ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vlepki
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 12:15   

Oj Kuba coś mi się zdaje, że przesadzasz... Albo trafialeś na dobrych policjantów... Ja bynajmniej takiego szczęścia nie miałem i wylądowalem na izbie-zresztą moi znajomi mieli podobne historie... Ale też wiesz-myślę, ze tu też istotny był stan tego zataczania się po alko :rotfl: .

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 12:39   

Ale byloby bzdura wsadzanie na izbe ludzi tylko dlatego ze sa nietrzezwi/pijany. Taki policjant stanalby przed drzwiami jakiegos pubu/baru i od 24 + 98% ladowaloby w izbie :D

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 13:00   

moglby ktos zacytowac ten paragraf Kodeksu Karnego, gdzie jest mowa o tym, ze nie wolno chodzic po ulicach majac we krwi znaczna ilosc promili? bardzo mnie interesuje jego brzmienie.... :]

a co do vlepek to wg mnie zwykla dziecinada.....przypominaja mi sie czasy, gdzie biegalismy z kolegami po osiedlu i pisalismy sprayami jakis durne hasla na blokach w stylu 'HC' czy inne ;) juz lepiej wyprodukowac 'bejsbola Milanu', zeby ostatnia rzecza jaka zobaczy jakis nieszczesnik na tej ziemi byl herb czerwono-czarnych zblizajacy sie do jego twarzoczaszki ;)
a tak na powaznie to ja osobiscie nie widzialbym problemu gdyby jakikolwiek oficjalny fanklub oprodukowal vlepki/naklejki, w sensie prawnym oczywicie, ale czy to komus jest potrzebne to musialoby byc jakies referendum (ankieta) chyba.....

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 13:18   

na chwile obecna, w zwiazku z zawieszeniem dzialalnosci sklepiku, nie sa planowane zadne inwestycje w nowe produkty sygnowane znakiem MCP. nie wyobrazam sobie rowniez, by ktos wykonywal takie produkty 'na wlasna reke'.

jedyny temat, ktory pozostaje do dyskusji to nowa flaga wyjazdowa w rozmiarach 2m na 1m.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 13:20   

a kiedy sklepik wznowi swoją działalność ?? bo zawieszenie trwa już troche i konca nie widac :D

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 13:36   

na pewno nie wczesniej, jak latem. nowy sklep ma byc nie tylko bardziej rozwiniety "technologicznie", ale przede wszystkim dzialac zgodnie z litera prawa.

pozdr

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 19, 2007 16:17   

jeżeli chodzi o flage o której wspomniał Dezali...mam mozliwwosc zalatwienia dosyc taniego i super wykonanego szycia flag...w kazdej chwili moge pomóc..

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 10:03   

255 osob w MCP jak kazdy przesle po 5zl to chyba fajna flaga będzie?

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 10:57   

jezeli kazdy po 1zl przesle to bedzie flaga nawet o dlugosci 7 metrów..=)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 13:02   

mozna zrobic 15 lub 20 metrów tylko gdzie to póżniej powiesisz? jak napisał dezali 2 na 1 wystarczy.

Avia_Świdnik 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 15:04   

no to mysle ze taka flaga maksymalnie 100zl by kosztowała ...a jezlei chodzi np o transparent trzymany w rękach to maximum 80zl by kosztował....dobrej jakosci materiałem...to nie ja szyje ale mam kontakt bardzo dobry z doobrym producentem...ktory szył flagi na Avie...

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 18:29   

dobrze ze zeszlo na inny temat ;)

Cytat:
nie wyobrazam sobie rowniez, by ktos wykonywal takie produkty 'na wlasna reke'.

chodzi tobie dez o wylozenie kasy, czy nie chcesz by cos takiego sie pojawilo?

Cytat:
...że chciałem UAKTYWNIĆ trochę kibiców czerwono-czarnych, a nie żeby tylko klikali paluchami przed monitorem i ewentualnie siadali z szalikami i koszulkami przed telewizorem.

nierozumiem ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 19:28   

kiepura, uwazam, iz wszelkie produkty sygnowane znakiem MCP powinny byc produkowane z inicjatywy i na zlecenie MCP.

odnoszac sie do tego konkretnego przypadku nie jestem entuzjasta vlepek.

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 19:46   

stosunek, a wlasciwie podejscie do wlepek rozumiem, ale czy zlecenie moze odbyc sie tylko i wylacznie przez slkep??, pytam bo nie wiem!
ale w razie czego, rozumiem, ze oficjalny sklep - oficjalne produkty... i takie tam

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 00:11   

Kiepura, wydaje mi się, że dez'owi chodzi o to, że nie wyobraża sobie bezprawnego użycia logo MCP przez osoby nieupoważnione. To tak jakbyś zaczął produkować sobie koszulki z logiem Adidasa...

Wracając do wielu wcześniejszych wypowiedzi, to uważam nadal, że MCP nie powinien wypuszczać na rynek czegoś, co z definicji jest/służy moralnie i prawnie wątpliwe. Tym, którzy twierdzą, że vlepki są w 100% legalne przypomnę, że naklejanie vlepek w miejscach jak: ulica, tramwaj, winda, blok, autobus, szkoła, przystanek bez wiedzy i zgody właścicieli czy też osób administrujących takimi miejscami jest aktem wandalizmu.
Porównania ze sprayem czy nożem są kompletnie chybione moim zdaniem. Bo nóż czy spray z definicji nie służą do zabijania czy malowania po murach. Nóż kuchenny służy do prac ... kuchennych. Spray służy do malowania samochodu ;-) Vlepki natomiast z założenia służą do naklejania ich w miejscach, w których pewno większość sobie może tego nie życzyć. Naklejki - zupełnie inna sprawa. Pomysł z naklejką na szybę samochodu - moim zdaniem super. Dokładnie takie naklejki dla klubowiczów oferują fan kluby samochodów na swoich forach.
Przykład gorąco reagującego pepe z wyjazdem na mecz i niby nadużywaniem alkoholu też mocno chybiony. Chociaż jeżeli podczas takiej domniemanej libacji udział brałyby osoby nieletnie to wydaje mi się, że MCP jako organizator wyjazdu bierze odpowiedzialność za rozpijanie nieletnich (co jest sprzeczne z ustawą o wychowaniu w trzeźwości). Ale mogę się mylić z tą odpowiedzialnością, może się tu Mości wypowie? ;-)

Podsumowując, nie lubię vlepek i uważam, że propagowanie bądź co bądź wandalizmu przez MCP (oczywiście, jeżeli chciałby wpuścić "swoje" vlepki) nie wpłynie dobrze na wizerunek klubu. Co więcej, argumenty o "popularyzowaniu" MCP takimi akcjami uznaję za efekt nieporozumienie. Chcemy być poważnym stowarzyszeniem, a nie grupą ultras jak "Nieznani Sprawcy" do których linka dał KrzysiekACM. Ja przynajmniej tak widzę MCP.

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 10:13   

sadze, ze rozsadnym byloby nie rozmywanie tematu wlepek poprzez wtracanie tu watkow odnosnie flagi (zreszta: ten temat powinien zostac poruszony na forum byc moze jeszcze dzisiaj).

chcialbym rowniez postarac sie o mala konkluzje. za wlepkami sa glosy "za" i "przeciw". przeciwnikow naklejek jednak nie widac. proponowalbym zastapic jalowa dyskusje propozycjami projektow takich naklejek. moze bedzie to bardziej efektywne.

jesli pojawia sie godne zainteresowania wzory to sadze, ze latwiej bedzie o decyzje zarzadu odnosnie ich produkcji.

bo choc nasz szanowny prezes jest wobec tego pomyslu sceptyczny, jego realizacja wcale nie jest jednak wykluczona. bo tu najbardziej liczy sie przeciez "glos ludu*".

* kto ma wiedziec, ten wie ;D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 14:33   

jeżeli dezali nie chce żeby to były wlepki MCP to niech będą poprostu AC Milan.
ktos kto ma jak i gdzie je zrobić, wrzuci je później np na allegro, a my będziemy kupować :)
no problem.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 17, 2007 19:00   

i jak, nie macie pomyslu na naklejki MCP? :P

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 10:23   

ostatnio na topie była flaga i regulamin ;) , teraz wyjazd. może jednak ktos coś wymysli bo już pare cpn-ów po drodze do Mediolanu mozna by 'oszpecic' :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 20:26   

jednoznacznie stwierdzam, iz MCP nie planuje wypuszczenia wlasnych vlepek.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 12:20   

łubu dubu,łubu dubu ,niech nam żyje prezes naszego fan-clubu,niech żyje nam! :/
szkoda że nie będziemy mieli vlepek......
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 13:15   

jednoznacznie stwierdzam, ze dezali nieco sie rozpedzil. istnieje bowiem pomysl wyprodukowania naklejek MCP. aby jednak cokolwiek w tym temacie sie ruszylo, potrzebne sa pomysly na ich wyglad.

sawczen 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 25, 2007 01:00   

no moim zdaniem dobrym pomysłem na wygląd naklejek jest projekt nowej flagi MCP ;)

Gattuso 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 02, 2007 23:05   Vlepki

jest strona w internecie gdzie oglaszaja sie ze za niecale 30zł jest 500szt vlepek (jednego projektu) wielkosc to 5cm na 5cm.

LUDZIE!!! KAZDY WIEKSZY KLUB W TYM KRAJU MA VLEPKI!!! CZY MY JESTESMY GORSI?
TEZ JE SOBIE ZROBMY!!!!

SAM BYM ODRAZU ZLOZYL ZAMOWIENIE ALE NIE UMIEM ZROBIC PROJEKTU :/ NIE ZNAM SIE NA GRAFICE....
MA KTOS JAKIS FAJNY POMSL I UMIE PRZELAC GO NA OBRAZEK W KOMPIE?
JAK TAK TO DAJCIE ZNAC!!!!

PROSZE DAJCIE ZNAC NA GG: 6675114

Pisanie z wlaczonym caps lockiem na tym forum konczy sie ostrzezeniem. Proponuje jak najszybciej odswiezyc sobie regulamin.
Admin

Bizarre21 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 20, 2007 17:47   

dezali napisał/a:
jednoznacznie stwierdzam, iz MCP nie planuje wypuszczenia wlasnych vlepek.

A ja widziałem dzisiaj vlepkę MCP na tramwaju w Gliwicach. Oznacza to, że ktoś wyprodukował
tą vlepkę bez zgody MCP. Pomimo to vlepka wyglądała bardzo ładnie ;) Mimo iż nie jestem entuzjastą vlepek to MCP mogłoby wypuścić próbną serię.

Odpowiedz do tematu