ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lut 20, 2007 23:56
Konkurs na projekt nowej flagi Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 21:27   Konkurs na projekt nowej flagi Milan Club Polonia

Zarząd Milan Club Polonia ogłasza konkurs na projekt nowej flagi MCP. Na Wasze propozycje czekać będziemy do końca stycznia, po czym wyłoniony zostanie projekt, który zostanie wdrożony do produkcji. Zarząd zastrzega sobie prawo do nie skorzystania z żadnej z propozycji. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie niniejszym wyrażają zgodę na wykorzystanie ich projektu.

Planowane wymiary flagi to 2m na 1m, w takich też proporcjach powinny zostać wykonane projekty. Oczekujemy plików w formacie jpg, gif lub bmp. Minimalny rozmiar plików to 600x300. Projekty flagi należy wysłać pod adres mailowy dezali@acmilan.pl w terminie nie przekraczającym 31 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez dezali Wto Lut 20, 2007 23:56, w całości zmieniany 1 raz  

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 21:36   

Dezali ....jest mozliwosc poprostu zamówienia projektu...jestt firma ktora wykonuje projekt..w bdb jakosci...z czym osobiscie chcesz....z cenami za wykonanie projektu sie dowiem..ale nie sadze zeby wyniosl wiecej niz 10zl... :piwo:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 22:00   

Avia, pytam: po co?

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż MCP nie gęsi, iż swoje projekty mają

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 23, 2007 23:05   

Radeo wiadomo ze mozna zrobic projekty samemu...pewnie sam cos zrobie hehe...ale to tylko propozycja ze moznaby zobaczyc tez co wymyślą "..profesjonalisci" :piwo:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 23:42   

Zapewne jak zarzadowi nie spodoba się żaden z projektów to sięgną po profesjonalistów :) Ale w to akurat wątpie :)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 10:50   

i slusznie watpisz Bubu. taka opcja nie jest przez zarzad przewidywana.

osobiscie zreszta w temacie nt. wlepek napisalem co mysle o kupowaniu projektow. otwierac Painta i do dziela! ;D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 12:36   

Chyba lepiej aby coś powstało z naszej ręki a nie z zewnątrz. Tak jak kapi apeluję do kibiców MCP aby spróbowali. Sam wysłałem mały pomysł.
kapi napisał/a:
otwierac Painta i do dziela! ;D

Zobaczcie Radeo co potrafi zrobić w Paincie... a co dopiero jak dostanie pędzel i farbę do ręki ;)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 26, 2007 17:40   

wszystkim tym, ktorzy probuja swoich sil, pomocne moze byc logo MCP w wiekszej rozdzielczosci:

http://acmilan.pl/mcp/logo_mcp.gif

powodzenia :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 26, 2007 23:55   

kapi ta flaga w Twoim podpisie to na czesc Ronaldo ? :lol: ta M'ka dziwnie przypomina mi McDonalda :P
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:43   

kilka osob juz nadeslalo swoje projekty, pare prezentujemy ponizej:

1 2
3 4
5 6
7 8

czekamy na kolejne!

w tym miejscu trzeba dodac, ze flaga bedzie szyta, takze nalezy mozliwie ograniczyc detale. fakt, ze czolowi fachowcy w tym temacie w kraju wykonuja bardzo skomplikowane projekty (lacznie z orlami czy ogniem), ale np. prezentowany wyzej projekt (pierwszy z lewej w pierwszym rzedzie) ma tlo raczej nie do wykonania (spokojnie - skontaktowalismy sie z jego autorem, przysle kolejna wersje).

przypominamy rowniez, ze projektujemy flage, ktora bedziemy wozic na mecze Milanu - i jesli tylko bedzie taka sposobnosc (czytaj: miejsce na plocie) wywieszac na stadionie (-ach). produkcja mniejszej flagi - 2x1 m - (nasza pierwsza ma wymiary 4x2m) ma to umozliwic w wiekszym niz do tej pory zakresie.

wszelkie sugestie, uwagi czy pomysly wpisujcie tutaj, a projekty slijcie na adres dezali@acmilan.pl

sawczen 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 28, 2007 20:53   

jest i mój projekt.. :D
faktycznie z praktycznego punktu widzenia wykonania flagi najlepsza wydaje się pierwsza z lewej moim zdaniem ;)
orły, diabły - duży bajer, ale wykonalny ;)
mam w Tczewie nawet firmę, która mogłaby zrobić chyba każdą flagę. Znam chłopaka, który zajmuje się robieniem strojów itp. gadżetów ;)
www.pjsport.tcz.pl - kumplowi na osiemnastkę zrobił flagę Włoch z herbem Juve na środku w podobnych wymiarach - całkiem ładnie wyszła ;)

shaba 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 29, 2007 13:02   

"mozliwie ograniczyc detale" ????
no nie gadaj kapi .. :wall2:

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 21:56 ]
chodzilo mi o to ze zanim przeczytalam sugestie kapiego "mozliwie ograniczyc detale" to sie zapedzilam, no i za duzo wyszlo owych detali w projekcie !

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 31, 2007 18:02   

kolejna porcja projektow (wybor):

9 10
11 12
13 14
15 16
17 18
19 20

jeszcze do polnocy mozna przesylac projekty... moze po meczu z Roma kogos jeszcze natchnie? :)

a wszystkich jeszcze raz prosimy o komentarze, opinie i sugestie.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 00:04   

OK mamy 1 Lutego :)
Na nowej liscie widze 2 moje projekty znaczy ze 4 juz nie przeszły selekcji :)
Mozna wiedziec kiedy zostanie ogłoszony werdykt?
Pzdr :diavolo:

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 00:15   

mysle, ze jest to kwestia kilku dni. czekamy na wasze komentarze do zaprezentowanych projektow. wkrotce dolaczony zostanie jeszcze jeden. wszystkim osobom, ktore poswiecily czas na przygotowanie projektow chcialbym w tym miejscu serdecznie podziekowac. :brawo: :ok:

dla ulatwienia toczenia dyskusji poszczegolne projekty zostaly oznaczone numerami w prawnym dolnym rogu.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 00:18   

Jesli wszyscy proszeni sa o komentarze to skomentuje ze najbardziej podobaja mi sie wzory numer 14 i 17 ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Ostatnio zmieniony przez Veerapan Czw Lut 01, 2007 13:28, w całości zmieniany 1 raz  

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 08:54   

mi najbardziej przypadł do gustu projekt 11, uważam, że nawet pan Szpakowski zwróci na coś takiego uwagę.
FORZA!

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 09:51   

Bubu napisał/a:
Na nowej liscie widze 2 moje projekty znaczy ze 4 juz nie przeszły selekcji :)

to nie tak. napisalem przeciez, ze zamieszczony zostal wybor wzorow. projektow jest wiecej, niemniej jednak wybralismy naszym zdaniem najciekawsze - lub tylko czesc tych, gdzie motyw jest powtarzany i projektowany w roznych kombinacjach - kolorystyce itp.

zasadniczo proponowalbym nie skupiac sie na poszczegolnych projektach jako gotowych. byloby dobrze, gdybyscie napisali, ktore motywy, pomysly, przypadly Wam do gustu. co na fladze powinno sie znalezc, a co nie.

dzieki takim opiniom mozna np. z dwoch ciekawych projektow zrobic jeden projekt arcyciekawy. dzieki za wszelkie opinie.

moja uwage przykuly np. projekty nr 14 i 19. niby proste, a jakie ciekawe. 11 tez fajna, ale chyba wiecej tam Polski niz Milanu. proporcje powinny byc chyba odwrotne, lub po polowie ;-)

Szpakowski? no, grazie.

rinho 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 10:52   

Mi, podobnie jak kapiemu (tak to się odmienia? :D ) najbardziej do gustu przypadły propozycje nr 14 i 19. Choc najlepiej byłby, gdyby biały i czarny były poziomo, tak jak w 14, ale czarne paski, rozchodzące się od logo MCP byłyby pogrubione, tak jak w 19.
Takie jest moje, skromne zdanie.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 11:01   

Mnie zdecydowanie najbardziej podoba się 19. I detali nie jest wiele ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 12:29   

najfajniejsze projekty 8 i 17 :) motyw z diabłem i napisem "ci facciamo.."
podoba mi sie też 2 ,niby taka prosta,ale fajna!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 12:30   

Patrząc na 19 ktoś mógłby pomyśleć, że polscy kibice Milanu i Juve zrobili sobie wspólną flagę (lewa część milaniści - prawa juventini) :P

Agares 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 12:55   

Jak dla mnie to chyba najfajniejszy jest projekt numer 8. Prosty bez zbędnych bajerów, ale ma coś w sobie. Oprócz niego podoba mi się projekt numer 14. Co do 19 który jest podobny to wg. mnie nie zabardzo, bo tak jak wspomniał wyżej pionka to trochę tak to wygląda jak barwy dwóch klubów, a dokładniej Milanu i Juve. No i poza tym chyba to tło biało-czerwone to ma sybmolizować nasze barwy narodowe. Zdecydowanie lepszy jest projekt numer 14.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

glock77 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 15:03   

Fajny jest diabeł z 6 trzymający logo MCP :ok: , można by go wkomponować w przynajmniej 3 inne projekty. 8 jest ok, ale można zniknąć napis MCP i logo przepchnąć do środka flagi, bo tak trochę nadźgane. Podoba mi się 14 i 2 - jest prosta i wyrazista, jeszcze dać tam wspomnianego wyżej diabła to może być cacy (znaczy co się komu podoba). Tyle ja. Dziękuję za uwagę :)

sawczen 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 01, 2007 16:14   

no mi najbardziej podoba się projekt numer 17, tylko wprowadziłbym poprawkę w kolorze napisów - na czerwonym tle pięknie wyglądałyby białe napisy ;) po prostu jeszcze bardziej flaga pokazywałaby, że to Fan Club z Polski ;)
numer 6 też wpadł mi w oko ;)
no i oczywiscie numer 14 także mi się podoba, jak większości forumowiczów :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi