ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Pią Wrz 01, 2006 12:17
Transfery Milanu (cz. 21)
Autor Wiadomość
Walker 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 04:08   

Obys mial racje Beneras!

FORZA MILAN!!!!

Cartman 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 05:29   

Wiecie co, całe to nasze mercato przypomina mi akcje książki Samuela Becketa "Czekając na Godota".Może ktoś z Was ją czytał? Dla tych co nie to info macie >>tutaj<< lub >>tutaj<< . Idealnie pasuje do sytuacji wszystkich kibiców Milanu.

Zarówno Estragon, który popada w wierze (czyli ja i ci którzy twierdzą, że Milan się ociąga), jak i Vladimir (czyli mości, beneras...) czekają na przyjście Godota, który odmieni ich włóczędzy los. Nie wiedzą kim ani czym jest Godot, kiedy przyjdzie i czy w ogóle ma zamiar iść(potencjalny transfer gwazdy). Ich nadzieję podtrzymuje chłopiec (Silvio :ok: ). Cały czas czekają, wymieniają się mądrościami, a tak naprawdę nikt nie przychodzi. Cytat: "Nastroje bohaterów stają się coraz gorsze w trakcie sztuki (zostaje coraz mniej czasu do końca mercato, nastroje gorsze). Nawet próba samobójstwa kończy się błazenadą (odejście Szewy, zachowanie desygnarzy z Madrytu). Ostatnia kwestia dobitnie wyraża całą niemoc i tragedię bohaterów (czyli nas :dunno: ) "No to idziemy?" pyta jeden (czy ktoś przyjdzie? pytam ja?), drugi odpowiada "Chodźmy"(napewno - mówicie Wy). I nie ruszają się z miejsca (I nikt nie przychodzi :( ).

Książki to mądra sprawa, w końcu część z nas zamieni się w piątek w "Psa, który jeździł koleją" :rotfl:

pzdr.

PS> tylko niech nikt nie warzy się porównywać obecnej kadry to "Władcy Pierścieni", a odejścia Szewy do "Lśnienia" Stephena Kinga. Choć Kakę jak najbardziej porównałbym do Jamesa Bonda, tyle razy ratował świat (Milan) z tarapatów...

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 08:02   

beneras napisał/a:
wtedy wszyscy chcielismy natymiastowo glowy ancelottiego i drwilismy kiedy zarzad mowil,ze carlo moze byc spokojny o swoja pozycje.

No... prawie wszyscy ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 09:10   

Walker napisał/a:
Mości napisał/a:
pytanie:

powiedzcie mi jakie to,realnie patrzac,transfery przespalismy (i nie pytam sie tu o graczy
pokroju Tavano)??

Walker napisał/a:
1. Dlaczego nie postawiono Chelse przed murem? Checie Sheve? Dajecie kase i Gallasa?

w tym przypadku sami bylismy przyparci do muru przez ukrainska primabalerine,ktora zaczela stroic fochy. nie mielisy zapewne zbyt duzo do gadania,aczkolwiek zgadzam sie z tym,ze byloby to logiczne posuniecie.

Walker napisał/a:
2. Dlaczego nie powalczylismy o Diarre? To zawodnik kompletny i moim
skromnym zdaniem najbardziej perspektywiczny defensywny pomocnik obecnie.

zgadzam sie z Diarra (pisalem to zreszta wczesniej). podobno ktos z naszych pojechal do Lyonu by porozmawiac o jego transferze jednak wydaje mi sie,ze sam zawodnik mial w glowie tylko Real.

Walker napisał/a:
3. Dlaczego tak latwo zrezygnowano z Zambrotty?

to zawodnik z nas zrezygnowal. taki gracz nie zdecyduje sie na gra w klubie,ktorego przyszlosc nie jest pewna. sam Juventus nie chcial zapewne oddawac jednago z najbardziej lubianych i zasluzonych graczy do Milanu. pojawila sie Barca,ktora kupila od razu w pakiecie z Zambro Thurama. sprawa prosta. takiemu klubowi jak Barca nie odmawia sie i tyle. zawodnik musi myslec o przyszlosci.

Walker napisał/a:
4. Dlaczego nie walczymy o Buffona?

to,ze gazety nic o tym niepisza znaczy,ze nie walczymy?? sam zawodnik powidzial,ze przeszedlby do Milanu gdyby Juve zostalo w SA. szlachetnie sie zachowal bo chce pomoc klubowi w potrzebie. mysle,ze nawet gdy w przyszlym sezonie Juve nie awansuje to Gigi zdecyduje sie na transfer i mysle,ze wtedy zdecyduje sie przejsc do nas. moze juz sa po slowie i dlatego nie panikuja,ze Dida nie chce podpisac nowej umowy?? mysle,ze calkiem logiczne.

Walker napisał/a:
5. Dlaczego musimy zaprzeczac jak banda pajacow, ze Kaka zostaje. Co
osmielilo Real do takiego zachowania?

moze to,ze klub byl zagrozony spadkiem i pojawilo sie stado sepow,nie sadzisz?? Real gra bardzo brzydko i to nie tylko z nami (Lyon,Arsenal) ale nie dziwily mnie zbytnio te glosy.
skoro nasza sytuacja byla taka a nie inna to chcieli nam zabrac najlepszego gracza.
powiedz mi dlaczego banda pajacow??ze mowili,ze z nami zostanie?? to Kaka tez jest pajacem bo stwierdzal to samo?
jak pajace to zachowal sie zarzad Realu,az dziw bierze,ze tego nie widzisz...

Walker napisał/a:
6. Dlaczego robimy wiele krzyku o Foggie? Gracz pewnie i utalentowany, ale jak znam zycie skonczy na wyporzyczeniu w Palermo albo innej Atalancie

nikt nie robi o niego wiele krzyku. jest to zawodnik kadry Milanu to chyba mozna o nim wspomniec (wspomniec - to dobre slowo,nie pamietam aby ktos go jakos szczegolnie wychwalal).

Walker napisał/a:
7. Dlaczego intersujemy sie Ronaldo???Transfer Rivaldo nic nas nie nauczyl?

nie wiem dlaczego on nas interesuje. sam nie jestem jego szczegolnym zwolennikiem,ale jak przyjdzie to pozostanie mi wiara w to,ze sie odrodzi. a gadanie o jego nadwadze juz robi sie nudne. nie zapomnial przeciez jak sie gra. ale powtarzam - nie jestem zwolennikiem tego transferu.
ale co u diabla ma tu wspolnego Rivaldo??

Walker napisał/a:
8. Dlaczego czekamy tak dlugo na transfery. Potem znowu zawodnicy beda przez pol roku aklimatyzowali sie i uczyli stylu druzyny??

przecztaj sobie moje poprzednie 2 posty w tym temacie. znajdziesz tam wszystko co o tym mysle. nie chce sie powtarzac.

bosiontko_ napisał/a:
Milan jakby chcial to by kupil kazdego

nie zrozumiales mnie. przeczytaj uwaznie. napisalem to w kontekscie Suazo i nadal tak uwazam. na takich zawodnikow jak on,Tavano czy nawet Iaquinta mozemy pozwolic sobie w kazdej chwili - jak sadze bez wiekszych problemow.

Cartman napisał/a:
Bo rozumiem, że gdybyśmy chcieli Ibre, to byśmy go mieli. Gdybyśmy chcieli Emersona, to byśmy go kupili. Gdybyśmy się ustawiali z Zambro, to jakoś wyrwalibyśmy go z Juve. Ale ich nie chcieliśmy.

z tej 3 moglby do nas przyjsc tylko Ibra (wg. mnie by sie przydal ale zarzad posapil inaczej). czy uwazam,ze gdybysmy chciali to by do nas przyszedl?? tak mysle,mimo niepewnej gry w LM milismy wiecej atutow niz Inter i gdybysmy w nim widzieli nastepce Shevy bylibysmy na tyle zdesperowani,ze Inter nie dalby rady nas przebic.
Emersona nawet nie bralem pod uwage,a o Zambro pisalem wyzej.

Cartman napisał/a:
Wiecie co, całe to nasze mercato przypomina mi akcje książki Samuela Becketa "Czekając na Godota.

jak wiesz ksiazki maja to do siebie,ze zawieraja poczatek,srodek i koniec. poczekajmy wiec z recenzja na zakonczenie ksiazki...

czy kucharzowi tez wiercilbys dziure w brzuchu o to,ze w czasie gotowania potrawa nie wyglada zachecajaco,czy poczekalbys z osadem do czasu az zostanie Ci zaserwowane gotowe danie?

przeczytaj co pisalem wczesniej,a zobaczysz,ze wcale nie jestem utozsamieniem Vladimirem z ksiazki a jestem raczej tym,ktory czeka na podanie mu gotowej potrawy. wtedy dopiero,majac przed oczami caloksztalt,w pelni moge powiedziec czy jest to "stek czy flaki".

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 09:59   

Wentyl napisał/a:
Oto kilka powodów według których Ronaldo się nie sprawdzi w Milanie:
...
3.Zamiast myślec o grze ciągle zmienia dziewczyny itd.
...

a co w tym złego? (że się tak nieśmiało spytam)
przecież:
Pon Cze 19, 2006 15:15 Wentyl napisał/a:

Mężczyzna żyje po to żeby przeleciec jak najwięcej lasek. Laska żyje po to żeby ją przeleciało jak najwięcej facetów. Proste!

czyli co? piłkarz to już nie może? a może piłkarz to nie facet?

wracając do tematu to wczorajsze informacje o tym, że nie kupimy Sobisa bardzo mnie zdenerwowały i nie chodzi tu o jego umiejętności, o których wiem niewiele tylko o sam fakt, że znowu dajemy ciała i odpuszczamy piłkarza, który mógł się przydać i to bardzo. mam już dość czekania na transfery (niespodziankowe itp.), 'przegraliśmy' kilku piłkarzy z innymi klubami, ale mimo wszystko (nie wiem dlaczego) wciąż wierze w happy end. mam nadzieję, że to nie jest naiwność...
FOOOOORZAAAAAAA!!!

Szatan 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:10   

Tyle się tu mówi, że Diarra nie kupiony a może będzie cichy transfer (jak z Bonerą) i przyjdzie np Mascherano.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:15   

Mości napisał/a:
w tym przypadku sami bylismy przyparci do muru przez ukrainska primabalerine,ktora zaczela stroic fochy. nie mielisy zapewne zbyt duzo do gadania,aczkolwiek zgadzam sie z tym,ze byloby to logiczne posuniecie

Wcale nie musialo tak byc, tylko ze niepotrzebnie robi sie zapowiedzi ze nikomu nie bedzie sie przeszkadzalo w odejsciu itp. Sheva byl zwiazany kontraktem i powinien byl go wypelnic, jesli chcial odejsc to Milan mogl go puscic sezon przed zakonczeniem kontraktu zeby na nim cos jeszcze zarobic. Jestem dziwnie niespokojny ze gdyby nie odejscie Shevy i zmiana zapowiedziana przez lysego "Kazdy musi wypelnic swoj kontrakt nawet jak mu sie niepodoba" to Kaka tez by odszedl.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Wentyl 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:26   

acm a pamiętasz co było jak Becks przechodził do Ralu. Wdał się w romans z tłumaczką, musiał ratowac małżeństwo i już nigdy nie grał tak jak kiedyś...
To co kiedyś napisałem to był ŻART!!!!!!!!!

Wracając do transferów zgadzam się, że Sobis by się przydał ale może przyjdzie Tevez i dlatego nasi działacze rezygnują z Sobisa

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:44   

Veerapan napisał/a:
Mości napisał/a:
w tym przypadku sami bylismy przyparci do muru przez ukrainska primabalerine,ktora zaczela stroic fochy. nie mielisy zapewne zbyt duzo do gadania,aczkolwiek zgadzam sie z tym,ze byloby to logiczne posuniecie.

Wcale nie musialo tak byc.

oczywiscie,ze nie musialo. ale masz jakis dowod na to,ze bylo inaczej??
jestesmy w tej samej sytuacji - mozemy sobie dorabiac teorie,ktorych prawdziwosci i tak nie mozemy ocenic.

Veerapan napisał/a:
Sheva byl zwiazany kontraktem i powinien byl go wypelnic, jesli chcial odejsc to Milan mogl go puscic sezon przed zakonczeniem kontraktu zeby na nim cos jeszcze zarobic.

wielokrotnie juz przytaczane "z niewolnika nie ma pracownika" pasuje tu jak ulal.
popatrz co sie teraz dzieje chocby w Chelsea (Gallas) czy Juve (Camor). chcialbys by taka sytuacja miala miejsce u nas? do tego dotyczaca naszego najlepszego zawodnika,ktory co wywiad mowi,ze tak wiele zrobil dla klubu a ten mu sie tak odplaca,ze nie chce juz u nas grac i rozpocznie strajk...itp,itd.
zarzad poszedl mu na reke bo nie bylo zapewne innego wyjscia z tej sytuacji (dla klubu lepsza jest kasa jaka za niego otrzymalismy niz zatrzymanie samego zawodnika obrazonego na klub i dzialaczy)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

merrick 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:55   

A mi to wygląda na idealną zasłonę dymną, niby coś tam z Sobisem, niby coś tam z Torresem,
niby Tevez, niby Ronalndo. Jeśli udaje się zwodzić najwierniejszych kibiców Milanu, to co dopiero
działaczy konkurencji. Krok po kroku wyprowadzamy wszystkich w pole. Jeśli to jest taka
wyrafinowana gra, oby nie okazało się, że pierwszego września zostaniemy na lodzie.
Zgodnie z tym co napisałem w wątku o nadchodzącym meczu z Crveną, jestem przekonany,
że działacze czekają tylko na awans do LM.
Tak więc cierpliwości, a będą powody do świętowania :toast:
Ostatnio zmieniony przez merrick Wto Sie 22, 2006 11:18, w całości zmieniany 1 raz  

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 10:55   

Wszystko przyspieszy od jutra...albo w jedną albo w drugą stronę. Męczy już ten "koncert życzeń"...głównie prowadzony przez prasę aniżeli przez Zarząd.
Cytat:
1. Dlaczego nie postawiono Chelse przed murem? Checie Sheve? Dajecie kase i Gallasa?
Tak jak napisał Mości to nie Milan był tu stroną stawiającą warunki. Większość "ewentualnych wzmocnień" zwanych "nazwiskami" czeka co Milan ugra w rewanżu a wcześniej sytuacja Milanu nie była "zachęcająca". Podobnie może być właśnie z Gallasem...może transfer "Bularóża" i awans Milanu do CL wreszcie na niego wpłynie.
Mości napisał/a:
sam zawodnik powidzial,ze przeszedlby do Milanu gdyby Juve zostalo w SA. szlachetnie sie zachowal bo chce pomoc klubowi w potrzebie. mysle,ze nawet gdy w przyszlym sezonie Juve nie awansuje to Gigi zdecyduje sie na transfer i mysle,ze wtedy zdecyduje sie przejsc do nas. moze juz sa po slowie i dlatego nie panikuja,ze Dida nie chce podpisac nowej umowy?? mysle,ze calkiem logiczne.
Dla mnie jednak to brdzo ryzykone założenie. Skoro teraz Buffon zostaje...to zostanie i po awansie. Teraz jest jednym z graczy noszonym na rękach...czy za rok będzie chciał być znienawidzony?
Veer napisał/a:
Jestem dziwnie niespokojny ze gdyby nie odejscie Shevy i zmiana zapowiedziana przez lysego "Kazdy musi wypelnic swoj kontrakt nawet jak mu sie niepodoba" to Kaka tez by odszedl.
Otóż to. Obecnie kontrakt jest tylko papierem. Coraz częsciej mamy podejście graczy "chce odejść i koniec...nie zagram juz wiecej w tej a tej drużynie"...jedni argumentuja to "nauką jezyka" drudzy "tłustą kuchnią"...niedłgo będzie że słońce świeci nie pod tym katem co lubię. Przykre

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 11:37   

Odpuszczamy Sobisa . MU interesuje sie Tonim. Wszystko powoli układa się w sensowną całość. Według mnie potoczy się to tak: po dziśiejszym awansie do LM (Oby) w ciągu paru dni przjdzie Iaquinta i ktoś z dwójki Tevez Ronaldo ( Silvio woli chyba Grubego) oraz Oddo i Gallas( ma do wyboru nas i Arsenal - (ale powiedzcie sami czy u nas nawet z -8 punktami nie ma większych szans na mistrzostwo kraju i LM?) Mnie zastanawia czemu tak długo Ze Roberto się z nikim nie związał??? A co do Buffona to ja myśle że jescze szanse na transfer są ( i tu nie ma innych opcji np. jak Inter- Jeśli miałby gdzieś odchodzić to tylko do nas)
merrick napisał/a:
A mi to wygląda na idealną zasłonę dymną, niby coś tam z Sobisem, niby coś tam z Torresem,
niby Tevez, niby Ronalndo. Jeśli udaje się zwodzić najwierniejszych kibiców Milanu, to co dopiero
działaczy konkurencji. Krok po kroku wyprowadzamy wszystkich w pole. Jeśli to jest taka
wyrafinowana gra, oby nie okazało się, że pierwszego września zostaniemy na lodzie.

Też bym chciał się śmiać na koniec..(oby nie przez łzy)
Ps:Wentyl skoro Gruby za mało biega wezmy Korzeniowskiego(20 km w czasie maeczu wykręci) i ja wolę że zmienia dziewczyny niz chłopaków :D Ale uważam że są lepsze opcje od Grubego ale chyba silvio....(patrz wyżej)
:forzamilan:

Marco7 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:13   

1. Gallas
Nie rozumiem tłumaczenia że my byliśmy postawieni pod murem przez Szewę i dlatego nie mogliśmy wymóc na Chelsea włączenia Gallasa do transferu.

Szewa miał ważny trzyletni kontrakt i chciał odejść. Gallas ma ważny roczny kontrakt i chciał odejść. Dlaczego Milan dał się postawić pod ścianą Szewczence a Chelsea Gallasowi nie?

Dodam jeszcze, zę Gallas kilka dni temu obchodził 29 urodziny. W połaczeniu z rocznym kontraktem powoduje to, iż jeżeli będzie chciał odejść z Chelsea to w wypadku problemów z wynegocjowaniem sumy odstępnego ustali ją arbitralnie UEFA. Będzie ona wówczas sporo niższa od rynkowej. Jest to ten sam przypadek, który miał miejsce przy ewentualnym odejściu Henry'ego do Barcy kilka miesięcy temu.

Dlatego bardzo się dziwię, że Chelsea jednak ptrafiła zająć twarde stanowisko w sprawie transferu a MIlan nie. Gallasa już dawno powinniśmy oglądać w czerwono-czarnych barwach. A w meczu z Crveną na pewno bardzo by się przydał.

2. Buffon i Zambrotta
Jakby nie oceniać naszego zarządu, czy jest on zły czy dobry, śpi czy działa, to ci dwaj piłkarze są ewidentną porażką transferową naszych władz. Po pierwsze nikt mi nie wmówi, ze ich nie chcieliśmy. Rewelacyjny bramkarz i świetny prawy/lewy obrońca. Ten drugi w dodatku odchodzący za marne grosze. Boczni obrońcy to newralgiczne pozycje w naszej taktyce, a Cafu i Serginho mają swoje lata, a w dodatku z formą u nich też bywa w kratkę. Zambrotta potrafił grać na obu skrzydłach obrony i jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Obrona z nim w składzie to byłaby zupełnie nowa jakość. Ale my go nie chcieliśmy?
Buffon jeśli nie jest najlepszym to na pewno najrówniej grającym spośród najlepszych bramkarzy świata, w dodatku stosunkowo młodym - 29 lat skończy w styczniu. Ale rozumiem, ze nam by się nie przydał.
Po drugie nie uznaję argumentu, że Juventus nie chciał ich sprzedać do Milanu bo to konkurencyjny klub i wolał wysłać ich do zagranicznych klubów. W tej chwili Milan nie jest konkurencją dla drugoligowego Juventusu. Vieirę i Ibrahimovica jakoś potrafili sprzedać Interowi, więc nie sądzę, żeby patrzyli krzywo akurat na pieniądze od Milanu.

3. Sobis
Jeżeli rzeczywiście zerwaliśmy z nim negocjacje to jest to bardzo zła wiadomość. To prawda, zę jest on niewiadomą, ale w punkcie, w którym się znajdujemy podejmowanie ryzyka jest konieczne. Sobis miałby kosztować zaledwie 10 mln euro. Jest to tania opcja, a trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że choćby nie wiem jak słabo zagrał w najbliższym roku to na pewno znajdzie się ktoś kto odkupi go od nas za co najmniej 5 mln euro. Innymi słowy, na tym transferze niewiele tracimy a możemy dużo zyskać. Dlatego nie rozumiem krytyków sprowadzenia Sobisa.

4. Diarra
Akurat do zamieszania wokól tego piłkarza mam najmniej zastrzeżeń. To młody, zdolny zawodnik, już w tej chwili będący jednym z najlepszych defensywnych pomocników. Dodatkowo 26 mln euro okazało się ostatecznie nie tak wygórowaną kwotą na jaką się zanosiło. Ale prawda jest taka, że nasza pomoc akurat nie potrzebue aż tak bardzo wzmocnień. Mamy Seedorfa, pirlo, Gattuso, Kakę czyli linię omocy, której nam zazdrości praktycznie cały świat. A w odwodzie jest jeszcze Ambrosini, Gourcuff, czy zbierający w zeszłym sezonie bardzo dobre recezje Foggia i Brocchi. Pewnie, że Diarra dodatkowo by się na pewno przydał, ale to nie jest FM czy CM,że można sprowadzić sobie po trzech klasowych zmienników na każdą pozycję.
Ponadto nie wiem czy chciałbym mieć w klubie zawodnika, który urządza sobie strajki by zmienić klub.
Ostatnio zmieniony przez Marco7 Wto Sie 22, 2006 12:55, w całości zmieniany 1 raz  

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:19   

Mości napisał/a:
oczywiscie,ze nie musialo. ale masz jakis dowod na to,ze bylo inaczej??

Nie zrozumielismy sie. Piszac ze nie musialo tak byc, nie mialem na mysli tego ze nie wiadomo jak bylo, tylko to, ze nie musialo do tego dojsc, ze moglo sie to zakonczyc inaczej.
Mości napisał/a:
wielokrotnie juz przytaczane "z niewolnika nie ma pracownika" pasuje tu jak ulal.
popatrz co sie teraz dzieje chocby w Chelsea (Gallas) czy Juve (Camor). chcialbys by taka sytuacja miala miejsce u nas?

Znam doskonale powiedzenie z niewolnika nie ma zawodnika. Tylko ze jesli chce sie byc szlachetnym i zostawia taka furtke wyjscia "Kazdy komu sie znudzilo moze sobie odejsc i nie bedziemy robic problemow" to samemu sie zacheca zawodnika do czegos takiego przy pierszym lepszym kryzysie ktory da sie zalagodzic. Sheva tez nie koniecznie musialby krecic nosem bo gdyby Milan byl bardziej stanowczy to moglby mu zlamac kariere. Wiemy ze Milan tego by nie zrobil, ale bedac bardziej stanowczym to 30 letni Sheva ktory ma jeszcze 3 lata kontraktu powinien wiedziec, ze nie warto zadzierac i siedziec 3 lata na lawie. Dlatego uwazam ze mozna tego bylo uniknac tylko klub byl zbyt lagodny.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:26   

Veerapan napisał/a:
ale bedac bardziej stanowczym to 30 letni Sheva ktory ma jeszcze 3 lata kontraktu powinien wiedziec, ze nie warto zadzierac i siedziec 3 lata na lawie. Dlatego uwazam ze mozna tego bylo uniknac tylko klub byl zbyt lagodny.

odpowiedz mi Veer co jest lepsze dla klubu:
Sheva przez 3 lata na lawie i odejscie za darmo czy klub bez Shevy na lawie ale z 30 mln. funtow szterlingow??

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:29   

To oczywiste, jednak mysle ze Sheva nie jest szalony i wiedzialby ze to dla niego koniec kariery wiec opcja 3-letniego siedzenia na lawie w ogole nie wchodzi w gre.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 13:40   

Nikt by go nie posadził na ławie - on o tym wiedział i dlatego zrobił co mu się podobało. Niech mu się wiedzie jak najlepiej (z niewłoskimi drużynami).
I nie wiem czy bym mu klaskał, gdybym był na ew. meczu Milan - Chelsea.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 17:48   

a ja powiem tak ronaldo strzela w hiszp duzo bramek jesli go chca to juz rudno wole teveza ale moze bedzie tevez i ronie
nie licze na sprowadzanie goscia by blyszczal i w przyszlosci nam zagwarantowal sukces bo zjawi sie znowu roman i da kase jak zdajcy shevie i papa liczy sie teraz nie liczylem na ronaldo ale coz ronaldo,jesli bedzie buffon,ze roberto lub maxi r i do tego tevez bedzie oki
Amoroso juz nie pogra za dlugo i mysle ze w tym sezonie odejdzie lub zostanie wypoz,pippo jak pippo ,gila sam nic nie narobi na ronie tevez to by bylo to dzis po meczu ruszy nasz mercato=;))) :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

Mazur13 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 18:42   

Najpierw to musimy wygrac ten mecz...A mam jakieś takie dziwne czarne myśli :chmura:
Czegoś tu nie rozumiem...Milan to NADAL jeden z największych klubów na świecie,a wy zachowujecie sie jakbyśmy byli klasy dajmy na to Lyonu...Real,Chelsea,Barca to nasza liga,więc powinniśmy walczyć o zawodników o podobnej klasie co w w/w...A nie sciągać jakiegoś młodego Francuza i mówić,że to drugi Zidane (bo to jedyny sensowny transfer do tej pory).Jeśli zostaniemy z niczym do następnej niedzieli to ja nie martwiłbym się LM,ale o AWANS do niej w następnym sezonie (może personalnie jesteśmy lepsi od takiej Romy - ale problem w tym,że my nigdy nie gramy na 100%).Tevez(Sobis)+Torres,2 obrońców (Gallas i jakiś klasowy boczny (Oddo)) i bramkarz swiatowej klasy to minimum...

Martino 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 20:59   

Mazur13 uważasz "młodego Francuza" za jedyny sensowny transfer? A co powiesz o Bonerze? To właśnie on jest chyba najsensowniejszym obecnie transferem. Ja za sensowne transfery uważam też ściągnięcie z wypożyczenia Brocchiego i Foggii.
A jestem przekonany, że będzie jeszcze jakiś transfer, który zdecydowana większość z nas uzna za BARDZO SENSOWNY :diavolo:

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 22:49   

Zaczęło się...

Milan awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów, a Galliani potwierdził, że kontaktowali się z Realem w sprawie transferu Ronaldo. Negocjacje mają zacząc się jutro. Średnio się cieszę z tego powodu, ale co zrobic. Transfer Brazylijczyka na pewno nie zaszkodzi, a czy coś wniesie? Oby.

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 23:05   

malutki napisał/a:
Transfer Brazylijczyka na pewno nie zaszkodzi

Zaszkodzi moim zdaniem. Ile by goli Gruby nie strzalal w lidze hiszpanskiej, to widzac to jak porusza sie po boisku, moim zdaniem nie pasuje do Milanu. Jest leniwy, ociezaly, pozbawiony zaangazowania, nie od dzis manifestujacy razacy brak profesjonalizmu.
malutki napisał/a:
, a czy coś wniesie? Oby.

pewnie z 90kg wniesie, to ja juz naprawde wole Iaquinte... i Torresa...

Prognozuje rownie udane przedsiewziecie, jak w przypadku Rivaldo, tylko, nie chcac byc posadzonym o czarne wrozby, LM to Ronaldo raczej nie zdobedzie, w przeciwienstwie do Rivaldo, jesli to on ma byc naszym glownym celem transferowym.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 23:12   

ale my potzrebujemy kreatywnego napastnika,ktory bedzie pomagal w konstruowaniu akcji.ronaldo techniki nie brak,ale on nie bedzie sie cofal po pilke,nie bedzie jej rozgrywal,jest na to zbyt leniwy.on bedzie stal i czekal na pilke.

juz wole iaquinte.

licze,ze to zaslona dymna...

Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 23:26   

malutki napisał/a:
Galliani potwierdził, że kontaktowali się z Realem w sprawie transferu Ronaldo. Negocjacje mają zacząc się jutro. Średnio się cieszę z tego powodu

Nie spodziewalem sie, ze Lysy potwierdzi zainteresowanie stalym bywalcem fast food'ow. Nie potrzeba nam niespodzianek tego typu, jezeli tym kims, a przepraszam, tym czyms ma byc Roni.

beneras napisał/a:
licze,ze to zaslona dymna...

Tez na to licze.

beneras napisał/a:
juz wole iaquinte.

Bardziej ucieszy mnie jego przyjscie niz Roniego.

pzdr.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 23:52   

A ja jestem przekonany ze jest to zaslona dymna. Im bardziej przekonamy kazdego ze jestesmy powaznie zainteresowani Ronaldo tym bardziej nasi rozmówcy beda ostrozniejsi przy negocjacjach majac w glowie to ze ów zawodnik nie musi byc dla nas ostatnią deska ratunku, wiec nie beda mogli w takich negocjacjach przeginac. Taki sam myk byl juz kiedys z Cannavaro a wyciagnelismy ostatniego dnia Neste.
Jesli jednak przyjdzie Ronaldo to ja plakac nie bede. Nie jest to szczyt moich marzen jak Adriano, Henry czy zawodnik ktorego chcialem Crespo na pewno bardziej bede zadowolony z niego niz z sobisow, tevezow, torresow itp.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi