ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Wto Gru 25, 2007 12:36
Piłkarz Roku 2006
Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 19:14   

A ode mnie Clarence dostał 9 punktów :) Po kilka oczek zarobili także Brocchi i Simic. W mojej "10" tym razem zabrakło miejsca dla Maldiniego i Pirlo.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 20:13   

Dlaczego w newsie napisane jest, że Costacurta wypadł lepiej niż rok temu, kiedy nie zdobył punktu, a poniżej dopisane, że zajął wtedy 24. miejsce. To jak mógł zająć jakiekolwiek miejsce (tym bardziej wyższe) bez punktu. Pewnie coś źle zrozumiałem.

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 20:16   

A wystarczyło kliknąć tutaj
Zajął 24. miejsce ex-equo z Brocchim. Obaj mieli po zero punktów.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 21:45   

tom_n napisał/a:
A ode mnie Clarence dostał 9 punktów :)

to tyle samo co u mnie :) wyzej byl tylko Kaka

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 08, 2007 22:57   

nie widze innego zakonczenia jak zwycięstwo rickiego. kaka zmiażdży. przewaga będzie znacząca.

w moim notowaniu podium to ricky, kaladze i rinho. ( przyznaje się bez bicia nie sugerowałem się pewnym felietonem. :ok: choć musze przyznać iż lista kolegi Radeo praktycznie niczym się nie różni od mojej 'dziesiątki' :brew: . i żeby nie było że "ściągałem" :prayer: - swoją liste wysłałem bodajże w pierwszy/drugi ? dzień trwania głosowania. ave.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:39   

czy fakt, ze na podstronie poswieconej tegorocznym wyborom widnieje kaka z zamazana twarza ma nam o czyms powiedziec, czy to taki przypadek? W to, ze Kaka wygra ten plebiscyt chyba nikt nie watpi, a do tego jestem pewien, ze wygra z olbrzymia przewaga

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:42   

Ja też jestem pewny, że Kaka rozgromi innych. Ale na tym zdjęciu to ja widzę chyba brodatego Gattuso :)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 12:46   

http://acmilan.pl/interaktywne/pilkarz_roku.php - to jest gattuso? serio?

Placor 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 13:08   

http://acmilan.pl/interak...z_roku_2005.php - tu jest gattuso, koledze acmilan1899, pomylilo sie trochu

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 15:11   

Co Ty gadasz :/ . Przecież ja napisałem, że to Gattuso właśnie.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 15, 2007 17:16   

a nam chodzi o plebiscyt 2006 przeciez :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:32   

Nie wiem jak to możliwe, że Gilardino wyprzedził Kaładze. To chyba jak z Kononowiczem - im więcej się o nim mówi, tym bardziej rośnie popularność.

łachu 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 14:30   

Jeśli chodzi o Gilardino, to wraz z Nestą są jedynymi piłkarzami, których miejsc jeszcze nie znamy i którzy nie znaleźli się w mojej 10-tce. Mam dziwne przeczucie, że pozycja któregoś z nich zostanie ujazwniona (tj. 8. miejsce), ale zobaczymy...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 19:15   

acmilan1899 napisał/a:
Nie wiem jak to możliwe, że Gilardino wyprzedził Kaładze.

Również nie potrafię tego zrozumieć. A już fakt, że znalazł się w najlepszej czwórce zakrawa na skandal. Pierwsza dziesiątka - ok, ale czwórka? :kij:

rinho 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 19:41   

Dla mnie Giardino jak Gilardino - u mnie też był wysoko, nie pamiętam jak bardzo, na pewno nie zmieścił się na podium, ale był w piątce. Ale czemu tak wysoko jest Pirlo? Tego już nie potrafię zrozumieć :dunno:

Bardzo zaskoczyła mnie tak niska pozycja Kaladze. Szkoda, bo dla mnie najlepszy obrońca i jeden z najlepszych piłkarzy Milanu w tamtym roku. U mnie zdobyłby brązowy medal.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 19:42   

Wg mnie to jest tak, że wchodzi tu wielu niedzielnych kibiców/forumowiczów, najczęściej widzą nazwiska: Kaka' i Gilardino i przy wyznaczaniu "10" dają na pierwsze miejsce Brazylijczykowi (to akurat nic złego ;) ), a potem wypisują tych, którzy przychodzą im do głowy (pod względem popularności). Sądzę, że to znacznie wypacza wyniki, bo piłkarz który w postach przewija się jako kontrowersyjna postać (vide Gila) jest zamieszczany na listach wyżej, niż taki Kaladze, który poczynił niesamowite postępy, świetnie odnalazł się na nowej pozycji i w dużej mierze decydował o postawie defensywy.
Do czego zmierzam? Nie chcę pisać, że głosować powinni tylko forumowicze spełniający pewne kryteria, ale... Po prostu daleko bardziej interesuje mnie jaką dziesiątkę ułożyli np. Carlo, Bubu, stan, beneras, malutki czy Mości (osoby, których inteligencja i wiedza piłkarska są na wysokim poziomie - poglądy pomijam) - wybaczcie, że akurat ich wymieniłem - niż jakiś, za przeproszeniem dzan. Wiem, że to brzmi jak dyskryminacja, więc piszę to tylko jako luźną myśl, ale wiadomo o co chodzi. Po prostu głosy osób, które udzielają się w pozytywny sposób na forum są jakby "cenniejsze" niż głosy pewnych... osób. Wiem, że demokracja tak wygląda i że ograniczanie nie ma sensu, ale jak zobaczyłem jak wysoko wylądował Gilardino to się zdenerwowałem lekko.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:06   

Seedorf na 5. miałem nadzieję, że będzie pierwsza trójka; to kto nam został?
4. Pirlo
3. Gattuso
2. Gila
1. Kaka
???

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:11   

Przesadzacie. Gila to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy (nie chce mi się tego liczyć tym bardziej, że na stronie nie ma archiwum z poprzedniego sezonu), strzelec drużyny w mijającym roku. Poza tym młody jest a młodość teraz jest na topie :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:14   

No trudno, by nie był jednym z najlepszych strzelców, skoro jest jednym z 3-4 napastników. Oliveira nie grał przez cały rok (pól sezonu tylko) u nas, Borriello (...), a Inzaghi zmagał się z kontuzjami. To poza Gilardino (i ewentualnie Kaką) kto ma strzelać?
Kaładze jest niżej bo ma mniej goli? :D
[edit] Zapomniałem o pewnym Ukraińcu (nie dziwne), ale on też tylko pół sezonu spędził w Mediolanie.
Odnośnie poniższego posta - chyba jednak nie jesteś ;)
[edit2] U mnie pionka Kaładze też na 3., przed nim bóg futbolu i wojownik, a tuż za nim plujka-pantera.
Ostatnio zmieniony przez acmilan1899 Sob Sty 27, 2007 22:25, w całości zmieniany 2 razy  

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:20   

z tym Kaladze to tez nie potrafie zrozumiec, ale akurat tak wielkiego poparcia dla niego, no ale pewnie jestem w tej mniej inteligentnej czesci forumowiczow

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:22   

O to chodzi, że jest jednym z 4 napastników plus Kaka. Strzelił dużo więc dużo pomógł klubowi. Zobacz na wszystkie plebiscyty, przeważnie wygrywają zawodnicy ofensywni. Tegoroczna Złota Piłka to wyjątek. Kaładze niestety nigdy nie będzie tak "popularny" jak Nesta czy Maldini. Choćby grał na poziomie światowym.

U mnie Kaładze był na 3 miejscu, żeby nie było :)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:24   

ale tez nigdy nie bedzie tak znakomitym pilkarzem, co Wam z tym Kaladze tak padlo? Jakas fala sympatii czy co?

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:26   

Tu nie chodzi o znakomitość tylko dyspozycję w mijającym roku. A tutaj Kaładze bije na głowę i Nestę i Maldiniego. Jak się ogląda mecze Marco to się conieco widzi :)

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:31   

to, ze sie nie wypowiadam zbyt czesto, albo wypowiadam krotko, nie oznacza, ze meczow nie ogladam - przyznaje, widzialem w tym seoznie moze 50% z nich i chyba musialem w wiekszosci trafic na gorsza dyspozycje Kaladze ;)

zgodze sie z tym niedocenianiem obroncow,a generalizujac mozna powiedziec niestrzelajacyh bramek; w moich typach w zadnym stopniu nie kierowalem sie popularnoscia danego pilkarza czy zaslugami z lat poprzednich; chcialem tylko swoja opinie wyrazic i zapytac dlaczego tak wysoko stawiacie Gruzina - dostalem odpowiedz, dzieki

tom_n 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 27, 2007 22:43   

Kaladze nigdy nie był tak wysoko w Piłkarzu Roku i nie zdobył tylu punktów co teraz, a to znaczy, że głosujący jednak docenili jego grę. 21 punktów więcej i wyprzedziłby Nestę i Maldiniego. O ile z pozycją Gilardino mogę się zgodzić, w końcu był czołowym strzelcem Milanu w zeszłym roku, to zaskoczyło mnie tak wysokie miejsce Pirlo. Tutaj pewnie głosującym jego słabą grę w klubie przesłonił świetny występ na MŚ, a przecież wybieraliśmy piłkarza roku w Milanie, a nie w reprezentacji Włoch. W mojej "10" nie było niestety dla niego miejsca w tym roku, podobnie jak dla Maldiniego.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi