ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku - 3 Edycja FINAL

Kto wedlug Ciebie powinien zostac Forumowiczem Roku 2006?
Carlo
20%
 20%  [ 12 ]
Cartman
27%
 27%  [ 16 ]
kuba1899
18%
 18%  [ 11 ]
malutki
13%
 13%  [ 8 ]
Mości
18%
 18%  [ 11 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 13:27   Forumowicz Roku - 3 Edycja FINAL

Z przyjemnoscia przedstawiam 5 forumowiczow, ktorzy znalezli sie waszymi glosami w scislym finale, w ktorym konkurowac beda miedzy soba o grono Forumowicza Roku.
Walka o final byla zacieta o ostatniego dnia. Piatka forumowiczow ktorzy znalezli sie w finale wyloniona zostala sposrod 19 roznych osob.

W finalowej sondzie mozna oddac tylko jeden glos na jednego foruowicza. Forumowicz ktory zdobedzie najwiecej glosow bedzie sie mogl legitymowac ranga Forumowicza Roku, az do nastepnego konkursu. Wyniki sondy beda ukryte. Rozstrzygniecie konkursu nastapi 16 grudnia po meczu z Fiorentiną.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 14:03   

o kurcze... szczerze mówiąc to naprawdę się nie spodziewałem dostania do elitarnego grona pięciu!! Serio!! Cieszę się również że WSZYSCY których nominowałem dostali się do finału :ok: teraz mam tylko dylemat, którego z 3ki wybrać :wall2: :help: powodzenia wszystkim!!

PS. No i dziękuję wszystkim za nominację!!
Ostatnio zmieniony przez kuba1899 Pią Gru 01, 2006 16:17, w całości zmieniany 1 raz  

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Gru 01, 2006 14:07   

Boże co za kandydatury... MikoZa tam jeszcze brakuje [']

:D Nie no żartuje. Jak dla mnie wygra ktoś z pary mości/malutki :)

malutki 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 01, 2006 23:37   

No proszę, kto by się spodziewał znaleźć mnie w tym szacownym gronie. Na pewno nie ja sam, i nie jest to zwykła kurtuazja. Po prostu już samo znalezienie się obok takich użytkowników jest wyróżnieniem i docenieniem mojej dotychczasowej pracy tutaj. Tym bardziej jest mi miło, że mój staż na forum nie jest długi, więc świadczyć może to o tym, że coś przez ten krótki okres wniosłem. Będę miał niezły orzech do zgryzienia, na kogo zagłosować. Wszyscy z kandydatów robią na forum doskonałą robotę, ponadto większość z nich (wszystkich prócz mościego) znam osobiście i są to naprawdę w porządku ludzie.

Podsumowując, dzięki wszystkim, którzy nominowali mnie do tego grona i jeśli można mówić o jakimś zaspokojeniu ambicji, to samo znalezienie się wśród nominowanych je zaspokoiło. Nic więcej nie potrzebuję :) Dzięki.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 02, 2006 09:05   

strasznie sie ciesze!!! bardzo dziekuje wszystkim za uznanie, ktore zmobilizuje mnie do jeszcze czestszej i bardziej owocnej bytnosci na forum :) nie mialbym sposobnosci sie wykazac, gdyby nie Ci wszyscy z ktorymi wielokrotnie mialem okazje prowadzic zarzarte dyskusje, w ktorych nie raz udowadnialiscie mi, ze nie mam racji.
jeszcze raz szczere podziekowania i wielkie gratulacje dla reszty kolegow, tym wieksze, iz sa tam moi kandydaci \o/

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Cartman 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 02, 2006 09:20   

Ja również chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy na mnie głosowali. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny widząc siebie obok M,M,K i C :)

Osobiście swój głos oddałem na 3 użytkowników, a jak zauważył Veerapan w tym roku głosowałem na literkę M, czyli Mościego, Malutkiego i Marco7.

Nie będę ukrywał, że wybór był bardzo trudny, bo po głębszym zastanowieniu wypisałem sobie 6 nazwisk i z trudem przyszło mi skreślać kolejne nazwiska aż do samego podium. Przepraszam wszystkich tych, na których nie mogłem oddać głosu, ale okrutne zasady kazały wybrać tylko a'la Matrix.

Morfeusz-Mości, człowiek, który budzi nas z letargu zakładając kolejne tematy, zwłaszcza w dziale o meczach. Posiada ogromną wiedzę, którą wykorzystuje do walki z Sytemem "odpowiadam-w-temacie-jednym-zdaniem", pisząc świetne posty. Przez pewien czas przebywał w Zionie, przez niektórych zwanym Australią, ale wszyscy wiemy jak ważną misje musiał tam wykonać - uratować świat przed atakiem robotów Systemu.

Neo-Malutki. Niewiele ponad rok temu połknął czerowno-czarną pigułkę ale już stanowi o sile Zionu. Wszechstronny - pisze posty, felietony i jeszcze jeździ na zjazdy. Przez niektórych porównywany do Terminatora, gdyż jego posty są zabójczo dobre. Miał pecha nie mogąc grać dla odpowiedniej drużyny w turnieju (mówię oczywiście o squadra orientale), ale mimo wszystko pokazał się z dobrej strony. Będzie stanowił o przyszłości walk z Systemem.

Tank-Marco7. Cóż, jeśli nie jesteś medialny to twoje nazwisko pojawia się w napisach zaraz po obsłudze cateringu. Tank był ważną postacią w załodze statku, ale skoro ktoś musiał pilnować by się ziemniaki nie rozgotowały w kuchni, nie mógł udawać się na misje. To go zgubiło, bo w drugiej części już się nie pojawił. Przykro mi Marco7, bo mi Twoje posty bardzo się podobały. Mimo wszystko gratuluję świetnych wypowiedzi w tym roku!

Trzeba też wspomnieć o innych ważnych postaciach.

Architect-Veerapan. W tym roku on zajmuje się obsługą systemu mającą na celu wyłonienie Forumowicza Roku, ktory zniszczy System i uratuje Zion. Ze względu na liczne obowiązki łatania dziur w Matrix'ie pojawia się jedynie w roli epizodycznej, mimo wszystko znaczącej.

Wyrocznia-Beneras. Napisał mi, że zostanę wybrany do finałowej piątki konkursu jeszcze przed wynikami. Skąd on to wszytko wiedział?!?!

Szczerze mówiąc ja już wiem na kogo oddam głos, ale nie chcę nic nikomu sugerować. Jestem jednak pewien, że wygra najlepszy!

pzdr.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 02, 2006 09:41   

Jestem mile zaskoczony obecnością w tak zacnym gronie. Zapewne awansowałem do finałowej piątki "rzutem na taśmę", gdyż sam nie jestem zadowolony z jakości i częstotliwości pisania postów. Dziękuje wszystkim którzy oddali na mnie głos \o/. Żałuję bardzo, że niektóre świetnie piszące osoby jak inv, taktyk, czy paru nowych i starych modów/adminów nie mogą/nie mają czasu udzielać się w większym stopniu na forum, gdyż wnosiły one sporo jakości w forum. Za to pojawiły się nowe wyraziste postacie jak malutki czy yahoo323. To wielkie wyróżnienie znaleźć się w gronie nominowanych. Dzięki raz jeszcze \o/

inv 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 02, 2006 22:56   

Carlo napisał/a:
Żałuję bardzo, że niektóre świetnie piszące osoby jak inv, taktyk, czy paru nowych i starych modów/adminów nie mogą/nie mają czasu udzielać się w większym stopniu na forum, gdyż wnosiły one sporo jakości w forum

dzieki za mile slowa :-)
Mam taka zasade - jesli nie mam niczego madrego do powiedzenia staram sie nie pisac. (druga zasada jest taka, ze nie pisze na forum po alkoholu, co dodatkowo utrudnia sprawe)
Do tego chroniczny brak czasu nie ulatwia zycia. Moge Was za to zapewnic, ze zawsze jestem z Wami i staram sie przynajmniej czytac regularnie, ale rzeczywiscie zmobilizowales mnie, postaram sie znalezc wiecej czasu na pisanie.

inv (lekko podpity)
It's understood

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 20:32   

Gratuluję Cartmanowi!! To był zdecydowany faworyt i tak jak przewidywałem, zwyciężył :D Dziękuję wszystkim 11 osobom, które oddały na mnie głos!! 3 miejce razem z moscim to dla mnie ZASZCZYT!! Dziękuję! :piwo: :toast:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 20:49   

pije Kuba do Jakuba :piwo: kubus co tu duzo gadac, wykonalismy kawal dobrej roboty :P

szczerze sie ciesze ze zwyciestwa Cartmana, ale teraz musze niestety stwierdzic, ze mam nadzieje czytac tutaj czesciej to co piszesz, poniewaz czuje niestety niedosyt, jesli chodzi o Twoje posty! Forumowicz roku zobowiazuje :P

osobiscie jestem niezmiernie zadowolony, ze znalazlem sie na pudle! tym bardziej, ze az 9 miesiecy spedzilem poza Polska, piszac w tym czasie dosc sportadycznie. uwazam Wasze glosy za wyroznienie dane "na wyrost" i jako nagroda za moje posty od czasu gdy zaczalem sie tu udzielac! wszystkim co wzieli udzial w glosowaniu wielkie dzieki :]

dodam jeszcze, ze konkurs byl bardzo wyrownany i wszyscy mozemy byc dumni! zwlaszcza malutki, ktory moim zdaniem powinien byc wyzej, gdyz przez rok zrobil tu swietna robote!

P.S. Cartman, nadal nie mam zamiaru sie z Toba zgadzac we wszystkim co piszesz :P ale mam nadzieje, ze okazja do jakiejs dyskusji pojawi sie juz za niedlugo \o/ gratuluje raz jeszcze!

P.S.2 Szkoda males frekwencji, ale moze w przyszlym roku bedzie lepiej! tym wieksze podziekowania dla tych co glos oddali :) Mala frekwencja w wyborach ogolnopolskich, wiec i mala w wyborach wewnatrzforumowych :)

pzdr. i dziekuje :D

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 21:01   

Ja podobnie jak Mości jestem mocno zaskoczony ilością głosów. Dziękuje wszystkim bardzo serdecznie \o/. Gratulacje dla Cartmana i pozostałych finalistów.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 21:04   

Nie obchodzi mnie to, czy głosowanie było tajne. Ja postawiłem na malutkiego. Jestem rozżalony i idę się upić. ( :P )

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 22:34   

Podzielam zdanie przedmówcy. I zrobię to samo. Malutki dla mnie to Ty wygrałeś! (coś jak dla kibiców Juve ich 29 mistrzostwo)

Grats Cartman

Cartman 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 18, 2006 00:08   

O w mordę! To znaczy, że to ja wygrałem?! Dla mnie to ogromny szok, gdyż widziałem się raczej na 4-5 miejscu. :wow:

Chciałbym szczerze podziękować wszystkim tym, którzy na mnie głosowali, każdy Wasz głos uczynił mnie dumnym i niesamowicie wzruszył. Cieszę się, że moja praca została doceniona. Chciałbym też podziękować moim "rywalom" (piszę w zawiasach, gdyż tak naprawdę nikt z nas o nic nie rywalizował, nikt z nas pisząc posty nie myślał przecież o
nagrodach). Wasza praca była dla mnie wyznacznikiem najlepszych komentarzy na forum.

Jestem niesamowicie dumny, ale też zaskoczony wynikiem sondy. W skrócie:

1. Oddałem głos na Mościego, który moim zdaniem dał forum najwięcej w minionym roku. Pomimo długiej nieobecności często się wypowiadał, otwierał nowe dyskusje przed
meczami (a nie jedynie zakładał tematy). Moim zdaniem, i nie tylko moim, możesz czuć się jak zwycięzca. :brawo:

2. Długo zastanawiałem się nad sytuacją Malutkiego zanim oddałem głos. Rozumowałem w ten sposób : "Mości w sumie ma już forumowicza z klasą, więc zagłosuję na Malutkiego, bo on jeszcze nie został doceniony, a ma ogromny wkład w forum." Czyli kierując się zasadą Dawida i Goliata. Potem jednak im dłużej się zastanawiałem tym bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że Mości jednak za coś dostał wcześniej tą etykiętkę, a tym czymś były po prostu posty najwyższej klasy i zachowanie godne tego tytułu.

Jestem jednak pewien i bardzo w to wierzę, że gdy w tym roku przyjdzie do dodawania "łatek", te znajdą się przy nicku nie tylko Malutkiego, ale i Kuby oraz Carlo. Mam nadzieję, że słowa pochwały, które słyszysz z wielu stron forum pomogą Ci jeszcze lepiej ujawnić nam swój potencjał, który świetnie widać w Twoich felietonach. :brawo:

3. Kuba1899 i Carlo. Jestem dumny, że znalazłem się na liście razem z Wami i szczerze mówiąc myślę, że każdy z finalistów może czuć się zwycięzcą. Wyrównany poziom właśnie o tym świadczy. :brawo:

4. Cartman. Muszę przyznać, że miałem, mam, niesamowity grudzień. Zaczął się on aresztowaniem mojej dotychczasowej szefowej (o tym tutaj) , potem dostałem (przyjąłem) ciekawą ofertę pracy od stycznia, a wczoraj wróciłem z Warszawy z kilkudniowych warsztatów w firmie, w której chciałbym pracować i która ma mi dać wkrótce znać, czy od września zaproponuje mi umowę. A piszę jeszcze magisterkę... :rip:

Nie miałem więc okazji by wypowiedzieć się wcześniej o wynikach, nawet nie miałem możliwości się z nimi zapoznać. Cieszę się też niezmiernie, że założenie 15 użytkowników na forum z 8 różnych kafejek internetowych się sprawdziło :) Nie wiem kim była ta jedna zbłądzona dusza która na mnie zagłosowała, ale albo ktoś źle kliknął, albo wódka na zjeździe i pełne wazeliniarstwo zdało swoją rolę :ok: :partyman:

Szczerze mówiąc jednak to miałem nadzieję, że wygra ktoś inny. Jak napisał Mości - bycie forumowiczem roku zobowiązuje. Będzie mi ciężko pisać częściej, gdyż praca (audyt) wymaga ode mnie praktycznie pełnej dyspozycyjności do końca kwietnia. Mam nadzieję jednak, że gdy w maju zbliżać się będzie finał LM i Milan będzie się do tego meczu przygotowywał, to moja obecność na forum będzie zauważalna. Dam z siebie wszystko by temu wyzwaniu podołać.

Jeszcze raz dziękuję, gdyż to druga nagroda jaką ja sam zdobyłem. Fakt, że pierwszą był "Wyścig piwny" tak naprawdę nie jest chyba istotny. Nie zawiodę Was. Napewno.

pzdr.

:forzamilan:

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 18, 2006 09:55   

Cytat:
Nie wiem kim była ta jedna zbłądzona dusza która na mnie zagłosowała, ale albo ktoś źle kliknął, albo wódka na zjeździe i pełne wazeliniarstwo zdało swoją rolę

Chciałem tylko Cartman powiedzieć, że mimo iż twoja wódka dalej mrozi się w zamrażalniku w Gdańsku, Nie ja byłem tą jedną osobą :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 12:24   

ja również chciałem sie przylaczyc do gratulacji dla Cartmana - piszesz swietnie, lekko i z polotem, tytuł, ktory Ci przyznalismy jednak zobowiazuje do poswiecania nieco wiecej czasu forum. bedziesz musial zrezygnowac ze snu w najgorszym wypadku ;) . jeszcze raz: brawo :brawo:

chcialem tez pochwalic reszte nominowanych:
kube1899 za pasjonujaca dyskusje o religii, ktora rozpetala sie przy okazji 'Kodu da Vinci' - zdobyles nia miejsce w mojej finalowej trojce ;) . czytalem Twoje posty z ogromna przyjemnoscia i wielkim zainteresowaniem.
Carlo - ktory zawsze trzyma poziom, a jego posty z reguly sa celna analiza i trafnym komentarzem.
Mosci
- mimo tytulu Milanisty z klasa pisze jeszcze lepiej niz przed rokiem ;) . plus za tematy przedmeczowe i tematyczne azjatyckie avatary :P .
malutki - moj zacny druh i przyjaciel, przebojem wdarl sie na forum i nieustannie poprawia swoje umiejetnosci by kiedys dorownac swojemu niekwestiowanemu mistrzowi - czyli mnie :prayer: ( ;) ).

i na koniec, forumowicz, ktory nie znalazl sie w piatce pretendentow: Pamato. podobaja mi sie Twoje trafne spostrzezenia i, rzadka dzis cecha, samodzielnosc myslenia. w mojej klasyfikacji jestes na podium ;) .

dobra starczy, przegialem z ta wazelina chyba :)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 16:30   

stan napisał/a:
i na koniec, forumowicz, ktory nie znalazl sie w piatce pretendentow: Pamato. podobaja mi sie Twoje trafne spostrzezenia i, rzadka dzis cecha, samodzielnosc myslenia. w mojej klasyfikacji jestes na podium ;)

łooooooooo....a tego to sie nie spodziewalem :) milo, ze znalazlem sie u kogos w prywatnej 'klasyfikacji' az tak wysoko patrzac na doborowe towarzystwo furumowiczow, ktorzy dostali sie do finalu.... dzieki dzieki i jak mawia pewien bohater literacki "długich dni i przyjemnych nocy" ;)

oczywiscie gratulacje zarowno dla finalistow jak i Forumowicza Roku!! :piwo: moze kiedys dane mi bedzie wychylic prawdziwy browar w takim towarzystwie :)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 26, 2006 11:16   

Z wielka przyjemnoscia musze przyznac, ze corocznie moj kandydat wygrywa :) . Tak wiec za rok wiecie do kogo z koperta sie zglosic :P . Wielke gratulacje dla Cartmana (szczerze powiedziawszy zawsze zastanawialem sie dlaczego nie ma go wsrod milanistow z klasa) jak i reszty nominowanych wtym dla zazdrosnika Mosciego :nono: .

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 26, 2006 11:37   

Milu78 napisał/a:
zazdrosnika Mosciego :nono: .

:wow: to zart jakis jest ? o co chodzi ? jedyne co mi do glowy przychodzi to to, ze koledze sie nicki pomylily, bo jak ktos przeczytal co napisalem to tam nie ma ani grama zazdrosci :) pewnie, wiec nie o mnie chodzi :)

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 26, 2006 13:27   

Ja bym co najwyżej złośnikiem go nazwał :P Zazdrośnikiem nigdy ;)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 26, 2006 20:20   

Mości napisał/a:
szczerze sie ciesze ze zwyciestwa Cartmana, ale teraz musze niestety stwierdzic, ze mam nadzieje czytac tutaj czesciej to co piszesz, poniewaz czuje niestety niedosyt, jesli chodzi o Twoje posty! Forumowicz roku zobowiazuje :P

Mości napisał/a:
:wow: to zart jakis jest ? o co chodzi ? jedyne co mi do glowy przychodzi to to, ze koledze sie nicki pomylily, bo jak ktos przeczytal co napisalem to tam nie ma ani grama zazdrosci :) pewnie, wiec nie o mnie chodzi :)

Hmm...grama moze nie ma ale nutka zazdrosci albo zawodu z obwieszczonych wynikow jest bardzo wyrazna :) .

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 27, 2006 13:27   

Mości napisał/a:

a jak to teraz wyglada ? :P

czuje niedosyt pod wzgledem ilosci postow, a nie ich jakosci (to sie tez tyczy mnie, bo przez 9 mies. nie pisalem regularnie i mialem dluzsze przerwy) :) gdzie tu nutka zazdrosci lub zawodu? :)
Cartman nie pisze tak czesto jakbym chcial i przez to nie mam szansy czytac jego postow tak czesto jakbym chcial i nie mam tylu okazji do dyskusji jakbym chcial :)

zle to zinterpretowales ;)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Odpowiedz do tematu