ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan vs Inter
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 15:02   

Cytat:
Stad sie wzial "dlug" rzedu 1.2 bln

Jeśli już to miliarda ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 22:19   

Luk, domyśliłem się wartości tego raportu kilka dni temu gdy wyszło, że wciąż wydajemy na pensje zawodników więcej od was. Trudno znaleźć dziurę wielkości tej z raportu gdy macie więcej wykupionych karnetów, więcej kasy z tv, sukcesy na arenie krajowej i dodatni bilans transferowy.

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 14:01   

Venomik napisał/a:

Jeśli już to miliarda ;)

Ano racje ;)

carlos napisał/a:
Luk, domyśliłem się wartości tego raportu kilka dni temu gdy wyszło, że wciąż wydajemy na pensje zawodników więcej od was. Trudno znaleźć dziurę wielkości tej z raportu gdy macie więcej wykupionych karnetów, więcej kasy z tv, sukcesy na arenie krajowej i dodatni bilans transferowy.

Jak natrafilem w tym raporcie na fragment, ze rok w rok tracimy okolo 150 mln rocznie to na tym miejscu skonczylem moja lekture.

Lubie czytac o finansach klubu, ale jesli to sie trzyma kupy. Jak cos nie ma sensu, to taka lektura to tylko strata czasu.

pato7/7 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 05, 2010 19:17   

Cytat:
Lubie czytac o finansach klubu,

Moim zdaniem nie ma w tym nic ciekawego :ok: przeważnie informacje które podają media są albo zawyżone albo zaniżone .

Skaut84 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 11:14   

Witam interesuje mnie kupno biletu na mecz Milan-inter jak moge tabyc takowe bilety? Prosze o pomoc :)

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 12:15   

Skaut84 napisał/a:
Witam interesuje mnie kupno biletu na mecz Milan-inter jak moge tabyc takowe bilety? Prosze o pomoc :)

Koniki przed meczem. Cena na Curve Nord to okolo 120-130Euro. Pewnie na sektor milanu jak cie takowy interesuje, bedzie podobnie.

Drugim wyjsciem jest zakup bilety w sprzedazy, ale zapomnij o tym, ze uda ci sie to zrobic dzien, dwa, trzy przed meczem. O tym trzeba myslec co najmniej tydzien przed meczem a czasem i to nie wystarczy(od nas kiedys pojechali specjalnie wczesniej zeby zakupic, co prawda bilety na CL, i wystali sie niemilosiernie i kupili tylko garstke biletow, a mieli w planie kupic znacznie wiecej).

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 13:15   

Z wyprzedzeniem trzeba kupować bilety na mecze w CL, derby i inne ważne mecze w lidze, ale na "zwykły" mecz, na którym nie ma kompletu można kupić bilet w dniu meczu?

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 13:20   

Kolega pytal o derby, wiec do tego sie odnioslem ;)

PrzM napisał/a:
Z wyprzedzeniem trzeba kupować bilety na mecze w CL, derby i inne ważne mecze w lidze

Jesli chodzi o Inter, to tylko na derby z Juve/Milanem oraz na wielkie mecze w CL.

Z CL jednak jest o tyle dobrze, ze mozna miec farta i kupic bilety online na oficjalnej stronie. Mi sie z kumplem tak udalo raz, jak jechalismy na Liverpool w 2007'mym.

ps. Tylko 20 pare Euro nas to wynioslo :D

Cytat:

, ale na "zwykły" mecz, na którym nie ma kompletu można kupić bilet w dniu meczu?

Nie wiem jak z Milanem(pewnie podobnie), ale na Inter spokojnie. Kazdy mecz poza Juve/Milanem oraz mecze, ktore sa z powodow bezpieczenstwa niedostepne dla osob spoza Lombardii.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 16:56   

Zgodnie z oczekiwaniami Inter już na -2. Wymęczyli 1-0 i mają już tylko dwa oczka straty. Jeszcze Napoli wygra wieczorem i będzie na -3, do tego Udine znowu zwyciężyło i ma już tylko 6 punktów straty. Robi się bardzo nieciekawie bo grupa pościgowa się powiększyła a przed nami trudny terminarz i mało optymistycznie zapowiadająca się przyszłość.

Sommerek 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 17:20   

Zemściły się głupie remisy. Już dawno mogliśmy mieć zapewniony tytuł, ale zawsze gdy ktoś z grupy pościgowej gubił punkty, my również je gubiliśmy. I nie jest winą Ibry, że ostatni mecz przegraliśmy. Jego brak owszem, jest problemem, ale największym mankamentem jest to, że nasz trener nie wyciąga wniosków ze swoich poczynań. Oby nam się udało ugrać to mistrzostwo.... :wall2:

labol 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 17:42   

Sami sobie zesraliśmy sytuacje ;/ i pomyśleć gdybyśmy... ach nawet nie ma co gdybać, nie jest dobrze, mam nadzieje na scudetto, ale coraz słabszą :/ . Jeśli zostaniemy po sezonie z pustymi rękami żegnać Allegriego, skoro Leo poleciał po sezonie w którym wycisnał tyle ile mógł, to Max też powinien sie pożegnać z posadą. Nadzieja jest, za tydzień mecz o wszystko

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 18:35   

labol napisał/a:
za tydzień mecz o wszystko

Za 2 tygodnie ;) teraz jest przerwa na reprezentację ;) więc Pato może zdąży wyzdrowieć, nie pokazał za wiele ale bez niego w derbach to by była bieda z samym Cassano i Robinho :dunno: teraz plan na derby jednak się zmienia, nie wystarczy nie przegrać, trzeba po prostu wygrać, jak i każde następne spotkanie, żeby nie musieć z Udine w bezpośrednim spotkaniu walczyć o tytuł

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 19:53   

A mi się wydaje, że w tych meczach z Interem, Udine czy Romą będzie nam łatwiej grać niż w ostatnich dwóch meczach gdzie nasz niemrawy atak musiał się zmagać z autobusem zaparkowanym w polu karnym. Te drużyny będą jednak bardziej zorientowane na atak a tym samym Pato, Cassano czy Robinho będą mieli wreszcie trochę miejsca żeby się rozpędzić. Bardziej bym się obawiał meczu np. z Brescią ;)

Przeglądając archiwa Serie A dostępne na naszej stronie od sezonu 97/98 da się zauważyć, że mistrz nigdy nie miał więcej niż 4 porażki na sezon. Tak że limit mamy wyczerpany :)

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 20:57   

pionka napisał/a:
Przeglądając archiwa Serie A dostępne na naszej stronie od sezonu 97/98 da się zauważyć, że mistrz nigdy nie miał więcej niż 4 porażki na sezon. Tak że limit mamy wyczerpany :)

To fajnie bo wszystkie inne zespoły przekroczyły już limit :)

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 15:31   

Żeby odświeżyć temat zapomniany przez zamknięcie się w sobie naszych Interistów :lol2:

Pojedynek WAGs:

http://ofsajd.onet.pl/fot...l#photo11133326

Inter tak jak i na boisku, oprócz Sneijdera nie ma się czym specjalnie pochwalić :rotfl2:

Myślę, że zasłużenie wygrywamy z dużą przewagą. Mam nadzieję, że podobnie będzie na SS w niedzielę :king:

PS. Mnie się najbardziej podobają partnerki Aquilaniego i Prince'a, a z Interu to tak jak napisałem powyżej, jedynie Sneijdera :brew:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 16:05   

Soja napisał/a:
Mnie się najbardziej podobają partnerki Aquilaniego i Prince'a

ja chętnie zamieniłbym sie z Ibra i Pippo :lol2: godne :prayer:

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 16:57   

ta panna Boa nieaktualna chyba,
teraz to raczej ta:

http://sport.gadu-gadu.pl...-goraca-galerie

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 19:54   

Marcu chyba jednak z Melissą teraz kręci (a może z jedną i drugą?) :)
http://www.liquida.it/kev...to/?id=17756101

Swoją drogą to one bardzo podobne są i obie grzechu warte :)

Mati_1906 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 13, 2012 20:16   

zino masz racje, BOA od chyba listopada jest w związku partnerskim z Melissą :D
http://facet.dlastudenta....59,70551,1.html

11 focia jest gorąca :D

Adin 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2012 10:26   

Pełny skład

http://www.goal.com/en/ne...ty-perry-george

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 14, 2012 11:05   

Ja nie wiem co jest takiego zachwycającego w Katy Perry. Wszyscy się nią podniecają, ok - fajnie ciało, ale jeśli chodzi o twarz to z mojego punktu widzenia - nic ponadprzeciętnego :]

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2012 12:04   

do mojej dwójki koniecznie dołączam kobiete Zambrotty :wow:

Marcu 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2012 15:47   

zino napisał/a:
Marcu chyba jednak z Melissą teraz kręci (a może z jedną i drugą?) :)
http://www.liquida.it/kev...to/?id=17756101

Swoją drogą to one bardzo podobne są i obie grzechu warte :)

Masz rację.

Soja 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2012 00:17   

W tej ankiecie na goal.com Milan również górą\o/

Co do Katy Perry to zgadzam się z Paolo#3, gdyby we wszelkich mediach pokazywali jedynie jej twarz to nawet bym nie zapamiętał...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Odpowiedz do tematu