ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Wrz 02, 2006 09:58
Czwórka najbardziej prawdopodobnych zakupów Milanu

Kogo z tej czwórki najbardziej byś chciał widzieć w Milanie?
Sobis
29%
 29%  [ 23 ]
Ronaldo
5%
 5%  [ 4 ]
Torres
34%
 34%  [ 27 ]
Tevez
30%
 30%  [ 24 ]
Głosowań: 78
Wszystkich Głosów: 78

Autor Wiadomość
Bart668 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 14:27   Czwórka najbardziej prawdopodobnych zakupów Milanu

Kogo z czwórki najbardziej prawdobodobnych napastników do kupienia przez Milan (Sobis, Ronaldo, Torres, Tevez) najbardziej byś chciał widzieć w czarno-czerwonych barwach? Ja Teveza.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 17:49   

Ja też Teveza (jednak).

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 18:30   

Jesli by spojrzec od strony dobra wloskiej ligi i futbolu to chcialbym Teveza. Ale jesli by pomyslec od strony, ze Milan to jednak wrog to zycze Wam Torresa badz Ronaldo, ubaw prawie gwarantowany :devil:

kamal 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 18:38   

no już myślałem, że tevez będzie prowadził, jednak są ludze którzy myślą ;)

myhalek_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 19:44   

Ja osobiscie bym chciał Torresa a jak nie wypali to Sobis :ok:

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:24   

zaglosowalem na Sobisa tak bedzie :)

jesli nie on to Tevez

ted360 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 14:40   

o co chodzi z tym przeciewem wobec Teveza?? to wymarzony transfer, jezeli by do niego doszlo to szzybko zapomnielibysmy o Shevie calujacym koszulke Chelsea, a nowa gwiazda calcio stalby sie argentynczyk. obserwujecie lige brazylijska czasem? Tevez to idealne polaczenie sily, szybkoscie, efektywnosci & piekna gry, a od gry glowa mamy Gile:)
PEACE

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 16:58   

Twd widziałem własnie mecz Corinthians z Figuerense i jakos Tevez mi nie błyszczał na ekranie :) 2 razy był chyba przy piłce ....raz kiwnał tam 2 kolesi a 2 raz jak wykonywał rzut karny . Poza tym jak on może być taki genialny skoro Corinthians jest ( a może juz nie jest ) na ostatnim miejscu w tabeli . Wszystkich widze tylko nie Teveza :) Mam nadzieje ze przyjdzie Torres. Sobisa nie znam , nie wiem co prezentuje wiec sie nie wypowiadam.

ted360 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 22:35   

odpowiedz jest bardzo prosta:) Tevez nie gral praktycznie przez caly sezon z powodu MŚ (tam sezon trwa jak baseballowy w stanach;)) a teraz jest baaardzo sklocony z kibicami a atmosfera w druzynie daleka jest od zadowalajacej. Wczesniej (2005) najlpepszym zawodnikiem ligi brazylijskiej byl wlasnie Tevez i jezeli nie znacie jego mozliwosci nie mowcie ze jest najgorszym z tych 4 kandydatow :grrr: na pewno nie jest takim 'gwiazdorem' jak Torres a i znacznie latwiej bedzie go wyciagnac z klubu z ktorym jest sklocony aniezeli Fernanodo ze wzmocnionego ostatnio Atletico... :forzamilan:
PEACE

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 23:43 ]
ach no i zapomnialem dodac ze w 2005r 3 RAZ Z RZĘDU wybrano go najlepszym graczem Ameryki PD :rotfl2: no mo' questions:)

Bart668 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 08:31   

Nie wiem czy zauważyliście, że w lidze hiszpańskiej dużo słabsza jest obrona, a wzmocniony jest atak. Dzięki temu napastnicy (m. in. właśnie Torres) głównie biorą obrońców na szybkość, wykonują raczej proste zwody niż drybloują a'la 5 lat temu Ronaldo (5 LAT TEMU!!!). Gdyby taki (byczek) Fernando przeszedł do Milanu, pewien, że tu będzie najlepszy, zdziwi się. Bo co? Bo tu linia obrony wzmocniona, nie ma jak przejść! Weźmy sytuację, kiedy reszta ludzi w ofensywie jest kryta. Jednego zwodem zwykłym weźmie, drugi defensor przejmuje piłkę i koniec akcji. Nie raz Kaka dryblował po trzech, ale to nie były te same "kiwki".
Liczę jak najmocniej na Teveza i modlę się :prayer: :prayer: :prayer: żeby transfer TEGO CO BYŁ DOBRY 5 LAT TEMU się nie udał...
PiS :P

cortess 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 20:52   

Głosuję na Ronaldo (byle to nie był Christiano " :cry2: " Ronaldo :P )... Nie mam nic do pozostałych i ze ściągnięcia każdego z nich będę zadowolony...

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 23:49   

Bart668 napisał/a:
Nie wiem czy zauważyliście, że w lidze hiszpańskiej dużo słabsza jest obrona, a wzmocniony jest atak. Dzięki temu napastnicy (m. in. właśnie Torres) głównie biorą obrońców na szybkość, wykonują raczej proste zwody niż drybloują a'la 5 lat temu Ronaldo (5 LAT TEMU!!!).

Oczywiste jest to, ze w Primera Division jest mniej solidna obrona niz ta w Serie A. Ale ja nie wnioskowalbym po tym, ze tylko dzieki temu zawodnicy biora ich na szybkosc, wykonujac przy tym proste zwody. W Hiszpani znalazloby sie paru klasowych obroncow, lepszych od niejednego w Serie A. Np. Puyol. A co do zwodow, to czasem łatwiejsze rozwiazanie okazuje sie byc bardziej efektywne. ;)

Apropo Puyola, to bardzo mi sie podobalo, gdy Torres go osmieszal w meczu Atletico - Barcelona.

Bart668 napisał/a:
Gdyby taki (byczek) Fernando przeszedł do Milanu, pewien, że tu będzie najlepszy, zdziwi się. Bo co? Bo tu linia obrony wzmocniona, nie ma jak przejść! Weźmy sytuację, kiedy reszta ludzi w ofensywie jest kryta. Jednego zwodem zwykłym weźmie, drugi defensor przejmuje piłkę i koniec akcji. [..]
Liczę jak najmocniej na Teveza

Piszesz o Torresie, ze jednego by przeszedl bez problemu, a drugi obronca przerwal by jego akcje. Na koncu widze zdanie, ze liczysz na transfer Teveza. I tu mam pytanie. Czy Tevez wg Ciebie ogrywalby po 2 obroncow? Nie wydaje mi sie, poniewaz nie sadze zeby obrona w lidze brazylijskiej byla mocniejsza od tej w lidze hiszpanskiej, z ktora Torres ma co tydzien do czynienia. Wiec moim zdaniem El Nino mialby na to wieksze szanse. Tym bardziej, ze potrafi strzelac wielkim klubom w swej rodzimej lidze. Zreszta w lidze hiszpanskiej i brazylijskiej gra sie prawie tak samo (jezeli nie tak samo), wiec Tevez tez by sobie nie pogral. ;)

Dalej. Zakladasz sytuacje, kiedy reszta zawodnikow w ofensywie jest kryta. Jezeli jest kryta to ma za zadanie sie uwolnic. Przeciez istnieja rozne rozwiazania taktyczne oraz sposoby na linie defensywna przeciwnikow. Zawsze tez mozna odciagac zawodnikow, grajac bez pilki, robiac tym samym temu przy pilce wiecej miejsca do poruszania sie. I tu dam przyklad Torresa. On nie porusza sie tylko srodkiem boiska, nie czeka tylko w polu karnym na pilke, ale takze stara sie brac udzial w ofensywnych akcjach, czesto nawet schodzac na szkrzydlo. I do jego zadan tez nalezaloby dogrywanie pilek napastnikom. Wiec napewno w jakis sposob utrudnilby o wiele bardziej krycie obroncom.

btw. nie sadze, by ronaldo to nam zagwarantowal. ;)

pozdrawiam.

Jak widac po moim poscie, zaglosowalem na Torresa. :)

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 00:35   

ciekawe,ze tevez grajacy w jeszcze bardziej ogrokowej lidze,gdzie wszyscy obroncy dawali sie robic na zwody robinho i denilsona(ktorzy w hispzanii juz tak nie czaruja) bedzie kiwal we wlsozech na lewo i prawo,a torres juz nie.

ogolnie to teraz licze na sciagniecie oliviery,dobra alternatywa na 1 sezon,gosc ma potencjal,a dzis pojawila sie taka plota.

ave \o/

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 00:58   

Male szanse zeby Torres czy Tevez smigali od razu w Italii, ale Teveza lepiej widze w tej roli. Raz ze Argentynczycy sa lepsza pilkarsko nacja od Hiszpanow, a dwa ze Tevez jest przypakowany, silny, dobrze trzyma sie na nogach i nie da soba pomiatac :D a Torres nie wiem czy ma ksywe Dzieciak bo jest cudownym dzieckiem od 5 lat, czy z powodu jego wygladu. Ogolnie jak na niego patrze to mi sie nasuwa inna ksywa - Panna :]

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 01:11   

ta dobrze trzyma sie na nogach,nie da soba pomiatac i ma 169 cm wzrostu.o 17 mniej niz torres.razem z saviola byliby postarchem wsrod obroncow calej serie a,nawet matrix balby sie podskoczyc tym "zaobojczym konusom".

argument ze arg lepsza pilkarsko od hiszp morduje.dlatego np w argentynie nie maja od kilkunastu lat napastnika mogacego konkurowac z napastnikiem cienkiej pilkarsko ukrainy-sheva.

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 13:53   

Sheva to fenomen, ktory kraj ma takiego napastnika w ostatnich latach, nie co roku rodzi sie Maradona (a moze Tevez :D ). Argentyna jest pilkarsko lepsza nacja od Hiszpanii, ktora nie wiem czy cos kiedys wygra, chyba predzej Inter scudetto :D Jakbym uslyszal, ze jakis blizej nieznany Hiszpan przychodzi do Juve to bym sie zalamal, a jakby przychodzil blizej nieznany Argentynczyk, to wiazalbym z nim pewne nadzieje :] Ale ze Torres i Tevez nie sa blizej nieznani, wiec trzeba sie opierac na tym co o nich wiadomo. A te rzeczy zawsze sobie dobrze dopasujesz uzytkowniku beneras :D
Po pierwsze do dobrego trzymania na nogach nie jest potrzebny wzrost, a waga, sila miesni, a Tevez mimo 170cm wazy ok 75kg, co daje dobre warunki fizyczne. Bo do glowy w Milanie mialby skakac Gila albo Inzaghi. A Torres, ta panna z Hiszpanii jest chudy jak patyk, wazy tyle co Tevez a moze mniej i nie widze go w starciach powietrznych. Chociaz Trezeguet tez jest chudy ale to tez jest fenomen :D A pozatym podejrzewam ze w starciu bezposrednim Tevez, by ciezko oklepal Dzieciakowi facjate i stad to stwierdzenie, ze nie dalby soba pomiatac (a napewno w porownaniu do Torresa) :]

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 26, 2006 11:43   

przypakowany tevez:

i chudy torres:

janker oklepalby pape tevezowi,wiec jest lepszy \o/

argument o tym ze arg jest lepsza pilkarsko od hiszp jest najlepszy.calyc zas sie z tego smieje.

widac ze sie znasz \o/

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 30, 2006 13:07   

Teveza chetnie bym widzial w naszym skladzie. Dlaczego? Pewnie dlatego ze zawsze przedkladalem zaangazowanie walke o kazda pilke ambicje na d "genialne sztuczki" i umiejetnosci aktyczne. Rihno i Tevez to bylby duet walczakow :)

Ralf63 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 30, 2006 22:20   

Tevez to taki Gattuso ale w ataq ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi