ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 22, 2008 09:36
Liga Polska 2006/07
Autor Wiadomość
krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 07:20   

maestro napisał/a:
PYTANIA???

czy u ciebie wszystko w porządku z głową?? znam dobrego specjaliste.....

Bez osobistych wycieczek proszę. W przeciwnym razie bedą ostrzeżenia.
Moderator

"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kamillos 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 22:38   

Kończą się nam także rozgrywki w naszej pomarańczowej Ekstraklasie. Przyznam, że w tym roku wyjątkowo szczególnie obserwowałem rozgrywki na rodzimych boiskach. Nie wiem dlaczego, być może dlatego, że wreszcie zaczęło się coś dziać (Bełchatów, Zagłębie, Kolporter). Zostały 3 kolejki. Szanse na mistrzostwo mają już tylko piłkarze BOTu i Zagłębia - zdecydowanie najsilniejsze i najrówniejsze ekipy tego sezonu. Choć sam delikatnie kibicowałem Koronie, z dwójki walczącej dziś o tytuł wybrałbym Bełchatów. Także z perspektywy Ligi Mistrzów, gdzie ten klub ma chyba większe szanse i możliwości awansować. GKS ma jednak trochę trudniejszych rywali: wyjazd do Kielc, u siebie z Wisłą Kraków i na zakończenie wyjazd do Szczecina, Zagłębie czeka kolejno: wyjazd do Łęcznej, u siebie z Widzew i wyjazd do Warszawy na dobrze grającą pod wodzą Jacka Zielińskiego Legię. Legia walczy już tylko o Intertoto. Na pewno nie tego oczekiwali fani ze stolicy. Rywalizacja zapowieda się bardzo ciekawie i jak już wspominałem tym razem delikatnie kibicuje piłkarzom BOTu.

W ostatniej kolejce chyba wszystkich zawiodły derby Krakowa. Pod względem kibicowskim zresztą także. Burdy, zarekfirowane miecze samurajskie, maczety. Noże już mieliśmy, mieczy samurajskich jeszcze nie. Strach się bąć... .
W najbliższy weekend najbardziej oczekiwany klasyk ligi - Lech vs. Legia. Mecz, na który czekają wszyscy kibice tych drużyn. Zawsze podobały mi się oprawy z tych meczów. Na Poznaniu są lepsze warunki, bilety rozeszły się w kilka godzin (złośliwi mówią, że Lechici leczą kompleks Legii i tylko na warszawski klub jet komplet ;) ).
Jednym zdaniem: nie możemy się doczekać! :ok:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 23:59   

kamillos napisał/a:
Legia walczy już tylko o Intertoto.

Matematycznie jeszcze może walczyć z Zagłębiem Lubin o vice mistrzostwo.
Ale realnie oceniam szanse na utrzymanie się na "pudle".

kamillos napisał/a:
W najbliższy weekend najbardziej oczekiwany klasyk ligi - Lech vs. Legia. Mecz, na który czekają wszyscy kibice tych drużyn.

Legia 1 klasyk ma za sobą (ze słabiutkim Widzewem). Teraz czas na prawdziwe derby Polski. Mam nadzieję, że Lech i Legia pokażą Wiśle i Cracovii jak walczy się w takich spotkaniach ;-) I niech wygra lepszy (czyli wg. tabeli Legia :p)

pzdr,

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 07:48   

Z pucharem Intertoto jest taki problem, że wygrać go bardzo trudno a niestety wymusza zmiany w przygotowaniach do sezonu. IMO ryzyko za duże. Dziwi mnie, że Smuda jeszcze w zeszłym roku narzekał na uczestnictwo w tych rozgrywkach a teraz zaczyna o nim marzyć (mając 6 pkt straty do Legii) ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 08:21   

droc napisał/a:
Legia 1 klasyk ma za sobą (ze słabiutkim Widzewem).

Mecze z Wisla chyba tez mozna nazwac klasykiem. Czyli ma dwa za soba :)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 11:19   

kamillos napisał/a:
Także z perspektywy Ligi Mistrzów, gdzie ten klub ma chyba większe szanse i możliwości awansować.

tylko po co? mały klub bez kibiców... dla kogo oni będą grać?
poza tym i tak chyba musieliby grać w Kielcach na stadionie,bo Bełchatowski obiekt nie spełnia wymogów UEFA. szkoda że takie drużyny jak Legia,Widzew czy Lech mający największe zaplecze kibicowskie nie będą grały w pucharach....(no Legia tylko w jakimś Intertoto)
kamillos napisał/a:
Rywalizacja zapowieda się bardzo ciekawie i jak już wspominałem tym razem delikatnie kibicuje piłkarzom BOTu

BOTu? kibicujesz sponsorowi? myślałem że klub sie nazywa GKS Bełchatów
kamillos napisał/a:
W ostatniej kolejce chyba wszystkich zawiodły derby Krakowa. Pod względem kibicowskim zresztą także. Burdy, zarekfirowane miecze samurajskie, maczety. Noże już mieliśmy, mieczy samurajskich jeszcze nie. Strach się bąć... .

pod względem kibicowskim akurat nie zawiodły,co sie miało dziać to sie działo ;)
Sprzęt o którym mówisz to policja chyba zarekwirowała w sobotę cracovskim nożownikom w Zabrzu,a nie przed derbami. Poza tym miecze samurajskie też już były-na pewno jak Widzew pojechał w pucharze ekstraklasy na Cracovie(co mecz był odwołany z powodu fatalnych warunków atmosferycznych) to Craxa w starciu używała takich mieczy..... mimo to Widzew ich pogonił,co dobra ekipa to ekipa-nie potrzebuja przedłużenia rąk ;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 12:54   

krzysiekACM napisał/a:
kamillos napisał/a:
Także z perspektywy Ligi Mistrzów, gdzie ten klub ma chyba większe szanse i możliwości awansować.

A Legia dla kogo gra? Przecież nie dla Ciebie bo Ty będąc na meczu najmniej uwagi zwracasz na to co się dzieje na boisku ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 13:16   

pionka napisał/a:
A Legia dla kogo gra?

dla kibiców których ma najwięcej w całej Polsce.
pionka napisał/a:
Ty będąc na meczu najmniej uwagi zwracasz na to co się dzieje na boisku

podobnie jak 4 tyś. ludzi na Żylecie ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 13:45   

kibice Legii czy Lecha niech sie ciesza, ze nie maja w miescie naturalnego rywala, wtedy o wiele latwiej 'miec najwieksza rzesze w kraju'.... natomiast nic wam nie zrekompensuje uczuc jakie towarzysza kibicom w Krakowie czy Łodzi, gdzie rywal/wróg jest pokazny, a satysfakcja z takiej rywalizacji o wiele wieksza :]

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 13:55   

Przegląd Sportowy napisał/a:
We wtorek w Glasgow odbędzie się losowanie federacji, które będą mogły wystawić dodatkowy zespół w Pucharze UEFA w kolejnej edycji. To nagroda za zajęcie czołowych miejsc w rankingu fair play, który prowadzony jest przez cały sezon. (...) Polska zajęła 13. pozycję. Szansę na dwa dodatkowe miejsce w Pucharze UEFA mają federacje, które w rankingu zajęły miejsca od 2. do 10. Jedno miejsce już wcześniej zapewnili sobie zwycięzcy zestawienia - Szwedzi.(...) Polska w losowaniu udziału nie weźmie. Zabrakło kilku punkcików, na przykład tych, które odebrano nam za skandaliczne zachowanie grupy kibiców Legii, którzy w meczu przeciwko Austrii Wiedeń odpalili ognie bengalskie, przez które trzeba było na kilka minut przerwać mecz.

No to kibice Legii pozbawili ją udziału w Pucharze UEFA :P

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 14:00   

no jak to? przecież w Poznaniu jest Warta,a w Warszawie Polonia! :rotfl:
jeśli derby to fajna rzecz,i w Łodzi ma ona jeszcze w miare zdrową rywalizacje(jak dla mnie Łódzkie derby są najlepsze w Polsce),to w Krakowie jest chora sytuacja. Miasto tysiąca noży..... ja nie zazdroszcze krakusom,chyba ciężko jest tam być kibicem,bo kosy tam latają na lewo i prawo. np.przytocze jedną historie:
pewien chłopak(legionista) pzrebywał akurat jakiś czas temu w Krakowie(nie było wtedy żadnych meczy). Szedł sobie z kolegą po krakowskim rynku,i coś głośniej powiedział o Legii,czy krzyknął i nagle podbiegła do niego DZIEWCZYNA! i pocieła go nożem!!
to że niektórzy są nienormalni to wiedziałem,ale że dziewczyny też biorą w tym udział to mnie zwaliło z nóg......

ps. co do newsa co wkleił pionka:
no rzeczywiście,robienie oprawy z elementami pirotechniki dzięki którym stadiony są kolorowe a nie szare- to jest rzeczywiście skandaliczne zachowanie..... [']
ja jednak myśle że to piłkarze Legii sami pozbawili sie szans grania w pucharze UEFA grając padake przez większą część sezonu. a nie liczymy na jakieś śmieszne furtki,którymi i tak sie nie dostajemy-i zwalamy wine na kibiców....

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 14:42   

no, bo akurat wtedy on byl pragnienie....
a tak na powaznie to takie opowiadanka mozna skladac o kazdym miescie, zalezy jak lezy i generalnie wszedzie trafiaja sie mloty....a co do derbow Lodzi to pracujac w tym miescie nasluchalem sie dosc od miejscowych jak to tam 'fajnie' jest apropo kibicowania... nie zagwarantujesz mi, ze jak bede szedl sobie po Warszawie i powiem na glos Wisla (czy cos) to nikt nie podleci wybic mi jedynek ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 14:49   

pamato- generalnie chodzi mi tylko o używanie sprzętu typu noże,maczety,siekiery-takie rzeczy TYLKO w Krakowie! no jest jeszcze jedno miasto gdzie kibice uzywają takich rzeczy- Białystok....
oczywiście że w każdym mieście możesz dostać po zębach za to że np. idziesz w jakimś szaliku drużyny której akurat w tym mieście sie nie lubi,ale tylko w krakowie możesz dostać nożem....
STOP cracovskim nożownikom!

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 15:02   

Krzysiek znow wracamy do zachowań kibiców?
krzysiekACM napisał/a:
generalnie chodzi mi tylko o używanie sprzętu typu noże,maczety,siekiery-takie rzeczy TYLKO w Krakowie! no jest jeszcze jedno miasto gdzie kibice uzywają takich rzeczy- Białystok....
Palenie stadionu i demolka (i a nawet i czasem miasta) - takie rzeczy to i w Warszawie ;)
Pamato napisał/a:
kibice Legii czy Lecha niech sie ciesza, ze nie maja w miescie naturalnego rywala,
Wbrew pozorom Warcie kibicuje spora liczba osób, tych starszych co pamiętają jej dobre czasy. Jak Warta wygrzebie sie z kłopotów i awansuje (kiedyś) do 2 ligi można sie spodziewać powrotu kibiców... nawet tych wspierających Lecha.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 15:48   

krzysiekACM napisał/a:
pamato- generalnie chodzi mi tylko o używanie sprzętu typu noże,maczety,siekiery-takie rzeczy TYLKO w Krakowie! no jest jeszcze jedno miasto gdzie kibice uzywają takich rzeczy- Białystok....
oczywiście że w każdym mieście możesz dostać po zębach za to że np. idziesz w jakimś szaliku drużyny której akurat w tym mieście sie nie lubi,ale tylko w krakowie możesz dostać nożem....

rozne kluby rozne tradycje

oczywiscie tez mowie STOP nozownikom, ale zeby nie bylo ze Legia jest taka swieta to musialem to wkleic :D oczywiscie legionisci sie wypieraja no ale coz....
Ostatnio zmieniony przez MikoZ Wto Maj 15, 2007 15:56, w całości zmieniany 7 razy  

kamillos 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 15:48   

krzysiekACM napisał/a:
BOTu? kibicujesz sponsorowi? myślałem że klub sie nazywa GKS Bełchatów

no to źle myślałeś. "Od sezonu 2006/07 pierwszoligowy zespół piłkarski występuje pod nazwą BOT GKS Bełchatów.". Info z oficjalnej strony.
Swoją drogą nie rozumiem po co się czepiasz...? :shock:
krzysiekACM napisał/a:

A kto miałby Twoim zdaniem grać? To chyba oczywiste, że najlepsza drużyna ma prawo występu w tych elitarnych rozgrywkach. To nie wina Belchatowa czy Zagłębia, że Legia, Lech lub Wisła są w tym sezonie słabsze... .

fito92 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 16:07   

Zgadzam się z Wami. Też jestem przeciwny zamieszkom na stadionie i poza nim z użyciem noży itp. w KAŻDYM mieście, ale jeśli dobrze zrozumiałem KrzysiekACM to ten koleś nie ukrywał się że jest za Legią tylko powiedział to dość głośno.
Wydaje mi się że jeśli jedzie się do jakiegoś miasta gdzie kibice danej drużyny nie są lubiani to trzeba pamiętać o tym że nie można pokazywać barw klubowych i ogłaszać że jest się za danym klubem.
Trzeba liczyć się z możliwością dostania w zęby.

Panowie, proponuję założenie osobnego wątka poświęconego tematyce kibicowskiej, a w tym miejscu kontynuowanie dyskusji o rozgrywkach ligowych.

Admin

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 20:48   

krzysiekACM napisał/a:
szkoda że takie drużyny jak Legia,Widzew czy Lech mający największe zaplecze kibicowskie nie będą grały w pucharach....(no Legia tylko w jakimś Intertoto)

A w Europie się cieszą. Bo znają już "popisy" kibiców z "renomowanych" polskich klubów.

krzysiekACM napisał/a:
myślałem że klub sie nazywa GKS Bełchatów

A Legia to wciąż CWKS... Nie chodzi o to, żebym popierał zmienianie nazw klubów okazjonalnie na nazwy sponsorów, ale jeżeli klub się już tak nazywa to nie widzę sensu negowania.

krzysiekACM napisał/a:
pod względem kibicowskim akurat nie zawiodły,co sie miało dziać to sie działo

Litości ... czasem wstydzę się, że obaj kibicujemy tym samym klubom (Legia/Milan).

krzysiekACM napisał/a:
mimo to Widzew ich pogonił,co dobra ekipa to ekipa-nie potrzebuja przedłużenia rąk

:prayer:

krzysiekACM napisał/a:
jeśli derby to fajna rzecz,i w Łodzi ma ona jeszcze w miare zdrową rywalizacje(jak dla mnie Łódzkie derby są najlepsze w Polsce),to w Krakowie jest chora sytuacja. Miasto tysiąca noży..... ja nie zazdroszcze krakusom,chyba ciężko jest tam być kibicem,bo kosy tam latają na lewo i prawo.

Patrząc z Twojego punktu widzenia, zdrowa atmosfera w derby to walka na pięści bez wspomagania się nożami? Tak tylko z ciekawości chcę się dowiedzieć.

pzdr,

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 16, 2007 08:19   

droc napisał/a:
Nie chodzi o to, żebym popierał zmienianie nazw klubów okazjonalnie na nazwy sponsorów, ale jeżeli klub się już tak nazywa to nie widzę sensu negowania.

sorry za offtopic, trafilem tu przypadkiem ;)
ale gdyby nastepne derby mediolanu mial zagrac bwin z pirelli to tez bys - i kolega wyzej - nie protestowal? nie odpowiadajcie, tylko zastanowcie sie. tylko GKS Belchatow, tylko Korona Kielce! :-) pzdr.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 21:36   

Do końca sezonu 2 kolejki. Robi się coraz ciekawiej...
Pretendenci do tytułu postanowili solidarnie podnieść emocje na koniec rozgrywek i ... przegrali swoje mecze. Bełchatów po ciekawym meczu uległ Koronie w hokejowym stylu a Zagłębie nie dało rady "mocarnemu" Górnikowi Łęczna (nota bene dzięki temu Łęczna zapewniła sobie grę ... w 3 lidze w przyszłym sezonie). Ciekawostką z tamtego spotkania była "niekończąca" się 2 połowa (arbiter spotkania przedłużył nadzieje Zagłębia na 1 punkt o 7 minut!!).
Ale w ten weekend oczy całej piłkarskiej polski zwrócone były na Poznań. Na Bułgarskiej Lech podejmował odwiecznego wroga z Warszawy - Legię.
Atmosfera na trybunach niczym w Bundeslidze czy Premiership, 26 tys. kibiców, super oprawa i emocje. Również piłkarze postarali się dostosować do widowiska. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy mecz w tej rundzie jak nie w całym sezonie. Mecz wygrał Lech, który był skuteczniejszy. A Legia przegrała, bo nie potrafiła trafić do siatki w wielu sytuacjach, które sobie wypracowała. Olbrzymi błąd moim zdaniem popełnił od początku trener-ratownik Zieliński, który postawił na Edsona. Zawodnika, któremu w wielkim stopniu Legia zawdzięczała mistrzostwo w poprzednim sezonie. Możliwości Edsona i jego styl świetnie odczytał Smuda, desygnując na prawe skrzydło Lecha szybkiego Zająca, który praktycznie ogrywał Brazylijczyka z Legii jak chciał. Po błędach w kryciu (a raczej problemach z powrotem za akcją) Edsona padły niemalże wszystkie bramki. Nie popisał się też Łukasz Fabiański, puszczając niesamowitego "babola" na 2-0.
Paradoksalnie po pierwszych 15-tu minutach, kiedy lepszy był zdecydowanie Lech (wyszedł na mecz niesamowicie naładowany) lepsze wrażenie sprawiała Legia, atakując z rozmachem, dynamiczne akcje Rogera, Radovica czy wejścia Bronka i Edsona (sic!) mogły się podobać. Jednak poza poprzeczką Radovica nic z tego nie wynikało. Włodar i Grzelak momentami sprawiali wrażenie, jakby nie odbyli ani jednego wspólnego treningu zabierając sobie piłki i przeszkadzając w oddaniu celnego strzału. Jedna z nielicznych kontr Lecha przyniosła bramkę na 2-0.
Po przerwie to Legia wyszła z niesamowitą wolą odrobienia strat. Pierwsze 10-15 minut to prawdziwa obrona Częstochowy w wykonaniu Lecha i nieporadność "snajperów" Grzelaka i Włodara. W całym meczu Legia wykonała, niezliczoną ilość dośrodkowań (Roger, Radovic, Edson, Bronowicki) ale dopiero w 70tej minucie zaliczyła celne dośrodkowanie, które na bramkę zamienił "Nędza". Niestety (dla mnie i innych kibiców Legii) kolejny kontratak Lecha i spóźniony powrót Edsona zaowocowały bramką na 3-1. Legia miała jeszcze swoje szanse na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale dość oczywiste było, że tego meczu już nawet nie zremisuje :-(
Gratuluję, zatem Lechowi zwycięstwa i niesamowitej skuteczności (6 strzałów w bramkę = 3 gole). Gratuluję prawdziwym kibicom Lecha wspaniałej oprawy. A tym, którzy leczyli swoje kompleksy polecam bardziej tradycyjne metody, na przykład wizytę u specjalisty (mam na myśli kibiców, którzy każdą bramkę dla Lecha kwitowali: Legia k...., a niestety takich była większość w pubie, w którym oglądałem mecz).
W tej kolejce wyjaśniło się też, że na 100% szeregi pomarańczowej ekstraklasy opuści: Arka (2ga liga), Łęczna (3cia liga) i Pogoń (2ga liga). O pozostanie w lidze heroiczny bój już we wtorek stoczą Górnik Zabrze i Wisła Płock. Z punktu widzenia czysto sportowego, wolałbym, żeby w lidze został Górnik. Bo Wisła to taka śmieszna drużyna, która po zapewnieniu sobie utrzymania przegrywa wszystko jak leci i skupia się na pucharze (jak przed rokiem). Moim zdaniem szkoda miejsca w szeregach "najlepszych" dla takiego zespołu.
Last but not least, Wisła z Krakowa. Ostateczny upadek zaliczyła w sobotę. Groclin (kolejny śmieszny twór na piłkarskiej mapie) ośmieszył naszą do niedawna exportową potęgę. Po sezonie dojdzie pewno w Krakowie do wielkich zmian a prezes Ciupał znów nie pozwoli na transfery sfrustrowanych graczy (jak przed rokiem Baszczyńskiego). Jeżeli w Krakowie nie znajdzie się w końcu ktoś, kto będzie potrafił przemówić do rozumu prezesa C. to kiepsko widzę przyszłość Wisły.

pzdr,

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 09:53   

droc napisał/a:
A tym, którzy leczyli swoje kompleksy polecam bardziej tradycyjne metody, na przykład wizytę u specjalisty

takich było z 12 tysięcy ;)
na mecze Lecha przychodzi tak koło 15 tysięcy, na tym meczu było 27 tysięcy widzów.
wychodzi na to że 12 tysięcy-napinaczy przychodzi tylko po to żeby ubliżać Legii raz w roku. Mnie to śmieszy,bo nie rozumiem ludzi np. w szalikach "anty-legia". Można nie lubić klubu,ale dla niektórych Poznaniaków nienawiść do Legii jest chyba większa niż miłość do Lecha....
mecz rewelacja-na stadionie prawdziwy kocioł,choć czasem był bełkot jak każda trybuna śpiewała co innego. Legia zagrała najlepszy mecz w sezonie a przegrała :(
Jedna rzecz jeszcze jest warta podkreślenia.
o to oprawa Lecha:
http://www.legialive.pl/g...php?id=321&f=20
a to nasza riposta:
http://www.legialive.pl/g...php?id=321&f=21 :) )
Legijni ultrasi doskonale wiedzieli co Lech zaprezentuje i przygotowali identyczny transparent tylko z napisem innym,rymującym sie do transparentu Lecha.
Na sektorówce 3 "sławy" z Poznania: Mezo,Krollop,Petz.
tu lepiej widać te postacie:
http://www.legialive.pl/g...hp?id=322&f=215
gdzieś był jakiś przeciek ;) chyba ultrasi Lecha mają wśród siebie legijnego szpiega,hehe

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:30   

a od kiedy to emce prze-przebite pluco odpowiada za oprawy Legii? :] tak czy siak wyszlo niezle....

btw: frajerski za przeproszeniem ten motyw ze stolica, bo wierz mi lub nie, ale na pewno duze miasta Polski (Kraków, Poznań, Wrocław....) wam tego nie zazdroszcza, a chwalenie sie tego typu jest wg mnie zenujace , ale pewnie masz inne na ten temat zdanie :]
tak czy siak:

+
wersja ze stanikiem ;)
http://www.youtube.com/watch?v=_V-C9DGEZJk

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:35   

Pamato napisał/a:
a od kiedy to emce prze-przebite pluco odpowiada za oprawy Legii?

nie rozumiem
Pamato napisał/a:
btw: frajerski za przeproszeniem ten motyw ze stolica, bo wierz mi lub nie, ale na pewno duze miasta Polski wam tego nie zazdroszcza,

pewnie chodzi ci o ten czarny baner "jesteśmy waszą stolicą". No cóż widocznie Warszawiacy są dumni z tego że ich miasto jest stolicą Polski,ja nie widzę w tym nic złego. Baner ten wisi tylko na meczach wyjazdowych-co jest chyba zrozumiałe ;)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 10:52   

to popytaj ultrasow o geneze zestawienia tych trzech postaci razem....dla mnie jasny przekaz, ze to z kawalka niejakiego Mesa....no ale oczywiscie moze byc i inaczej ;)

a co do stolicy to nie bede sie tu rozpisywal, ale dumny sobie mozesz byc, jasne....tylko wywyzszanie sie przez to nad innymi miastami jest wg mnie zenujace, bo nikt wam tego nie zazdrosci przeciez, a chwyt jest zwyczajnie tandetny ;) ale oczywiscie ok, wolno wam....

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 11:07   

hmmm,nie słucham akurat Mes'a także nie skojarzyłem o kogo ci chodzi. być może masz racje i NS tworząc tą sektorówke inspirowali sie jego tekstem-ja nic na ten temat nie słyszałem.
co do Stolicy.... przecież ja mieszkam 160 km od Warszawy,także można powiedzieć że mnie ten baner nie dotyczy ;) Dumni mogą być co najwyżej Warszawiacy. A czy nikt nie zazdrości? no nie wiem czy np. w Krakowie ludzi nie drażni że kiedyś to oni mieli stolice ale juz nie mają.... i czy nie są wobec tego zazdrośni. Pokazałem obrazek z sektorówką a ty wypatrzyłeś na nim akurat ten baner :) i napisałeś o tym,także może lekko zazdrościsz skoro cie dotknął ten napis :P hehehe ;)
pozdr.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi