ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Lis 18, 2006 14:33
Wyjazd na DERBY MEDIOLANU
Autor Wiadomość
kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 00:27   

wstawac!!! nie ma spania na wyjazdach!!!

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 02:05   

Pare fotek z meczu ;) Pozdrawiam

www.megaupload.com/?10B744CN

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 08:37   

wczoraj po skrótach z meczu derbowego w programie Sport+ "na spotkaniu derbowym było 40 kibiców Milanu z Polski...z polskiego fan klubu tego zespołu. to bardzo miłe"
:ok:
zgadzam się z panem redaktorem - to bardzo miłe ;)
FORZA MCP!!!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 09:13   

kapi napisał/a:
wstawac!!! nie ma spania na wyjazdach!!!

"ja nawet "kobieta lekkich obyczajów" mogę całą drogę przestać na pieszo" (c) Kapi
:D
Konrad serio tak mówili? :) Zajefajnie. Już nie mogę doczekać się kolejnej wyprawy :) Super luzie super atmosfera a to co zrobił Kapi w drodze powrotnej to najwieksi Ultras z Mediolanu się chowają :D

FoRza!!!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 10:10   

konrad_acm napisał/a:
wczoraj po skrótach z meczu derbowego w programie Sport+ "na spotkaniu derbowym było 40 kibiców Milanu z Polski...z polskiego fan klubu tego zespołu. to bardzo miłe"
:ok:
zdaje sie, ze widac tu reke naszego rzecznika bakera ;) ?

gratuluje wyjazdu.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 10:34   

Zbyszek napisał/a:
Pare fotek z meczu ;) Pozdrawiam
www.megaupload.com/?10B744CN

Nie wiem jak innym, ale mi ten link nie działa...nie widzę żadnego pliku do ściągania.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 10:44   

Dokładnie Ewa. Na IRCu wkleiłem ten link i nikt nie znalazł jakiegoś buttona "download" czy coś

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 11:19   

ja dopiero co dojechalem do domu.

nie ma to jak nasza kolej PKP (poczekaj kiedys przyjedzie)...

Dzieki wszystkim za wspolne chwile, wyjazd byl niesamowity i szkoda tylko wyniku.

Kapi wymiatal i zafundowal wszystkim w autobusie drugi mecz z dopingiem lepszym niz na san siro :D

i wydaje mi sie ze w MCP trzeba wprowadzic nowa zasade nr 1...

Kyahn 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 13:37   

Witam.
W sumie to zdjęć jakoś niewiele zrobiłem, jednak gdyby ktoś był zainteresowany
to może je ściągnąć stąd http://members.chello.pl/t.malek7/derby.zip
Pozdrawiam i do kolejnego wyjazdu.

P.S. Czekam aż ktoś wrzuci linka do fotki grupowej, którą zrobiliśmy na parkingu w Czechach :P

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 14:47   

Ewa napisał/a:
Nie wiem jak innym, ale mi ten link nie działa...nie widzę żadnego pliku do ściągania.
Bubu napisał/a:
Dokładnie Ewa. Na IRCu wkleiłem ten link i nikt nie znalazł jakiegoś buttona "download" czy coś

Megaupload ma to do siebie, że często nie 'łączy'. Trzeba czekać na wolnego slota i mieć tochę szczęścia. Zaś w przypadku kiedy ma się wewn. IP (albo zewn., zawsze zapominam :| ) to nie ma na co liczyć. Kiedyś gdzieś widziałem obejścia do tych serwisów, więc jk je ponownie znajdę to postaram się wkleić :)

chip 
Juventino

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 15:02   

bodajze jak sie zainstaluje 'toolbar alexa' to sloty są wolne na megaupload

łachu 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 15:56   

Dzieki Kyahn za zdjecia i czekamy na kolejne od osob, ktore mialy aparat na wyjezdzie:) filmiki tez będą chętnie widziane

Sonar napisał/a:
nie ma to jak nasza kolej PKP (poczekaj kiedys przyjedzie)...

święta racja, z nimi to zawsze sie trzeba namęczyc, my (ja i Marz) dojechaliśmy dopiero o 10.30 na miejsce, a więc cały wyjazd trwał nam 76 godz., nie chce mi sie juz liczyc ile z tego spedzilismy w podrozy, ale to normalne.

Jeszcze raz chcialbym podziekowac organizatorom wyjazdu i wszystkim uczestnikom za atmosfere w jakiej mielismy okazje sie znalezc. Do kolejnego spotkania...

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 16:18   

Obejście do megaupload.

FireFox
1. wpisać w pasku adresu about:config
2. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"
3. w kolejnym okienku wpisać: general.useragent.override
4. a następnie:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. restart przeglądarki i limit slotów już nam nie grozi, bo przeglądarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa

Opera
1. wpisać w pasku adresu about:config
2. kliknąć special
3. we wszystkie okienka oprócz pierwszego wpisać:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4. zapisać

Internet Explorer
1. uruchom->regedit
znaleźć klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
jeśli klucz nie istnieje to go tworzymy
2. powinna być wartość "(Domyślna)", kliknąć na nią prawym, Modyfikuj i wpisać:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 18:20   

Podróż strasznie długa i męcząca... o 5.30 byłem w domu... ale było super. Poza wynikiem.
A tak lista podziekowań - tradycyjnie kolejność przypadkowa:
Przód:
Pepeszowi - dla ukochanego gdanskiego Milanisty!! dzieki czerwono - czarny bracie!! :prayer:
Kiepurze za lornetke :) :piwo: i za to ze razem z Witkiem, Kostą, Marcysiem i Didą jesteście:) :piwo: Witkowi dodatkowo za rekordową jazdę z Opola do Wawy!! :prayer:
Monice za wykurowanie mnie w drodze do Opola:)
Bubu za to że jednak działał z pokora i dzielnie spisał się z powierzonych mu zadań :piwo:
Tył:
Mościemu za wspólne przeżywanie spotkania, za 24 i za "sam wiesz co" - jesteś GOŚĆ!! :piwo:
kapiemu za podróż powrotną i dostarczenie nam wrażeń na lata!! NA PEŁNEJ PLAŻY!!! :rotfl: :rotfl:
gregorowi - za wspólne szukanie "T" przed San Siro i pomoc w Czechach - bez ciebie bym zginął!!! :piwo:
Mikusiowi - pierwszemu bajarzowi MCP - za to że to co pieprzyłeś przed wyjazdem okazało sie nieprawdą :rotfl: :piwo:
Krzyskowi - dobrze że jesteś Legionisto ^*(&*)&^^*( :piwo:
Ewie - następnym razem "Finska przygoda" sie uda :) :piwo:
Sonarowi - gościu - RESPECT!! dzieki !!
Kezmanowi za niesamowitą akcję ze Strażą Graniczną i celnikami!! No i za akcję z puszką :) :)
Paolo - za pomoc innym Milanistom i za deklarację pomocy w przyszłości!! Grazie!!
W sumie wszystkim dziekuje za wspolny wyjazd, jezeli kogos pominalem to przepraszam!

Obyśmy jeszcze mieli okazję być na derbach - tym razem wygranych!! i powiem tylko tyle:

Milano siamo NOI!!!

paolo78 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 18:47   

witam !!ja rowniez nie bede orginalny i chcialbym serdecznie podziekiwac wszystkim uczestnikom wyjazdu.ciesze sie ze choc w malym stopniu moglem pomoc, no i oczywiscie w przyszlosci zawsze mozecie na mnie liczyc.jesli chodzi o sama podroz to zeczywiscie byla meczaca ale teksty Kapiego "ze trzeba spiewac na cala k....... ,ze zarzad musi wiedziec ze lud jest obok" :-) )))))))) napewno na niejednym wyjezdzie bedziemy wspominac .Mikusiowi i Rucikowi za wspolna podroz do gliwic no i dla kolegi (przepraszam ale nie pamietam imienia )ktory zabral nas samochodem z Opola serdeczne GRAZIE.Organizacja jak zwykla super.do zobaczenia no i FORZA MILANIK :-) ))))))

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 19:50   

Dodam tylko kilka zdjątek i jeden film:
http://rapidshare.com/fil..._Inter.zip.html
naprawdę jest ich malutko.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 20:52   

wszystkie osoby, ktore robily zdjecia bardzo prosze o wyslanie tych nadajacych sie do publikacji* pod adres giorgio@acmilan.pl - wybrane fotki znajda sie w galerii towarzyszacej relacji z wyjazdu

* - odpowiednia jakosc

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 20:59   

a cala reszte od srody domnie mikus@shownet.pl :D wystawimy galeryjke dla zainteresowanych (patrz. obecnych) na wyjezdzie :D

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 21:39   

Dziekuje wszystkim, dzieki ktorym wyjazd doszedl do skutku. Spelniliscie moje marzenie - nigdy tego nie zapomne :>
Pozdrowienia dla calej ekipy wyjazdowej MCP. Wszyscy byliscie super. Nie moge sie juz doczekac kolejnego wyjazdu ;>.
Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 22:16   

Ja naturalnie również wszystkim dziękuję itd. itp. ;)
A tutaj linki do kilku F O T E K oraz kilku F I L M I K Ó W

Pozdrawiam

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 23:52   

Zdjęcia trzeźwego Bubu

:) Have fun

Edit: teraz zauważyłem że trzeba mieć konto. Założenie zajmuje 2 minuty jak ktoś ma wolnego neta :)
Więc jeszcze raz have fun :)

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 00:18   

Na poczatku dziekuje wladzom MCP to one spelnily moje najwieksze marzenie teraz bede mogl umierac spokojnie.

A po za tym kolejnosc przypadkowa wiec bez obrazy.

Bubu - dzieki niemu dostalem sie szczesliwie do i z Opola oraz towarzyszom podrozy Kermit I Socha

Witkowi Koscie Monice Kiepurze Marzowi i Pepeszowi ze wytrzymywali moje ciagle gadanie.

Kapiemu - za to ze jako jedyny na Pelnej Curvie nie pozwoli by autobus spal i uzalal sie nad przegrana.

Kierowcom ktorzy wytrzymywali posotoje i dawali non stop ognia na trasie Opole - Milan - Opole.

Kubie zas gratuluje wytrzymalosci kilku godzin spania na podlodze i wielokrotnego zdeptania przez uczestnikow wyjazdu.

Poza tym dziekuje wszystkim ktorzy byli zobaczyli choc niezwyciezyli.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 01:40   

Po raz kolejny impreza organizowana przez MCP przygotowana wzorowo :brawo:
Niezmiernie się cieszę, ze po krótkiej przerwie mogłem znowu spotkać się z Wami i poznać nowych milanistow.
Lista podziękowań w kolejności przypadkowej:
Na początek oczywiście nasze wspaniale milanistki!

Ewusia, która tym razem była troszkę malomowna :wow:
Rute za to, ze pozostała z nami z tylu i uratowała honor rodziny! :ok:
Monika za to, ze ma siostre Rute, która uratowała honor rodziny po Twojej ucieczce :patelnia:
taktyk, Giorgio, orzechol za to, ze dalismy rade \o/ i za te toi-toie na dachu autobusu i darmowe ... na nastepnym zjezdzie! :partyman:
dezali po raz kolejny za dzieleni miejsca w autokarze i udowodnienie plci pieknej, ze pilka to jednak meski sport. :P
Carlo……..za to, ze……hmm…...nie, Tobie nie dziekuje :dupa: :P
MikoZ za to,ze podobno masz anielska cierpliwosc :rotfl:
Kuba1899 za towarzystwo w czasie meczu, piwko w Czecha i za to, ze dales się podeptac Kapiemu :piwo:
mekin za to, ze dla dobra sprawy byl gotow nawet polozyc sie na torach :jupi:
Kiepura, Witek, Dida, kosta, marz za to, ze jak zwykle było z Wami bardzo sympatycznie sie spotkac \o/
tom_n, baker, reksio za to, ze dzieki Wam można było przypomniec sobie, ze to był to jednak wyjazd na mecz pilkarski :]
no i kapi ktory zostal bezsprzecznie bochaterem wieczoru i zyskal sobie przydomek wodzirej \o/ kazdy slyszal i wie o co chodzi :rotfl2:
dla tego co zatkal rure w kiblu - wstydz sie :minigun: zeby takie rzeczy robic w autobusie...ehhh ;)
oraz dla calej reszty wspanialych milanistow dzieki ktorym bylo tak ---> :dance2: i tak :cheer: i nawet banan tanczy :banan:

wielkie dzieki i mam nadzieje na jak najszybsze ponowne spotkanie z Wami :prayer:

dla zainteresowanych podaje linki do:

--------> zDjĘć <--------

oraz

--------> FiLmIkÓw <--------

P.S. wielkie dzieki takze dla autorow strony za to, ze moglem w tym poscie wykorzystac chyba z 50% dostepnych emotek :dance: :pazzo: (no juz troche wiecej) 8)

pzdr. i jeszcze raz dziekuje :)

EDIT:
na prosbe kilku osob zdjecia umiescilem na innym serwerze i podmienilem linki.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/
Ostatnio zmieniony przez Mości Wto Paź 31, 2006 14:34, w całości zmieniany 2 razy  

kosta 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 02:18   

Na samym początku pragnę gorąco podziękować całemu zarządowi MCP i wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania wyjazdu, który tradycyjnie już był niemal perfekcyjny. WIELKIE DZIĘKI!!!!!

W dalszej kolejności podziękowania dla:

MONIKI - za dotrzymywanie mi towarzystwa przez większą część podróży, za wysłuchiwanie moich uszczypliwych komentarzy na temat pewnego klubu piłkarskiego z Warszawy oraz za całą resztę- mam nadzieję ze wiesz za co.

DIDY, KIEPURY, KUBY, MARZA i WITKA - za kolejny wspólny fantastyczny wyjazd i wszystko to o czym nie trzeba pisać. Powiem krótko: BYLIŚCIE, JESTEŚCIE i BĘDZIECIE wielcy!!!!!!

PEPESZA I BUBU za doskonałe wkomponowanie się w nasz klimat. Mam nadzieję że to nasz nie ostatni wspólny wyjazd.

Podziękowania również dla tyłu autokaru, w tym w szczególności dla BAKERA - za wspólną podróż od samego początku do samego końca; CARLO - za tworzenie zgody na lini LECH - WISŁA; GIORGIO i ORZECHA za nieustanne polewanie w plastikowy kubek co prawie mnie wykończyło, MOŚCIEGO - za zatkany kibel, a co za tym idzie dłuższe postoje ( popraw mi się mości do następnego razu hehehe); TAKTYKA - za trafne jak zawsze komentarze; KRZYŚKA - za telefon z gratulacjami jaki dostanę w piątkowy wieczór po zwycięstwie KOLEJORZA w stolicy; KAPIEGO - za: inter!!!! co???? ty..... oraz za postawienie na nogi tej części autokaru, która prawie już umierała!!!!

Wielkie dzięki również dla wszystkich tych, których nie wymieniłem. Pozostaje tylko czekać na kolejny wyjazd. I mam nadzieję, że nastąpi to bardzo szybko

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 10:39   

witam! z pelnej plazy oczywiscie :/

dziekuje wszystkim za kolejny b. udany wyjazd, w szczegolnosci dziekuje mojej mamie ;) ze mnie urodzila i moglem sie stac milanista !!!!!! bez tego zycie nie ma wiekszego znaczenia... FORZA
komentujac w skrocie wyjazd, powiem ze byl to najlepszy wyjazd na jakim bylem! serio! mimo iz wynik byl akurat najgorszy... pierwsza porazka" z udzialem MCP!

do zobaczenia na LM (real, chelsea...) juz tylko 3 miesiace ;)

pozdro! i oczywiscie :forzamilan:

ps. pamietajcie drodzy przyjaciele MILAN(o) SIAMO NOI
ps2. pozdrawiamy rowniez czeskich, fanow milo bylo sie znowu spotkac! :piwo:
ps3.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi