ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan Girls Power
Autor Wiadomość
dorohna 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 15:06   gerl pałer :)

dziefczynki rulez ;)
ja mam sporo zdjec milanistow, ale glownie tych, ktorzy siedza na irc'u ;)
niektore pikantne :D
co do wymiany fotek - ja tam jestem za ;)
jak ktos chce powiekszyc swoja kolekcje o jeszcze jednego pokemona, to zawsze moge podeslac swoje zdjecie :D

ave milanistki :D

Slay 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 15:32   Re: gerl pałer :)

Kolekcjonuję pokemony, więc nie obrażę się jeśli wyślesz mi nowego do kolekcji ;)

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 16:09   Re: gerl pałer :)

dorohna napisał/a:
dziefczynki rulez ;)
ja mam sporo zdjec milanistow, ale glownie tych, ktorzy siedza na irc'u ;)
niektore pikantne :D

jak ktos chce powiekszyc swoja kolekcje o jeszcze jednego pokemona, to zawsze moge podeslac swoje zdjecie :D

VIVA GIRL POWER!!!!!!!!!

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 16:14   Re: gerl pałer :)

dorohna napisał/a:

Nie powiem, ja rownierz popieram ta idee :twisted:

God Bless You Girls!!!

Królik
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 16:30   

rossonero napisał/a:
A może, jak Wisła wejdzie do LM i trafi na Milan, to spotkamy się w Krakowie? Ja mam blisko. :lol:

Ja też :wink:

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 17:02   

rossonero napisał/a:
A może, jak Wisła wejdzie do LM i trafi na Milan, to spotkamy się w Krakowie? Ja mam blisko. :lol:

A moze by tak nieco wczesniej? Np. spotkac sie na Superpuchar Europy przy jakims piwku w pubie :D Mozna by zorganizowac okolo 15-17 jakis meczyk ewentualnie, a potem wbijamy sie w knajpe :D Czy sa chetni czy nie, w niedziele dam nowy temat i mamy miesiac na przygotowania :D A widze, ze z Kraka i okolic jest calkiem sporo osob. Na final LM w kilka dni zorganizowalem 7 osob, to licze, ze teraz ta liczba przynajmniej mniejsza nie bedzie, a spoko bedzie zobaczyc, do jakiej geby piszemy na forum ;)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 18:47   

rossonero napisał/a:

Po co ma Wisła wchodzić do Ligi Mistrzów?
Już ma Ligę Mistrzów we Francji...

ph1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 19:04   

korsi napisał/a:
Ja tam sie niby nie powinienem wpisywać ale dodam tylko że było by miło gdybym dostał na moja skrzynke jakieś foto od koleżanek milanistek :D noi i oczywiście nie mniej ważne rzeczy tj. wiek wymiary oraz upodobania :D Na koniec dodam tylko że proponuje dalej sie ujawniać i nie zniechęcać gdyż wysyłanie foto itd itp nie jest obowiązkowe aczkolwiek mile widziane 8)

Widze, ze powstaje już mini-portal randka.acmilan.pl :) Też bym się nie martwił napłyem fotek jak zawsze pięknych Milanistek...
Slay: Jedna Milanistke już możemy oglądać na Twojej fotce pod nickiem... :)

ph1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 19:09   

Mekin napisał/a:
A moze by tak nieco wczesniej? Np. spotkac sie na Superpuchar Europy przy jakims piwku w pubie :D Mozna by zorganizowac okolo 15-17 jakis meczyk ewentualnie, a potem wbijamy sie w knajpe :D

Zaraz po meczu w knajpie... :) Patrząc na obecną pogodę, upały i duszności to ładnie spoceni, cieknący i mokrzy byscie poszli do tej knajpy, no ale za to browary byście pili strumieniami... :D

dorohna 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 19:53   

tia.. a wiecie ile sie jedzie z Koszalina do Krakowa?:P
ja dokladnie nie wiem, ale patrzac na odleglosc podejrzewam ze bardzo dlugo :P
a nad morze przyjechac to nie łaska?:P goraco jest, opalac sie mozna ;)
w ogole nad morzem fajnie jest :)
a nie do pubu i piwsko chlac :P :mrgreen:

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 20:35   

ph1899 napisał/a:
korsi napisał/a:
Ja tam sie niby nie powinienem wpisywać ale dodam tylko że było by miło gdybym dostał na moja skrzynke jakieś foto od koleżanek milanistek :D noi i oczywiście nie mniej ważne rzeczy tj. wiek wymiary oraz upodobania :D Na koniec dodam tylko że proponuje dalej sie ujawniać i nie zniechęcać gdyż wysyłanie foto itd itp nie jest obowiązkowe aczkolwiek mile widziane 8)

Widze, ze powstaje już mini-portal randka.acmilan.pl :) Też bym się nie martwił napłyem fotek jak zawsze pięknych Milanistek...
Slay: Jedna Milanistke już możemy oglądać na Twojej fotce pod nickiem... :)

Co kolwiek masz na myśli to musze ci powiedzieć że nie moge pojąć w pełni twojego geniuszu oraz żartów które z tego twojego heniuszu staja sie wspaniałę i zarazem niezrozumiałe dla zwykłych nie genijalnych ludzi tak wiec. Jak jużbyś był miły mógłbyś rozwinąc twojąsugestie do tej jednej milanistki któa ty widzisz :)

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 21:56   

Mekin napisał/a:
rossonero napisał/a:

A moze by tak nieco wczesniej? Np. spotkac sie na Superpuchar Europy przy jakims piwku w pubie :D Mozna by zorganizowac okolo 15-17 jakis meczyk ewentualnie, a potem wbijamy sie w knajpe :D Czy sa chetni czy nie, w niedziele dam nowy temat i mamy miesiac na przygotowania :D A widze, ze z Kraka i okolic jest calkiem sporo osob. Na final LM w kilka dni zorganizowalem 7 osob, to licze, ze teraz ta liczba przynajmniej mniejsza nie bedzie, a spoko bedzie zobaczyc, do jakiej geby piszemy na forum ;)

Myślę, że to świetny pomysł. Bardzo chętnie spotkałabym sie z fanami Milanu przy piwku, oglądając przy okazji meczyk. :D

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 22:02   

dorohna napisał/a:

Spoko Dorotka...zorganizuje sie i jakiś zjazd w Koszalinie...już nasza w tym głowa. :P

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 24, 2003 22:21   

Niezle Ewa :D Widujecie sie tam w trojke podejrzewam dosc czesto, a Ty zamiast jechac do Kraka na spotkanie ze mna wolisz ogladac geby Tomka i dorotki? Chociaz ujrzeniem dorohny wcale bym nie pogardzil :D Zawijajcie sie w trio do Krakowa, co bedziecie w tym Koszalinie kisnac :D

Slay 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 00:47   

Popieram cię Mekin. "Trójka" z Koszalina: ładować się w pociąg i do Krakowa ;)

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 09:04   

Mekin napisał/a:

Niezle Ewa :D Widujecie sie tam w trojke podejrzewam dosc czesto, a Ty zamiast jechac do Kraka na spotkanie ze mna wolisz ogladac geby Tomka i dorotki? Chociaz ujrzeniem dorohny wcale bym nie pogardzil :D Zawijajcie sie w trio do Krakowa, co bedziecie w tym Koszalinie kisnac :D
A kto powiedzial, że wolę oglądać twarze Tomka i Dorotki?!:D Jakbym mogła to już zaraz wsiadłabym do pociągu do Krakowa na spotkanie z Tobą, ale niestety...ktoś musi pracować, aby ktos mógł odpoczywać. Takie życie :D .
Pewnie, mogłabym namówić Dorotkę na przyjazd do Krakowa, ale czy z namową Tomka sobie poradze...oj nie wiem! :P

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 09:11   

Slay napisał/a:

Fundujecie przejazd do Krakowa? Jak tak, to ja bardzo chętnie. :D A tak serio jak zorganizujecie jakis nocleg to może przyjadę. :)

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 11:10   

Mysle, ze nie byloby klopotow z noclegiem :D Tak na marginesie, to grubo zeszlismy z tematu, ale widac, ze modek mocno spi :D No nic, jeszcze dzis porozmawiam z kim trzeba i na temat spotkania w Krakowie zaloze osobny watek :)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 13:13   

Ewa napisał/a:
Slay napisał/a:

Fundujecie przejazd do Krakowa? Jak tak, to ja bardzo chętnie. :D A tak serio jak zorganizujecie jakis nocleg to może przyjadę. :)

Ja mam wolną chatę. :lol:
Czas się pożegnać. Na trzy tygodnie zwijam się. Pozdrawiam wszystkich.
FORZA MILAN!!!!

dorohna 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 14:51   

ale mnie brat nie pusci do Krakowa (hyhyhyhy Tomciu nie bij :mrgreen: )
Mekin... :oops: zawstydziles mnie :D
poki mam wakacje.. no to mozna cos pomyslec :P tylko z kasa byloby gorzej, bo za taka odleglosc buli sie odpowiednio duzo :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 19:01   

Mekin napisał/a:
Ewa napisał/a:
Slay napisał/a:

Mysle, ze nie byloby klopotow z noclegiem :D Tak na marginesie, to grubo zeszlismy z tematu, ale widac, ze modek mocno spi :D No nic, jeszcze dzis porozmawiam z kim trzeba i na temat spotkania w Krakowie zaloze osobny watek :)

Ojej rozczarowałęm sie mekin na tobie :D to ja myślałem że kierując sie dobrem wszystkich milanistów jakoś zadbasz o ich los i nadasz sprawie z galerią milanistów i milanistek jakiś szybszy bieg czy coś a tu widze ze oślepiony perspektywą własnych kozyści zapomniałeś o swoich ''braciach'' i ''siostrach'' :D Nio nic w każdy mrazie nie załamuje rąk i musze sie chyba jakośindywidualnie dogadać z milanistkami odnośnie tej wymiany zdjęc :D

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 21:15   

dorohna napisał/a:
ale mnie brat nie pusci do Krakowa (hyhyhyhy Tomciu nie bij :mrgreen: )
Mekin... :oops: zawstydziles mnie :D
poki mam wakacje.. no to mozna cos pomyslec :P tylko z kasa byloby gorzej, bo za taka odleglosc buli sie odpowiednio duzo :)

Dorcia...jakos damy radę...Jak brat Ciebie nie puści do Krakowa, to ja Ci pozwolę. Pojedziemy razem. :mrgreen:

dorcia niezalogowana :P
Gość

Wysłany: Pią Lip 25, 2003 22:19   

jak mnie nie pusci to sie sama puszcze :mrgreen:
albo sie nie puszcze, bo to glupio brzmi :D

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 31, 2003 13:06   

dorohna napisał/a:

Dorohna tak sie sklada, że wiem :) . Jakieś 14 godzin w okropnym ścisku :P . Ja u Ciebie byłem i Cię nie zastałem więc teraz czas na rewizyte. Bierz brata i Ewke i przyjeżdżajcie do Grodu Kraka! Nie będziecie żałować :) .

dorohna napisał/a:
tylko z kasa byloby gorzej, bo za taka odleglosc buli sie odpowiednio duzo

32zł bilet szkolny (ew. studencki :) ) plus 2zł miejscówka. Pociąg odjeżdza z Koszalina o 17:35 i w Krakowie jest po 8 rano. Jeszcze chcesz coś wiedzieć ? Jak tak to pytaj :P

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 31, 2003 23:40   

A może by tak zorganizować 2 spotkania? Jedno w Krakowie. W końcu to chyba najpiękniejsze miasto w Polsce. A drugie w Koszalinie zwanym również Koszałkowem (sympatyczne, prawda? :) ). A z tym morzem to w linii prostej z Koszalina do Bałtyku jest jakieś 4 km. Może się mylę. Ja mieszkam w Toruniu. Też ładne miasto. Oprócz mnie jest chyba jeszcze jedna osoba a grodu Kopernika. A jeśli chodzi o zdjęcia, to może każdy by tak umieścił swoje w profilu i będzie po sprawie. Zapraszam na gg. Mój nr. 2690376 Postaram sie dać dobry przykład i zastosować się do swojej rady. Muszę tylko odpalić skaner i jakiś program graficzny. Wówczas zobaczycie jak wyglądam. PS. Czy zna ktoś Tomka Dąbrowskiego i Adama Gospodarczyka z Koszalina?

Odpowiedz do tematu