ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Lip 12, 2007 09:57
Puchar UEFA 2006/07
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Sie 10, 2006 18:42   Puchar UEFA 2006/07

Za nami mamy kolejny wystep naszego pucharowicza. plocka wisla wymeczyla bezbramkowy remis w odessie i jesli tylko zagra bardziej otwarta pilke w rewanzu u siebie ma spore szanse na awans do I rundy PU. w dzisiejszym meczu na pewno jesli ktorys z zespolow zaslugiwal na zwyciestwo, nie byla to wisla, lecz czornomorec.

za godzine swoja pucharowa przygode rozpocznie druga wisla, ta krakowska. austriacy juz przed meczem strzelili sobie samoboju organizujac mecz na praterze (a zainteresowanie spotkaniem ponoc skromne), zamiast na wlasnym obiekcie, ktory moze pomiescic znacznie mniej widzow. mimo, iz trudno znalezc argumenty przemawiajace za zwyciestwem wisly (przemeczenie, plaga kontuzji, delikatnie mowiac przecietna forma) to mimo wszystko mam nadzieje, ze obecna dyspozycja wystarczy wislakom do wywalczenia jakies zaliczki przed rewanzem.

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 10, 2006 19:32   

No ja trzymam kciuki za Wisłę i idę oglądać mecz.

PS. Dzisiaj grałem w kosza i coś se z palcem zrobiłem. STRASZNIE BOLI i nie mogę szybko pisać więc sory że ten post taki krótki. :ok:

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 10, 2006 19:39   

0-0 na wyjeździe to z miare dobry rezulta, meczu nie oglądałem więc o przebiegu spotkania nie moge za wiele powiedziecieć...ale wiem na pewno, że obie drużyny skutecznie się broniły ;)

Wisła Kraków...można powiedzieć tak samo jak w przypadku Legii czyli nikt nie wie czy jak zagrają... ale z tego co mi wiadomo w klubie kontuzje. kadta też na mnie wrażniea nie robi...moze być ciężko, ale mozna chociaż powalczyć o korzystny rezultat... stawiam na 2:1 dla austriaków...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:45   

Cos mi sie wydaje ze Wisła Kraków bedzie teraz grala z meczu na mecz lepiej. Przynajmniej sugerujac sie dotychczasowa postawa. Widac ze Dan uklda zespol wg wlasnej przemyslanej koncepcji i mu sie to udaje.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 14:45   

już dziś o 17:30 mecz Legia-Austria Wiedeń!
stawką jest awans do fazy grupowej pucharu UEFA. oby dwie dryżyny nie są w najlepszej formie. Ale mimo wszystko to Legia jest faworytem choćby z racji tego,że grają na Łazienkowskiej. Poza tym Austria jest obecnie w katastrofalnej formie-ostatnie miejsce w lidze austriackiej mówi samo za siebie.
do wczoraj nie sprzedano za dużo biletów na ten mecz,co martwi. A szczególnie ultrasów Legii,którzy na ten mecz przygotowali oprawe,ale nie wiadomo czy Żyleta zapełni sie odpowiednią liczbą osób,żeby można było wykonać oprawe..... dziwne,ze w warszawie jest małe zainteresowanie meczem,bo przecież może to być ostatni mecz Legii w europejskich pucharach na własnym stadionie w tym sezonie(wariant pesymistyczny).
tylko Legia,ukochana Legia! dziś Warszawa czeka,na zwycięstwo twe!(...)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 14:50   

jesli chodzi o zainteresowanie kibicow to zupelnie odwrotna sytuacja ma miejsce w krakowie. bilety rozchodza sie jak cieple buleczki i jesli nawet dzis wieczorem nie bedzie na wisle kompletu, wolnych miejsc zbyt wiele nie pozostanie.

oczywiscie zyczyc sobie nalezy, by oba polskie kluby wypracowaly sobie dzis odpowiednie zaliczki przed rewanzami. tym bardziej, ze rywale sa jak najbardziej do przejscia (czyt - nie w formie, szkoda tylko, ze takze legia z forma na wrzesien raczej nie trafila).

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 15:31   

mam nadzieje, że obie drużyny odpadną....

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 15:39   

kamal, ja tez trzymam za to kciuki... FORZA CALCIO !!!
precz z pseudokopaczami !

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 16:11   

A czym się różnią pseudokopacze z Austrii Wiedeń od pseudokopaczy z Legii?

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 17:23   

niczym ?

kto by nie awansował będzie to porażka futbolu ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 17:59   

kamal, futbol to nie tylko milan, chelsea, barca itd... "przykre", ale prawdziwe.

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 18:39   

wiem, wiem...

ja już nie mogę na nich patrzeć na polską piłkę...przecież to co oni prezentują to trudno nazwać piłką... no dobra mają tam jakieś przebłyski na 15-20 minut i co? co rok to samo...anderlecht, szahtar donieck, panathinakos, dinamo tiblisi, fc zurych, austria wiedeń, fc tiraspol, dinamo mińsk, terek grozny i inne podobne. z tymi drużynami naprawdę tak ciężko wygrać?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 19:38   

To wyjasnij mi grzecznie dlaczego kibicujesz przeciwko polskiej drużynie, skoro to dla Ciebie żadna różnica?

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 19:59   

f.e. jest austriakiem.proste i logiczne.

a poza tym to ejst teraz modne(bycie przeciwko polakom) /o\

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 21:34   

Venomik napisał/a:
To wyjasnij mi grzecznie dlaczego kibicujesz przeciwko polskiej drużynie, skoro to dla Ciebie żadna różnica?

nie kibicuje przeciwko polskiej drużynie...nie chce tylko, aby awansowali dalej...bo po co? z tym co oni prezentują nie ma sensu grać dalej...zbliżamy się piłkarsko do takich potęg jak gruzja czy mołdawia.

beneras napisał/a:
f.e. jest austriakiem.proste i logiczne.

żałosny jesteś....

beneras napisał/a:
a poza tym to ejst teraz modne(bycie przeciwko polakom) /o\

to powiedz mi jak jesteś taki mądry dlaczego tak się dzieje?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 21:50   

mam znowu bloki ale kto to jest f.e.?

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:07   

zalosne jest dla mnie to, ze mimo kompletnej obojetnosci na polski futbol jaka wykazuje kolega (bo, chyba masz to gdzies z tego co widze) to nie chce aby nasi awansowali dalej, bo beda slabo grac..... i co z tego? bedziesz sie bardziej wstydzil skoro cie to przeciez nie interesuje? heh....

"Na południu bez zmian, Myślenice wierne Wiśle", dumni po zwyciestwie, wierni po porażce.... bedzie dobrze w rewanzu, ja w to wierze!! :)

btw: mam nadzieje, ze nie wpadniesz kiedys na jakze glupi pomysl i nie bedziesz kibicowal jakiejkolwiek polskiej ekipie, gdyby sie okazalo, ze w koncu sie doczekalismy wartosciowej druzyny, czy to narodowej czy klubowej.....za 5, 10, 15, czy 30 lat.... bo, jesli tylko bedziesz kibicowal to sie skompromitujesz sam przed soba, a i moze twoi koledzy cie wtedy ladnie wysmieja :/

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:22   

Na forumowicza kamala słów szkoda (jesteś gość :ok: ), mam pytanie do acmilana. Krótkie pytanie, krótka odpowiedź: zakładamy, że Widzew gra w PUEFA, dlaczego tym pseudokopaczom też nie dasz szansy? :( Dlaczego życzyłbyś porażki swojej ulubionej polskiej ekipie? :( FORZA CALCIO!

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:23   

Też nie wiem o co chodzi z tym f.e.

Cytat:

nie kibicuje przeciwko polskiej drużynie...nie chce tylko, aby awansowali dalej...bo po co? z tym co oni prezentują nie ma sensu grać dalej...zbliżamy się piłkarsko do takich potęg jak gruzja czy mołdawia.

i wcześniej:
Cytat:

I jeszcze:
Cytat:
nie chce tylko, aby awansowali dalej...bo po co? z tym co oni prezentują nie ma sensu grać dalej

Ale jak spytałem czym się kiepscy piłkarze Legii Warszawa różnią od kiepskich piłkary ustrii Wiedeń, to napisałeś, cytuję: "niczym".
Więc chcesz by kiepscy piłkarze odpadali - ale tylko jeśli sa z Polski?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:25   

Radeo - a gdzie ja napsiałem, że Widzew to pseudokopacze..? Ja miałem na myśli tylko kilka druzyn. Nie zrównuj mojej wypowiedzi z wypowiedziami kamala (wszystkimi).

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:30   

acmilan1899 napisał/a:
FORZA CALCIO !!!
precz z pseudokopaczami !

Peace :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 22:32   

No Radeo - i gdzie tu widzisz problem (precz z pseudokopaczami polskich druzyn grających dzisiaj w PU - to wyjasnienie dla cichociemnych ;) )
P.S. Widzew chyba nie grał, co? Jak na ambicje Wisły i Legii to sie błaźnią...
Zinterpretowałeś "FORZA CALCIO" jako kontrast.. równie dobrze mógłbyś mi zarzucić, że uważam za pseudokopaczy Barcelone.. WYŚPIJ SIĘ.

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 23:39   

Pamato napisał/a:
btw: mam nadzieje, ze nie wpadniesz kiedys na jakze glupi pomysl i nie bedziesz kibicowal jakiejkolwiek polskiej ekipie, gdyby sie okazalo, ze w koncu sie doczekalismy wartosciowej druzyny

jakoś się tego nie obawiam...

Venomik napisał/a:
Ale jak spytałem czym się kiepscy piłkarze Legii Warszawa różnią od kiepskich piłkary ustrii Wiedeń, to napisałeś, cytuję: "niczym".
Więc chcesz by kiepscy piłkarze odpadali - ale tylko jeśli sa z Polski?

kiedy spotykają się dwie kiepskie drużyny to zawsze któraś kiepska awansuje dalej, jak zapewne zauważyłeś jeśli jedną nich jest drużyna z polski, odpada właśnie ona...więc czy chce czy nie i tak wyjdzie to samo...

jeśli wierzycie w awans to proszę bardzo...macie prawo jak i ja mam prawo do mówienia, że polska piłka jest z każdym meczem coraz bardziej żałosna i nie ma co tego ukrywać...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 01:22   

acmilan1899, obaj dobrze wiemy o co Ci chodziło. O drużyny grające dzisiaj? :lol2: "FORZA CALCIO" nie znalazło się tam przypadkiem. Oczywiście możesz się wić jak to zwykłeś robić, nie od dzisiaj bowiem znana jest Twoja niechęć do polskiej piłki. Nic do Ciebie nie mam, ale będę reagował za każdym razem, przy wypowiedziach takich jak Twoja czy kamala. Miejcie zdanie jakie chcecie, darujcie jednak sobie te ambitne komentarze.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 08:31   

kamal napisał/a:

ehhhhhh.....
jak czytam takie rzeczy to aż słabo mi sie robi!
i nie docierają do mnie żadne tłumaczenia

kamal,acmilan1899 - [']

wczorajsze wyniki nie były najlepsze dla naszych drużyn. Niespodzianką była zwłaszcza porażka na własnym boisku Wisły. Nie widziałem meczu,także nie będe sie wypowiadał,ale Wisłe stać na awans w meczu rewanżowym.
na Łazienkowskiej znowu ogromny zawód- tylko remis.....
Kiedy w końcu Legia zacznie wygrywać? zadaje sobie to pytanie... kiedyś ten słabszy okres musi dobiec końca. na razie jednak nadal jest słabo,choć w 2 połowie Legia grała całkiem nieźle. ale trudno o bramki skoro napastnicy są w tak słabej dyspozycji-praktycznie nie stwarzają zagrożenia pod bramką rywala. ale 1:1,to nie jest wynik który przekreśla szanse Legii w dwu meczu. takze jestem optymistą(jak zawsze),i wierze że w rewanżu Legia pokona austriaków i awansuje do fazy grupowej pucharu UEFA.
były obawy o frekwencje ale jednak nie było źle- około 10.000 osób stawiło sie na Estadio WP. doping stał na średnim poziomie,ale oprawa przygotowana przez Nieznanych Sprawców była rewelacyjna! sektorówka z orłem,którego szpony trzymały (L)-ke i nazwe klubu,w otoczeniu flag na kijach.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi