ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan vs Inter
Autor Wiadomość
Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 13:07   

Interista napisał/a:
Derby zapowiadają się tym razem szczególnie ciekawie. Mam nadzieję, że górą będzie zwyczajowo już Inter

Mam pytanko... Czy urodziłeś sie po 2001 roku???

Jeśli przed 2001 to po takim czymś zapadłbym sie na Twoim miejscu pod ziemię...
Looknij: http://www.youtube.com/watch?v=qJJ_quYBwZA :]

Cytat:
Z Didą układy również mamy dobre.

Nie lepsze niż z Guido Rossim :]

Cytat:
Milan vs Inter
Mistrz 17 - 15(2 za darmo)
Puchar 5 - 5
S. Puchar 5- 3
P. Europy/LM 7 - 2
S. P. Europy 5 - 2
P. Interkontynentalny 4 - 2
NA ZAWSZE W CIENIU MILANU

Wszystko na ten temat... :)

Bart 
Interista

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 18:34   

Paolo#3 napisał/a:

Cytat:
Z Didą układy również mamy dobre.

Nie lepsze niż z Guido Rossim :]

Po co powtarzasz to, co już było napisane?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 21:14   

Bart napisał/a:
Po co powtarzasz to, co już było napisane?

Mam do tego prawo :]

Derby derbami, a nie wszyscy Twoi koledzy po szalu trzymają ten sam poziom co Ty Bart... Jeszcze niedawno rzucali tekstami typu : "Cuper wypierd..." itp., teraz napinają się na naszej stronie...

Bart 
Interista

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 21:40   

A'propo jeszcze tych derbów 6-0, to rzeczywiście musicie mieć do nich mocny sentyment, dużo słychać o zainteresowaniu Milanu Freyem i Ferrarim. ;)

Co do dnia jutrzejszego, to jestem wielce ciekaw rozstrzygnięcia, bo niby te derby największe od jakiegoś czasu itp. Ja się z tym średnio zgadzam, bo jutro Inter może zadowolić nawet remis, ale mimo wszystko. Fiorentinie trzeba pomóc, bo sama jest strasznie nieporadna. ;)

I żądam pojedynku Pato-Balotelli, a nie sam Pippo na szpicy!

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 22:03   

jak juz zostalo napisane,balotelli moze sie pojedynkowac z paloshim.nie z pato.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 22:06   

Bart napisał/a:
żądam pojedynku Pato-Balotelli,

Jedyna różnica pomiędzy tymi młodzianami jest taka, że Pato nie musi niczego udowodnić...
Nie oddawałbym jednego Pato za 4 Balotellich ( i nie pisze tego ze względu na to, że jestem kibicem Milanu)

Bart napisał/a:
dużo słychać o zainteresowaniu Milanu Freyem

Troche sie od tego czasu zmieniło... Pirlo i Seedorf grali na takim samym poziomie w Interze jak Frey w tamtych derby :] ile zdobyli po przejściu do Milanu nie muszę wymieniać...

Bart napisał/a:
A'propo jeszcze tych derbów 6-0, to rzeczywiście musicie mieć do nich mocny sentyment

nie tylko... kolejne derby przez następne 5 lat też darzymy sentymentem;)

Bart napisał/a:
Fiorentinie trzeba pomóc, bo sama jest strasznie nieporadna.

Do tego kontuzji dostał "Bobo"- legenda Interu :) co znacznie osłabi Violkę...

Bart 
Interista

Wysłany: Sob Maj 03, 2008 22:38   

beneras napisał/a:
jak juz zostalo napisane,balotelli moze sie pojedynkowac z paloshim.nie z pato.

Od razu proponuję Aubameyanga.

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 10:57   

Widze, ze forum tu zamiera. Brak sukcesow, i widac efekty :P

Ok, ok, darujcie mi ta uszczypliwosc. Pytanie, na powaznie, to czy to jest glowne forum milanu w Polsce czy nie?

Co do samego meczu, to Milan jest w bardzo dobrej formie obecne, z kolei inter w bardzo slabej. Moze to byc zaskoczenie, bo wyniki sa, ale gra nasza jest slaba, bardzo slaba. Milan prawdopobnie bedzie w posiadaniu ok 55 - 60% pili w przeciagu meczu, bo jezeli my nie potrafimy utrzymac pilki z takimi przeciwnikami jak Siena, Cagliari, to o czym my tu mowimy.

Z remisu wiekszosc fanow interu bedzie zadowolona, i to powinien byc nasz punkt wyjscia. Tzn to Milan musi wygrac, nie inter, i prawdopodobnie tak ten mecz bedzie wygladal. Wcale mi sie to nie podoba, ale dopoki bedziemy trzymac z panem X, to niestety nic sie w tej materii nie zmieni.

Jesli zas chodzi o porownanie Pato, Balotelli, to nie chojrakujcie tak bardzo. Owszem, obecnie Pato stoi wyzej w hierarchii pilkarskiej, ale to jest dopiero pierwsza runda. Pato gra prawie zawsze jak tylko moze. W Interze SuperMario gra dopiero od niedawna. Ostanie 2 mecze i 2 gole, to zreszta chyba tez nie taki zly wynik jak na 17'latka.

Poza tym, nie ma wogole sensu porownywac tych dwoch pilkarzy, zupelnie inny typ napastnika jak dla mnie. SuperMario to ktos pokroju Drogby, silny, szybki, wysoki, zawodnik, ktory ma wykanczac akcje. Pato z kolei to taki dawny Shevchenko, tylko slabsza wersja(poki co).

I na koniec jeszcze jedna uwaga. Pato juz zaliczyl w tym sezonie pare kontuzji, to nie za dobry znak. W mlodym wieku, zawodnicy nie powinny tak latwo lapac kontuzji. Podobnie mozna powiedziec o Messim. Oczywiscie to moze zupelnie nic nie oznaczac, ale jednak mimo wszystko, jakby nie bylo, moze to byc zly znak. SuperMario natomiast to okaz zdrowia, jak wiekszosc mlodych pilkarzy, nie ma za wielu wizyt w gabinecie lekarskim.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 12:01   

lukair napisał/a:
Pato gra prawie zawsze jak tylko moze. W Interze SuperMario gra dopiero od niedawna

lukair napisał/a:
SuperMario natomiast to okaz zdrowia, jak wiekszosc mlodych pilkarzy, nie ma za wielu wizyt w gabinecie lekarskim.

kiedy ten wasz Baloo miał złapać kontuzje skoro zagrał dwa mecze :]

lukair napisał/a:
SuperMario

Zagrał raptem dwa mecze, w których strzelił gola i już SuperMario:] no to my mamy SuperAlberto (paloscchi) :] wiek i statystyki podobne :]

lukair napisał/a:
Jesli zas chodzi o porownanie Pato, Balotelli, to nie chojrakujcie tak bardzo. Owszem, obecnie Pato stoi wyzej w hierarchii pilkarskiej, ale to jest dopiero pierwsza runda. Pato gra prawie zawsze jak tylko moze. W Interze SuperMario gra dopiero od niedawna. Ostanie 2 mecze i 2 gole, to zreszta chyba tez nie taki zly wynik jak na 17'latka.

Beneras to już napisał: Balotelliego możecie na razie porównywać TYLKO do Paloschiego. obaj w pierwszych meczach strzelali bramki, ten sam rocznik i podobny styl. Pato mimo wieku już jest czołową postacią w drużynie. Pato JUŻ jest wielki i ma uznaną markę. Balotelli na to dopiero pracuje i może za jakieś dwa lata będzie to wielka gwiazda... Na razie jest tylko dobrze zapowiadającym sie napastnikiem. Byc może wypadnie lepiej w derby od Pato, ale...

Tak wiec o zadnej rywalizacji mówić nie należy... Chyb, że nasze Paluszki wejdą na ostatnie minuty... Pewnie tak samo jak Balotelli, bo nie wierzę, by w takim meczu Mancini wystawił go w pierwszej 11 mając tak doświadczonych napastników jak Suzazo, Ibra, Crespo czy Cruz...
lukair napisał/a:

Ok, ok, darujcie mi ta uszczypliwosc. Pytanie, na powaznie, to czy to jest glowne forum milanu w Polsce czy nie?

Po pierwsze- Milanu z dużej litery...

Po drugie- które forum Juve jest głowne - ze stronki solojuve czy juvepoland??/ :rotfl2:

lukair napisał/a:

No... Ci którzy pamiętają ostatni nasz Puchar Europy wymarli-dlatego tak tu pusto. To już ponad 40 lat więc sie nie dziw...

Cytat:
Od razu proponuję Aubameyanga.

Może być i Aubameyang... W końcu ma już na koncie bramkę z Juve, więc też jest super... SuperWilly :]

lukair napisał/a:
Oczywiscie to moze zupelnie nic nie oznaczac, ale jednak mimo wszystko, jakby nie bylo, moze to byc zly znak.

Tutaj nie ma reguły... Redondo przez wiekszą częsć kariery jakoś nie miał większych problemów ze zdrowiem... Zresztą pożyjemy, zobaczymy... Życzę wszystkim dobrego widowiska... :piwo:

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 12:58   

1. Czy to tylko pierwsza druzyna ma taki przywilej, aby rozgrywac mecze ?

2. Ksywa SuperMario, zostala mu nadana dlugo przed tym, jak zaczal trenowac od czasu do czasu z pierwsza druzyna.

3. Pato jest czolowa postacia druzyny, bo nie ma nikogo lepszego na jego miejsce, zostal w tym celu sprowadzony. W Interze takiej potrzeby nie bylo, mamy 5 napastnikow w druzynie, 2 wypozyczonych, i nie ma potrzeby aby 17 latka ganiac po boisku. Dlatego Pato gra. Ostatnio Balotelli mocno naciskal i wywalczyl sobie miejsce w pierwszej jedynastce. Pato jaka ma konkurencje w skladzie? Gilardinho, Pippo(jesli nie kontuzjowany) i ? Swojego czasu Pato i Gila, byli jedynymi, ktorzy mogli grac z przodu, a i wtedy mieli lekkie urazy.

Pisanie, ze Pato juz jest wielki, to naduzycie, do ktorego wole sie nie odnosic nawet. Jak Pato JUZ jest Wielki, to nie wiem jak mozna Kake nazwac.

A mowienie, ze Balotelli to Paloshi, to kolejne ciekawe naduzycie. Balotelli gra obecnie w pierwszym skladzie, przy konkurencji: "Cruz, Crespo, Suazo". Paloshi kiedy ostatnio wybiegl w pierwszym skladzie?

SuperMario mozliwe, ze nie wybiegnie, ale przypomne, ze w meczu z Fiora na SanSiro, bardzo waznym meczu, bo Roma nas gonila, to SuperMario wybiegl w pierwszym skladzie, i do tego strzelil gola. Wiec masz slabe dane, na to wyglada.

4. Nie pytalem, o forum Juve, tylko Milanu...

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 13:29   

lukair napisał/a:
Balotelli gra obecnie w pierwszym skladzie, przy konkurencji

To, ze zagrał sobie dwa mecze to nie znaczy, że jest już zawodnikiem pierwszej 11:]
Paloscchi swego czasu też zagrał ze 3 mecze w pierwszym składzie, teraz grzeje ławę :]
lukair napisał/a:
Jak Pato JUZ jest Wielki, to nie wiem jak mozna Kake nazwac.

Kaka jest największy i najlepszy... Ot to.:]

lukair napisał/a:
A mowienie, ze Balotelli to Paloshi, to kolejne ciekawe naduzycie

Tylko w Twoich oczach :]
lukair napisał/a:
3. Pato jest czolowa postacia druzyny, bo nie ma nikogo lepszego na jego miejsce, zostal w tym celu sprowadzony

Superpippo:]

lukair napisał/a:
SuperMario mozliwe, ze nie wybiegnie, ale przypomne, ze w meczu z Fiora na SanSiro, bardzo waznym meczu, bo Roma nas gonila, to SuperMario wybiegl w pierwszym skladzie, i do tego strzelil gola. Wiec masz slabe dane, na to wyglada.

A w meczu z Fiorą drewniany Gialrdino też strzelił gola (czy nawet dwa nie pamiętam, szkoda czasu, żeby to sprawdzać:])
Co do danych- nie komentuję :]

Cytat:
4. Nie pytalem, o forum Juve, tylko Milanu...

To ja Ci odpowiem: przeszukaj wszystkie fora Mialnu w google i porównaj...

Są już wyjściowe składy:
Pato na ławce, ale na bank wejdzie w drugiej połowie, a tak oczekiwanego przez kibiców pojedynku Paloscchi-Balotelli też raczej nie będzie, obaj na ławkach, ale zobaczymy :)

Luk 
Interista

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 13:43   

Ciezko z toba dyskutowac. Jak jakis argument ci sie nie podoba, albo omijasz temat, albo wymyslasz jakas wymowke.

1. W jakich meczach gral Paloshi, jak wygladala lawka rezerwowych Milanu(chodzi o napastnikow) i czy to byly mecze pod rzad. Oto jest pytanie.

2. Pippo a Pato? Chyba mala roznica w typie napastnika, nie uwazasz? Po co zostal sciagniety Pato, a nie np. Toni? Czy nie przez to, zeby zapelnic krater po odejsciu Shevy ? Gdy gral Pato i Ronaldo, Milan nie gral 1 napastnikiem, tylko 2, wiec Pato nie konkuruje tutaj o miejsce w skladzie z Pippo.

3. Ja podaje argument, przeciwko temu, ze uwazasz, ze na SuperMario sie boi Mancio stawiac, a ty mi odpowiadasz, ze Gilardinho tez strzelil gola przeciw Fiorze, czy nawet 2. Co ma piernik do wiatraka ???

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 04, 2008 14:45   

lukair napisał/a:
Ciezko z toba dyskutowac. Jak jakis argument ci sie nie podoba, albo omijasz temat, albo wymyslasz jakas wymowke.

Raczej Twoje argumenty nie trzymają się kupy...

lukair napisał/a:
1. W jakich meczach gral Paloshi, jak wygladala lawka rezerwowych Milanu(chodzi o napastnikow) i czy to byly mecze pod rzad.

Co ma ławka do tego? Paloscchi zdobył 3 bramki w trzech pierwszych meczach (dwa w p. Włoch i jeden w Lega)

lukair napisał/a:
2. Pippo a Pato? Chyba mala roznica w typie napastnika, nie uwazasz?

Tak samo jak różnica pomiędzy Pato, a Balotellim.

lukair napisał/a:
Gdy gral Pato i Ronaldo, Milan nie gral 1 napastnikiem, tylko 2, wiec Pato nie konkuruje tutaj o miejsce w skladzie z Pippo.

??

lukair napisał/a:
Ja podaje argument, przeciwko temu, ze uwazasz, ze na SuperMario sie boi Mancio stawiac, a ty mi odpowiadasz, ze Gilardinho tez strzelil gola przeciw Fiorze, czy nawet 2. Co ma piernik do wiatraka ???

Powiedziałęm tylko, że w takim meczu jak derby zasiądzie na łąwce ( i się nie myliłem)
Co do Fiory chodziło mi o to, że robisz z SuperMario nie wiadomo kogo, bo strzelił gola Fiorentinie...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 05, 2008 12:25   

Trochę przed derbami poniosły nerwy zarówno nas jak i Interistów.
Prawda jest taka, że historycznie, biorąc pod uwagę osiągnięcia we Włoszech i w Europie Milan jest dosyć daleko przed Interem. Z tym, że obecnie nie ma się co podniecać osiągnięciami z przeszłości, tylko lepiej by było udowodnić obecnie kto jest lepszy. Na dzień dzisiejszy porównanie wypada na korzyść Interu. Pewnie idzie po mistrza, my natomiast ledwo co doczłapiemy się chyba do LM. Z kolei fani Interu jedno czym sie tutaj przechwalają to tym, iż od dwóch sezonów są lepsi od Milanu, przynajmniej w lidze włoskiej. I z tym tez trzeba się zgodzić. Szkoda tylko, że jakoś Inter nie potrafi udowodnić tej swojej klasy na arenie międzynarodowej, będacej obiektywniejszą sceną do jej udowodniania.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 05, 2008 16:49   

Ja się wtrącę krótko w dyskusje kto lepszy: Pato czy Balotelli. Napisaliście kilka długich postów a nie padł jeszcze argument, że nasz Pato zaliczył już występ w pierwszej reprezentacji Brazylii i zdobył w niej gola, pięknego gola -> link!
A gdzie tam jeszcze Baltotellemu do reprezentacji Włoch? A chyba nie trzeba Ci lukair wymieniać konkurentów do gry w ataku Canarinhos ;)

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 17:19   

Nie ma co porównywać Pato do Balotelliego. Balotelli to gracz rezerwowy, który dopiero aspiruje do gry w 1 składzie. Dostał kilka szans, pokazał się ale długa droga przed nim. Pato jest obecnie troszeczke wyżej, co nie znaczy że Mario nie może go dogonić. Na Pato czekano w Milanie jak na zbawcę, po każdym fatalnym meczu w 1 połowie sezonu mówiono tu: "jak przyjdzie Pato..." . Zapewne podobnie myśleli inni sympatycy Milanu we Włoszech. No i nie pomylili się, młodego wrzucili do 1 składu i podołał presji, strzelił kilka bramek i ogólnie pozytywnie. Mario w Interze dopiero pod nieobecność Ibry zaczął więcej grywać, traktuje się go jako gracza na przyszłość, może już w następnym sezonie się wybije podobnie jak niegdyś Obafemi Martins. W Milanie Pato ma już teraz odgrywać ważną rolę w ataku Milanu. Bo jeśli nie Pato to kto?... Gila? Inzaghi? Akurat ten drugi obecnie szaleje i strzela bramki jak głupi ale dopiero teraz. On ma 35 lat i na pewno będzie przydatny, ale to raczej gracz jako uzupełnienie ataku. Teraz gra bo grzechem byłoby go nie wystawiać skoro ma swoje dni.

Bati 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 05, 2008 20:32   

Interista zgadzam się ,ale nie porównuj Balotelliego do Pato.(Przynajmniej w tej chwili) Owszem SuperMario ma talent ,ale na razie może czyścić buty dla Pato.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 22:55   

Interista napisał/a:
Nie ma co porównywać Pato do Balotelliego

Bati napisał/a:
zgadzam się ,ale nie porównuj Balotelliego do Pato

gdzie sens, gdzie logika?

Bati 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 08, 2008 19:46   

Post był kierowany do Lukaira. Przez pomyłkę napisałem twój nick, pewnie z pośpiechu.

Luk 
Interista

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 15:40   

Paolo#3 napisał/a:

Co ma ławka do tego? Paloscchi zdobył 3 bramki w trzech pierwszych meczach (dwa w p. Włoch i jeden w Lega)

Ma to, z kim Paloschi konkuruje o miejsce w skladzie. Jesli z napastnikow jedynym w pelni zdrowym jest Paloschi, to to ciezko nazwac przebijaniem sie do skladu.

SuperMario gra pomimo tego, ze Cruz, Crespo, Suazo sa zdrowi. To jest spora roznica.

Gdyby Ronadlo, Pato, Inzaghi, Gilardino byli zdrowi, Paloschi mialby szanse zalapac sie chocby na lawke rezerwowych ?

Cytat:

Tak samo jak różnica pomiędzy Pato, a Balotellim.

Zgadza sie. Przeciez sam to pierwszy napisalem. ???

Cytat:

Powiedziałęm tylko, że w takim meczu jak derby zasiądzie na łąwce ( i się nie myliłem)

Usiadl na lawce, dlatego, ze Mancio sie zamienil w najwiekszego tchorza.

Jesli nie widziales komentarzy pomeczowych, to ci moge powiedziec, ze Mancio go nie wystawil tylko dlatego, ze potrzebowal Mario w meczu na Siene(w ktorym wybiegl w pierwszym skladzie apropo), na mecz ze Siena, ktory uwazal za wazniejszy od Derbow.

Tak tak powiedzial nasz sfietny trener. Szkoda slow.

pionka napisał/a:

A gdzie tam jeszcze Baltotellemu do reprezentacji Włoch? A chyba nie trzeba Ci lukair wymieniać konkurentów do gry w ataku Canarinhos ;)

Oczywiscie, ze nie trzeba :>

Czy czasem ja nie napisalem, ze na obecna chwile Pato jest lepszym pilkarzem od SuperMario?

Na koniec jedno. Z jakas osoba dyskutowalem o tym, ze Ibra od dawna kibicowal Interowi, po czym ta osoba, mowila, ze kocha ten klub gdzie jest, i zadne moje argumenty nie docieraly. Miedzy innym te, ze gdy Zlatan byl w Ajaxie, w Malmo wypowiadal sie na ten temat, no ale co tam, my interisci przeciez nigdy nie mowimy prawdy :P

Zreszta z tego co wiem, jest wiele takich osob, ktorzy nadal w to wierza(Zlatan kocha ten klub, w ktorym jest).

Wiec wszystkim tym osobom, proponuje zajrzec pod ten link, a konkretnie ten czas(2:27):

http://www.youtube.com/watch?v=6aLQ_yu0trw

Oto tlumaczenie:

Cytat:

Reporter asks what is your dream?

THEn zlatan says with Inter of course and I will be playing Next to ronaldo.

Then the reporters says he a little old..

Then zlatans says he´s not that old , he´s only 3 or 4 years older than me, I will cathc up to him soon

No i prawie mu sie udalo, hehe :P

http://www.youtube.com/watch?v=zrebiAuO8o0

W kazdym razie, mam nadzieje, ze wiecej juz nie trzeba sie o to spierac, komu Zlatan kibicowal zanim zostal tym pilkarzem, ktorym jest dzis.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 14:42   

Nie kibicował Interowi tylko chciał zastąpić Ronaldo w Interze ;)

A w ogóle to wpatruje się w niego jak w obrazek. To czasem nie on był jednym z tych transwestytów w Brazylii? :D

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 17:21   

pionka napisał/a:
Nie kibicował Interowi tylko chciał zastąpić Ronaldo w Interze ;)

Ten tekst tlumaczyl Szwed. Chcesz powiedziec, ze zle go przetlumaczyl ?

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 18:27   

Ale ja tam nie widzę nigdzie "od zawsze kibicuje Interowi". Zresztą popytaj naszych kolegów Juventinich co Zlatan mówił jak do nich przyszedł ;)

Luk 
Interista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 19:11   

pionka napisał/a:
Ale ja tam nie widzę nigdzie "od zawsze kibicuje Interowi".

A co tam pisze ?

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 20:41   

Nic tam nie pisze. Co najwyżej jest napisane. A jak nie wiesz co to polecam www.translate.pl ;)

Odpowiedz do tematu