ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 22, 2008 09:36
Liga Polska 2006/07
Autor Wiadomość
Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 11:20   

byl tez w Krakowie i mialem juz wtedy cos napisac, ale jakos zapomnialem, tu mi sie rzucil w oczy wiec sobie przypomnialem :]
akurat te miasta o ktorych mowie dobrze sobie radza i bez stolicy 'w tytule', wiec to nie jest zaden powod.... podobnie patrze na buraka, ktory przyjedzie do miasta mniejszego niz swoje i sie napina ;) pozalowania godne, nic wiecej :]

tytulami pilkarskimi, ogolnie kwestiami pilkarskimi to tak, chwalic sie i to jak najwiecej, ale tym? wybacz :]

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 14:36   

KrzysiekACM napisał/a:
Na sektorówce 3 "sławy" z Poznania: Mezo,Krollop,Petz.
Czyli kolejny sezon i nie potraficie wymyślić nic nowego. Zero pomysłu... zero inwencji.
KrzysiekACM napisał/a:
żeby ubliżać Legii raz w roku
Na Łazienkowskiej za to jest całkiem innaczej :> Na szczęście na Bułgarskiej nie bije sie piłkarzy Legii.

Komentarz do meczu? 3:1 ... i bardzo dobrze.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 15:42   

chrissnail napisał/a:
Na szczęście na Bułgarskiej nie bije sie piłkarzy Legii.

Bije się piłkarzy Lecha chrissnail jak już.

Poza tym piłkarze Legii potrafią się na tyle zachować "w gościach", że nie śpiewali nigdy po zwycięstwie na Bułgarskiej (a kilka się uzbierało) obraźliwych piosenek na Lecha. Myślę, że gdyby odbierając puchar zaśpiewali coś o Lechu to też mogłoby być krucho (opinia na podstawie "komentarzy" ludzi, mieniących się kibicami Lecha podczas sobotniego spotkania przy każdym dojściu do piłki zawodnika z Warszawy).

chrissnail napisał/a:
Komentarz do meczu? 3:1 ... i bardzo dobrze.

Bardzo dobrze dla kibiców z Poznania, bardzo dobrze dla Lecha, bardzo dobrze dla emocji w końcówce sezonu. Miałeś coś więcej na myśli? :wink:

Pamato napisał/a:
akurat te miasta o ktorych mowie dobrze sobie radza i bez stolicy 'w tytule'

Akurat Kraków ma na 100% w tytule "Miasto stołeczne" a Poznań z tego co pamiętam walczył o to bardzo ambitnie w ostatnich latach (ale wyniku nie pamiętam) :wink:

Moim zdaniem transparent "Jesteśmy waszą stolicą" jest na niebotycznym poziomie w zestawieniu ze słynnym "Legia tirówka".

Nie lubie się wdawać w kibicowskie przepychanki, ale czasem coś trzeba napisać. Jak już kilkakrotnie w tym temacie pisałem nie jest mi bliski ruch kibicowski tak jak krzyśkowiACM, ale działa to absolutnie w obie strony. Dla mnie ideał to szansa kibicowania Legii w Poznaniu bez odniesienia poważnych obrażeń. A w sobote zostałem "namierzony" przez grupę "kibiców" Lecha w knajpie ... bo się nie cieszyłem po bramkach dla Lecha!! W sumie jakbym nie był większą ekipą (sami kibice Lecha) to mogłoby to się dla mnie źle skończyć. I uprzedzając riposty, w Warszawie mogłoby być dokładnie tak samo.
Dlatego mam dość udowadniania sobie, którzy kibice to większe zwierzęta lub jak woli KrzysiekACM - większe kozaki :-)

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 16:07   

droc napisał/a:
Akurat Kraków ma na 100% w tytule "Miasto stołeczne"

A nawet Królewskie Stołeczne Miasto Kraków ;)

A co do zazdroszenia stolicy Warszawie to chyba najlepiej oddaje to tekst piosenki grupy Pod Budą:

http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/101/6.html

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 16:35   

kwestie 'stolicy' oczywiscie chodzi o bycie ta jedna jedyna, a jakze inaczej ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 07:20   

chrissnail napisał/a:

Czyli kolejny sezon i nie potraficie wymyślić nic nowego. Zero pomysłu... zero inwencji

hahahahahahaha,wy naprawdę jesteście śmieszni!
Kiedyś na sektorówce był tylko jeden z tych zacnych obywateli Poznania. Chyba pamiętasz "cały Poznań chórem" :) Czepiacie sie bo was boli że zaprezentowaliśmy piątą część waszej choreografii-ale jak sie nie potrafi upilnować swoich projektów to potem trzeba sie jakoś tłumaczyć ...
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 07:50   

Wiesz nie jestem takim kibicem jak ty. Nie jestem związany ani z Wiarą Lecha ani z Lech Poznań Ultras. Jako zwykły obserwator choreografii stwierdzam tylko ze niczym nie zaskoczyliście. Ba... w porównaniu do kibiców Widzewa wypadliście żenująco słabo.

krzysiekACM napisał/a:
to potem trzeba sie jakoś tłumaczyć
Porażka też trzeba sie jakoś tłumaczyć.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 08:15   

chrissnail napisał/a:
Porażka też trzeba sie jakoś tłumaczyć.

ja cały czas pisałem o innych rzeczach niż wynik na boisku.
gralismy lepiej,mieliście farta że wygraliście i tyle...
Fabiański wpuszczał szmaty,Edsona nie było tam gdzie powinien być,poprzeczka Radovica,słupek Włodara itd. 23 strzały,60% posiadania piłki- to że przegraliśmy to paradoks.
chrissnail napisał/a:
Ba... w porównaniu do kibiców Widzewa wypadliście żenująco słabo

chciałbym tylko zauważyć że Widzewa było 3,5 tysiaca, a Legii 1300 osób. Jakbyście wszystkim równo dawali taką samą pule biletów to wtedy byłoby sprawiedliwie,a nie jednym 1300 a drugim 3500.....
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 08:21   

Słupek to strzał celny czy niecelny? Poprzeczka to strzał celny czy niecelny? Jak zawodnik źle ustawia się na boisku to też fart?
Aha, bardzo często drużyna posiadająca przez większą część spotkania piłkę przegrywa, ba - nie kontroluje w ogóle przebiegu gry. Nigdzie nie stwierdziłem, że Legia nie zaprezentowała się w tym meczu korzystniej, ale za piękno nie ma bramek, liczy się wynik końcowy (g-o-l-e), a niektóre argumenty są zupełnie nietrafione (broniące tezy, że zwycięstwo Lecha to megafart).
A w ogóle ostatnie dwie kolejki to [']
No i trudno mówić o przypadku przy stracie aż 3 goli. Ja na przykład uznaję, że Liverpool(Stambuł) 2005 to nie fart tylko dekoncentracja, za którą zapłaciliśmy srogą cenę. Wygrał lepszy, choć może bardziej mentalnie niż piłkarsko.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 11:45   

krzysiekACM napisał/a:
gralismy lepiej,mieliście farta że wygraliście i tyle...
Fabiański wpuszczał szmaty,Edsona nie było tam gdzie powinien być,poprzeczka Radovica,słupek Włodara itd. 23 strzały,60% posiadania piłki- to że przegraliśmy to paradoks.
A to łyżwiarstwo figurowe na lodzie? I kogo obchodzi, że Fabiański myślami jest w Londynie a Edson to łamaga.. i że mieliście poprzeczki słupki i co tam jeszcze chcecie... Liczy sie to co wpada.
krzysiekACM napisał/a:
chciałbym tylko zauważyć że Widzewa było 3,5 tysiaca, a Legii 1300 osób. Jakbyście wszystkim równo dawali taką samą pule biletów to wtedy byłoby sprawiedliwie,a nie jednym 1300 a drugim 3500.....
I co sie jeszcze dziwisz? Po zajściach w pucharze polski i po tym jak my przyjeliśmy was (oddaliśmy swoje bilety i dopingowaliśmy z pełną kultura) a jak wy w rewanżu to wiecej biletów najnormalniej świecie dostawać nie będziecie. I nie tłumacz sie ilością osób bo Widzew już na Remes Cup (w hali) pokazał sie z bardzo dobrej strony.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 11:57   

chrissnail napisał/a:
Liczy sie to co wpada

i dlatego wynik był 3:1. co nie zmienia faktu że to MY graliśmy lepiej
chrissnail napisał/a:
I nie tłumacz sie ilością osób bo Widzew już na Remes Cup (w hali) pokazał sie z bardzo dobrej strony.

w hali to jest inna akustyka także wiadomo że doping jest głośniejszy.
Legia jechała pociągiem,i może nie było perfekcyjnego dopingu bo dużo osób przesadziło z alkoholem. Poza tym jeśli chodzi jeszcze o porównywanie najazdu Widzewa z naszym,to u was na meczu z Widzewem było o wiele mniej ludzi na stadionie,także z waszej strony doping był wtedy cichszy. Na sobotnim meczu był komplet i strasznie głośno na stadionie także ciężko było sie przebić grupie ponad tysięcznej(tym bardziej ze w 1 połowie było na sektorze tylko z 700 osób,bo drugi specjał dotarł na drugą połowę) przez doping całego stadionu.

a propo zajść w rewanżu na naszym stadionie,to wasze grajki po meczu ochoczo wyzywali Legie śpiewając różne piosenki to dostali po pysku....

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 12:06   

Jakby kibic Interu napisał po przegranym dla nich meczu, że grali lepiej to forumowicze-milaniści zapewne by go wyśmiali. Mam nadzieję, że Milan zagra dzisiaj tak samo słabo jak Lech, byle równie skutecznie :D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 12:37   

krzysiekACM napisał/a:
w hali to jest inna akustyka także wiadomo że doping jest głośniejszy.
Miałem na myśli to co pokazali.
krzysiekACM napisał/a:
Legia jechała pociągiem,i może nie było perfekcyjnego dopingu bo dużo osób przesadziło z alkoholem.
Niby ma mi być przykro? To kolejne wytłumaczenie?
krzysiekACM napisał/a:
Na sobotnim meczu był komplet i strasznie głośno na stadionie także ciężko było sie przebić grupie ponad tysięcznej
Takie życie. To nie Madryt.
krzysiekACM napisał/a:
a propo zajść w rewanżu na naszym stadionie,to wasze grajki po meczu ochoczo wyzywali Legie śpiewając różne piosenki to dostali po pysku....
Już kiedyś pisałem... nie pochwalam tych śpiewów. Nie zmienia to faktu, że dostali i piłkarze i Vipy (a oni akurat nie śpiewali). Sama sytuacja że kibice leją piłkarzy to pokazuje jacy są "fantastyczni kibice".

Sezon dla Lecha zakończony. Bardzo dobrze, że nie awansowali do Intertoto. W przyszłym sezonie nie będa głupio sie tłumaczyć ze przygotowania mieli zmienione i że mało odpoczeli. Mam nadzieje, że Legia nie położy sie przed Zagłebiem i wygra mecz... tak w ramach szczerych życzeń zdobycia mistrzostwa przez Bełchatów. To będzie dobry przykład na to, że w małych miastach też mozna.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:07   

chrissnail napisał/a:
Miałem na myśli to co pokazali.

widzę że chcesz to dalej ciągnąć.
a co niby mieliśmy pokazać jeszcze? była sektorówka z transem na wejście,w 2 połowie race+małe transparenty na kijach i doping przez cały mecz. A może przypomnisz mi co wy takiego pokazaliście w Warszawie na jesień. Bo tak sie składa że byłem na tym meczu i pokazaliście: NIC
chrissnail napisał/a:
Takie życie. To nie Madryt

w Madrycie na stadionie Atletico jest młyn za bramką który dopinguje głośno cały mecz. Także nie obrażaj Madrytu że tam jest cicho przez pryzmat piknikowego Santiago Bernabue.
chrissnail napisał/a:
Sama sytuacja że kibice leją piłkarzy to pokazuje jacy są "fantastyczni kibice".

ilu było tych co lało? kilku-kilkunastu? nijak ma sie to do ogółu,bo Legia ma fantastycznych kibiców.
chrissnail napisał/a:
Sezon dla Lecha zakończony. Bardzo dobrze, że nie awansowali do Intertoto.

hahahaha! to dopiero tlumaczenie! myślałem ze celem każdej drużyny jest gra w europejskich pucharach,no ale moze w Poznaniu myślą tylko o utrzymaniu ;)
To że przerżneliście wczoraj w Gdynii to znaczy ze odpuściliście Intertoto,tak? aha...
pamiętaj tylko że teraz formuła Intertoto sie zmieniła i nie ma już tylu rund.
no ale po co wy mielibyście grać w tym pucharze,żeby znowu sie skompromitować z jakąs śmieszną dryżyną...(juz nawet nie pamietam nazwy)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:17   

a to nie chodzilo czasem o 'zycie jak w Madrycie'? ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:20   

Jezeli chodzi o kompromitacje to ja bym na miejscu kibicow jakiejkolwiek polskiej druzyny sie nie wypowiadal. Historia pokazuje ze KAZDY zaliczal wpadke z pol-amatorami :)
Tylko nie GKS Jastrzebie... Ale to osobna kwestia :D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:22   

krzysiekACM napisał/a:
to dopiero tlumaczenie! myślałem ze celem każdej drużyny jest gra w europejskich pucharach,no ale moze w Poznaniu myślą tylko o utrzymaniu
To moje osobiste zdanie. Bo pamiętam co mówili ostatnio. Lech zakończył marzenia o Pucharach po porażce w Pucharze Polski. Wielokrotnie powtarzałem, ze w tym sezonie będzie ciężko o cokolwiek. I chciałbym widzieć silnego Lecha w przyszłym sezonie... po prawidłowych przygotowaniach i rozsądnych transferach. Teraz nie ma tłumaczenia ze Intertoto... fuzja... za dużo zawodników i mało czasu.
krzysiekACM napisał/a:
pamiętaj tylko że teraz formuła Intertoto sie zmieniła i nie ma już tylu rund.
Mocarna Legia rozniesie w pył Blackburn.
krzysiekACM napisał/a:
no ale po co wy mielibyście grać w tym pucharze,żeby znowu sie skompromitować z jakąs śmieszną dryżyną...(juz nawet nie pamietam nazwy)
A ja pamietam jak to mieliście rozgromić Austrię... no ale zrzućmy to na karb słupków, poprzeczek, słabej formy Edsona, Fabiańskiego i pijanych kibiców.

krzysiekACM napisał/a:
widzę że chcesz to dalej ciągnąć
Lubie dyskutować. Naprawdę. Dziś w pubie zapewne jak znajdzie sie czas pogadam i z Drocem. Na dziś wystarczy już naszej kopanki... ale w przyszłości zapewniam ze wielokrotnie wypowiem sie w tym temacie.

btw.. Terek Grozny... w Hattriku jest nawet szalik tego klubu... ku przestrodze na przyszłość.

Sushi 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 14:48   

krzysiekACM napisał/a:

a to nasza riposta:
http://www.legialive.pl/g...php?id=321&f=21 :) )
Legijni ultrasi doskonale wiedzieli co Lech zaprezentuje i przygotowali identyczny transparent tylko z napisem innym,rymującym sie do transparentu Lecha.
Na sektorówce 3 "sławy" z Poznania: Mezo,Krollop,Petz.

Co do riposty Legii to moje zdanie jest takie,mianowicie na podstawie trzech "osobowości" robicie antyoprawę na Lecha trochę to żałosne zwarzywszy iż:
-takich "hiphopowców"jak Mezo w sotolycy jest na pęczki
-odpowiednikiem Krollopa,może być nijkai Andrzej.S (Samson) znany psycholog czekający na sprawę lub odsiadujący wyrok za pedofilję
-co do Peatza to żaden z niego Poznaniak ,zanim trafił do Poznania był biskupem diecezji łomżyńskiej i to tam "namaszczał" diakonów seminarium łomżyńskiego a gdy zrobił się smród został oddelegowany do Poznania.

Znająć zamiary poznańskich ultrasów ripostę mogliście zrobić konkretniejszą.Podam Tobie przykład riposty Jagi na obelżywe transparenty Korony w stronę Jagi.
Jaga też wiedziała o zamiarach Korony którzy na transparencie zarzucili Jagielloni kradzież barw nazywając Jagę "białostockimi złodziejasami" dokładnie treści ich transparentu nie pamiętam.
Jaga odpowiedziała takim transparentem:"Gdy naszą żółć i czerwień Polska podziwiała Korona w Kielach jeszcze nie istniała" i to jest riposta na poziomie ,która nikogo nie obrażała.
Pozdrawiam.

Panowie, jeszcze raz (ostatni) apeluję o założenie oddzielnego tematu dla tematów kibicowskich, opraw na trybunach itp.

Admin

fifel 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 22:46   

i tak wiadomo że najlepszych kibicw w polsce ma WIDZEW :king:

Jacio 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 10:29   

No dzisiaj mecz i jest problem bo jest także liga światowa. I co wybrać? Będę musiał chyba sie wcześniej zwolnić z ligi światowej, bo to w końcu ostatni mecz w sezonie na którym trzeba być.

Co do tematu. Dzisiaj rozstrzygnie sie walka o mistrzostwo. Ja mam nadzieje że zdobędzie je Zagłębie choć niewiele mnie to obchodzi bo nie lubie obu drużyn :diavolo: . Czeka ich jednak trudny mecz z legią na łazienkowskiej o GKS ma raczej pewne punkty po wyjeżdża do Szczecina.

Gennaro 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 26, 2007 12:41   

No to dziś się wszystko wyjaśni, kto będzie mistrzem Polski 2006-2007 stawiam osobiście na Zagłębie...ale nie iwdzę ich w dalszej rywalizacji jeżeli idzie o eliminacje do LM ,czeka ich runda przedwstępna i co dostaną Terek Grozny i polegną jak niegdyś LEch z Poznania.

Dla mnie jednak najważniejszą informacja jest fakt że CRACOVIA jest wyżej w tabeli od Wisły Cracovia jakby nie przegrała kilku meczy to były by puchary a tak to tylko 4 miejsce, ale za rok bedziemy mistrzem :)

Jacio 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 00:08   

Gennaro napisał/a:
czeka ich runda przedwstępna i co dostaną Terek Grozny

dokładnie.
Wszystko sie już wyjaśniło! Zagłębie kupiło sędziego i wygrało mistrzostwo :lol2: ! Po meczu na Widzewie kibice śpiewali: Liga Mistrzów w Bełchatowie- taki ch*j (gest Kozakiewicza) :lol2:

Smyku 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 09:23   

Szkoda,że Zagłębie wygrało mistrza.Stawiałem na GKS.Ciekawi mnie jak będzie nas prezentował w zagranicznych pucharach? :hmm: Ostatnio Zagłębie i Bot wygrywali tylko 1 golem ze słabymi przeciwnikami.Mam nadzieję jednak,że godnie prezentowa się będą na arenie międzynarodowej.Niczego więcej od nich nie wymagam...

Gennaro 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 11:34   

Niczego no chyba,że pokazą, że to że wygrali ligę to są mocni na eurpoę ale nie ma sie chyba co dziwić...kolejny rok bez naszej ekipy w LM i innych tego typu rozgrywkach ;( szkoda, bo niektóre zespoły maja potencjał..ja bym np:zrobił LM II czyli tam grały by zespoły z tych słbaszych lig a nie z najmnconiejszych to bysy mieli kogoś chyba. :)

Smyku 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 27, 2007 17:14   

Cytat:
ja bym np:zrobił LM II czyli tam grały by zespoły z tych słbaszych lig a nie z najmnconiejszych to bysy mieli kogoś chyba. :)

Ja bym zrobił turniej taki podobny do LM tylko,że tam by grały ze słabszych lig zespoły.Może tam Polski klub odniósł by sukces.Kto wie... :hmm: Ale na razie jest LM i to wystarcza :piwo:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi