ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie B
Autor Wiadomość
merrick 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 01:34   Serie B

Na początku, chciałbym zapytać:
W jakim wątku można rozmawiać o postawie Juventusu w Serie B ?
Nie znalazłem tematu poświęconemu stricte zapleczu Serie A, dlatego
postanowiłem założyć ten wątek.

Pierwsza kolejka przyniosła ciekawe rozstrzygnięcie, w najbardziej interesującym
wszystkich, meczu. Juve nie zaczyna z wysokiego C, co raczej nie jest sensacją,
ale mnie osobiście zaskoczyło. Chłopaki z Turynu zaczęli, jakby chcieli zadomowić się
w tej klasie rozgrywek. Oby następny mecz był lepszy :)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 09:45   

Też się zastanawiałem nad założeniem takiegto wątku. Myślałem o "Milan vs Juve" bo mamy już temat "Milan vs Inter". Byłby to temat, w którym w zaqmyśle można by pisać wszystko o Juventusie, nie tylko w kontekście drugiej ligi (podobnie jak w wyżej wspomnianym wątku o Interze).

A teraz do rzeczy. Po pierwszych wyrokach, gdy Juventus dostał 30 pkt karnych, a ja spodziewałem się odejścia wszystkich najlepszych graczy, mimo wszystko uważałem awans Juve już po roku za możliwy. Tymczasem rzeczywistość okazała się dla Juventusu bardziej łaskawa: nie 30 tylko 17 pkt karnych ( a może i mniej?), pozostali również Buffon, Nedved, camoranesi, Trezeguet. Ale ja jestem gotów zmienić zdanie i sądzić, że Juve spędzi w Serie B co najmniej 2 lata. Osłabienia kadrowe, brak zgrania, nienajlepsza atmosfera w drużynie sprawiają, że Juventus wcale nie wygląda jak ciało obce w Serie B, tylko jak solidna drużyna tej ligi. Gdyby nie 17 pkt karnych może by to wystarczyło, ale z tym balastem nie sądzę.

Mają teraz - 16 pkt, czyli na plus wyjdą najwcześniej po 7. kolejce. Ale trzeba uwzględnić, że to nie jest ten sam doświadczony Juventus, który jest w stanie wygywać po kilkanaście meczów z rzędu. Juve poniesie też pewnie cenę swojej sławy. Nie sądzę by któregokolwiek piłłkarza Serie B trzeba będzie dodatkowo mobilizować na mecz z nimi bo mobilizacja będzie automatyczna.

Podsumowująć, uważam, że w przyszłości Juventus będzie grał lepiej, remis z Rimini trzeba rozpatrywać w kategoriach wypadku przy pracy, ale to nie z Rimini będą walczyli o awans. A odrobienie 17 (teraz 19) punkttów do Napoli czy Bologni wydaje się mało prawdopodobne tym bardziej, że wcale nie jest powiedziane, że Juve wyjdzie zwycięsko z bezpośrednich starć. Całej nadziei upatrywałbym w złagodzeniu wyroków.

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 13:01   

Juve powinno sie cieszyc.

To pierwszy wywalczony uczciwie ich punkt od lat :D :D:D

Rimini tak apropo, rok temu walczylo o... utrzymanie sie w Serie B, wiec ja bym jednak wlaczyl zolte swiatlo.

Juve powinno zrozumiec, ze pomimo tego, ze tytul im zostal odebrany, ze odeszli od nich wszyscy, ktorzy tylko mogli, to dalej wszystkie druzyny w Serie B, beda sie na nich spinac podwojnie.

Jesli Juve nie awansuje w tym roku do A, wcale sie nie zdziwie.

ps. Trzeba powoli zbierac kase na Gigiego :P

kamal 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 13:06   

bardzo dobrze, że zremisowali..oby tracili jak najwięcej punktów i zostali tam jak najdłużej...ja tam za nimi nie tęsknie...

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 14:05   

lukair napisał/a:
To pierwszy wywalczony uczciwie ich punkt od lat :D :D:D
Tak, tak, po raz kolejny opowiadasz o rzeczach, o których nie masz pojęcia :D To typowe dla "napinaczy" Twojego typu, którym po latach upokorzeń wydaje się, że dostali się na "szczyt".

lukair napisał/a:
Juve powinno zrozumiec, ze pomimo tego, ze tytul im zostal odebrany,

Ukradziony i wręczony jedynej "uczciwej" drużynie :D

lukair napisał/a:
ze odeszli od nich wszyscy, ktorzy tylko mogli,
Dziwne, podobno Buffon też mógł odejść, mimo to wybrał "złodzieja". Może nie chciał zostać typem bez honoru i rozgłaszać na prawo i lewo jak bardzo kibicuje od dziecka pewnej drużynie z Mediolanu.

lukair napisał/a:
to dalej wszystkie druzyny w Serie B, beda sie na nich spinac podwojnie.
Odkrywasz Ameryke, w serie a tak nie było? :>

lukair napisał/a:
ps. Trzeba powoli zbierac kase na Gigiego :P
Sprzedaj Adriano, J. Zanettiego, Cordobe, Cambiasso, a może starczy. Swoją drogą po co wam bramkarz, macie genialnego Julio Cesara :lol:
Nigdy nie mieliście na niego szans i nie będziecie mieli, za wysokie progi dla was :]

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 22:09   

Po pierwszej kolejce nie można jeszcze wygłaszać jakichś ostatecznych rozstrzygnięć. Ale ja również słabo widzę szanse awansu Juve do Serie A. Spore nadzieje pokładano w Pucharze Włoch, ale w tych rozgrywkach Juventusu już nie ma. Ciekawi mnie jak długo barw Starej Damy bronić będą Buffon, Camoranesi, Trezeguet i paru innych.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 22:29   

Ciężko oceniać po jednym spotkaniu, ja wciąż jestem dobrej myśli. Obrona była jeszcze niezgrana, zawodnicy nie w pełni przygotowani. Liczę, że jak dojdzie Treze to już nie będzie takich kłopotów. Ogólnie zawiedli przede wszystkim napastnicy oraz środkowi pomocnicy. Jeśli wejdzie Treze i Zanetti, a Boumsong z Kovacem dorównają formą do Nedveda czy Marchionniego - nie będzie zle :)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 12:12   

mysle, ze waszym najwiekszym problemem bedzie srodek obrony. Kovac jeszcze nie jest taki najgorszy, bo raczej nie popelnia wielu razacych bledow i jest calkiem solidny, Tudor jeszcze tez nie jest taki bardzo tragiczny, ale juz Legro.. ['] no i moj ulubieniec Boumsong. gosc w NUFC robil takie babole, ze to sie w pale nie miesci, przebijal nawet swojego kumpla z druzyny Titusa Bramble'a co jest calkiem trudne :lol2: . i juz w pierwszym meczu w waszych barwach pokazal troche swojego kunsztu ;) . nie wiem jaki geniusz w Turynie wpadl na to, zeby go sciagnac.

a mial zadatki na naprawde niezlego obronce :hmm:

swoja droga, odnosnie Boumsonga przeczytalem kiedys najsmieszniejszego newsa jakiego kiedykolwiek znalazlem na jakimkolwiek portalu o pilce, polecam, poniezej 2 screeny, ja spadlem z krzesla (polecam zwlaszcza koment Mulambo, przedostatni :D ) :
sam news
nie gorsze komentarze

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 13:43   

DjJuve napisał/a:
Tak, tak, po raz kolejny opowiadasz o rzeczach, o których nie masz pojęcia :D To typowe dla "napinaczy" Twojego typu, którym po latach upokorzeń wydaje się, że dostali się na "szczyt".

Nic sie nie martw, wy juz wyzej jak w tym roku grac nie bedziecie.

lukair napisał/a:

Ukradziony i wręczony jedynej "uczciwej" drużynie :D

Moze powiedz to Facchettiemu, ktorego pewnie stawiasz w jednym rzedzie z Moggim.

lukair napisał/a:
Dziwne, podobno Buffon też mógł odejść, mimo to wybrał "złodzieja". Może nie chciał zostać typem bez honoru i rozgłaszać na prawo i lewo jak bardzo kibicuje od dziecka pewnej drużynie z Mediolanu.

I pewnie od soboty juz zaluje.

lukair napisał/a:
Odkrywasz Ameryke, w serie a tak nie było? :>

Po co sie spinac na druzyne, ktora gra w 12 chlopa na 11 ?

lukair napisał/a:
Sprzedaj Adriano, J. Zanettiego, Cordobe, Cambiasso, a może starczy. Swoją drogą po co wam bramkarz, macie genialnego Julio Cesara :lol:

Jak Gigi za rok podziekuje wam, to jeszcze bedziecie dziekowac za to, ze chociaz w polowie odzyskacie kase, jaka w niego wladowaliscie. Buffon nie ma tylu lat co Del Pierro czy Nedved.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 14:49   

Buffon już oddał nam to, co w niego zainwestowaliśmy z nawiązką - i odda nam jeszcze w Serie B.
A do Ciebie osobiście mam prośbę - jak już kogoś wyrywkowo cytujesz i odpowiadasz - to odpowiadaj na podane fragmenty a nie wymyślasz coś bez ładu i składu, większego związku nie mającego cytatem.
Cytat:
Nic sie nie martw, wy juz wyzej jak w tym roku grac nie bedziecie.

Marzenia
Chciałbyś pewnie, by zawsze już tak zostało - by Juve było w Serie B, by Milan i Viola miały ujemne punkty - po 50 takich sezonach może dalibyście radę wygrać tyle scudetti co Juve :)

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 15:30   

Venomik napisał/a:

Chciałbyś pewnie, by zawsze już tak zostało - by Juve było w Serie B, by Milan i Viola miały ujemne punkty - po 50 takich sezonach może dalibyście radę wygrać tyle scudetti co Juve :)

Czego chcialem to sprawiedliwosci, ktorej stalo sie zadosc w lipcu.

Juve mam gdzies, nic mnie nie obchodzi co wygraliscie, i nawet gdyby to bylo 200 scudetti. Wasz klub to dla mnie obraza dla wielkich, tak sie zblaznic jak wy to zrobiliscie, to tylko wy potraficie.

Kibice sukcesu, teraz dopiero widac, jakich kibicow macie, gdy wchodze na wasza strone, i 75% ludzi placze, ze mialo byc tak pieknie a tu remis, a bedzie jeszcze gorzej. To sa wlasnie ci kibice. Jestem ciekawy po jakim czasie tym "prawdziwym" kibicom znudzi sie Serie B. Powoli sie przyzwyczajajcie, bo szybciochem na szczyt nie wrocicie, a ja juz sie ciesze z tych chocby kilku lat, bez waszej skorumpowanej ekipy. Nic mnie nie onteresuje, kto do kogo dzwonil, czy ktos tylko pytal o obsade i inne bzdety. Prawda jest taka, ze oszukaliscie, i tego kibice na calym swiecie wam nawet nie zapomna przez najblizsze 20 lat. I to was najbardziej boli.

malutki 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 15:43   

Proszę nie traktować mojego posta, jako branie w obronę Juventinich. Po prostu, ot taka krótka analiza wypocin lukaira

lukair napisał/a:
Wasz klub to dla mnie obraza dla wielkich, tak sie zblaznic jak wy to zrobiliscie, to tylko wy potraficie.

Ale kto się zbłaźnił? Oni? Kto oni? Kibice? Piłkarze? Czy zarząd? Generalizujesz trochę, zbłaźnił to się zarząd, co miałeś na myśli poprzez to 'wy'?

lukair napisał/a:
Kibice sukcesu, teraz dopiero widac, jakich kibicow macie, gdy wchodze na wasza strone, i 75% ludzi placze, ze mialo byc tak pieknie a tu remis, a bedzie jeszcze gorzej. To sa wlasnie ci kibice. Jestem ciekawy po jakim czasie tym "prawdziwym" kibicom znudzi sie Serie B.

I czemu wytykasz Juventusowi tzw. 'kibicow sukcesu'? A czy na stronach Interu jest inaczej? Bo ja spotkałem wiele komentarzy interistów, którzy lamentowali nad transferami Morattiego, nad poczynaniami Manciniego, czy to nad słabszą formą Adriano. I Juventus ma pikników, i Inter. Milan też ma. Teraz nagle wasza nadzieja odżyła, bo Juve nie ma, Milan ma na starcie ujemne punkty, a Moratti sięgnął do kieszeni? Pohamuj się z oceną kibiców innych klubów.

A tak podsumowując, to zastanawiam się, co tacy ludzie czerpią ze swojej obecności na forum. Żadnej konstruktywnej wymiany zdań, czysta napinka. W żadnym wypadku nie mogę zabronić Ci obecności tutaj, wypowiadania się, nawet gdybym mógł, to bym tego nie zrobił. Zastanawia mnie tylko, co kieruje takimi ludźmi, jak Ty. Z całym szacunkiem oczywiście, ale 90% Twoich postów to zwykła napinka. Nie można inaczej? :)

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 16:43   

malutki napisał/a:

Ale kto się zbłaźnił? Oni? Kto oni? Kibice? Piłkarze? Czy zarząd? Generalizujesz trochę, zbłaźnił to się zarząd, co miałeś na myśli poprzez to 'wy'?

Good guess.

lukair napisał/a:

I czemu wytykasz Juventusowi tzw. 'kibicow sukcesu'? A czy na stronach Interu jest inaczej? Bo ja spotkałem wiele komentarzy interistów, którzy lamentowali nad transferami Morattiego, nad poczynaniami Manciniego, czy to nad słabszą formą Adriano. I Juventus ma pikników, i Inter. Milan też ma. Teraz nagle wasza nadzieja odżyła, bo Juve nie ma, Milan ma na starcie ujemne punkty, a Moratti sięgnął do kieszeni? Pohamuj się z oceną kibiców innych klubów.

A tak podsumowując, to zastanawiam się, co tacy ludzie czerpią ze swojej obecności na forum. Żadnej konstruktywnej wymiany zdań, czysta napinka. W żadnym wypadku nie mogę zabronić Ci obecności tutaj, wypowiadania się, nawet gdybym mógł, to bym tego nie zrobił. Zastanawia mnie tylko, co kieruje takimi ludźmi, jak Ty. Z całym szacunkiem oczywiście, ale 90% Twoich postów to zwykła napinka. Nie można inaczej? :)

Skad moja obecnosc na forum? Obecnosc ta miala byc wylacznie jednorazowa, wtedy kiedy marzyliscie o takich pilkarzach jak Torres, Adriano, oraz o innych wielkich, gdzie chcialem w racjonalny sposob wyjasnic tym marzycielom, ze te marzenia sie nie urzeczywistnia. Ale niektorzy uwarzali mnie podobnie jak ty, za napinacza... Teraz niektorzy zmienili zdanie.

Na Juventus jestem ciety za to "co zrobili dla wloskiej pilki", a na kibicow juventusu na to, ze tego nie widza (generalnie), a widza cos czego w Interze nie ma (ponoc pseudo-uczciwosc). Pewnie niektorzy ostatnio zmienili zdanie gdy poczytali troche o Facchettim i jakim byl czlowiekiem.

Kibicami sukcesu nazywasz kibicow Interu? Nie ma sie czym chwalic, ale gdzie ty te sukcesy widzisz, ktore przyciagnely tych "kibicow sukcesu" ? Co transfery maja do tego ?

ps. Ja o Juventusie nie zaczalem pisac, ale kibice Juve zaczeli pisac o Interze, stad ta "napinka".

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 17:19   

lukair napisał/a:

Skad moja obecnosc na forum? Obecnosc ta miala byc wylacznie jednorazowa, wtedy kiedy marzyliscie o takich pilkarzach jak Torres, Adriano, oraz o innych wielkich, gdzie chcialem w racjonalny sposob wyjasnic tym marzycielom, ze te marzenia sie nie urzeczywistnia.
Już to zrobiłeś? W takim razie co tu jeszcze robisz?

lukair napisał/a:
Na Juventus jestem ciety za to "co zrobili dla wloskiej pilki",
Za ogrywanie Interu? ;)

lukair napisał/a:
a na kibicow juventusu na to, ze tego nie widza (generalnie)
Jeśli ja nic nie widze i prosze ciebie o wyjaśnienie mi sytuacji, czemu tego nie robisz? :> Twoje uniki na moje pytania są doprawde śmieszne.

lukair napisał/a:
ps. Ja o Juventusie nie zaczalem pisac, ale kibice Juve zaczeli pisac o Interze, stad ta "napinka".
Spójrz na trzeci post od początku i porównaj je z poprzednimi :>

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 17:47   

DjJuve, na temat afery juz ci odpowiedzialem w innym temacie:

"Sluchaj, co ci to da, ze napisze? Nawet (i powtarzam nawet!) gdybym nie wiedzial o co biega w Calciopolli, to co za problem w dobie internetu wejsc na google, poszukac kilku artykulow i ci wkleic tutaj linki o tym? Jak bys mnie spytal osobiscie to bys mogl sie przekonac czy wiem, czy nie. "

Co robie na forum? Mialem sie pojawic 1 wrzesnia, zeby sie przekonac, kto mial racje, i sie pojawilem. Pozniej jednak ciekawia mnie dyskusje bedac w mniejszosci. Zawsze to ciekawsze wyzwanie niz siedziec tam gdzie wiekszosc uwaza podobnie.

"Za ogrywanie Interu" ? Moze sie posluze oprawa z SuperCoppa:

'NO TITLE HAS MORE VALUE THAN LOYALTY AND HONOUR'

A co do tego "kto zaczal" hehe, to ja sie nie odnosze wylacznie do tego tematu, ale do tego co wczesniej juz pisalem w tematach o transferach i Inter vs Milan.

Na koniec polecam jeszcze lekture tego co ostatnio mowi Moggi. Np:
"Moim błędem była próba ochrony Juventusu. Przez dziewięć lat ten klub niczego we Włoszech nie wygrał i teraz będzie tak samo[...]"

Nie ma to jak szczerosc do bolu :P

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 22:34   

Ty... anglista... ciekawi mnie że pojawiłeś się dopiero teraz, jak dostaliście "prezecik". Wczesniej się wstydziłeś swoją "znajomością piłki" czy po prostu Interu (bo chwalić się nie było czym...). Ale nawet odstawiając na bok animozje klubowe, to można było znaleźć kilku (no może przesadziłem... 1-2) kibiców nerrazzurich, którzy jednak potrafia podyskutowac a nie tylko jechac na innych i sie wymadrzac.... Nigdy nie myslalem ze to powiem, ale w tej dyskusji zdecydowanie trzymam strone DjJuve, i to wcale nie ze względu na sympatię do klubu a tym bardziej do Niego samego :ok: On ma po prostu racje!!
Mdli mnie jak czytam twoje posty, ale poniewaz nie chcesz nas opuscic, a daleki jestem od wyganiania kogokolwiek, więc muszę łyknąć aviomarin i jechać dalej....
Wracając do tematu - Juve najwidoczniej albo zlekcewazylo przeciwnika, albo sa tak osłabieni psychicznie, ze nie potrafili wygrac tego meczu... Z taka postawa powrot w tym roku moze okazac sie niemozliwy.
Cytat:
gosc w NUFC robil takie babole, ze to sie w pale nie miesci, przebijal nawet swojego kumpla z druzyny Titusa Bramble'a co jest calkiem trudne

dokładnie!! Wiec Venomik nie liczyłbym na wyrównanie jego formy a raczej na spektakularne akcje w stylu "bloopers".
Mała próbka za co kochali go kibice srok:
http://www.youtube.com/watch?v=xSv2xpCClGQ
MAGIC MOMENTS:P

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 23:51   

kuba1899 napisał/a:
Ty... anglista... ciekawi mnie że pojawiłeś się dopiero teraz, jak dostaliście "prezecik". Wczesniej się wstydziłeś swoją "znajomością piłki" czy po prostu Interu (bo chwalić się nie było czym...). Ale nawet odstawiając na bok animozje klubowe, to można było znaleźć kilku (no może przesadziłem... 1-2) kibiców nerrazzurich, którzy jednak potrafia podyskutowac a nie tylko jechac na innych i sie wymadrzac.... Nigdy nie myslalem ze to powiem, ale w tej dyskusji zdecydowanie trzymam strone DjJuve, i to wcale nie ze względu na sympatię do klubu a tym bardziej do Niego samego :ok: On ma po prostu racje!!
Mdli mnie jak czytam twoje posty, ale poniewaz nie chcesz nas opuscic, a daleki jestem od wyganiania kogokolwiek, więc muszę łyknąć aviomarin i jechać dalej....

Rowniez pozdrawiam.

Co mialem do powiedzenia o Juve, powiedzialem. Poczekam teraz z niecierpliwoscia na kolejne kolejki Serie B i wtedy mysle, ze podyskutujemy rzeczowo, bo na to bedzie odpowiednia juz pora.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 19:33   

lukair napisał/a:

Rowniez pozdrawiam.
Odpowiedź w twoim stylu :>

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 09, 2007 17:05   

Odswiezam temat, bo oto niespotykane rzeczy dziaja sie w Serie B. Na 90 minut przed koncem sezonu 7 ekip walczy wciaz o awans, a 6 nadal nie jest pewne utrzymania! Wszystko przez okrutny regulamin ktory przewiduje baraze o awans jesli miedzy 3. i 4. druzyna nie bedzie co najmniej 10 punktow roznicy oraz o utrzymanie, jesli miedzy 18. a 19. druzyna nie bedzie co najmniej 5 punktow roznicy. Mozliwych konfiguracji wynikow jest tak duzo, ze postanowilem je pominac. Przedstawie tylko ogolna sytuacje.

AWANS:
Juventus juz awansowal, ale za jego plecami sa Genoa (77 punktow) gra z Napoli (78) i oba zespoly ryzykuja koniecznosc gry w barazach (Napoli jest w lepszej sytuacji, bo wystarczy mu remis). A te beda mozliwe, jesli Piacenza (67) wygra z Triestina (badz zremisuje przy jednoczesnej porazce Genoy). O miejsce w ewentualnych barazach walcza Rimini (64), Mantova (64), Brescia (64) i Bologna (62). Smaczku ich rywalizacji dodaje fakt, ze Mantova i Rimini zagraja miedzy soba. Jesli beda baraze, to ich polfinaly beda wygladac tak: [3]-[6] i [4]-[5].

UTRZYMANIE:
Tu rowniez jest bardzo ciekawie. Crotone i Pescara juz sie pozegnaly z liga, ale wciaz mamy dwa wolne miejsca w pociagu do trzecioligowego piekla. W najgorszej sytuacji sa Arezzo i Spezia, ktore nie maja szans na bezposrednie utrzymanie i musza szukac swoich szans w ewentualnych barazach. Veronie grozi bezposredni spadek, ale z drugiej strony ma rowniez szanse utrzymac sie bez barazy. Modena, Triestina i Vicenza musza sie martwic o to, by uniknac barazy, bo spadek bezposredni im nie grozi. Istnieje tez nikla szansa na to, ze barazy nie bedzie, ale do tego potrzebny jest nastepujacy rozklad wynikow: Spezia przegrywa, Arezzo nie wygrywa, Verona i Modana wygrywaja, a Triestina i Vicenza nie przegrywaja.

Prognoza na jutro: bedzie bardzo goraco! ;-)

łachu 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 15:12   

"Rozstrzelał" nam się Kamil Glik. Dzisiejszy gol przeciwko Crotone jest jego 2. w tym sezonie. Przed przejściem do Torino nie strzelił ani jednego gola we Włoszech. Tym samym zrównał się bramkami z naszym Odumadim. Toro bliżej powrotu do Serie A.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 01, 2012 21:53   

Pescara coraz bliżej awansu do Serie A. Dzisiaj rozgromiło Vicenzę 6-0. Wielki come-back Zemana do elity Calcio coraz bliżej. Skład Pescara także ma ciekawy i jestem ciekaw co się stanie z tymi młodymi piłkarzami jak Veratti,Immobile, Caprari czy nasz ex kapitan Primavery Romagnoli:)

Kzr 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2012 21:33   

Mnie również ciekawi co Pescara pokaże w Serie A, w tym sezonie natłukli aż 86 bramek, wynik nie do zbagatelizowania.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 19:21   

Torino i Pescara zapewniły sobie dziś bezpośredni awans do Serie A. O ostatnie wolne miejsce powalczą w barażach Verona, Sassuolo, Varese i Sampdoria. Układ par barażowych będzie zależał od wyników ostatniej kolejki.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 09:32   

I bardzo dobrze :) Szkoda że w awans Torino niewielki wkład mieli piłkarze Milanu (największy Darmian) choć w ostatni meczy Odu chociaż bramkę strzelił.
Będą derby Turynu i będzie za kogo kciuki trzymać :)
Ciekawe też jak się potoczą losy młodych zawodników z obu tych ekip (Ogbonna, Darmian, Odu, Veratti, Immobile, Romagnoli) bo Verdi to pewnie do nas wróci i znów gdzieś go wypożyczymy. Czy on kontuzjowany jest że tak nie gra długo? No i Glik do Serie A wraca ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Mar 04, 2013 21:57   

Przeglądam sobie statystyki z Serie B ( byłych piłkarzy Milanu i tych do których prawa wciąż posiadamy):

Simone Verdi - 7 spotkań, 0 bramek, 3 asysty
Marco Fossati - 22 spotkania, 4 bramki, 0 asyst
Davide Di Gennaro - 22 spotkania, 6 bramek, 5 asyst
Riccardo Saponara - 24 spotkania, 9 bramek, 9 asyst
Nnamdi Oduamadi - 6 spotkań, 1 bramka, 0 asyst
Michelangelo Albertazzi - 7 spotkań, 1 bramka, 0 asyst
Rodrigo Ely - 17 spotkań, 1 bramka, 1 asysta
Ricardo Ferreira - 4 spotkania, 0 bramek, 0 asyst
Gianmarco Zigoni - 11 spotkań, 1 bramka, 1 asysta

Statystyki Saponary wyglądają naprawdę dobrze :) Ciekawi mnie jak tam postępy u Rodrigo Ely. Simone Verdi zaliczył kilka asyst, ale wciąż czeka na gola :)

Odpowiedz do tematu