ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RPG
Autor Wiadomość
Kacpero 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 06, 2007 19:32   RPG

Gra ktos tutaj w rpgi, dla mnie dwie najlepsze serie to Gothic i Elder scrolls. Dla mnie osatnią potyczke Gothic 3 : Oblivion wygrał jednak minimalnie oblivion. A co wy sądzicie o rpg.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 10:38   

Kiedyś troche grałem,ale tylko w Final Fantasy. Grałem w VII,VII,IX(PSone),X,X-2(PS2)
Obecnie raczej brakuje mi czasu i chęci żeby grać w te gry,bo pochłaniają zbyt dużo czasu...
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 09, 2007 16:37   

A dla mnie granie w RPGi to kostki 10-cio scienne, kartka papieru z profilem postaci, ołówek, gumka, game master (najczęściej o skłonnościach sadystycznych) i grupa sprawdzonych przyjaciół. Dla mnie RPG to AD&D, Warhammer, Vampir - Maskarada, Call of Cuthulu, Kryształy Czasu (chyba najwięcej czasu grałem w tym systemie - i wiem, że jest kiepski).
Czy ktoś grał w TAKIE rpg? ;-)

pzdr,

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 09, 2007 18:41   

Oczywiscie droc:) Warhammer to podstawa - swego czasu nie było pieniędzy i ciułało się na każdy dodatek:) Ale grałem też w Dzikie Pola i Star Wars (niesamowita encyklopedia swiata Lucasa). Potem przerzuciłem się na Warhamerra ale "battle", a na koncu jak i to mi przeszło (chociaż maluję figurki do teraz jak mam czas - strasznie to uspokaja) przerzuciłem się na Magic the Gathering... ale do teraz miło wspominam sesje z gronem kumpli przy piwku (czy coli) :)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 09, 2007 23:06   

w swoim czasie mialem straszna zajawke na Magic: The Gathering, w kazdej wolnej chwili gralem z kolegami, a jak nie mialem przy sobie kart (co zdarzalo sie raczej rzadko ;) ) to w glowie obmyslalem plany kolejnych deckow ;) . wydalem na to hobby mnostwo kasy, ale nie zaluje ani zlotowki, bo to naprawde byla wielka i fajna pasja :) . dzisiaj mam tylko jeden deck, ten o ktorym marzylem i ktory kompletowalem odkad zaczalem grac w Magica: white weenie. reszte kart sprzedalem albo rozdalem, ale z ta talia jakos nie moglem sie rozstac ;) .

a wracajac do innych RPGow to kiedys gralo sie w Warhammera i Wampira, fajne to byly czasy..

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 09, 2007 23:23   

Również grywałem kilka lat temu w Warhamerra. Miało to swój klimat, jednak później nie było z kim i przesiadłem się na kompa. Baldur's Gate to moja gra wszechczasów. Pierwszą część przeszedłem co najmniej ze 30 razy, drugą część około 10. Grałem stworzonymi przez siebie drużynami po 3-4 osoby, a zawsze brałem Krasnoluda :D Wojownika, Praworządny Dobry. I malutki toporem wymierzał sprawiedliwość :) Serio, dla mnie gry wszechczasów. Ręcznie malowane krajobrazy, super grafika, dobra grywalność, mistrz.

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 10, 2007 09:22   

Ja wolę inne klimaty.

Chciałem zacząć Cyberpunka ale skończyło się na Neuroshimie. Polecam ten system wszystkim. Dużo dobrej zabawy :D

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 15:43   

nie wiedzialem gdzie napisac wiec wale tu.

dla mnie najlepszym rpg jest seria fallout,ktora zaczynalem tak gdzies z 70 razy.dzis szperam sobie po necie i dowiaduje sie,ze powstaje 3 czesc tej kultowej gry:

http://www.youtube.com/wa...related&search=

nie moge sie doczekac...

Placor 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 22:08   

stan, ja rowniez grałem w M:TG, do dzis mam zielona talie kamigawy, niestety nie pamietam serii. Lecz nie mialem z kim grać, i nie osiagnalem zbytnio duzego stadium rozwoju w tej grze :dunno:

Jesli chodzi nastomiast o inne gry RPG to u mnie w miescie jest straszna "zajawka" na Warhammera FB, duzo ludzi w to gra, jezdzi na jakies turnieje. Grałem w to raz i wiem jedno - zeby wymiatać trzeba miec czas i pieniądze. Ja mam tylko czas, pieniadze niestety wydaje na inne piątkowe pierdoły. Ale generalnie podoba mi sie sam nastrój gry, i klimat towarzyszacy grze.

Kaleid 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 17:12   

Ja jestem uzależniona od sesji Wampira - maskarady ...

RPG w formie gier komputerowych mnie nie przekonują. Wolę wcielić sie we własną postać (Rhiannon Feya, Camarilla: Toreador IX pokolenia) i tworzyć niesamowite scenariusze bez pomocy programów, za to wysilając moją wyobraźnię. :)

Odpowiedz do tematu