ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Kwi 02, 2007 19:32
Wyjazd na Milan - Celtic
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Mar 09, 2007 00:24   

Marek napisał/a:
Choc w domu, to caly czas mam w uszach doping Tiffosich

Mialem dokladnie to samo podczas powrotu... Co zasypialem slyszalem doping... Cos wspanialego... Non stop ciagle itd... Ale ja siedzialem pod sektorem interu a Milan ten mecz przegral... Wam sie wyjazd udal bardziej... :)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 01:07   

no to jestem :) a niektorzy wciaz w drodze... wyjazd super, udany pod kazdym wzgledem, a fani Celticu na miescie to efekt masakra :)

to teraz czas sie wyspac, bo przeciez nie ma spania na wyjazdach ;-)
pozdrawiam wszystkich uczestnikow wyjazdu i zapraszam czlonkow MCP na kolejne!

forza Milan! forza MCP! :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 13:12   

nie wiem od czego zacząć... :)
ciężko opisać to co przeżyliśmy.
dlatego zanim pozbieram myśli chciałem serdecznie podziękować ... wszystkim, następnie wszystkim i na koniec wszystkim! jesteście zajebiści :diavolo:

doping Celtów na mieście maskryczny, wbili nas w ziemie, ale na stadionie nie mieli szans.

przeżyć piłkarską gorączkę ... bezcenne :)

In Italia MILAN!
In Europa MILAN!
ovunque MILAN!
per sempre ROSSONER!

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 16:54   

Wrzucam swoje zdjęcia, nie ma ich wiele, ponieważ większość pamięci w aparacie zajęły filmiki, stąd też troche potrwa zanim wrzuce je na serwer.

http://rapidshare.com/fil...dj__281_cia.rar

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 17:24   

To i ja po krotce podziele sie swoimi spostrzezeniami, pieknie bylo znow zagoscic w Mediolanie, w sumie to myslalem ze mnie juz nic nie zaskoczy ale fani Celtiku na Duomo to bylo cos pieknego (i my miedzy nimi heheh ), kolejny wyjazd i kolejny rewelacyjny, dzieki wszystkim za swietna atmosfere podczas jak zwykle wykanczajacej podrozy... pozdrawiam i miejmy nadzieje ze do zobaczenie za miesiac :>

p.s. Nowa flaga wzbudzala wielkie zainteresowanie i szacunek ze strony kibicow wloskich, tak samo jak autokar MCP...

zolwik5 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 17:55   

Piękne przeżycie !!! Te chwile były poprostu bezcenne :) dalej mam przed oczami piękno gry tego zespołu. :forzamilan: Dzięki za spełnienie marzeń :gol: :forzamilan: Pozdrowienia dla wszystkich MILANISTÓW.

bel 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 09, 2007 21:10   

niezapomniany wyjazd, rewelacja pod każdym względem:) dzięki wszystkim a zwłaszcza Tobie Prezesie za organizację, oraz szczególne pozdro dla Kiepury, który niesamowicie trafnie i śmiesznie kwitował niektóre sytuacje podczas podrózy :D

slasher_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:35   

Przepotężne przeżycie.... do dziś chodzę i mam w głowie śpiewy ultrasów. Atmosfera na San Siro powalająca. Celtowie w centrum miasta coś pięknego.
Podziękowania szczególnie dla Deza i Kapiego \o/ za zoorganizowanie wyjazdu no i oczywiście dla wszystkich uczestników! :diavolo:

Polskie Koleje Państwowe [']

CI FACCIAMO I CHILOMETRI ... !! :devil:

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 12:30   

Moj wyjazd zaczal sie z Poznania o 14.30, gdy urwalem sie z pracy i pojechalem na dworzec. Bodaj o 15.50 mialem pociag bezposrednio do Opola. W Koscianie dosiadl sie do mnie kosta (szukajac siebie w pociagu rozmawialismy przez telefony stojac metr od siebie ;) ). Dzieki wzajemnemu towarzystwu podroz minelna nam bardzo szybko i jakos po 19 dojechalismy do Opola.
Na dworcu spotkalismy chlopaka w koszulce z logiem MCP (pozdro Michal :) ) i powiedzielismy mu, ze my - juventini - jedziemy razem z milanistami na mecz (odpowiedz: "A z kim Juve gra?" ;) ). W koncu jednak ujawnilismy nasza prawdziwa tozsamosc i razem poszlismy na miejsce zbiorki ubolewajac z kosta, ze podczas tego wyjazdu picie alkoholu jest zabronione (odpowiedz: "Szkoda" ;) ).
W "przybiedronkowym" barze siedziala juz pokazna grupa milanistow raczacych sie piwem. Po wylewnych powitaniach dosiedlismy sie do reszty ekipy.
Wkrotce po tym razem z Bolkiem ruszylismy po zaopatrzenie na wyjazd. Tym razem nie skorzystalismy z uslug Biedronki lecz odnalezionego po krotkich poszukiwaniach sklepu monopolowego. Kieliszkow niestety nie dostalismy wiec ruszylsmy na poszukiwanie plastikowych kubeczkow. W jednym z fast-foodow powiedziano nam, ze doslownie kilka minut temu wydano ostatnie kubki (pewnie byl tam ktos z MCP przed nami ;) ). W nastepnym barze nie bylo juz tego problemu i dostalismy "plastiki".
Autokar zostal podstawiony i ekipa MCP rozsiadla sie w nim "wygodnie". Podroz do Medoplanu jakos szybko mi uplynela (przy pomocy piwka, ktorego niestety jakos malo sobie kupilem, ale na szczescie "o suchym pysku" nie siedzialem ;) ). Nad ranem nawet udalo mi sie zdrzemnac i calkiem rzeski dojechalem do Mediolanu.
Tradycyjnie metrem dojechalismy na Duomo, gdzie czekal nas delikatny szok - kilka tysiecy szkockich kibicow. Chyba bylismy jedynymi milanistami w czerwono-czarnych barwach na rynku wiec nie lada atrakcja dla Szkotow ;) . Wszyscy do nas podchodzili, robili sobie z nami zdjecia - takze z nasza flaga.
Razem z Bolkiem odlaczylismy sie od reszty grupy i ruszylismy zeby znow sprobowac wloskich specjalow. Tym razem trafilismy na pyszna pizze - na tyle dobra, ze czesc swojej porcji wzialem na wynos i zjadlem dzien pozniej w autokarze (smakowala tak samo jak w restauracji :>). Podczas posilku dolaczyl do nas paolo - szczesliwy czlonek MCP, ktory na stale mieszka pod Mediolanem i jest niemal na kazdym meczu na San Siro. We trojke udalismy sie do Milan Point, gdzie zrobilismy male zakupy. Sklepik zrobil na mnie naprawde korzystne wrazenie.
Pozniej paolo zaprosil nas na piwko do baru, gdzie mialem okazjie porozmawiac troche z kibicami Celticu. Dziwili sie, ze mimo pochodzenia z Polski, jestesmy za Milanem. Od jedej z pan dowiedzialem sie, ze musze byc "crazy" (w zasadzie to byl epitet z przymiotnikiem na "f" na poczatku ;) ) - wtedy jeden z kibicow powiedzial, ze to jego zona, wiec wyrazilem mu wyrazy wspolczucia ;) . Rozstalismy sie w bardzo przyjaznej armosferze zyczac sobie udanego meczu.
W towarzystwie setek kibicow Celtiku metrem dojechalismy pod stadion. Tam spotkalismy reszte ekipy MCP i czekalismy na bilety. Gdy je w koncu otrzymalismy ruszylismy na San Siro. Gdy wchodzilismy widzow bylo niewielu, dzieki czemu zajelismy lepsze miejsca w naszym sektorze niz te, ktore mielismy na biletach. Z czasem stadion sie zapelnil, lecz wciaz moglsimy siedziec nie na swoich miejscach. Ja zreszta caly mecz ogladalem na stojaco.
Doping przez cale spotkanie byl niesamowity. Przyczynili sie do tego takze kibice Celticu, ktorzy zachowywali sie fantastycznie. Emocje wzrastaly wraz ze zblizaniem sie do 90 minuty, a potegowaly je wspaniale interwencje Boruca. Swoja droga nic dziwnego, ze polskiemu bramkarzowi podobala sie atmosfera na trybynach - za jego bramka pod koniec meczu bylo prawdziwe pieklo.
W koncu Kaka strzelil gola i wtedy zapanowalo prawdziwe szalenstwo. Pamietam tylko, ze wskoczylem na barana glockowi (cale szczescie, ze jest taki duzy ;) ). Podobna radosc zapanowala po ostatnim gwizdku sedziego. Uroczyscie odspiewalismy hymn Milanu, podczas ktorego kibice Celtiku stali z rosciagnietymi nad glowami szalami. Po zakonczeniu hymnu zgotowali nam owacje, na co i my odpowiedzielismy brawami. Wszyscy mielismy poczucie, ze uczestniczylismy w wielkich emocjach.
Po zdrobieniu pamiatkowych zdjec udalismy sie do autokaru i wyruszylismy w podroz do Polski. Atmosfera w autokarze byla doskonala. Uskuteczniane byly tradycyjne spiewy, w ktorych brylowal tyl autobusu.
Ja nie spalem cala noc, podobnie jak Kasia, Kuba i kapi. Wykonalismy bodaj 124 zwrotki nowej piosenki o bardzo skomplikowanych slowach: "Milan Club Polonia lalalala" ;) . Inna wielka atrakcja bylo schodzenie do "dziury" ;) . Nad ranem dolaczyl do nas takze Socha, a takze przez chwile Michal, na ktorego spadl kosz na smieci po gwaltownym hamowaniu autoakru ;) .
W czasie dnia udalo mi sie troche podrzemac; jednak niezbyt duzo, bo wciaz musialem grac w karty (bardzo atrakcyjne zreszta ;) ) w tzw. "planowanie". Zarzad MCP stanal na wyskosci zadania i uczczony zostal Dzien Kobiet - nasze piekne milanistki otrzymaly drobne upominki. W Czechach zaliczylismy obiadek i po dluzszym staniu w kolejce zalatwilismy potrzeby fizjologiczne. Mielismy takze przerwe zwiazana z awaria klimatyzacji w autobusie, ale w koncu nasi kierowcy sobie z nia poradzili.
Opole powitalo nas deszczowa pogoda (zreszta deszcz towarzyszyl nam niemal cala podroz). Po zarliwych pozegnaniach ruszylismy w piatke na dworzec i po 21 odjechalismy do Wroclawia. Tam musielismy czekac niemal 2h, ktory to czas spedzilismy w KFC czytajac relacje w polskiej prasie z meczow CL. Pociag do Poznania byl prawie calkowicie zaladowany, ale w koncu znalezlismy 5 wolnych miejsc w przedziale. Wciaz wymieniajac sie wrazeniami z wyjazdu dotarlismy do Poznania ok 2.30 (a o 7 pobudka i do pracy ;) ).
Na koniec podziekowania dla wszystkich uczestnikow wyjazdu. Byliscie naprawde niesamowici. Do zobaczenia wkrotce ;)
Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 13:01   

A mnie jakos NEW Milan Point nie porzucil na kolana. Wedlug mnie bez rewelacji, chociaz to moze tylko moje zludne wrazenie. Szkoda ze przy zadnym produkcie nie bylo ceny i zeby wiedziec co ile kosztuje trzeba bylo za kazdym razem leciec do ekspedienta/tki. No i nie bylo juz bluzy na ktora sie tak napalilem przed wyjazdem :/ Nie wspominajac o tym ze niewiele bylo rozmiarem na mnie :P No ale never mind :D

Jesli chodzi o kibicow Celticu na miescie to rzeczywiscie rewelacja. To co ze z ich przyspiewek nic nie rozumialem, ale ogolnie to mi sie podobalo... i nie chodzi tu wcale o kibicow w spudnicach :lol2: ----> http://foto.milanista.eu/data/media/54/med20.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=fK7HxXrdQ0g - pod koniec widac polska flage u Celtow :P
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 17:44   

Wyjazd na Celtic był moim pierwszym wyjazdem z MCP ale jak juz mówiłem podczas podróży powrotnej napewno nie ostatnim :D
Dzieki przede wszystkim prezesowi i wszystkim odpowiedzialnym za organizację i całą logistykę wyjazdu bo było naprawde fajnie... (jedynie kwestia odtwarzacza dvd w autokarze lekko zaszwankowała :P ale jakos dotkliwie nie odczuwało sie braku wizji :D )

Podziekowania również należa sie wspaniałej elipie ze śląska z która podróżowalismy od nas do Opola i z powrotem. Naprawde spoko kolesie i z mojej strony dzieki i respect !!!!

No i nie moge zapomniec o milanistach z którymi dane mi było jechac w autokarze. Pozdrowienia dla wszystkich a w szczególnosci dla całego tyłu autokaru i wszystkich z którymi dane mi było porozmawiac i poznac sie w czasie mojego premierowego "piknikowego" ;P :rotfl2: wyjazdu..!

Podsumowujac wyjazd był niezapomnianym przeżyciem i z niecierpliwością czekan na nastepny.
Pozdrawiam Skopi

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

łachu 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 18:20   

Wybrałem kilka swoich filmików, przepraszam z góry, że to aż 147 Mb ;]

http://www.sendspace.com/file/92txa3

Przy okazji chcę podziękować wszystkim uczestnikom za atmosferę w czasie wyjazdu. Mam nadzieję, że niebawem znów spotkamy się w Opolu i liczę, że mój szalik będzie już wisiał na ścianie w "naszej" knajpce :)

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 10, 2007 21:17   

Wrzuciłem na stronke moje zdjecia z wyjazdu
http://skopi.elsat.net.pl/o/

Filmiki wrzuce troche pozniej, bo musze przerobic zeby mniej zajmowały

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 11, 2007 21:44   

Aparatow na meczu jak u japońskich turystów, a fotek ani widu ani słychu:) prosze ladnie pakowac i wystawiac z checia poogladam (filmiki tez bardzo mile widziane)

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 07:26   

Jak sobie życzysz Mikoz :P oto link do moich filmików

http://rapidshare.com/fil...ilmiki.rar.html

(przynajmniej tyle moge zrobic w ramach rewanżu za rozwiazywanie kazdego mojego problemu podczas podróży :piwo: :ok: )

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Mar 12, 2007 09:02   

bardzo prosze, by wszystkie osoby, ktore robily fotki w trakcie ostatniego wyjazdu wrzucily je na jeden z ogolnodostepnych serwerow i podeslaly linki prywatna wiadomoscia do chrissnaila. pozwoli to nam przygotowac galerie do opisu wyjazdu. ewentualnie prosze o przeslanie wybranych fotek (nadajacych sie do zaprezentowania w galerii, tj. z pominieciem fotek indywidualnych itp) na adres chrissnail@acmilan.pl

z gory dziekuje

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 13, 2007 09:20   

Również apeluję o przysyłanie zdjęć. Polecam jednak umieszczanie na serwerach typu rapidshare i przesłanie linka na PW do mnie (bo skrzynka na acmilan.pl nie jest az taka duża). Na chwilę obecną jest tylko 8 zdjęć.

Marek 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 14, 2007 00:29   

moj link ze zdjeciami:
http://rapidshare.com/fil...celtic.rar.html

Co do wyjazdu to chcialbym podziekowac oczywiscie calemu zarzadowi MCP za zorganizowanie kolejnej niezapomnianej przygody. Calej ekipie, ktora z "szerokim" objazdem przez Wodzisław dojechala ze mna na czas do Opola i z powrotem ( to co sie usmialem :prayer: :piwo: zakwasy miesni brzucha mialem do wczoraj, a radia... nie bede sluchal chyba przez miesiac :lol2: :lol2: :lol2: ) Dziekuje Kiepurze,ze spal na podlodze,dzieki czemu moglem sie wylozyc na fotelach. :ok: oraz wszystkim Świrom na punkcie Milanu, dzieki ktorym podroz uplynela prawie niezauwazalnie. No i przede wszystkim pilkarzom i Tifosi za niesamowite emocje i spektakl przez 120 minut !!!
:forzamilan: :forzamilan: :forzamilan: :forzamilan: :forzamilan: :forzamilan:
Forza Milan!
vinci per noi!

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 14, 2007 08:30   

Ja tez dam cos od siebie:
http://milanista.eu/dupa/mil-cel.zip

120 zdjec, chrissnail moze da sie wybrac cos z mojej kolekcji :P
mi szczegolnie podoba sie to --> http://foto.milanista.eu/...2/mil-cel60.jpg :D
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 14, 2007 14:07   

Wiele zdjęć będzie wykorzystanych... stadion, oprawa, zawodnicy. Wciąż mało jest zdjęć grupowych.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 16, 2007 14:09   

witam. wrzuciłem filmiki z oprawą Milanu które nagrałem na San Siro.

kartoniada z sektorówkami(1 połowa)

http://rapidshare.com/fil...milanu.rar.html

chaos z flag na kijach i transparentów(2 połowa)

http://rapidshare.com/fil...na_sud.rar.html

Curva Sud rządzi!!!!
pozdro!

ps. jeszcze 2 filmiki pokazujące Curve Sud w akcji :)

http://rapidshare.com/fil...va_sud.rar.html
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 16, 2007 20:37   

pod tym linkiem moje zdjęcia - nie ma ich za dużo bo bateria była słabo naładowana, ale ze 2-3 fajne grupowe są :wink:

http://s001.wyslijto.pl/?...652687674832924

dzięki za wspólny wyjazd, do następnego razu! :forzamilan:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Mar 19, 2007 13:58   

Cytat:
(19:43:15) <@MikoZ> ciekawe jak Radeo opisze wyjazd?
(19:43:58) <@tom_n> z tych 3 osob na wyjezdzie byl tylko radeo ;)

Z różnych powodów był to mój pierwszy i ostatni wyjazd z MCP na mecz Milanu. Muszę powiedzieć (trochę patetycznie), że dzięki niemu uzupełniłem układankę mojego życia o jeden z brakujących elementów. Za co chwała i podziękowania należą się tym twórcom i tym członkom społeczności fan klubu, dzięki którym on istnieje i może spełniać swoją misję. Za to ci członkowie MCP, dla których ważniejsza jest własna misja i własna osoba tudzież własne towarzystwo, mogą mnie pocałować w dupę.

Co do zacytowanego "opisywania wyjazdu" nie ma co się za sporo rozwodzić. Odwiedziłem świątynię futbolu, która zrobiła na mnie kolosalne wrażenie, zobaczyłem w końcu na żywo swoich ulubieńców, zwłaszcza Paolo Maldiniego, na czym zależało mi najbardziej. Przeżyłem nieopisane emocje w czasie meczu, czego chcieć więcej. Poznałem (tudzież spotkałem po latach ;) ) kilku miłych ludzi, dzięki którym podróż i pobyt tam nabrały na pewno innego smaku.

Widzę, że umarł zwyczaj dziękowania po wyjeździe wyszczególnionym osobom, no cóż, każdy już się powślizgiwał komu miał i powłaził gdzie miał. Ja podziękuję wszystkim, z którymi miło spędziłem czas oraz wymieniłem moc opinii przed, w trakcie i po spotkaniu. Sorry, nie posłużę się wytłuszczoną czcionką, ale każdy powinien się domyśleć, ze o niego chodzi. Najbardziej jednak chcę podziękować mojemu bratu, który w 100% opłacił mi wyjazd, bez niego ziszczenie marzenia nie byłoby możliwe.

Co do fotek, mam ich kilka, ale wszystkie są marnej jakości (taki ze mnie fotograf), dlatego, jeżeli ktoś mający ze mną zdjęcie chciałby mieć je w posiadaniu, niech zgłosi się na priv ;)

Sonar 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 00:02   

no ostro dales troche Radeo, nie wiem czy potrzebnie bo troche niemiła atmosfere kreuja takie posty.

czasami lepiej przemilczec

Ja natomiast chcialbym sie jeszcze troche komus "powślizgiwać" i podziekowac mocno wszystkim za wyjazd, za miłą rodzinną atmosfere a w szczegolnosci dla Witka, Kiepury, Kuby i Moniki za wspolna droge do Opola oraz dla Kapiego i jego dziewczyny za to ze umilili mi czas swoja obecnoscia i czekali razem ze mna do pozna w nocy az przyjedzie pociag.
troche nie tak by bylo gdybym nie podziekowal bo rownie dobrze mogli oni tez powiedziec ze maja to w dupie.

:piwo:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 20, 2007 10:45   

Sonar napisał/a:
no ostro dales troche Radeo, nie wiem czy potrzebnie bo troche niemiła atmosfere kreuja takie posty.

Radeo miał odwagę powiedzieć to, co jakąś wielką tajemnicą nie jest. A "niemiłą atmosferę" nie tworzą takie posty tylko tacy ludzie, którzy postępują tak a nie inaczej. Jeżeli uważasz, że trzymanie statusu quo i "zamiatanie" problemu pod dywan nie mówiąc o nim jest sposobem na "miłą atmosferę" to gratuluję konformizmu moralnego.

Sonar - mimo wspólnej pasji jaką niewątpliwie jest dla wszystkich członków MCP klub piłkarski AC Milan, nie jest możliwe, żebyśmy się razem wszyscy kochali, klepali ciągle po plecach i mówili jak to jest super. Członkowie MCP prezentują różne charaktery, różne grupy zawodowe, społeczne i wiekowe. I o ile w tzw. "podgrupach" można faktycznie nawiązać wyjątkowe przyjaźnie i rozumieć się bez słów to całości to nie będzie dotyczyć. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest AC Milan. I tak długo, jak poszczególne podgrupy nie będą starały się zdominować innych będzie zdrowa atmosfera.

Jeszcze tylko jedno małe pytanie (bo czuję się trochę do tablicy wywołany). Tom_n - czy pisząc o 3 osobach miałeś na myśli może osoby wypowiadające się w temacie regulaminu kwalifikacji na wyjazdy? :wink:

pzdr,

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi