ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Winning Eleven 2002
Autor Wiadomość
kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 10, 2006 19:18   Winning Eleven 2002

Ostatnio pogrywam w słynnego symulatora z 2002 roku. A dlaczego w tak starą wersje? Już wyjaśniam ;) . WE 2002 jest darmowym symulatorem piłki nożnej do gry przez Internet. Gra się na prawdę bardzo fajnie, kupować PES'a 5 mi sie nie opłaca bo niedługo premiera szóstej częsci najlepszej gry piłkarskiej świata. Jeśli kogo to zainteresowało to napisze w kilku zdaniach jak uruchomić WE na swoim blaszaku.
Ściągamy to: Klik
i postępujemy według instrukcji w środku. Jeśli ktoś się zdecyduje chętnie zagram. Serwis Issonline.pl prowadzi nawet ligę, która jest bardzo popularna (3 ligi i ranking kilusetosobowy (rangking to walka o 3 lige), turnieje). Wymagania są małe. Wystarczy mieć procesor 600mhz, 256 mb pamieci, łącze pozwalające na gre w sieci (tj. ping do 100ms w Polsce, Europie).
Grafika jest na prawdę nędzna, więc jak komus zalezy na ładnych twarzach, strojach to niech nie ściąga :) ). Może ktoś już w to gra z naszego otoczenia? Polecam wszystkim fanom serii Winning Eleven i PES, WE 2002 online.

kwoznica 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 10, 2006 20:27   

Ja sporadycznie gram. chętnie zmierzę się z jakimś Milanistą :)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 11, 2006 07:44   

ja katuje,ale w Winning Eleven 10 na Ps2.
ale czekam na europejczyka czyli PES6, który to będzie wydany w polskiej wersji językowej zarówno na Ps2 i PC,z komentarzem M.Borka i R.Kołtonia!!!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2006 21:29   

Pogrywalem pare lat temu w WE2000. Nawet w lidze internetowej gralem. W tamtych czasach byla to jedyna liga WE w Polsce ;)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Sie 14, 2006 21:23   Re: Winning Eleven 2002

kamillos napisał/a:
Jeśli kogo to zainteresowało to napisze w kilku zdaniach jak uruchomić WE na swoim blaszaku.

Mam pytanie.
Zapisuje ustawienia formacji w zapisz/zaladuj strategie i przy nastepnym odpaleniu ePSXe znika moj save w memorce. Jak temu zaradzic?

kamal 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2006 22:20   

z teogo co mi wiadomo, to nie ma na to rady...chyba...

kamillos 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2006 22:36   

Tak, tego chyba nie można zapisać (choć 100% pewności nei mam). Z tego co widze to wszyscy przy kazdym meczu ustawiaja od nowa wszystkie strategie, nikt nie wczytuje jakiegoś sejwu.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 08:11   

Fajna gierka Tylko mam problem bo przegralem juz klikanascie meczy a wygralem moze z jeden (w dodatku po karnych x-x ) Nie wiem co zrobic zeby zawodnik do ktorego podaje podbiegal do pilki Zostaje wtedy wyprzedzony przez przeciwnika i akcja w plecy To samo sie dzieje przy dosrodkowaniach i pojedynkach glowkowych Praktycznie wszystko w powietrzu przegrywam i moja gra ogranicza sie glownie do bronienia Jak ktos ma jakies cenne wskazowki to bede wdzieczny :hmm: ps. chetnie pogram z jakims Milanista To moje GG 8215975

kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 22:36   

Ile osob gra? Bo ja gralem narazie tylko z Kamilinho :) . Może zrobimy jakis pucharek? ^^

chef 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 12:40   

Nie gralem juz pare lat, ale bym z checia pogral. Tylko musze sciagnac potrzebne rzeczy. Jezeli byl by ktos taki mily i podal link do potrzebnych na chwile obecna rczeczy na priv lub tutaj. Wiem, ze wersje 'memorek' i emu sie ciagle zmieniaja, wiec nie wiem na czym teraz sie gra ;)
Edit:
A widze, ze kamillos juz linka jakiegos podal, zaraz obczaje ;)
Edit2:
Oke, ja jestem gotow, walcie na moje gadu to poszpilamy :P
Edit3:
Co do pomyslu kamillos'a to nie jest zly ;) Ja jak narazie zagralem 2-3 mecze z Kamilinho ;)
Z tego co narazie widze to pogrywaja w we2000 z naszego forum:
- kamillos
- giorgio
- Kamilinho
- Bierhoff
- bobimilan
- Chef
Jezeli ktos jeszcze gra z forum, to niech sie wpisze, zrobimy jakis pucharek czy cos :P

Pietia 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 26, 2006 11:03   

Jeszcze ja moge zagra :)

InterisatA
Milanista

Wysłany: Wto Paź 17, 2006 17:28   

Ja zaczełem grać w WE już kilka lat temu .
Jest to naprawde swiatna gra online.

Zapraszam na stronke poświęconą tylko i wyłącznie WE2002.
http://weol.go.pl

Zapraszam.

siano 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 09:08   

Beta wersja najnowszego patcha do WE2002.

Dodatek, jak zwykle, autorstwa grupy polEvo.

kamillos 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 27, 2009 15:55   

Gra ktoś? Ja ostatnio wciągnąłem się w wersje WEOL.pl . Chętnie bym się zmierzył z jakimś Milanistą :cheer: .

Odpowiedz do tematu