ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Marco Borriello
Autor Wiadomość
beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 02, 2008 19:24   

Marco7 napisał/a:
Pytanie tylko, który napastnik tak mocno opierający swój styl gry na dynamice grał na światowym poziomie do 36 roku życia?

ON

co do marco to jako optymista pokladam w nim duze nadzieje.pokazal w genoi,ze potrafi rgac,silny,szybki,dobry strzal,spoko technika,do tego nabral teraz pewnosci siebie i nie ebdzie sie czul w druzynie jak jaka popierdolka.jako 2-3 napastnik moze byc,jak sie nie sprawdzi to za 10 mln sprzeda sie do jakiejs fiorentiny czy innego palermo i problem z glowy.

eto eto eto eto!!!

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 20:31   

Chciałbym pochwalić Marco za jego dotychczasowe występy. Fakt nie było ich wiele, ale to, co widziałem w jego wykonaniu, podobało mi się. Borriello zastąpił u nas Gilardino, więc tak na szybko porównam obu panów.
Borriello jest pewny siebie i nie zachowuje się jak dziecko we mgle, co w zeszłym sezonie nagminnie prezentował Gilardino.
Poza tym świetnie walczy o górne piłki - przyznaję - nie spodziewałem się, że jest taki skoczny. W ogóle Marco walczy - wraca czasem nawet do obrony, czego przykład mieliśmy w meczu z Lazio.
No i nie przewraca się łatwo. To w moich oczach najbardziej go odróżnia od Gilardino. Gila dostając piłkę z obrońcą na plecach myślał tylko o tym jak wymusić faul. Borriello zachowuje się inaczej - utrzymuje się na nogach i próbuje odegrać piłkę do partnerów.
W spotkaniu z Zurichem zaprezentował skuteczny strzał z dystansu, czego w wykonaniu Aladino często nie oglądaliśmy.
Tymczasem GilaDay świetnie sobie radzi w Fiorentinie - być może w końcu znalazł dla siebie odpowiednią drużynę. Oby optymalnym zespołem dla Borriello okazał się Milan.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2008 20:42   

Ja mam tylko nadzieję, że za jakiś czas nie okaże się tak słaby psychicznie jak Gila u nas. Chyba nie wszyscy radzą sobie w takim klubie jak Milan, w któym presja jest ogromna. Jak dalej będzie grał jak dotychczas, to o miejsce w składzie Szewa będzie musiał się mocno napocić.

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 21:31   

Shevchenko raczej nie rywalizuje z Borriello, tylko z Pato. Co wcale nie sprawia, że jego sytuacja jest lepsza, bo forma Kaczora również idzie w górę.

Bardzo się cieszę, że Marco pokazuje, że warto było za niego te kilka(naście?) baniek wyłożyć. Może to jeszcze za wcześnie, żeby ogłosić, że ten transfer wypalił, jednak po tym co Borriello dotychczas pokazał, mam małą satysfakcję, iż bylem jednym z niewielu, którzy nie skreślili go od razu na starcie :) Mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze lepiej i Pippo znów powróci do roli asa w rękawie (w której sprawdza się chyba najlepiej) lub będzie po prostu zmiennikiem Marco, chociażby na PUEFA.

Pozdrawiam!

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 14:21   

Wie ktoś jakiej kontuzji doznał Marco i jak długo będzie pauzował ? O ile w ogóle tak się stanie . Mam nadzieje że nic mu nie jest , bo w tej chwili jest w niezłej formie ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 17:36   

wiadomo tylko ze kontuzja miesni, to powiedzial Carlo ;) i ten sam czlowiek ma nadzieje ze wroci niedlugo jednak nie wiadomo kiedy, musi isc do lekarza chyba ;) a tak ogolnie szkoda ze kontuzje zlapal, widac bylo ze mam juz atak na sezon, Pato - Borriello, jednak Marco czegos sie nauczyl w tej Genoi, to nie byla wylacznie kwestia grania wylacznie na niego :)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 20:59   

Chyba gdzieś przegapiłem informację... więc pytam się Panowie... jak wygląda sprawa kontuzji Marco? Ile będziemy jeszcze czekać na jego powrót?

Ewa 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 21:10   

Panem to ja nie jestem, ale odpowiem Ci Qnen ;) Piszą na włoskich portalach, że Borriello wróci dopiero w styczniu 2009. Zresztą dzisiaj z rana tom_n pisał w LK o tym:
Cytat:
[Dzisiaj 8:01] tom_n: Borriello ma wrócić dopiero w styczniu na zgrupowanie w Dubaju, MilanLab się nim zajął

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Lis 01, 2009 08:47   

Kilka postów wyżej chwaliłem Borriello. Teraz znów to zrobię. Wczoraj Marco w meczu z Parmą strzelił jednego ładnego gola i jednego pięknego, a do tego popisał się niemal idealną asystą do Thiago Silvy.

Wydaje się, że styl gry, jaki preferuje Leonardo pasuje Borriello i dobrze się odnajduje, jako wysunięty środkowy napastnik - tak zwany 'punkt odniesienia' gry w ataku.

Oczekuję jeszcze większej ilości dośrodkowań z bocznych sektorów boiska, bo Marco pokazał wczoraj, że nawet niezbyt łatwe podania - jak to drugie od Ronaldinho - potrafi zamienić na cudowne bramki. Oby tak dalej!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:04   

A to się Marco zdenerwował. Ładna wyliczanka ;)
uderzył w stół, zaraz się więc Mourinho odezwie :) W sumie tylko na to czekał. Ciekawe co mu powie ;) Pewnie coś w stylu" "kto to jest Borriello i co on w piłce wygrał" :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:12   

Bez sensu. Największy policzek, jaki moglibyśmy wymierzyć Mourinho, to spojrzenie na niego z góry i zignorowanie.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:14   

Zgadza się. Łysy to wie i mu nie odpowiada :) Marco też się nauczy :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:22   

akcja-reakcja, ja akurat w tym wypadku popieram....

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:26   

Reakcja w porządku i w zupełnie innym stylu, ale ... wywoła koleją reakcję, a przecież każde kontrowersyjne zdanie Portugalczyka obliczone jest właśnie na to by było głośno. By ktoś protestował, tłumaczył się, dyskutował z nim :) Nie ważne czy się mówi dobrze czy źle, byle się mówiło.
No i jeszcze próbuje wyprowadzić z równowagi rywali. Z Marco chyba mu się nie udało, ale ma się do czego przyczepić, by próbować dalej ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:29   

no i co? powtarzam, mi sie TAKA reakcja podoba....mozna bylo to zrobic o wiele gorzej i na wiele glupszych sposobow i wtedy by mi sie nie poodbalo :]

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:36   

Noe pewnie, że lepsza taka reakcja niż jakaś w stylu Mourinho.
czasem tylko myślę że nie każdemu warto odpowiadać ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:38   

Mi też sie podoba. Marco poczuł się na siłach by odpowiedzieć więc to zrobił. A pomysł by np odgórnie ignorować The special one uważam za dziecinny i przystający bardziej do gimnazjum niż Milanu. Nie widzę nic złego w tej reakcji. Zresztą, mam to gdzieś, a wydaje mi się, że właśnie to co się dzieje na forum to efekt Mou. Ja na temat wypowiedzi pomeczowych Portugalczyka mam własne zdanie i to czy ktoś mu odpowie czy nie, nie ma na to wpływu. Nie ma co roztrząsać, nie ma co się naktręcać.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 11:46   

carlos napisał/a:
a wydaje mi się, że właśnie to co się dzieje na forum to efekt Mou

a co się dzieje na forum? Poważnie pytam, bo nie zrozumiałem co masz na myśli.

Marco fajnie powiedział. Widać klasę. Uważam jedynie że zrobił dokładnie to czego chciał Mourinho.
carlos napisał/a:
A pomysł by np odgórnie ignorować The special one uważam za dziecinny i przystający bardziej do gimnazjum niż Milanu.

Takiego pomysłu chyba w Milanie nie ma :) Galliani nie wdaje się z nim w przepychanki słowne, ale jak widać nie zabrania robić tego innym jeśli mają ochotę. Ignorancja to tez w pewnym sensie odpowiedź :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:02   

Wg mnie Borriello zareagował prawidłowo. Mou zarzucił mu wyzywanie sędziego, Marco wyjaśnił jak było. Jeśli Portugalczyk będzie dalej sapał, Borriello będzie mógł powiedzieć, że on już swoje stanowisko wyraził. I wtedy będzie mógł olać pyskacza. A Galliani to zupełnie inna kwestia. Łysy nie wdaje się w przepychanki, bo po zachowaniu nerazzurrich przy okazji derby stosunki na linii Milan-Inter zostały zredukowane do poziomu niezbędnego, urzędowego minimum. Dzisiejsza prasa o tym pisze, powołując się na prezydentów obecnych wczoraj na spotkaniu Lega Calcio.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:26   

TomekW napisał/a:
Wg mnie Borriello zareagował prawidłowo.

To nie podlega dyskusji :) czuł potrzebę odpowiedzenia na zarzuty, to i prawidłowo że odpowiedział Zrobił to z klasą, spokojnie i konkretnie. A gdzieś czytałem jak to się z jego inteligencji nabijano. Chyba nie tak źle z nim ;) Co to było, trawka??? wszystkich komórek jak widać nie zabiła ;)
Nie zmienia to faktu że za chwilę nauczy się ignorować Mourinho :) faktycznie może teraz powiedzieć że swoje w temacie już powiedział. No oki, przyjmuję argument i się więcej nie wypowiadam.
Łysy chyba już od jakiegoś czasu nie komentował jego słów. Ale może mi się wydawać. A po derbach to faktycznie i mój stosunek do Interu się zmienia. Chyba przeskoczą Juve w mojej hierarchii nielubianych klubów.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:34   

czyli zareagowal prawidlowo, ale lepiej by zrobil jakby nie zarareagowal? aha....

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:36   

Pamato napisał/a:
ale lepiej by zrobil jakby nie zarareagowal?

a tak gdzieś napisałem???

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:37   

Cytat:
I wreszcie po piąte: Milan nigdy nie pozwoliłby sobie na brak szacunku wobec rywali i ich prezydenta, czego nie można powiedzieć o tym, który wyśmiewał się z nas, zakładając maskę naszego."
Tutaj Marco się zagalopował. Każdy pamięta transparent z instrukcją co piłkarze Interu mogą sobie zrobić z ich scudetto...

Ale ogólnie go popieram :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:41   

maslok napisał/a:
Bez sensu. Największy policzek, jaki moglibyśmy wymierzyć Mourinho, to spojrzenie na niego z góry i zignorowanie.

Anathem napisał/a:
Zgadza się. Łysy to wie i mu nie odpowiada. Marco też się nauczy.

tu...

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 29, 2010 12:45   

Taaa, faktycznie napisane jak byk, że nie powinien reagować :) Grunt to dobra interpretacja :) Wyjaśnię:
Zgadzam się że największy policzek jaki moglibyśmy wymierzyć Mourinho to zignorowanie.
Nie ma słowa o tym czy Marco zrobił dobrze czy źle. A ignorować się faceta nauczy, to pewne.

Odpowiedz do tematu