ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Veerapan
Pią Gru 01, 2006 17:50
Forumowicz Roku - 3 EDYCJA
Autor Wiadomość
Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 20:01   Forumowicz Roku - 3 EDYCJA

Z niemałym opóźnieniem, mam przyjemność zaprosić wszystkich do glosowania na Forumowicza Roku 2006. Jak zapewne wszyscy pamiętają do tej pory wybory odbywały się w systemie lato-lato, zmieniliśmy nieco zasady zabawy na wybieranie w ramach roku kalendarzowego.
Przypominam jednocześnie że konkurs dwa lata temu wymyślił nasz kolega PhoEniX

Głosować mogą oczywiście wszyscy użytkownicy forum, jednak zachęcamy do tego aby głosy oddawane były przez forumowiczów często czytających forum tak aby uniknąć przekłamania wyników przez glosowanie "na ślepo" użytkowników, którzy nie są do końca w temacie.

Naturalnie kryteria każdy dobiera sobie dowolne, każdy ceni sobie innego forumowicza za co innego, czy to za wartość merytoryczna postów, czy za poczucie humoru, czy za ironiczny styl pisania.

Zasady glosowania
Najpierw odbędzie się I tura, mająca na celu wyłonienie finalistów.
W pierwszej turze, forumowicze zgłaszają swoje propozycje droga prywatnej wiadomości. Wybieramy trzech użytkowników, których chcemy zgłosić do konkursu. Należy wysłać Prywatna Wiadomość do mnie (czyli użytkownika Veerapan) z co najwyżej trzema różnymi nickami. Wiadomość należy zatytułować "Forumowicz Roku - 3 EDYCJA"

Kolejność wpisanych nickow nie będzie miała znaczenia, każda ze zgłoszonych przez was osób, dostanie w eliminacjach jeden punkt. Spośród wszystkich zgłoszonych forumowiczów, pięciu o najwyższej ilości punktów zostanie automatycznie skierowanych do finałowej sondy czyli II tury, w której każdy z finalistów będzie miał równy start.

Podczas wysyłania swoich propozycji należy pamiętać aby nie wpisać nicka żadnego z moderatorów/adminow ani swojego ;) .

W privach do mnie nie należy argumentować swojego wyboru. Jeśli będziecie mieli taka ochotę, zrobicie to w tym temacie.

Glosy zliczać będę do ostatniego dnia listopada. Pierwszego grudnia powstanie sonda w której oddawać będziemy glosy juz tylko na jednego finalistę. Wyniki sondy będą ukryte do chwili rozstrzygnięcia konkursu, która zaplanowana jest po meczu z Fiorentiną w sobotę 16 grudnia.

Przypominam, iż zwycięzca konkursu będzie mógł przez rok legitymowac się zaszczytnym mianem Forumowicza Roku.

Zachęcam do glosowania

2003 - 2004 - biedronka
2004 - 2005 - baker
2006 - ?????????

EDIT

Zamieszczam liste osob na ktore nie mozecie glosowac bo bylo juz kilka niewaznych glosow ;)

Moderatorzy/Admini:

baker
Chrissnail
dezali
giorgio
Mekin
nonenalim
tom_n
TomekW
Veerapan

I Ty Gość
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 23:23   

Nie chce kwestionowac regulaminu, ani autorytetu tego ktory to wszystko ładnie organizuje, ale nie danie nam możliwości głosowania na bakera odbiera mi moje konstytucyjne prawo do dokonywania właściwych wyborów... Jeżeli przez ten przepis, kolega baker nie będzie startował, vel miał możliwości obrony tytułu, to wnioskuje by zabrać mu tytuł admina czy moderatora, czy co on tam właściwie ma... jak potrzeba dowodów by go zdyskredytować, to je dostarczymy...

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 23:31   

Mam takie samo zdanie jak Kuba. Nie bardzo rozumiem cel tej selekcji. Mówię tu dokładnie o bakerze. Dlaczego osoba, która tu na forum ma coś ciekawego do powiedzenia i zapewne większość z przyjemnością czyta jego posty nie moze bronic tytulu? Jakimś niezrozumiałem punktem regulaminu wypada ten, który ma najwieksze szanse na wygraną.

malutki 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 00:05   

Również podpisuję się pod postami moich szanownych, jakże fajnych i bajeranckich kolegów. Też chciałbym może i zagłosować na bakera, bo jego posty są cool, funky, jazzy i trendy, a nie mogę :( To ogranicza moją wolność wyboru, a takową w tym kraju powinienem mieć!

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 01:49   

to jeszcze dodam od siebie, iz oprocz wspomnianego bakera do grona "forumowiczow" powinien zostac wlaczony chrissnail. jest to chyba jeszcze bardziej wskazane niz w przypadku bakera, poniewaz do niego jako moda/rzeczenika juz przywyklismy,a chris w tym gronie znalazl sie stosunkowo niedawno i wiekszosc z tego roku spedzil jako forumowicz.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 13:12   

Niestety zasady konkursu w tej kwestii sa niezmienne. W zamysle chodzilo raczej o to, zeby nie bylo glosowania na modów ze wzgledu na lizustwo itp. baker i Chrissnail nie zotali na moderatorów wzieci siłą ;) , zgodzili sie na to dobrowolnie i musieli zaakceptowac fakt ze w wyborach na forumowicza roku brac udzialu juz nie beda mogli.

Nie rozumiem tez problemu, jezeli bardzo checie mozecie na nich glosowac jesli zalozycie temat Moderator/Admin roku i tam bedziecie mogli glosowac zarowno na pierwszego jak i drugiego. W tych wyborach rowniez kryteria moga byc dowolne. Mozecie glosowac na najbardziej pracowitego, najfajniejszego, najlepiej piszacego i najzabawniejszego.

stanczyk 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 13:44   

Veerapan napisał/a:
Niestety zasady konkursu w tej kwestii sa niezmienne

jak wiadomo wszystkim zasady te zostaly nam przekazane na trzeciej kamiennej tablicy w spotkaniu na szczycie dosc dawno temu i wlasnie dlatego nie powinny byc zmieniane poniewaz zmiana ta moglaby zaklocic rownowage wszechswiata ...

Veerapan napisał/a:
W zamysle chodzilo raczej o to, zeby nie bylo glosowania na modów ze wzgledu na lizustwo

mam nawet lepszy powod :
taki moderator w celu zostania forumowiczem roku moglby sie posunac do wyciecia wszystkich konkurencyjnych postow na przyklad

:)

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:09   Re: Forumowicz Roku - 3 EDYCJA

Veerapan napisał/a:

EDIT[/color]
Zamieszczam liste osob na ktore nie mozecie glosowac bo bylo juz kilka niewaznych glosow ;)

Moderatorzy/Admini:

baker
Chrissnail
dezali
giorgio
Mekin
nonenalim
tom_n
TomekW
Veerapan

I Ty Gość

Ciekawe czym sobie zasluzylem by byc na tej liscie. Czyzbys sie czegos obawial z mojej strony. To ze pisze prawde odrazu musze byc na tej liscie to ze odwazylem sie powiedziec troche ostrych slow za to mam byc karany.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:12   

hehe, to jest taki skrypt Dida, u kazdego usera wyswietla sie on sam po slowach "i Ty", chodzi o to, zeby nie glosowac na siebie ;) . tez potrzebowalem chwili, zeby to wykminic :idea2:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:34   

Nawet nie skrypt, bo wystarczy wpisać zwykłe [ you ], oczywiście bez spacji: Gość
Co do głosowania na forumowicza roku - jeśli w ubiegłej edycji konkursu moderator/admin także był wyłączony z gry, to powinno tak pozostać i teraz. Wszystko było świadomie i w pełni dobrowolnie :)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:22   

Veerapan napisał/a:
zeby nie bylo glosowania na modów ze wzgledu na lizustwo itp
Sądzisz, że Ja głosując na bakera chcę sie mu podlizać? Akurat daleki jestem od wszelkich przejawów "znajomości". Chciałem swoim głosem/propozycją nagrodzić człowieka za to co pisze tu na forum. Powinienes sam znać to poniekąd z innej sytuacji (zeszłorocznego głosowania na "wielbiciela Kaki"), w której kierowałem sie wyłacznie aspektami merytorycznymi.
Veerapan napisał/a:
zgodzili sie na to dobrowolnie i musieli zaakceptowac fakt ze w wyborach na forumowicza roku brac udzialu juz nie beda mogli.
Wybacz mi ale nie czytałem tego regulaminu jezeli takowy w ogole istnieje ;)
Osobiście (w ramach wyjaśnień) nie mam ambicji bycia Forumowiczem Roku. Uważam, że są zdecydowanie lepsi ode mnie. Taką osobą jest właśnie Baker... i punkt w regulaminie zabraniający mi zagłosować na jego osobę uważam za bezsensowny. Tyle.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 19:19   

Chrissnail spokojnie. Widze ze zrozumiales mnie kompletnie o 180 stopni inaczej niz bym chcial. Nigdzie nie napisalem, ze osoby, ktore wpisywaly tutaj chec glosowania na bakera czy tez Ciebie wykazywaly sie lizustwem. Napisalem o zamysle, a wiem ze taki zamysl mial Mariusz ktory ten konkurs wymyslal pare lat temu, bo rozmawialem z nim o tym zanim jeszcze zabawa kiedys tam zobaczyla swiatlo dzienne. Napisalem jedynie ze zgodnie z jego zamyslem bedziemy kontynuowali zabawe w ten sam sposob, robiac ewentualnie dla adminow i modow oddzielny konkurs, zeby nie bylo tak ze ktos glosuje na tego albo owego wlasnie po to zeby sie przypodobac.

chrissnail napisał/a:
Wybacz mi ale nie czytałem tego regulaminu jezeli takowy w ogole istnieje [...] i punkt w regulaminie zabraniający mi zagłosować na jego osobę uważam za bezsensowny. Tyle.

Nie pisalem nic o zadnym regulaminie, tylko o tym ze decydujac sie przyjac miano moderatora znajac ubiegloroczne zasady ktore przeciez nie ulegly zmianie, automatycznie zgodziles sie na to, ze nie bedziesz brac udzialu w konkursie w tym roku.
Nie uwazam tez aby bylo to bezsensowne. Kazdy kto uwaza ze sposrod moderatorow najlepiej piszacym jest baker albo chrissnail moze w konkursie na moderatora/admina roku zaglosowac na niego.

PS. Nelson de Jesus wszystko wyjasnil Ci juz stan ;) Zeby zrobilo Ci sie przyjemniej powiem tylko ze ja na codzien widze tam swojego nicka ;)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 20:22   

Veerapan napisał/a:

PS. Nelson de Jesus wszystko wyjasnil Ci juz stan ;) Zeby zrobilo Ci sie przyjemniej powiem tylko ze ja na codzien widze tam swoj nick ;)

I to powtórzony dwa razy:

.....................
.....................
.....................
Veerapan

i ty Veerapan

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 07, 2006 00:29   

przez ten skrypt chyba nie wygram... :/

i po co mi były te napinki !! eh

Odpowiedz do tematu