ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Nie Lut 25, 2007 12:45
Transfery Milanu (cz. 22)
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:17   

Marco7 - skąd wziąłeś to ZERO? Z tego co wiem, Gilardino strzelił 1 gola :]

malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:28   

Jedną to on miał asystę, a nie bramkę. Bramek miał 0. Choc jakby na to nie patrzec, nawet mając jedną bramkę, 1 x 100 = 1 + 99, czyli... nieważne :)
Ostatnio zmieniony przez malutki Śro Sie 23, 2006 18:47, w całości zmieniany 1 raz  

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:31   

malutki napisał/a:
1 x 100 = 1.

he? ;)
powtorze, ze jak narzie to do wygrania byl jedynie Zambrotta, chcial u nas grac i wszystko powinno sie dobrze skonczyc, wielka szkoda :/ a o Buffonie to pogadamy 1-go wrzesnia, a noz widelec ;)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:33   

No cóż, ja się pomyliłem o 1, a Ty malutki o 99 :P
Czyli wypadłeś 99 razy gorzej, a licząc po Twojemu... 1x gorzej :D

Marco7 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:43   

No :D . Bo już siedziałem w googlu i szukałem tej bramki-niewidki Gili :)
Cytat:
a licząc po Twojemu... 1x gorzej

Czyli wypadliście tak samo ;) .

malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 18:46   

O men, ale blamaż.

Nawet nie zdążyłem zedytowac. No nic, shame on me ;)

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 19:04   

Jesli juz transfer R9 dojdzie do skutku, to mam nadzieje, ze dzialacze sciagna tez Teveza.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 19:08   

http://www.anglia.goal.pl...a=news&id=66600 Ja juz w nic nie wierze :rotfl:

marco58
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 20:02   

pojawiły sie plotki, ze Kaładze ma odejść, dziwne, albo Milan ma w zamiarze kupić 2 klasowych obrońców np Gallas i Chivu :king: i dla Kahy nie bedzie miejsca w składzie albo to totalne plotki, ciekawe

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 20:38   

niby gdzie Kaładze ma odejść? do przyjaciela w Londynie?

http://www.tribalfootball.com/article.php?id=9063 - plotki o Adriano w Milanie :wow:
to by było COŚ!

mms 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 21:03   

na calciomercato pisza, ze Gallas dolaczyl do Mialnu za 7,3 mln euro :) !

Kuba_
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 21:25   

Nigdzie więcej o tym nie napisali, więc to chyba jednak nieprawda. :hmm:

W każdym razie - uwierzę dopiero, kiedy na oficjalnej stronie Milanu pojawi się stosowny komunikat.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 07:29   

o Gallasie nic nie słyszałem. Szkoda.
Ronaldo tuż tuż (22bańki :wow: )
martwi mnie coś innego:

a dokładnie tekst: "ma chiede anche Robinho" Oby nie!!!!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 24, 2006 08:23   

Dzielą już nas tylko godziny od oficjalnego komunikatu w sprawie Grubego . Nie jest to wymarzona moja opcja ale ja w niego wierze.
Najlepszy był tekst na jakmiś forum realu:" Ja bym go z chęcią zamienił na Kake.Nawet za darmo" Nawet za darmo- jak to zobaczyłem spadłem z krzesła :lol:

Luk 
Interista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 12:08   

acm napisał/a:

http://www.tribalfootball.com/article.php?id=9063 - plotki o Adriano w Milanie :wow:
to by było COŚ!

To jest COŚ.

Cos jak Primma aprillis :P

rafi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 12:43   

lukair, prima aprilis dopiero bedzie :cheer: w kwietniu przyszlego roku,a transfer adriano wcale nie taki niemozliwy.po przyjsciu crespo i ibry, macie 3 napadziorow na I sklad.nie od dzisiaj wiadomo, ze adriano nie za bardzo sie czuje w interze i ze jest zadziorny.przyszedl ibra, taki sam charakter.jeden z nich nie bedzie gral.który?ten ktory odejdzie, a chyba nie po to ibra przyszedl do was, zeby odejsc po miesiacu.tak czy siak moim zdaniem ktorys z nich w koncu nie wytrzyma.

Luk 
Interista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 14:02   

rafi napisał/a:
lukair, prima aprilis dopiero bedzie :cheer: w kwietniu przyszlego roku,a transfer adriano wcale nie taki niemozliwy.po przyjsciu crespo i ibry, macie 3 napadziorow na I sklad.nie od dzisiaj wiadomo, ze adriano nie za bardzo sie czuje w interze i ze jest zadziorny.przyszedl ibra, taki sam charakter.jeden z nich nie bedzie gral.który?ten ktory odejdzie, a chyba nie po to ibra przyszedl do was, zeby odejsc po miesiacu.tak czy siak moim zdaniem ktorys z nich w koncu nie wytrzyma.

Ktory nie bedzie gral? Tym kims na pewno nie bedzie Adriano, przynajmniej na poczatku sezonu. A grac bedzie najprawdopodobniej wspolnie z Ibra, bo do tego zostal sciagniety.

3 napadziorow na I sklad to raczej zaleta niz wada, bo wtedy konkurencja jest wieksza, a o to, tez naszym chodzilo.

Ja sie uchylam w cien, w koncu mialem sie odezwac 1 wrzesnia :P

A zegar tyka...

unkas24 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 16:07   

hej a to co wyweszylem http://www.acmilan.com.pl/?id=78

"Podobno podczas negocjacji w sprawie Ronaldo władze Milanu zapytały też o możliwość sprowadzenia na San Siro Robinho. Milan może sprowadzić jednego z tych zawodników lub obu. Jednak jak wiemy, ciężko negocjuje się z Realem, więc niewykluczone, że żaden transfer na linii Milan - Real nie dojdzie do skutku. Władze Realu w zamian za sprzedaż swoich graczy chcą Kakę, a to, jak powiedział Adriano Galliani, nie wchodzi w rachubę.
Musimy spokojnie czekać na kolejne wieści z Madrytu. " :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

Wentyl 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 17:59   

To może w zaproponujmy im Kake w zamian za Robinho, Baptiste, Sergio Ramosa i Casillasa. Ciekawe czy się zgodzą :lol2:

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 19:09   

Dobrze, że nie Ty zajmujesz się transferami Milanu ['] Wymieńmy jakiegokolwiek FzK za Wentyla, Kry-Kry, Jarosika i Alberto. Ciekawe czy się zgodzą! Ale kto?

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 19:33   

Najpierw sie lysy wkurza ze mu Real chce Kake podebarac a teraz chce kupic Ronaldo za 22 mln euro. To chyba jakas kpina. Juz ten Sobis bylby lepszy.

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 19:47   

Dzis pociszajace byly dwie informacje. Jedna to losowanie grup LM. Na papierze mamy najslabszych rywali. Druga radujaca info jest to ze oddalamy sie od Paczka. Jednakze trwoga we mnie narasta widzac co sie dzieje. Jestesmy juz w LM a napastnika za Sheve jak niema tak nie ma. Pomysl z Rubym to chyba dla podbudowania ego Sylvio niz ruch majacy nam wypelnic luke po stracie Ukrainca.Kasa za tego kolesia to kuriozum. Nie wiem po co tracimy czas na pertraktacje z Realem(zwlaszcza po ich wczesniejszych zagrywkach)..wiecej dumy panowie. Krzepiace jest to ze prasa skupia sie na tym i niewiele slychac o Tevezie, Torresie,Sobise (czisza przed burza?). Nie rozuiem jednak dlaczego od momentu kiedy awansowalismy do LM jescze nikt nie dolaczyl. Dlaczego nie ma u nas Gallasa, Oddo, Ameli. Strasznie to wszystko zagmatwane i nie rozumiem co tez siedzi w glowach naszego zarzadu(oprocz tego ze chca zaoszczezdic grosza).

Łysy nie zawiedz Nas :forzamilan:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 06:31   

czytałem coś o zainteresowaniu Ricardo Olivieirą z Betisu, jastem zdecydowanie ZA. młody, zdolny chłopak. oststnio był chyba na wypożyczeniu w Brazylii, ale pamiętam go z kilku meczów w lidze hiszpańskiej. niestety nie może on być nazwany następcą Szewczenki bo na to za wcześnie. najpierw musiałby powalczyć o pierwszy skład itd. Chyba, że ewentualne kupno tego kopacza ma nam ułatwić negocjacje z innym klubem i będzie on tylko kartą przetargową.

Porek 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 08:19   

Ja natomiast widzialem informacje jakoby Kaladze chcial odejsc jesli nie bedize mial zapewnionych wytepow w pierwszej jedenastce... - mam nadzieje ze jest to kolejna plotka a jesli nie to niech poprostu Carlo go zapewni bo to jest naprawde uniwersalny obronca ktory potrafi sie zznalesc na kazdej pozycji :)

Ricardo Oliveira to wg mnie jest to lis pola karnego taki striker :) widzialem go 2 sezony temu chyba w betisie i tez mi sie w sumie gra podobala :) tylko gorzej jesli sie nie sprawdzi jakis nastepca Shevy - to wtedy bedzie dosc trudny sezon... ale licze na Zarzad i w kazdego pilkarza ktory przychodzi do Naszych Czerwono - Czarnych szeregow :king: :piwo:

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:40   

Tegoroczne "mercato" rozczarowuje mnie,rozczarowuje pod wieloma zwględami:brak zaangażowania ACM na rynku transferowym,opieszałość włodarzy (Łysy&Łysy) ,zainteresowanie piłkarzami moim zdaniem nie tymi na których liczyłem i napewno liczyło wielu z was,nadodatek nic nie wskazuje aby cokolwiek zmieniło się w tej materii.Czy Milan ma się stać przystanią dla piłkarskich emerytów? Cafu,Maldini (uwielbiam Go) Costacurta,Serginho,Dida,Inzaghi,Seedorf,Favalli nie są to piłkarze pierwszej młodości ich czas dobiega nie ubłaganie(kariera sportowa) do końca,swoje najlepsze czasy mają za sobą.Włodarze nie robią nic aby te luki uzupełnc,dość powiedzieć że odmładzanie składu powinno zacząć się conajmniej dwa lata temu a co oni mam proponują:Favalli i rozkapryszony Grubas z Realu.Czy tędy droga aby potęga Milanu nadal trwała?Czy aby przypadkiem nie okazało się,że przy dwóch,trzech kontuzjach wyżej wymienionych piłkarzy nie mamy dobrych zmienników?Dlaczego Milan nie sprowadza młodych obiecujących,perspektywicznych piłkarzy ,którzy mogliby "zapracować" na swoje nazwisko właśnie w Milanie?Przecież gdy przychodzili do Milanu Sheva,Kaka czy Pirlo nie byli to piłkarze z "najwyższej światowej półki" owszem byli bardzo utalentowani ale swoją pracą i determinacją osiągneli ten najwyższy pułap właśnie na San Siro.Niechcę,żeby Milan poszedł drogą Realu Madryt drużyna niby gwiazd lecz bez charakteru.Czy Grubas,Favalli wniosą nową jakość do Milanu?osobiście wątpie to bardzo.Do końca okienka transferowego pozostał jeszcze tydzień,może zostaniemy wszyscy miło zaskoczeni czego sobie i wam wszystkim życzę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi