ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Kwi 02, 2007 19:32
Wyjazd na Milan - Celtic
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 20:51   Wyjazd na Milan - Celtic

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów Milan – Celtic. Mecz rozegrany zostanie w środę 7 marca o godz. 20.45. Na chwilę obecną dysponujemy 50 biletami. W sytuacji, gdyby zainteresowanie było większe i uzasadniało z ekonomicznego punktu widzenia wynajęcie drugiego autokaru, podjęte zostaną starania o zwiększenie puli biletów.

W przypadku, gdy ilość osób zainteresowanych wyjazdem będzie większa, niż liczba miejsc, kwalifikacja na wyjazd zostanie dokonana w oparciu o przyjęty przed dwoma dniami Regulamin kwalifikacji na wyjazdy MCP. Jednocześnie informujemy, iż w związku z tym, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w wymaganym czasie nie będziemy jeszcze dysponować programem losującym, o którym mówi Regulamin, Zarząd MCP zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia - wyjątkowo przy tym jednym wyjeździe - losowania metodą tradycyjną, z bieżącą prezentacją wyników na kanale irc #milan.pl. Osobą, która przeprowadzi losowanie będzie Prezes Zarządu Milan Club Polonia, Michał Wrona. Dokładny termin przeprowadzenia losowania zostanie podany do publicznej wiadomości (jako news na stronie oraz na forum w temacie poświęconym wyjazdowi) co najmniej 24 h przed rozpoczęciem losowania.

Koordynatorami wyjazdu będą Michał Wrona oraz Marcin Kapinos.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 350 PLN na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Celtic”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest środa 21 lutego.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia udział brać mogą tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

Całkowity koszt wyjazdu (przejazd, ubezpieczenie, bilet) nieznacznie powinien przekroczyć wspomnianą kwotę 350 PLN. Bilety w cenie 38,5 EUR (+ opłata manipulacyjna AIMC) uprawniać będą do wejścia na I krąg trybuny niebieskiej. Wyjazd nastąpi z Opola we wtorek 06.03 w godzinach wieczornych (ok. 20-21, dokładna godzina podana zostanie wraz ze szczegółowymi informacjami odnośnie wyjazdu, jakie mailem otrzyma każdy z zakwalifikowanych uczestników), powrót w czwartek w godzinach popołudniowych/wczesnym wieczorem.

Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do wyjazdu otrzymają potwierdzenie drogą mailową na adres podany przy zapisach do MCP. W odpowiedzi na tego maila prosimy o przesłanie numer telefonu komórkowego, który ułatwi dalszą komunikację, w szczególności w dniu wyjazdu.
Ostatnio zmieniony przez dezali Pon Kwi 02, 2007 19:32, w całości zmieniany 1 raz  

Sonar 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 21:13   

no i super.
:ok:

jutro wplacam bo mi 5zl na koncie akurat brakuje.

widze ze duzo biletow dostalismy, bardzo watpie zeby losowanie bylo tu potrzebne.

rossoner1
Milanista

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 21:57   

JADEE!!:D CHYBA 1 WYJAZD MAM pytanko wrazie gdybym sie nie zalapal pieniadze zostana zwrócone do domu bo wplacam przez bank nie przez konto bankowe i czy beda szczególy gdzie to w opolu jest miejsce wyjazdu! :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: :minigun: CCCELTTTIICCCC

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 14, 2007 23:22   

ewentualne zwroty dokonywane beda tylko i wylacznie na rachunek bankowy. mysle, ze nawet w przypadku, gdy ktos nie dysponuje wlasnym rachunkiem bankowym nie powinno stanowic problemu poproszenie kogos z rodziny / znajomego o pomoc w tej kwestii.

wszelkie szczegoly dotyczace wyjazdu zostane przeslane mailem do osob zakwalifikowanych na wyjazd.

Krzyżak 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:39   

Rozumiem, ze tylko osoby nalezace do fan clubu maja prawo ubiegac sie o wyjazd na mecz? jesli istnieje jakas mozliwosc wyjazdu to bardzo prosze o powiadomienie mnie na privie lub tutaj. Moze gdyby wszystkie bilety nie byly wykorzystane? Pieniadze moglbym wplacic chocby dzis...

slasher_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 10:41   

Pięknie się dzień zaczyna...oby maszyna losująca wrazie dużego losowania była przychylna :D LM z Milanem mmmmmmm :king:

karol k. 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 11:08   

<ZAZDROSC!!!>

:cry2:

zazdroszcze wszystkim, ktorzy beda mogli ogladac spotkanie ligi mistrzow na san siro. ja niestety z pewnych wzgledow tym razem nie moge w tym uczestniczyc. z tego wzgledu bede was wypatrywal ze lzami w oczach w telewizorze. pozdrawiam serdecznie. moderatora rowniez.

ps
co to znaczy "nabijac" w slowniku stalych bywalcow for (forow?) interentowych?

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:02   

wow-50 biletów :) brawa dla zarządu że udało im się załatwić tak dużą pule biletów!
Ciekawy jestem tylko czy będzie aż tylu chętnych? Zobaczymy...
Myśle że nie będzie potrzebne żadne losowanie,ze wszyscy sie załapią.

ps.- przelewik już zrobiony,wierze że pojade :forzamilan:

chi facciamo i chilometri,superiamo gli ostacoli! col :devil: in fondo al cuor!!!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch
Ostatnio zmieniony przez krzysiekACM Czw Lut 15, 2007 14:33, w całości zmieniany 1 raz  

łachu 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:43   

Oby tak było, bo mój przelew też już poszedł. I żadne 10 godz. w pociągu mi nie przeszkadza :) Irish established it in 1887

rossoner1
Milanista

Wysłany: Czw Lut 15, 2007 16:30   

Witam chce dokonac przelwu ale niewiem jaki mam nr legitymacji 301 czy 307 chodzi o nr 1 czy 7 bo to sa numery cyfrowe i slabo widac mam | z malym daszkiem u gory po lewej stronie :prayer: prosze o pomoc:D :prayer: :prayer: :prayer: oraz ta trybuna niebiska I rzad to na samym koncu czy zaraz kolo murawy? DEZALI BLAGAM O POMOC

Proszę o kontakt priv. Podobne zapytania proszę kierować bezpośrednio do mnie, bądź innego członka Zarządu, a nie umieszczać je na forum. Na podstawie samego nicka z forum i tak niczego nie jestem w stanie ustalić.

dez

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 11:51   

A ja nie pojade ale zycze wszystkim wspanialej zabawy bez wzgledu na wynik.

A o to napewno zadba szef pelnej C....y Kapi

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 13:04   

eee Dida... jak to nie pojedziesz?? Jaja sobie robisz??

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 16:19   

ja mam takie pytanie natury technicznej do zarzadu albo do prezesa.

widzac ze sprzedaz biletow na Milan-Celtic zostala zawieszona i bedzie wznowiona od 19 lutego ale TYLKO dla posiadaczy karnetow, co w takim wypadku sie dzieje??

czekamy az moze wznowia sprzedaz dla wszystkich, czy moze dostaniemy bilety bo jestesmy oficjalnie zrzeszona organizacja czy nie jedziemy??

potrafi mi ktos odpowiedziec na to pytanie czy moze zarzad tez czeka w niepewnosci??

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 18:33   

zwroc prosze uwage, iz zapis ten dotyczy biletow dystrybuowanych w tradycyjny sposob. my pozyskujemy bilety z AIMC, wiec sprawa nas nie dotyczy i w zaden sposob nie wplywa na nasz status biletowy.

bilety, ktore otrzymamy beda imienne - uprawnione do wejscia beda jedynie osoby, ktorych nazwisko bedzie wydrukowane na bilecie.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 16, 2007 21:16   

Ok wlasnie tak podejrzewalem i wymienilem to w jednej z trzech opcji, ale chcialem po prostu rozwiac swoje watpliwosci. :king:

sawczen 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 17, 2007 13:59   

kurcze no i znowu nie moge pojechac... zapomnialem o terminie... wczesniej zaklepalem wycieczke szkolna do Berlina na targi gastronomiczno-hotelarskie... i dupa :? 8 marca rano wyjazd.. wiec nie zdarzylbym :(
Mam nadzieję, że Milan zajdzie daleko i będzie jeszcze jakiś wyjazd w tym sezonie, na który już napewno wpłacę kasę...)

życzę wszystkim dobrej zabawy! Obejrzę Was sobie na dużym ekranie :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 18, 2007 11:48   

Poniżej zamieszczam wykaz numerów legitymacji członkowskich osób, których wpłaty odnotowaliśmy na koncie MCP do piątku włącznie. Przypominam, iż ostatecznym dniem wpłaty zaliczki na wyjazd (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku MCP) jest środa 21.02.

1 MCP 075
2 MCP 282
3 MCP 287
4 MCP 184
5 MCP 167
6 MCP 218
7 MCP 319
8 MCP 068
9 MCP 076
10 MCP 276
11 MCP 223
12 MCP 061
13 MCP 038
14 MCP 035
15 MCP 195
16 MCP 119
17 MCP 117
18 MCP 221
19 MCP 112
20 MCP 268
21 MCP 174
22 MCP 301
23 MCP 022
24 MCP 003
25 MCP 007
26 MCP 078

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 09:30   

Ja niestety nie jadę :( . Jednak wszystkim tym, którzy wyjeżdżają życzę niezapomnianych wrażeń i oczywiście zwycięstwa Milanu! Pięknego widowiska itd... Ja muszę się zdać iwyłącznie na telewizor :( . Jestem z Wami. Może Was pokażą w TV!?

FoRzA MiLaN, MiLaN ChAmPiOnE :diavolo:

* Należy dbać o przejrzystość pisanego posta. Zabronione jest używanie na przemian małych i wielkich liter oraz nadużywanie Caps Locka.

Admin

Socha 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:27   

Zaliczka poszła na konto:) Jest!!!
A co w sytuacji jeśli nie będzie tylu chętnych?Z tego co widze na razie jest 26 wpłat:/ Większość płakała, że regulamin taki a nie inny...że nie będą mieć możliwośći wyjazdu a zainteresowanie nie do końca się z tym pokrywa...

Pozdr
Socha

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:54   

A nie wiedziałeś że tak będzie?? Polakowi nawet jak nie ma z czego, dobrze na duszy jak zrobi awanturę i rozpierduchę... Z drugiej strony, nie jest to mecz z tych "topowych". Na Inter, Juve, Barce czy Real myślę że byłby nadkomplet...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 11:56   

rozne mecze, rozne zainteresowanie.....chcesz napredce wymyslac regulamin tuz przed powiedzmy derbami czy innym wielkim meczem, gdzie liczba chetnych na pewno bedzie wieksza niz miejsc?? madre prawo wyprzedza pewne zdarzenia ;)

Socha 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:32   

Pamato napisał/a:
rozne mecze, rozne zainteresowanie.....chcesz napredce wymyslac regulamin tuz przed powiedzmy derbami czy innym wielkim meczem, gdzie liczba chetnych na pewno bedzie wieksza niz miejsc?? madre prawo wyprzedza pewne zdarzenia ;)

Ale chyba nie myślałeś, że będziemy jeździć tylko na mecze typu Derby, Juve itp. Zgadza się, różne mecze, różne zainteresowanie. Ale uważam, że zamieszanie wokół regulaminu było nie proporcjonalne do zainteresowania pierwszym wyjazdem tuż po ogłoszeniu ostatecznej wersji regulaminu bez względu na to jaki to mecz. Głownie chodzi i idee wspolnego wyjazdu...albo?

Pozdr
Socha

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:40   

a co ma piernik do wiatraka? oczywiste bylo, ze zamieszanie przy regulaminie dotyczy tylko wielkich meczy, gdzie zainteresowanie znacznie przekroczy liczbe miejsc, ktos wogole sadzil inaczej?? a to zdziwilbym sie ;) w sumie nie czytalem calej 'klotni', ale jesli ktos myslal, ze takich bardzo obleganych meczy bedzie bardzo duzo to sie chyba srogo pomylil juz w przedbiegach ;)

ps: co by nie wydluzac oftopow to pozwole na ponizsze odpisac tu i zauwazyc, ze rownie dobrze mozna przewiercic piernik, ale w dalszym ciagu bedzie to pasowalo do tematu jak garbaty do sciany.....od razu zaznaczam, ze sciany prostej ;)
Ostatnio zmieniony przez Pamato Pon Lut 19, 2007 13:34, w całości zmieniany 1 raz  

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 12:51   

Pamato napisał/a:
a co ma piernik do wiatraka?

Wiatrak może się spierniczyć...
Sorki za OT-pa myślę,że obejdzię się bez ostrzażenia.Taki nieodpowiedzialny żarcik.
Pozdrawiam.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 14:01   

26 wpłat [']
Ludzie co jest z wami? Nie chcecie jechac na San Siro? :)
Miałem takie przeczucia że 50 chetnych sie nie znajdzie,ale że wpłaci tak mało osób-tego sie nie spodziewałem....
Przypomina mi sie dyskusja na temat regulaminu,w której brało udział "tysiąc" osób,a teraz nie ma kto jechać- śmiechu warte
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi