”, „za to że się wspólnie spóźniliśmy na metro” i inne takie x-x Ja widzę pewną różnicę, nie muszę chyba robić wykładu o wślizgologii? Nikomu nie bronię, ale lubię z tego podrwić.

Co do „przemilczania pewnych tematów”, nie będę powtarzał się z drocem.

Sonar napisał/a:
ok, ale ja nie rozumiem tego ze nikt nie powie dokladnie jakie ma zarzuty co do innych
odpowiedziałeś sobie niżej:
Sonar napisał/a:
byc moze jest cos o czym nie wiem

Sonar napisał/a:
ale z tego co wiem to widze tylko 3 grupy.
Jedna ktora tylko atakuje i cos zarzuca, tylko jeszcze nie wie co, druga ktora odpiera ataki, albo juz nie zwraca na to uwagi i trzecia, ktora siedzi cicho, sie przyglada i nie wie o co chodzi jakby. Dopoki tak bedzie to pewnie ze bedzie chora atmosfera, ktora doprowadzi z czasem do totalnego podzialu w MCP
Uważam, że się mylisz. A co do podziałów i tego kto je tworzy, poczytaj temat o regulaminie.

Sonar napisał/a:
akcje o jakichs waflach, gdzie rozumiem ten kto dziekuje to pewnie jest waflem i sie podlizuje
Niestety trafiłeś jak kulą w płot. Najciekawsze jest to, że to nie posiadacze awatarów robią z nich wielkie halo.

krzysiekACM napisał/a:
Czy ktoś podczas wyjazdu poczuł sie w jakiś sposób dyskryminowany czy coś w tym stylu?
A skądże. Ale przed wyjazdem, gdy dyskutowano o regulaminie owszem.

krzysiekACM napisał/a:
Może ktoś mi to wyjaśnić? O co ci chodzi Radeo,że piszesz:
-> dyskusja o regulaminie

krzysiekACM napisał/a:
czemu na wyjeździe nie powiedziałeś tym osobom do których kierujesz te słowa,żeby pocałowały cie w dupe?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale po prawie dwóch tygodniach od wyjazdu postanowiłem coś napisać i miedzy innymi podziękować fan klubowi, ale tak się składa, że nie będę dziękował wszystkim, wyłączam osobniki uprawiające prywatę. A tym osobom powiedziałem wszystko co miałem do powiedzenia na forum, podczas wspomnianej dyskusji. Czy według ciebie miałbym podczas wyjazdu siać ferment, podchodzić do każdego i powtarzać mu, że ważny jest dla niego wyłącznie interes szeroko pojętej elity? Jak mówię, wszystko co miałem do powiedzenia, powiedziałem wcześniej, a teraz, dziękując nie omieszkałem wytknąć tego i owego. Jeżeli ktokolwiek chciałby usłyszeć coś ode mnie prosto w oczy, proszę zaproponować miejsce spotkania i sposób pokrycia kosztów dojazdu.

szmalec 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 22:48   

A ja sobie tak czytam i czytam i troche tego wszystkiego :dunno: i nie chce żadnej :help: dlatego, ze nie chcę się wtrącać, ale dla mnie to jest :quarrel: "głodna gadka" Ja tylko z mojej strony chcę podziękować Wszystkim, którzy sie przyczynili do spełnienia pewnie nie tylko mojego MARZENIA GRANDE GRAZIE!!!!! :forzamilan: i do nastepnego razu :partyman: Było po prostu Jedwabiście :ok: by nie powiedziec.... :P

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 23:18   

Nie przejmuj się szmalec, nie tylko Ty nic nie rozumiesz z tego bełkotu. Widać pisanie o aferach, grupach, podgrupach, subgrupach i całowaniu w wiadome miejsce to najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Generalnie nie ma sie czym przejmować ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 10:35   

Carlo napisał/a:
Widać pisanie o aferach, grupach, podgrupach, subgrupach i całowaniu w wiadome miejsce to najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi.

Eee.. myślę, że są lepsze sposoby. Na przykład rezygnacja z funkcji członka zarządu MCP ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 14:57   

przypominam panom że jest to temat "wyjazd na Milan-Celtic" ;)

wrzuciłem kolejne 3 filmiki które nagrałem na stadionie(w 1 linku są 2 filmiki)

http://rapidshare.com/fil...a_sud1.rar.html

http://rapidshare.com/fil...a_sud2.rar.html

miłego ściągania
:forzamilan:
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kamillos 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 15:12   

nie możecie wrzcic tych filmikow np. na youtube? Byłyby bardziej dostępne, a problemy ze ściąganiem z Rapidshare mam nie tylko ja ;) .

Marek 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 16:45   

Ja tez z tej klótni nic nie wiem i nie mam pojecia o co chodzi a nawiasem mowiac nic mnie to nie obchodzi.Ja sie czulem swietnie podczas wyjazdu a jedynym moim celem bylo ponowne zobaczenie najlepszej druzyny na swiecie LIVE. dolaczam przy okazji dodatkowy link do filmikow zgranych na telefonie:

http://rapidshare.com/files/21864554/tel.rar.html
Forza Milan!
vinci per noi!

szmalec 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 23:25   

kamillos napisał/a:
nie możecie wrzcic tych filmikow np. na youtube? Byłyby bardziej dostępne, a problemy ze ściąganiem z Rapidshare mam nie tylko ja
nie ukrywam, ze i ja mam te problemy :wall2: Pozdrawiam :forzamilan: Forca MCP :piwo:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 00:26   

:hmm: trzy słowa:
Post Radeo wbił mnie w ziemię. spodziewałem się zwykłej relacji z wyjazdu, a tu zonk!
Już projekt regulaminu wywołał wiele kłótni i w moich oczach MCP straciło magiczną otoczkę, ale nie poddałem się, przemyślałem to trochę i wydaje mi się, że nie ma nic złego w tym, że grupa(y) osób zaprzyjaźniają się ze sobą, w końcu niektórzy z nich znają się od X lat, utrzymują kontakt smsowy, telefoniczny, forumowy czy irc'owy i gdy nadarza się okazja (wyjazd) chcą spędzić jak najwięcej czasu ze sobą. Normalne. Jak w każdym większym towarzystwie, klasie w szkole czy nawet zakładzie pracy.
Wszystko jest OK dopóki te osoby nie zaczynają same nazywać siebie ''elitą'' i domagać się przywilejów za to, ze tą elitą są.
Poniekąd zniesmaczony zamieszaniem w związku z projektem regulaminu kwalifikacji i jako naoczny świadek słynnego "o k****! ale pikników!" (tego z bayernu ;) ) postanowiłem pojechac na mecz z Celticiem (mimo trudności udało się). Nie wiem co konkretnie dotknęło Radeo, być może to 'coś' o którym wszyscy wiedzą i jednocześnie nikt nie wie ;) ale jak dla mnie wszystko było w jak najlepszym porządku.
Nikt się od nikogo nie odwracał, ja bynajmniej czułem się bardzo dobrze i swobodnie. Może dlatego, że był to mój drugi wyjazd, a może coś się zmieniło w zachowaniach niektórych osób, zrozumieli, że liczy się dobro ogółu?
Wiele osób było pierwszy raz na wyjeździe z MCP i jestem pewien, że są zadowolone. Nie chciałbym też żeby Ci, którzy ''pierwszy raz'' mają przed sobą zniechęcili się czytając niektóre posty związane z regulaminem czy wyjazdem na Celtic.

PS. Moim zdaniem na forum powinien zostać założony pokój, do którego dostęp mieliby tylko członkowie MCP. Pierzmy brudy itp. w gronie osób, których to dotyczy.

FORZA MILAN ! FORZA MILAN CLUB POLONIA !

pozdrawiam

majlech
Milanista

Wysłany: Pią Mar 23, 2007 10:53   

Mimo pewnychklopotow mi rowniez udalo sie dotrzec na mecz z Celtikiem.
Podaje link do mojej relacji: http://forum.hutnik.krako...p?p=65671#65671 - chodzi o post z dzisiaj. Jest tam kilka fotek, ktore zrobilem w czasie meczu.
Poniewaz jest to forum Hutnika, wiec jest tam pare wstawek dla lepszego zrozumienia przez osoby, ktore Milanowi nie kibicuja, lub po prostu nie interesuja sie nim, jak Szanowni Uzytkownicy forum na www.acmilan.pl

Pozdrowienia.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi