ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Lis 18, 2006 14:33
Wyjazd na DERBY MEDIOLANU
Autor Wiadomość
shaba 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 11:07   

To ja:) Monisia!
na początek, jako że skromna jestem dziewczynka, podziękuje oczywiście sobie za to że pojechałam, spełniłam swoje marzenia, widziałam NAJLEPSZE DERBY NA ŚWIECIE! no i że mogłam zaszczycać WAS moją obecnością :D

Kosta: za wszystko! a oprócz tego za to że okazałeś się Lechita o dobrym sercu i przygarnąłeś bidną, bezbronną Legionistkę wyszydzaną i szykanowaną na tyłach autobusu.. no i za udostępnienie mi NAWET swojej podłogi ;)
Siostra, tu i ówdzie znana jako Rute Costa: za to że miałam 7 bułek na wyjazd, a po 1 dniu została mi tylko jedna z masłem.. (nie wiem czy Ci Panowie z tyłu maja też coś z tym wspólnego..) no ale czego się nie wybacza rodzinie!
Ewunia: dzielnie wytrwałyśmy w mniejszości płci pięknej, dzięki że jesteś Ewka!
Wito: stokrotne dzięki za ten Wyborny Napój Bogów, który mogłabym pić litrami, btw. respect dla najlepszego kierowcy!! :prayer:
Kuba, Pepe: czuję się zaproszona do Gdańska, ps. wiecie chłopaki jakbyście potrzebowali wody ... to mam za darmo :ok:
Kiepura: fajnie że mogłam się przysłużyć do znalezienia Twojej lornetki i potem z niej trochę pokorzystać .. aha, po wodę przychodź kiedy chcesz ;)
no i dla tej całej ekipy z golfa 4 za wesołą podróż z Warszawy i do Warszawy.
Dida: chłopie!!! jesteś nie do podrobienia! Twoich opowieści to z przyjemnością się słucha!
Dezali: jak zwykle perfekcyjna organizacja! nic dodać nic ująć!
Mikuś: dzięki że byłeś do końca szczery ze mną i z Rute.. i że zaprosiłeś mnie na whisky.. oj popraw się Mikuś :kij:
Orzechol: za wspólną drogę po Mediolanie prowadzącą do Świątyni San Siro
Mości: nie chciałeś ze mną siedzieć :cry2: ale tym razem Ci to wybaczę.. z Prezesem pewnie lepsze atrakcje podczas podróży
Krzysiu: spotkania w mc donaldzie w Opolu to już tradycja, ps. C.. C.. CWK.. CWKS... !
Marz: dzięki za pożyczenie siedzeń jak Kosta umierał
:prayer:
Bubu: za fajną atmosferę na przodzie autobusu
Kapi: człowieku! jesteś poprostu the best!! pamiętaj, lud jest z Tobą!
Carlo, Taktyk, Giorgio: jak zwykle nie omieszkali powiedzieć paru „miłych” słów na temat (L), eh Krakowiaki jedne! co te wasze kluby wyprawiają jak Was nie ma w mieście;
dzięki za polewanie, mimo że ktoś z rodziny (obecny na wyjeździe) nie pozwalał mi pić :devil:

dla wszystkich, których imion nie znam lub nie pamiętam :> też podziękowania!

dla Panów Kirowców za udostępnienie mi lusterka w autobusie! no i że okazali się bardzo elastyczni w uzgadnianiu postojów..

jeszcze na koniec podziękuję naszemu dzielnemu Karlikowi za to że bezpiecznie i bez niespodzianek wiózł nasza ferajnę do celu

jeszcze jedno: MAMUSIA GRAŻYNKA OLE!! bo dzięki niej pojechałysmy :prayer:

że kolejność nieistotna to chyba nie musze pisać
mam nadzieję że nikogo nie zapomniałam wymienić, jakby co to zgłaszać protesty!

a teraz dla wszystkich: druga strona odpowiada!: TUTTI CAZZI .....

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 11:28 ]
upsssssss, mówiłam że mam słabą pamięć
Baker: miło Cie było widzieć pierwszy raz na wyjeździe!!! :rotfl: mam nadzieje że nie ostatni;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 14:16   

shaba napisał/a:
ps. C.. C.. CWK.. CWKS... !

LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!!

zbieram sie do napisania posta,od wczoraj ale nie mam czasu więc będzie krótki;)
jak dla mnie był to znakomity wyjazd!! nie ważny wynik-nastepne derby bedą nasze!
była super zabawa,organizacja,atmosfera na meczu,super ludzie! rewelacja!
doping na San Siro(mimo że w wykonaniu interistów ;) ,którzy siedzieli nad nami ) powala na kolana!!! to jest to-naprawdę aż ciary po plecach przechodziły.
w drodze powrotnej Kapi-wodzirej prowadził doping w autokarze,do którego z chęcia sie przyłączyłem-było super! NIE MA SPANIA NA WYJAZDACH-to powinni zrozumieć wszyscy,a nie kilka osób.... Kapi-mam nadzieje że tak będzie przez cała drogę na następnym wyjeździe-aż do zdarcia gardła;)
na koniec pozdrowienia dla wszystkich uczestników wyjazdu!!!!

ps. Monika,Kiepura,Witek,Kuba+Pepesz: to spotkanie na McDonaldzie to normalnie jak jakieś "deja vu" :) widzę że ciężko jest sie nam rozstawać,hehe
Pozdro
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 14:39   

Cytat:
ps. Monika,Kiepura,Witek,Kuba+Pepesz: to spotkanie na McDonaldzie to normalnie jak jakieś "deja vu" widzę że ciężko jest sie nam rozstawać,hehe

Od dzis nazwiemy to "tradycja" ;)

gregor 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 18:53   

Drugi raz byłem na SAN SIRO , i drugi raz jest to nie zapomniane przeżycie ,wspaniały mecz , mnóstwo goli , szalejąca na głową curva nord.....
No właśnie mój kontakt z curvą był chyba najbardziej gorący , dostałem palącą się racą w rekę , w efekcie mam popażoną rekę i co jeszcze gorsze dziurę w nowej koszulce. Ale co tam .... :cry2:

Dziękuję wszystkim za wspaniały wyjazd , a w szczególności:
Kiepurze ,Kubie1899 , Mościemu , Kapiemu , Tomowi_n oraz Ewuni. :)

Nagrałem jeden (chyba) ciekawy filmik , jak Gila strzela gola ze spalonego
http://s003.wyslijto.pl/?...140097961281667

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 19:04   

gregor napisał/a:
No właśnie mój kontakt z curvą był chyba najbardziej gorący , dostałem palącą się racą w rekę , w efekcie mam popażoną rekę

o kurde,jakim cudem ja nic o tym nie wiem??? widziałem lecące papiery,butelki,czy inne przedmioty,ale racy nie widziałem.
w takim razie współczuje i niech ręka wraca do zdrowia;)

pozdro

shaba napisał/a:
a teraz dla wszystkich: druga strona odpowiada!: TUTTI CAZZI .....

per materazzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 20:44   

No to kilka słów ode mnie. Był to mój pierwszy wyjazd na mecz Milanu z Milan Club Polonia i pierwszy w ogóle. Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć swoich ulubieńców na żywo i debiut wypadł znakomicie (no może poza wynikiem, ale dla mnie nie miał on kluczowego znaczenia). Atmosfery przed i w czasie meczu nie da się opisać i nawet nie będę próbował, bo tam trzeba po prostu pojechać i samemu to przeżyć. Powiem tylko, że na mnie osobiście największe wrażenie zrobiło zobaczenie San Siro od środka. Kiedy wyszedłem z klatki schodowej prowadzącej na naszą trubunę po prostu nogi się pode mną ugięły. To był jeden z najpiękniejszych widoków w moim życiu. Polecam wszystkim ;) Nie zapomnę także dopingu podczas ostatniej akcji meczu, kiedy Milan wykonywał rzut wolny. Coś nieprawdopodobnego...
Na koniec chciałem jeszcze podziękować wszystkim uczestnikom wyjazdu, Zarządowi MCP za świetną jak zwykle organizację oraz kapiemu za ugoszczenie mnie w siedzibie MCP ;) Do zobaczenia na następnym meczu Milanu i oby znowu na San Siro, bo ten stadion jest niesamowity ;)

shaba 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 21:07   

aha jak ktos ma przypadkowo jakies moje zdjecia z wyjazdu, to niech się czuje zobowiązany mi je wysłać :rotfl: tak jak to już zrobiło kilku przemiłych Panów :lol:
dziekuje za uwagę

:forzamilan:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 23:22   

Kilka postów wyżej dałem linka do moich fotek. Tak powinno być kilka z Twoim udziałem :) Zapraszam do ściągania : P

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lis 01, 2006 10:41   

bardzo prosze jedna z osob, ktorej aparatem wykonywane bylo zdjecie grupowe w czechach o przeslanie go bezposrednio mailem na adres giorgio@acmilan.pl - po jej otrzymaniu bedziemy mogli opublikowac na stronie relacje z wyjazdu

z gory dziekuje za pomoc.

stanczyk 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2006 11:40   

przede wszystkim dzieki za wyjazd :) wlasciwie mozna powiedziec, ze byl to dla mnie pierwszy wyjazd z MCP i bylo super

teraz do rzeczy
zdjecia z mojego aparatu podzielilem na 2 sekcje
- kibicow , czyli nas i trybuny san siro
- zdjecia z meczu
dzisiaj powinienem je w ten lub inny sposob gdzies opublikowac ( jest tego razem 800MB)
oprocz tego mam jeszcze film z fragmentow meczu ( tez okolo 800MB)

dla chetnych moge wypalic plytki DVD z filmem i zdjeciami , dajcie mi znac na privie tutaj

zdjecia grupowe
dezali napisał/a:
bardzo prosze jedna z osob, ktorej aparatem wykonywane bylo zdjecie grupowe w czechach o przeslanie go bezposrednio mailem na adres giorgio@acmilan.pl - po jej otrzymaniu bedziemy mogli opublikowac na stronie relacje z wyjazdu

z gory dziekuje za pomoc.

nie moge ich wyslac bo sa za duze
udostepnilem tutaj : zdjecia grupowe

natomiast tutaj dla tych ktorzy uzywaja torrenta mam do sciagniecia trackera pliku znajdujacego sie na moim kompie : kibice.zip.torrent

pozdrawiam wszystkich

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 01, 2006 12:54   

ole ole grande MCP! Wielkie dzięki za kolejny jakże udany wypad do Milano!

Kolejność mniej więcej alfabetycznie :)

carlo, giorgio, mości, orzech, taktyk - dzięki za przemile spędzoną podróż w Waszym doborowym towarzystwie, za wcześnie rozpoczętą kampanię wyborczą (teraz na pewno będę miała wątpliwości kogo wybrać na prezesa ;-) )

dezali, prezesie nasz! za zdobycie po ciężkich bojach 40 bilecików na największe derby świata!
P.S. kiedyś udowodnimy Ci, że piłka to nie tylko sport dla mężczyzn! :cheer:

dida, kiepura, kosta, kuba1899, witek i ktokolwiek tam jeszcze siedział na przodach - dzięki, że przygarneliście tą adoptowaną przybłęde - shabe, i za wspomaganie nas w śpiewach o pewnym niebiesko-czarnym klubie... :piwo: wasze zdrowie chłopaki!

ewa - za towarzycho podczas meczu oraz za zwiększenie ilości jajników na tym szowinistycznym wyjeżdzie :rotfl2:
P.S. nie bądź tak cicho następnym razem!

kapi! to co zrobiłeś było wielkie! :banan: tutti cazzi... nie ma spania na wyjazdach!

MikoZ! za to perfidne oszustwo, które nam zafundowałeś nie należą Ci się żadne podziękowania! :patelnia: a masz za swoje!

Paolo- za propozycje zabrania sie na Anderlecht i wszelkie inne objawy pomocy, molto grazie! Zarząd MCP jeszcze nie wie, ale na następny Zlot wybieramy się nad J. Maggiore :partyman: :toast:

reksio & reksio's father - dzięki za szczęśliwe dostarczenie mnie pod akademik :)

shaba, siostro ty moja! grazie za bułeczki! były wyborne! trafiłaś w moje gusta! dzięki, że se poszłaś do przodu, przynajmniej było więcej miejsca dla nas! ole! :jupi:

tom_n! nie słychanie miło było widzieć Twoją reakcję na wyłaniające się SS, a potem wiele wyrażające "o kur..." na widok San Siro od środka :forzamilan:

Ponadto:
dzięki ekipie z Krakowa, mościemu oraz mekinowi za wspólny przejazd do Opola :piwo:
wszystkim, którzy użyczyli foty, szczególnie mościemu i mekinowi! :prayer:

a reszcie dziękuje, że byli i powiększyli naszą ekipe. przez co groźniej wyglądaliśmy! :D szczególne pozdrowienia dla bolka, bakera, stanczyka, krzycha i bubu

no i na koniec największe podziękowania dla naszej grande mamusi Grażynki! :dance2:

taktyk 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2006 15:28   

Oczywiście na wstępie podziękowania dla wszystkich uczestników wyjazdu, przedmówcy już powiedzieli wystarczająco dużo na temat tego jak było :piwo:

Korzystając z chwili wolnego czasu wrzuciłem swoje zdjęcia, nie ma ich dużo, powiedziałbym, że w porównaniu do innych zbiorów jest ich mało, ale wrzucić zawsze trzeba :)

zdjęcia z derbów

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 14:16   

Kiedy GTW planuje dodać relacje z wyjazdu? :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 04, 2006 14:18   

To ja tez moge ? :P Przeciez mnie nie bylo :P A powazniej, to GTW nie ma nic wspolnego z dodawaniem relacji z wyjazdu, na forum moze to zrobic kazdy kto na nim byl.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 14:54   

Aha no chyba że tak :) To w takim razie masz może informacje czy ktoś ową relacje robi?:)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 04, 2006 15:06   

Bubu cierpliwosci troche...relacja zawsze jest dodawana, wiec nie widze sensu poganiania nikogo.
sam mozesz w tym temacie zrobic swoja wlasna relacje. mysle, ze wielu chetnie ja przeczyta.

doboyu (jak to pisze moj kumpel z Indii :) )

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Ewa 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 23:24   

Dopiero co wróciłam z urlopu, który zafundowałam sobie zaraz po przyjeździe z Mediolanu. Nadrabiam teraz zaległości ;) z podziekowaniami:

Na początek oczywiście dla:

Rute i Moniki za "solidarność jajnikow" :) ....ja nie jestem cicha...to tylko pozory ;)
taktykowi, giorgio, orzecholowi za towarzystwo w autobusie ;)
Oczywiście wielkie podziękowania dla naszego niezastąpionego deza
Carlo……..za obecność :)
MikoZ za to, że w koncu zdecydowałeś się pojechać :)
Kuba1899, nie martw się...nasza "finska przygoda" na pewno kiedyś będzie miała miejsce....chłodzi się w lodówce ;) i za tą prześliczną czarną koszulkę z nr 11, która w końcu przyniosła szczęście :) :gol:
Kiepurze za ten optymizm, którym potrafi mnie zarazić ;)
Witkowi za rozmowy podczas postojów,
Didzie za wiarę w moje mozliwości...prof.Zyta melduje sie :P
tom_n, baker, reksio za to, ze w końcu zdecydowaliście się na ten wyjazd :) ...miło było Was widzieć
mości za to, że jesteś :prayer:
kapi....jesteś Wielki :banan: ( dzięki za "przechowanie" po przyjeździe :piwo: )
no i Pepe , zawsze wiedziałam, że mam brata...bliźniaka. Dzięki za wszystko :partyman: i za....paprykę ;)
gregorowi za podróz do i z Opola :)
Jeśli kogoś pominęłam to z góry przepraszam...to nie było zamierzone :) ...dziękuję Wam za to, że jesteście :forzamilan:
Czekam z niecierpliwością na kolejny wyjazd![/b]

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:09   

A ja mam pytanie. Prosiłbym o rozwinięcie wątku osób które pojechały bez biletu na mecz (jezeli takie były) bo w relacji z wyjazdu jest napisane ze warto było zaryzykowac to podejrzewam ze udało sie załatwić bilety. Chodzi mi o to czy bilety można jeszcze zakupic przed meczem u np koników i o ile droższe są od nabytych w tradycyjny sposób?
Bo jezeli nie ma z tym wiekszych problemów to nastepny na wyjazd moge jechac nawet stopem jak sie nie załapie na bilet z puli :)
pozdrawiam

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:17   

stanczyk napisał/a:

natomiast tutaj dla tych ktorzy uzywaja torrenta mam do sciagniecia trackera pliku znajdujacego sie na moim kompie : kibice.zip.torrent

stanczyk nie da sie tego od Ciebie sciagnac ,albo masz caly czas komputer wylaczony :)

Skopi - to moze ja sie wypowiem przynajmniej po czesci bo akurat bylem jedna z osob jadaca bez biletu na derby (teoretycznie bo bilet czekal na mnie juz w Mediolanie), ale na 100% mozna bylo kupic bilety u "konikow" w cenie od 40 euro (potwierdzone bo jedna sztuka wpadla w nasze rece) :D
... o oplacalnosci wyjazdu bez biletu na mecz o ktorym byla mowa to moze nie bede pisal, niech dezali wyjasni historie wyjazdowego "farciarza" :P

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:20   

No i relacja gotowa :) Miła dla oka, przyjemnie się czytało. Tyle że tak jakoś dziwnie wymienieni uczestnicy, jedni po nickach z forum jedni po imionach :)
pzdr

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 15:40   

Dzieki za info o biletach. To mi w zupełnosci wystarczy wiedziec :D oby nastepnym razem mozna było sie zabrac na własne ryzyko :D

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

stanczyk 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:08   

mikoz - rzeczywiscie po tym jak nikt tego nie sciagal przez ostatnie dni , komp moze byc wylaczony ;)

w tej chwili czekam na materialy od kiepury i nagram plytke dvd z jego i moimi filamami i zdjeciami , wypale ja w paru egzemplarzach i wysle do kilku osob, potem proponuje zeby kazda z tych osob wykonala kopie i dystrybuowala to dalej :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lis 06, 2006 16:28   

Wreszcie filmik Kiepury z kapim :D

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 18:23   

bardzo fajnie ze jest relacja, ale w "stopce" jest jakiś Kuba, jest jakiś Jakub a mnie nie ma!! Jakubów jest wielu a kuba1899 tylko jeden!! Proszę o erratę!!

mrowczan 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 18:31   

No i nie ma zadnego slowa o anulowanej bramce, po ktorej poczatkowo prawie umarlem ze szczescia, by 10 sekund pozniej bluzgac calym zapasem slownictwa (... tylko ja tak mialem?) :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi