ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lut 09, 2007 19:19
Czy zamierzasz jechać na najbliższy wyjazd MCP?

Czy zamierzasz wziąć udział w nadchodzącym wyjeździe na mecz Milanu?
tak
48%
 48%  [ 17 ]
nie
28%
 28%  [ 10 ]
jeszcze sie zastanawiam
22%
 22%  [ 8 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 13:45   Czy zamierzasz jechać na najbliższy wyjazd MCP?

w związku z gorącą dyskusją na temat nowego regulaminu,postanowiłem założyć ankiete,aby zorientować się mniej więcej ile osób tak naprawdę jest chętnych aby jechać.
proszę o głosy
pozdr.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 13:48   

1. Skąd wiadomo że będzie wyjazd i skąd wiadomo kiedy?
2. Cale mnóstwo ludzi należących do MCP nie ma nawet konta na tym forum. Ankieta niemiarodajna.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 13:53   

Radeo napisał/a:
1. Skąd wiadomo że będzie wyjazd i skąd wiadomo kiedy?

a czy ja napisałem na jaki wyjazd i kiedy?
pytam ogólnie,bo jakiś na pewno w niedługim czasie powinien być.
zresztą sam Dez napisał w temacie wyjazdy na mecze:

Cytat:
informacja o kolejnym wyjezdzie zostanie ogloszona na przestrzeni najblizszych 2-3 tygodni

także chyba cos jest w planach
Radeo napisał/a:
2. Cale mnóstwo ludzi należących do MCP nie ma nawet konta na tym forum. Ankieta niemiarodajna.

ok,zgadzam sie. ale przynajmniej w jakimś stopniu zobaczymy zainteresowanie wyjazdem wśród forumowiczów

ps. oczywiście powinno być w pytaniu "czy zamierzasz wziąć udział.." ;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 17:46   

powinno byc raczej jasno powiedziane, ze ankieta kierowana jest do czlonkow MCP, ktorzy jeszcze nigdy nie byli na wyjezdzie (powod nie istotny).

radeo: gdzie widzisz problem w tym, ze ludzie nie maja konta, a sa napaleni na wyjazd?? poinformuj ich i jedziemy"

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 17:55   

krzysiekACM napisał/a:
a czy ja napisałem na jaki wyjazd i kiedy?
pytam ogólnie,bo jakiś na pewno w niedługim czasie powinien być.

Ale informacja o szczegółowych danych na temat wyjazdu (data i przeciwnik) jest jednym z istotnych czynników wpływających na to, co chcesz zbadać tą ankietą.

Kiepura napisał/a:
radeo: gdzie widzisz problem w tym, ze ludzie nie maja konta, a sa napaleni na wyjazd?? poinformuj ich i jedziemy"

Mam na myśli to, że nie mają konta i nie mogą wziąć udziału w tej "ankiecie".

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 18:08   

jedziemy" mialem na mysli zalozenie konta i oddanie glosu w tej ankiecie" :ok:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 02, 2007 08:09   

Radeo napisał/a:
Ale informacja o szczegółowych danych na temat wyjazdu (data i przeciwnik) jest jednym z istotnych czynników wpływających na to, co chcesz zbadać tą ankietą.

a widzisz,chodzi o to że dla niektórych osób NIE jest ważne kiedy i z kim,bo po prostu jadą na mecz MILANu,nie ważne z kim gra i gdzie! Komuś komu naprawde zależy żeby jechać na Milan,obojętne jest to jaki akurat to będzie mecz. A dla niektórych widocznie musi to być mecz np. z Barceloną czy Realem żeby chciało im sie jechac....
Co do daty,to ktoś kto sie uczy bez problemu może opuścić zajęcia,a dla kogoś kto pracuje chyba nie jest problemem wzięcie dnia/dni wolnego.
Co chce zbadać? zapotrzebowanie na bilety,ile osób jest zdecydowana jechać w ciemno nie wiedząc jeszcze na jaki mecz. Ankieta nie wynikneła z polecenia zarządu,tylko z mojego pomysłu,chciałem sie przekonać ile osób jest chętnych,ot tak z czystej ciekawości ;)

LokerACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 02, 2007 08:43   

Jak to powiedział wczoraj ktoś u Tomasza Lisa w " Co z tą Polską" głupie pytanie głupie odpowiedzi ;-) Odpowiadając już stricte na pytanie - TAK zamierzam, ale nie jest dla mnie bez znaczenia na jaki mecz mam jechac. Marze o wyjezdzie na San Siro od jakiś 15 lat i nie jest mi bez znaczenia z kim był by ten moj "pierwszy raz" :D Ktoś wcześniej pisał, że urlop nie jest problemem - u mnie w pracy jest i podejrzewam, że u dla wielu innych również. Do tego moje możliwośc fnansowe to max 1 wyjazd rocznie. Czy jest więc dziwne, że chciałbym jechać na HIT ??? Przypuszcam, że przy nastepnych wyjazdach nie będzie to miało, aż takiego znaczenia, ale teraz MA i jak to pisał Kuba 1899 nie mam zamiaru tego ukrywać :)

Pozdrawiam wszystkich Frustratów wyjazdowych :)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 02, 2007 17:01   

abstrahujac od tematu: ja polecam kazdemu na poczatek "wyjazd na... wyjazd" Milanu :) a hicior na San Siro pozniej. takie fajne stopniowanie sobie emocji ;-) sam tak zrobilem i innym tez polecam :)

milanetka
Milanista

Wysłany: Czw Lut 08, 2007 11:24   

ja mam metode wstrzymywania, na nic nie chodze, na nic nie jezdze, ale jak juz pojade...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi