ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Lip 12, 2007 09:57
Puchar UEFA 2006/07
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 08:43   

Cytat:
Kiedy spotykają się dwie kiepskie drużyny to zawsze któraś kiepska awansuje dalej, jak zapewne zauważyłeś jeśli jedną nich jest drużyna z polski, odpada właśnie ona...więc czy chce czy nie i tak wyjdzie to samo...

A co to ma do rzeczy, która drużyna prawdopodobnie odpadnie?
AEK też nie miało większych szans i przed meczem było wiadomo, że prawdopodobnie przegra, ale czy to jakikolwiek argument za tym by Grecy woleli przegraną?
Nie pytałem oto co raczej się stanie ale o to co Ty byś wolał.
Więc Twoja odpowiedź jest bez związku z pytaniem.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 09:19   

Radeo: mówisz, że nic do mnie nie masz, ale pisząc, że "obaj wiemy o co ci chodziło" czy też, że nieprzypadkowo napisałem "FORZA CALCIO" oraz sugerując, że miałem zamiar wysmiać wszystkie polskie drużyny (łącznie z Widzewem), musisz uważać mnie za jakiegoś abderytę, skoro OBAJ WIEMY, jaki mam avatar. Ale nieważne. Skoro tak myślisz, trudno.
Jakoś to przeboleję...
P.S. Ciężko nie wysmiewać tych, którzy przegrali z Finlandią, Iraklisem oraz zremisowali z potęgą ze stolicy Austrii. I tu nie chodzi o bycie prawdziwym kibicem, bo po pierwsze nie kibicowałem im, a po drugie - nawet gdyby, to po takich występach kpiłbym sobie z tego kabaretu (potem pewnie by mi przeszło).
Kibic ma prawo być rozgoryczony, a bezstronny widz - jego krytyka zespołu dla tegoż kibica będzie pewnie krytykanctwem.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:27   

No właśnie, ten awatar... celowo o nim nie wspomniałem, choć mnie korciło. Zważywszy na niego powinienem Cię nazwać nie abderytą a raczej hipokrytą.

Stary, nie każę Ci kibicować polskiej reprezentacji czy wszystkim polskim klubom, nie zabraniam Ci ich krytykować. Szacunek jednak dla kraju w którym mieszkasz, czy nawet kultura osobista wymagają by powstrzymać się od prostackich, do jasnej cholery, prostackich wypowiedzi takich jak Twoje.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 16:49   

Z tymi prostackimi wypowiedziami to już, stary, przesadziłeś...
Nie nazywam reprezentacji Polski szmaciarzami czy jak niektórzy łachudrami.
Powiedziałem, że lepiej żeby pseudokopacze odpadli niż się kompromitowali.
Moja riposta jest następująca: masz prostackie poglądy.
Kończę dyskusję z Tobą, bo dla mnie to nie był już atak na moje spostrzeżenia, tylko odebrałem to osobiście.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 18:26   

Ale jezeli nasi "pseudokopacze" jak ich nazwales sa lepsi od tych z Austrii czy Grecji to jak dla mnie niech sobie awansuja :)
Chociaz tak czy siak zycze obu klubom jak najlepiej (mimo ze Legii nie nawidze :)
pozdro

chip 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 18:59   

a ja myslalem ze kompromitacją mozna nazwać porażke z rywalem niżej notowanym. jak wiadomo Grecja stoi wyzej od Polski w klubowym rankingu UEFA. co to oznacza? ze mają silniejszą lige i silniejszych rywali grajac pomiędzy sobą co sezon. załóżmy ze taka wisła płock trafiła by na mistrza czy też wicemistrza Litwy. to kto byłby faworytem? bo myslac analogiczne wg typowego Polaka to chyba ci z Litwy, ale przecież z drugiej strony nasi pseudokopacze skompromitowaliby sie przegrywając taki dwumecz.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 22:23   

Radeo napisał/a:
Szacunek jednak dla kraju w którym mieszkasz, czy nawet kultura osobista wymagają by powstrzymać się od prostackich, do jasnej cholery, prostackich wypowiedzi takich jak Twoje.

hmmmmy mialem sie nie wtracac , ale co mi tam :)
Radeo przepraszam bardzo, ale wyjasnij mi o co do konca chodzi ? bo nie bardzo rozumiem, czy chodzi o milosc do polskiej pilki, czy tez chodzi o patriotyzm??

odpowiem przedwczesnie na oba pytanie: ad.1 jesli chodzi o polska pilke to mam ja gleboko gdzies gdzie slonce nie dochodzi ze wzgledu na zenujacy od wielu lat poziom itp. itd. generalnie mega ch.....a.

ad.2 patriotyzm ?? a co ja zawdzieczam temu krajowi ?? zeby chociazby kibicowac naszej zalosnej reprezentacji ?
co kilka lat zbedne zludzenia ? nadzieje? a pozniej jak co raz to samo ... czyli wstyd i placz...

dlatego tez w swych wypowiedziach ( jesli takowe nastapia) bede nekal wszystkich mega opstymistow zawiklanych w patriotyczne igraszki i nie widzacych co ten mega "z......y" kraj stara sie nam wpoic lub do czego nas przekonac ... ja juz w to nie wierze ...
Ostatnio zmieniony przez MikoZ Sob Wrz 16, 2006 16:31, w całości zmieniany 1 raz  

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 22:49   

kamal napisał/a:

żałosny jesteś....

a wiesz,ze twoj ziomal z avatara robi tak \o/ ?

kamal napisał/a:

beneras napisał/a:
a poza tym to jest teraz modne(bycie przeciwko polakom) /o\

to powiedz mi jak jesteś taki mądry dlaczego tak się dzieje?

chodzi o to,ze ci modni kolesie nazywaja sie kibicami mimo ze nimi nie sa.

i najwazniejsze,jestem pewny,ze gdyby nasza repreza zaczela grac tak jak brazylia podawalbys sie za najwiekszego z kibicow.

mikoz naucz sie rozrozniac "kraj" od "rzad".przyda ci sie.

kamal 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 14:44   

baneras napisał/a:
a wiesz,ze twoj ziomal z avatara robi tak \o/ ?

że co? co to ma do rzeczy?

beneras napisał/a:
i najwazniejsze,jestem pewny,ze gdyby nasza repreza zaczela grac tak jak brazylia podawalbys sie za najwiekszego z kibicow.

człowieku, gdzie ja pisałem coś o reprezentacji !? do reprezentacji mam całkiem inny stosunek niż do polskich klubów

powinieneś zostać prorokiem...ostatnio wszystko potrafisz "przewidzieć"

Panowie, zdaje się, że nieco oddalacie się od tematu. W tym miejscu dyskutujemy o Pucharze UEFA.

Admin

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 22:31   

MikoZ napisał/a:
Radeo przepraszam bardzo

Ależ nie szkodzi.

MikoZ napisał/a:
ale wyjasnij mi o co do konca chodzi ? bo nie bardzo rozumiem, czy chodzi o milosc do polskiej pilki, czy tez chodzi o patriotyzm??

No właśnie nie chodzi o żadną z tych rzeczy. Przecież ja nie każę nikomu kochać polskiej piłki (a już tymbardziej tej w wydaniu klubowym) ani nie nakazuję nikomu być zaślepionym patriotą i kochać wszystko co polskie. W czerwcu dałem sobie spokój i przyjąłem do wiadomości, ze mozna kochac reprezentację Włoch, a nie lubić polskiej. Otworzył mi się jednak nóż w kieszeni, kiedy wielcy kosmopolici poczęli życzyć porażek polskim drużynom. No to grzeje was polski futbol czy nie? Krytykujcie ich sobie ile chcecie, nazywajcie pseudokopaczami i czym tam się da, ale żeby życzyć przegranej? Jaki w tym macie interes? Chcecie uniknięcia kompromitacji? :lol2: Czy jeżeli Wisła odpadnie teraz, będzie to mniejsza kompromitacja niżby odpadła z Sevilla lub Ajaksem? :lol2: Co tu może być skompromitowane? Polski futbol ktory i tak macie w glebokim powazaniu? Polska, z ktora laczy was tylko godlo w dowodzie osobistym? Powolalem sie na szacunek do kraju, w ktorym sie zyje. Szacunek, nic wiecej. Nie kopcie leżącego.

MikoZ napisał/a:
dlatego tez w swych wypowiedziach ( jesli takowe nastapia) bede nekal wszystkich mega opstymistow zawiklanych w patriotyczne igraszki i nie widzacych co ten mega "z......y" kraj stara sie nam wpoic lub do czego nas przekonac ... ja juz w to nie wierze ...

Kraj stara sie wpoic :lol2:
Ten mega "z......y" kraj bedzie tak dlugo "z......y", dopoki ludzie beda mieli takie podejscie. Dopoki beda prezentowali taka biernosc jaka prezentuja, dopoki beda woleli wyjechac, niz zostac i probowac cos zmieniac. Nie opłaca przeciez sie trudzic, nic to przeciez nie da. Kiedy kazdy odwroci sie od Polski plecami, kiedy kazdy porzadny czlowiek uzna, ze to nie jego miejsce, ze nie bedzie glosowal, nie bedzie aktywny w sensie spolecznym, wtedy naprawde nie wyjdziemy z tego stanu nigdy, wtedy wszystkie miejsca w rzadzie beda obsadzac ludzie pokroju Giertycha i Leppera.

Ale.. co ja gadam. Niech Legia i Wisła odpadną z pucharów, to pseudokopacze. Niech Niemcy i Rosja znowu rozbiorą Polskę, niech znowu zniknie z mapy Europy na 123 lata. Przeciez to "z......y" kraj.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 23:34   

Radeo: nie chodzi o to, że Legia i Wisła nie skompromitują się z Ajaxem, tylko z Austrią Wiedeń czy też Iraklisem. Chodzi o to, że jeśli mają prezentować taki poziom, jaki można było zobaczyć w ostatni czwartek, to wszystko jedno z kim zagrają, przykro mi będzie patrzyć na tę żenadę (dlatego wolę by odpadli). I nie chodzi o to, żebym w takim razie przełączył kanał w tv, ale o to, żeby zaczęli grać przynajmniej ambitnie, jeśli już umiejętności im brak (vide Polska - Finlandia).
P.S. Mam nadzieję, że nie podłączysz mnie pod wypowiedzi innych osób, co już się raz(?) zdarzyło...

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 22:18   

acmilan1899 - bodaj chip właśnie pisał, że kompromituje się przegrywając z rywalem słabszym a nie silniejszym.
Legia walczyła o zwycięstwo i zagrała drugą połowę całkiem nieźle. Pamiętajmy, że Austria w ostatnich z sezonach zaszła dalej w pucharze UEFA niż wszystkie polskie drużyny razem wzięte w Europejskich Pucharach od 1996 roku kiedy ... Legia grała w 1/4 LM.

Wisła natomiast grała z zespołem z duzo mocniejszej ligii greckiej w której grają zawodnicy, którzy zdobyli w 2004 mistrzostwo Europy a reprezentanci tej ligii grają regularnie w Lidze Mistrzów.

Faktem jest, że zarówno Wisła jak i Legia powinny, ba nawet mogły, wygrać u siebie, jeżeli mają apetyty na zaistnienie w Europie. Mimo to, budżet Austrii to po "drastycznych cięciach"
19 mln euro podczas gdy budżety Wisły i Legii oscylują w okolicach 6-7 mln euro. Czyli 3 razy mniej. W Iraklisie też grają dwaj piłkarze, którzy zdobywali medale olimpijskie. Czy to nadal kompromitujące porażki? Czy porażka Olimpiakosu z Valencia to kompromitacja?

W rewanżach będzie ciężko. Ciut większe szanse ma Legia, bo wystarczy bramkowo zremisować (łatwo powiedzieć nie?), natomiast Wisła musi wygrać i do tego nie stracić bramki (najlepiej). Ja wierzę, że obie ekipy stać na udane rewanże, bo cóż mi pozostaje?

pzdr,

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 23:07   

Droc - ale sama beznadziejna gra też jest kompromitacją, bo przykładowo jak ktoś przewraca się na piłce, to chyba nie ma znaczenia z kim jego zespół akurat gra.
To na tak marginesie.
(Sama porażka ze słabszym rywalem niż silniejszym - racja [to co napisałeś], ale nie o to mi chodziło w moim poście, droc)

A co do dnia wczorajszego, Legia chyba nadal buduje formę, którą obiecywał krzysiekACM (pozdrawiam :P ) przed dwumeczem z Szachtarem :D (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać).
Wisła brawo za charakter i dostarczenie kibicom dodatkowych 4 meczów. Zróbcie mi na złość i pokażcie, że polski futbol nie umarł...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Wrz 28, 2006 23:24   

Wisła uratowała skórę i jakimś cudem nasz klubowy futbol nie sięgnął totalnego dna. Oby Krakowianie za kadencji Okuki grała jeszcze lepiej (jak to zapowiada trener) i poprawiła ten beznadziejny wizerunek.

Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!

Agares 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:29   

Moim zdaniem oba kluby mimo iż Wisła wygrała zagrały fatalnie. Jak widziałem Legionistów to aż mi się płakać chciiało bo mimo iż jestem ich kibicem to musze przyznać że to co pokazują to dno i jeśli szybko się nie obudzą z tego snu to może być naprawde źle. Mam nadzieje tylko iż Wisła nie powtórzy wyczynu Amiki z ostatniej fazy grupowej polskiego klubu. Cieszy za to bardzo dobra postawa Jelenia. Oglądałem meczyk Auxerre i naprawde pierwsza bramka to najwyższa klasa. Przydałby się Milanowi :D Ale mówiąc serio jak będzie tak grał dalej za rok wyląduje w jakimś naprawde mocnym klubie, oby tylko został we Francji bo naprawde widać że czuje się tam dobrze, a i liga francuska nie jest wcale taka słaba. Dobrze też zagrał Kosowski w Chievo szkoda że stracili bramkę w dogrywce i nie będzie można Kosy oglądać w meczach grupowych. Ale centra na głowę swojego kolegi z ataku była znakomita i przydał by się taki zawodnik nam w reprezentacji by dogrywac piłki na głowę Rasiaka, bo Krzynówek to ostatnio ma chyba za dużo siły :D
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:35   

A ja obawiam się, że Wisła ma ogromne szanse, by nie zdobyć ani jednego punktu w grupie. Przeglądając wszystkie koszyki stwierdziłem, że nawet w 5. są dużo silniejsze (teoretycznie) zespoły. Zobaczymy.

Agares 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:57   

Wiesz pół biedy jak trafi naprawde na silne zespoły i przegra niż gdyby miała trafić na Livorno, Austrie Wiedeń itd. i przegrywać w kiepskim stylu. No, ale to wszystko się okarze już niedługo.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 09:46   

acmilan1899 napisał/a:
Legia chyba nadal buduje formę, którą obiecywał krzysiekACM

obiecywałem? chyba raczej miałem nadzieje....
widać że problem jest większy,i widać że Wdowiec sobie chyba nie radzi z tym co sie dzieję w zespole. Dlatego nie wiem,czy zamiast karać piłkarzy nie lepiej zmienić trenera? jeśli nie wygramy z Wisłą w niedziele to ja bym podziękował grzecznie panu Wdowczykowi. Może nowy trener jakoś wstrząśnie zespołem. Bo ileż można czekać cierpliwie na poprawę gry wojskowych?
co do czwartkowego meczu,to nie wiem jak można wygrać mecz,nie stwarzając żadnej sytuacji bramkowej... było słabiutko,i tylko znowu kibice nie zawiedli.
na sektorze gości zasiadło ponad 4 tysiące Legionistów,którzy wywiesili ponad 40 flag,oraz rozwinęli poniżej sektora Panorame Warszawy- fajnie to wyglądało.
oczywiście tego dnia Legioniści mogli śpiewać "gramy u siebie",bo doping w ich wykonaniu był niesamowity!
taka mała ciekawostka: gdy jeszcze Panorama leżała rozłożona na trybunach,1(słownie:jeden!) kibic Austrii,przedostał sie na sektor gdzie leżała sektorówka,i sam! chciał skroić flage:)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 11:26   

no i mamy

Kod:
GRUPA E:
1. Feyenoord
2. Basel
3. Wisła
4. Blackburn
5. Nancy

no niezbyt :/ po pierwszych dwoch zespolach mialem mina zadowolona, ale dwie ostatnie ekipy napsuly mi troche humor.....ale nic to, trzeba walczyc i awansowac :) sadzac po aktualnych wynikach w swoich ligach to raczej mozna upatrywac teoretycznych szans na awans skoro wychodza az trzy ekipy, Nancy moze byc poza zasiegiem, ale pozostale nie kozacza u siebie wiec bardzo duzo moze zalezec od formy Wiślaków, gdyz przy lepszych ekipach nawet dobra forma na nic by sie zdala ;)

w sumie szkoda da mnie trzech rzeczy po losownaiu:
1. nie bedzie rewanzu na Panatinaikosie....
2. nie bedzie sprawdzenie sie na tle powaznej a nie spacerowej Sevilli....
3. nie bedzie mozna skonfrontowac jak wypadla Wisła w porownaniu z Milanem w meczach z jakims zespolem Serie A ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 12:15   

jak dla mnie AS Nancy to najsłabszy zespół tej grupy:) Wisła zdecydowanie ma duże szanse na wyjście z grupy,jesli zagrają tylko na miarę swoich możliwości. Choć nie wiem akurat z kim Wisła będzie grała u siebie a z kim na wyjeździe-bo to też będzie miało duże znaczenie. Ale wg. mnie z grupy wyjdą Feyenoord,Blackburn i Wisła.
to losowanie pewnie ucieszyło kibiców Wisły,bo wiadomo że Feyenoord ma niezłą ekipe,Basel nieźle ultrasuje,Blackburn-wiadomo Anglia;) godni przeciwnicy dla Armii Białej Gwiazdy
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 12:15   

Mogło być gorzej, ale i tak jest bardzo źle. Feyenoord to pewne baty, a z pozostałych zespołów chyba tylko z Basel powalczą o... remis. Moim zdaniem z takiej grupy Wisła wyszłaby raz na 20 prób.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 12:47   

jedyne co mozesz byc pewnym to wlasnej smierci :]

i nie wiem dlaczego Nancy, ktore zajmuje trzecie miejsce we Francji jest aktualnie gorsze od np. Feyenoordu, ktore cienko przedzie w lidze......holenderskiej? chyba tylko z nazwy ;)

jest terminarz:

Kod:
Terminarz grupy E:

19 października
Wisła Kraków - Blackburn Rovers
FC Basel - Feyenoord Rotterdam

2 listopada
Blackburn Rovers - FC Basel
AS Nancy - Wisła Kraków

23 listopada
Feyenoord Rotterdam - Blackburn Rovers
FC Basel - AS Nancy

30 listopada
AS Nancy - Feyenoord Rotterdam
Wisła Kraków - FC Basel

13 grudnia
Blackburn Rovers - AS Nancy
Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków

wolalbym zamiast Anglikow Holendrow, ale co tam, dobrze ze Basel jest w Krakowie, daje to przynajmniej teoretycznie duzo wieksze szanse na 3pkt ;) cos czuje, ze o awansie zadecyduje wyjazd do Feyenoordu....tak czy owak kibice powinni wracac z usmiechem na ustach ;)
Ostatnio zmieniony przez Pamato Wto Paź 03, 2006 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Agares 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 13:26   

Ja powiem tak, z każdym zespołem może być cieżko. Pierwsze spotkanie Wisła gra z Blackburn u siebie i jeśli im się udfa wygrać to będą mieli ogromną szansę wyjść z tej grupy. Ale warunk jest jeden musza poprawić swoją grę. Bo jeśli ich pozimo będzie taki jak z meczu z iraklisem to cieniutko to widze nawet z Basel.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Paź 03, 2006 20:31   

Jeżeli Wisła tak jak zapowiada Okuka będzie grała coraz lepiej to miejsce w pierwszej trójce i awans do dalszej fazy jest bardzo realny.

P.s i żeby Brożek te setki wykorzystywał...

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 03, 2006 20:46   

Obywatelowie Świata (czy też Włoch ;) ) często wpisują się tematach dotyczących wystepów polskich klubów w europejskich pucharach. Mamy wyjątkowe szczęście bo na forach kosmopolitycznych nie można znaleźć tego typu wpisów. Przecież ich ani nie grzeje ani nie ziębi co osiagną polskie kluby czy reprezentacja a mimo to martwią się występami Polaków. Oświeceni już wiedzą, że Wisła przegra wszystkie mecze w pucharach, przepowiadają to i wskazują jaka będzie prawda. Pokazują nam biednym Polakom jak słabi jesteśmy i ile nam jeszcze do nich doskonałych brakuje. Dzięki Wam o Wielcy ;)

Wracając do losowania. Gdyby nie drużyna z 5 koszyka, to awans Wisły byłby jak najbardziej możliwy. Jednak jeśli forma Białej Gwiazdt będzie nadal rosnąć to szanse na wyjście z grupy są realne. Wiele zależeć będzie od meczów u siebie z Blackburn i Basel.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi