ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderator Roku - 3 EDYCJA

Kto powinien zostać Moderatorem Roku 2005/06
baker
23%
 23%  [ 11 ]
chrissnail
17%
 17%  [ 8 ]
dezali
8%
 8%  [ 4 ]
giorgio
2%
 2%  [ 1 ]
Mekin
8%
 8%  [ 4 ]
nonenalim
4%
 4%  [ 2 ]
tom_n
10%
 10%  [ 5 ]
TomekW
10%
 10%  [ 5 ]
Veerapan
13%
 13%  [ 6 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lis 30, 2006 16:43   Moderator Roku - 3 EDYCJA

Tak samo jak w latach ubiegłych, także w tym będziemy mieli szanse wybrać Moderatora Roku. Jak wiadomo równolegle trwa konkurs na Forumowicza Roku i już jutro wg. zapowiedzi ma się pojawić ankieta z finałową szóstką. Jako, iż osób zajmujących się stroną jest z oczywistych względów mniej niż użytkowników, od razu zostanie umieszczona ankieta, z której każdy może wybrać osobę, która jego zdaniem powinna szczycić się przez rok mianem Moderatora Roku! \o/

W roku ubiegłym zwycięzcą, po bardzo wyrównanej walce, został Veerapan. Czy w tym roku zwycięstwo również należy się jemu? Kryterium wyboru oczywiscie całkowicie dowolne. Uważam, że biorący udział w ankiecie powinni zwrócić uwagę nie tylko na to co ma miejsce na forum, ale na całokształt działań związanych ze strona acmilan.pl i potraktować określenie „moderator” dosyć szeroko. :P

Wyniki sondy będą ukryte do chwili rozstrzygnięcia konkursu. Zakończenie planowane jest, podobnie jak w przypadku konkursu na Forumowicza Roku, na 16 grudnia, po meczu z Fiorentiną.

Moderatorzy Roku:
2003/2004 - TomekW
2004/2005 – Veerapan
2005/2006 - ???

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 21:24   

gratki Baker, aczkolwiek nie zasluzyles sobie ;) Mysle, ze tym razem ludzie sie nieco pomylili. Glosowali na czlowieka, a nie na moderatora/pracownika strony/forum roku. No coz, 13 procent to zdecydowanie za mało, jestem rozzalony.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 21:40   

zasłużył czy nie, mamy demokrację...i tu pojawia sie problem. 46 głosów, 58 na forumowicza! coś jest nie tak! słaba promocja wyborów czy poprostu olewka? szkoda, że z przeszło dwóch tysięcy użytkowników udziela się coś koło piędziesięciu. może jak zaczniemy odnosic sukcesy (jako Milan ;) ) coś cię zmieni.
z tego miejsca chciałem pogratulować uczestnikom obydwu głosowań i ... oby tak dalej! trzymajcie się i poziom ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 22:24   

Powiedziałem już to w Hattriku: GRATULUJĘ PATRYK. Zasłużyłeś na to. Ciesze sie niezmienie że to ty. :)

Ze swojej strony dziękuję za głosy na moją skromną osobę.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 22:48   

konrad_acm napisał/a:
zasłużył czy nie, mamy demokrację...i tu pojawia sie problem. 46 głosów, 58 na forumowicza! coś jest nie tak! słaba promocja wyborów czy poprostu olewka? szkoda, że z przeszło dwóch tysięcy użytkowników udziela się coś koło piędziesięciu. może jak zaczniemy odnosic sukcesy (jako Milan ) coś cię zmieni.

Losie uchron nas od kibicow przybywajacych tylko jak są sukcesy.
Ja sie ciesze ze to o co prosilem przy wyborach na forumowicza roku przelozylo sie tez na glosy na moderatora roku. Zalezalo mi na tym aby wyniki nie byly zaklamane przez to ze glosuja osoby ktore nie czytaja na biezaca forum i zrobili sobie "chybil trafil". W ten sposob wiemy ze glosy oddane byly przez forumowiczow naprawde siedzacych na forum i znajacych sie w temacie. Tym bardziej szczerze gratuluje bakerowi. Powtorze to co napisal TomekW przeszlo rok temu. Przyjmujac ze waszym kryterium byla praca moderatorska na forum to dwa pierwsze miejsca obsadzone przez nowych modów oznaczają tylko ze nasz wybor byl dobry.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 16, 2006 22:54   

znam bakera i wiem, ze nie obrazi sie jak napisze, ze wygrana jest na wyrost :)

po 1. baker powinien startowac w konkursie na forumowicza, nie tu.
po 2. z moderowaniem forum baker ma tyle wspolnego co nic (niedawno dolaczyl do tego grona).

nie jest to zaden zarzut w stosunku do bakera, bo uwazam go za osobe, ktora swoja praca sama daje sobie swiadectwo!
przyznam sie baker, ze nie oddalem na Ciebie glosu, ale tylko z powodu tego, ze nie miesciles sie wg. mnie w tym zakresie konkursu jaki zostal nakreslony pare lat temu. sam wiesz jak jest! :)

wielkie gratulacje dla wszystkich nominowanych! w tej klasyfikacji wszyscy sa wygrani bo to dzieki Wam strona jest taka jaką ja wszyscy widzimy! \o/ (czuje sie jak polityk piszac tak patetycznie :P )

pzdr. i wielkie gratulacje dla wszystkich,a przede wszystkim dla bakera! \o/

EDIT:
Veerapan napisał/a:
Przyjmujac ze waszym kryterium byla praca moderatorska na forum to dwa pierwsze miejsca obsadzone przez nowych modów oznaczają tylko ze nasz wybor byl dobry.

dobor jako wspolpracownikow jak najbardziej sluszny(!!!), ale moim zdaniem wybor ten nie mial nic wspolnego z moderowaniem forum! (tak jak zreszta duzo ludzi pisalo w temacie o forumowiczu roku - to tam bylo ich miejsce!). dlatego uwazam, ze wyniki sa dosc zaklamane, co nie znaczy, podkreslam, ze te 2 pierwsze miejsce nie maja odzwierciedlania w ich pracy. maja, ale nie w pracy moderatora! :)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 11:33   

Mosci troche sie chyba pogubiles w tym co piszesz :) Ze strony moderatorów oczywiscie wolelibysmy byc oceniani za pracę jaką wykonujemy na forum, jednak ustalilismy ze konkurs na Moda roku jest od was dla nas i nie bedziemy sie mieszac. Dziwi mnie tylko ze zakladając temat ustaliles zasade:
Mości napisał/a:
Kryterium wyboru oczywiscie całkowicie dowolne. Uważam, że biorący udział w ankiecie powinni zwrócić uwagę nie tylko na to co ma miejsce na forum, ale na całokształt działań związanych ze strona acmilan.pl i potraktować określenie „moderator” dosyć szeroko.

a nastepnie piszesz ze baker zwyciezyl "na wyrost" ;)
Ustaliles kryteria calkowicie dowolne wiec forumowicze glosujacy patrzyli na wartosc merytoryczna postow, na rozmowy na zywo na zlotach, na to co pisze na irc'u, na prace moderatora i na prace rzecznika prasowego. Moim zdaniem przy kryteriach ktore sam nakresliles baker wygral nie na wyrost tylko calkowicie zasluzenie.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 12:49   

Też uważam, że Mości trochę nie przemyślał idei konkursu ;)
Pod wąskim pojęciem "Moderator roku" pozwolił wziąć pod uwagę wszystkie aspekty działalności na stronie czy nawet jak przyznał w rozmowie ze mną działalności w MCP :dunno: . Spowodowało to, że nawet najlepiej wywiązujący się ze swej roli moderator już na starcie nie miał większych szans. Skąd więc pomysł aby zwycięzcę tytułować Moderatorem Roku? Troszkę to dziwne ;)

Trzeba było zrobić konkurs na powiedzmy "Osobowość Roku" i wziąć w nim pod uwagę wszystkich którzy aktywnie działają na stronie, w MCP, w moderowaniu forum itd itp. Ale czy forum jest odpowiednim miejscem na dokonywanie takich wyborów? Wątpię. Na przyszłość dobrze by było by Moderator Roku był wybierany z grona tych, którzy zajmują się właśnie moderacją forum ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 16:38   

wiecie co? tak sobie to czytam co napisaliscie...i trudno mi sie z tym nie zgodzic :P
macie racje.
w sumie zakladajac ten temat, nie chcialem zmieniac pierwotnej formy zapoczatkowanej 2 lata temu, ale skoro kryterium wyboru dowolne to glupota z moje strony bylo zarzucanie, ze wybor nie jest taki jaki byc powinien :)
nie da sie ukryc, ze w przyszlym roku trzeba bedzie zastanowic sie i nad nazwa konkursu i lepiej sprecyzowac kryteria wyboru.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Cartman 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 17, 2006 23:47   

Gratuluję Baker! Moim zdaniem wygrałeś zasłużenie i całkowicie zgadzam się z tym wynikiem. Cieszę się, że nie tylko dobrze moderowałeś "swoją działkę", ale miałeś też czas napisać ciekawe posty, wziąść udział w zjeździe, być rzecznikiem MCP.

Chciałbym wyróżnić też innych moderatorów, choćby Veerapana i Chrissnaila, którzy też mieli bardzo dobry "sezon", ale tak naprawdę słowa pochwały należą się wszystkim. Mówię to nie tylko od siebie, ale też w oparciu o pozytywne głosy o naszym forum od kibiców innych drużyn. Trzema słowami: Dobra robota chłopaki!

pzdr. :ok:

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Odpowiedz do tematu