ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:43
VII Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 08, 2006 12:16   

Mam pytanie do uczestników zlotu. Czy któryś z Was posiada wszystkie bramki ACM (może być też większość) z poprzednich sezonów. Jeżeli tak, to prosiłbym o kontakt priva. Chodzi mi o to, by któryś z uczestników nagrał owe bramki na płytke, następnie dałby mi ją na zlocie, po czym postawiłbym mu piwo, lub zapłacił za płytke.
Ostatnio zmieniony przez Pippo Wto Sie 08, 2006 14:35, w całości zmieniany 1 raz  

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 08, 2006 12:43   

Pippo,zarąbisty awatar!!! :ok:
NIE dla Ibrahimovicia!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 11:47   

Pisałem i pytałem - odpowiedzi nie dostałem, jak będziemy podzieleni podczas turnieju piłkarskiego!!?? Znow geograficznie (Zambia (Morze) contra Brazylia (Kraków & okolice) ) czy jakos inaczej?? A moze beda to podziały na "tip topki" przed meczem?? Wiemy juz ze szkoda na to czasu wiec moze ktos cos zaplanuje?? Jeżeli bedziemy podzieleni geograficznie, to przypominam, że w te wakacje nastąpił transfer zawodnika Taktyka do drużyny "morze"...

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:44   

wpadłem na taki pomysł,żeby w piątek w godzinach popołudniowych(zanim będą jeszcze jakiekolwiek atrakcje),rozegrac na zlocie jakiś mini-turniej na PES 5 bądź WE10. czy byli by chętni? Kuba1899 zadeklarował,że jest w stanie wziąść swoją czarnulkę,także istniałby tylko jeszcze jeden problem- telewizor:) wiem,że nie mają tam telewizora. musiałby ktoś przywieźć swojego sprzęta. czy ktoś dałby rade?:) no bo ja jade pociągiem i niebardzo mam jak wziąść telewizor ze sobą :P . może ktoś co przyjedzie autem? albo ktoś z Krakowa?
pada mógłby każdy przywieźć swojego. jak to widzicie?
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 19:26   

kuba, pewnie tak jak przed rokiem zagramy 'geograficznie'. o oslabienie malopolski sie nie martw, bo slyszalem, ze nosi sie z dokonaniem transferu uzupelniajacego w miejsce taktyka;) tyle, ze kontrakt nie zostal jeszcze sfinalizowany i byc moze z transferu beda nici. czas (krotki) pokaze.

co do turnieju na PS2 to ma jeden minus - w danej chwili w cala zabawe bezposrednio zaangazowane sa tylko dwie osoby.. (chyba ze sie myle, nie jestem ekspertem od gier komputerowych)...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 20:36   

Tylko dez mam nadzieje ze stosujecie polityke transferowa Milanu (puscimy Sheve - damy szanse Boriello) :) Tylko bysmy my nie zagrali jak Inter co roku po wzmocnieniach :)
Co do grania, to mecze maja 5 minut, szybka rotacja grających, ustawiona liga, czasami mecze sa nie mniej emocjonujace niz prawdziwe, wiec oczekujący na swoją kolejkę mają co robić:) Ja nie nalegam, pomysł był Krzyska (osobiscie uwazam ze niezły, chociaz jak to wyjdzie w praktyce - nie wiem), ja sie zadeklarowałem, że moge wziasc konsole (bo jedziemy samochodem i nie bedzie nam to przeszkadzac). Up to you guys - jak to mawiaja...

giorgio 
Administrator

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 00:25   

Druzyny na turniej MCP beda ustalana na podstawie rozlokowania geograficznego.
Sklady podamy na forum.

Pomysl z konsola jest pyszny. Rozumiem ze potrzebny bedzie telewizor.

Niestey nie mam pada na PSX'a.

taktyk 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 08:40   

zawodnik taktyk wraca do grodu kraka juz za 10 dni na stale i nie przypomina sobie, zeby transferowal sie na pomorze, chyba ze to bylo po tych 8 piwach z managerem kuba w sopocie :piwo:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 09:44   

No dokładnie wtedy!! Nie pamietasz?? ;) To było w "niebieskim pudlu"!! Tam ustaliliśmy warunki. A jak wracaliśmy to podpisaliśmy kontrakt! Mam dokument!! :D

Cytat:
Niestey nie mam pada na PSX'a.

Właśnie doczytałem co Krzysiek napisał o padach i nie wiem czemu to napisał ;) Będą 2 pady i to w zupełności wystarczy. Tylko giorgio faktycznie przydałby sie tv.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:04   

Ja osobiscie nie przypominam sobie zeby jakos bardzo mi sie nudzilo nawet w piatek, Krakow piekne miasto zawsze mozna pozwiedzac niz siedziec przed konsolą (ale to moje subiektywne zdanie bo od ladnych paru lat nie gram juz w zadne gry i po prostu jakos to do mnie nie przemawia :P ).
Jesli chodzi o rozlozenie geograficzne to czy bedzie tak jak poprzednio ? Bo mi sie moj sklad bardzo podobal ale nijak nazwa Warszawa+Wschod nie pasowal do skladu Ostrołęka, Warszawa, Swidnik, Wrocław, Bochnia, Rzeszów i Biala Podlaska ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 14:48   

No ale nikt nikogo do tego nie zmusza:) Ja przyjechałem dosyc wczesnie i nikogo prawie nie znalem to troche sie wynudzilem:P Co do Krakowa - owszem - piekne miasto, ale niektorzy widzieli je tyle razy... Ale tak jak pisalem - up to you. To była luzna koncepcja i jak nie bedziecie chcieli, ja nie bede naciskał - wypijemy sobie veer w tym czasie dodatkowego browarka i skoczymy na pieroga :D
Jestem bardzo ciekaw jak w tym roku giorgio i ska nas podzieli:) i faktycznie wasz zespół był bardzo "Benettonowy" w zeszłym roku. Słyszałem też że bedzie wiecej czechów w tym roku - Beda mieli osobna druzyne??

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 15:01   

ilosc gosci z czech zwiekszy sie zaledwie o 50%, wiec wcale nie bedzie ich tak wielu, by stworzyc osobny zespol.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 15:28   

Skoro do wyjazdu zostało zaledwie kilka dni, to myślę, że możemy coś zacząć ustawiać się na wspólne dojazdy :) Dla zainteresowanych podróżą Południowymi Kolejami Piłkarskimi, zwanymi też najszybszą koleją świata *****, oraz wyjazdem z Wrocławia proszę o kontakt na priv. Chyba, że ktoś jedzie autem, ale myślę że TGV daje większą możliwość przedzlotowej integracji :D Na stronce status "Wrocław" ( :ok: ) mają oprócz mnie Stanczyk i orzechol, ale jeśli ktoś będzie się dosiadał do pociągu Z Wrocławia lub przesiadał we Wrocku to byłoby fajnie zebrać ekipę :)

czekam w takim razie na info, pzdr!

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 17:23   

"tylko" 3 czechów? A ja słyszałem że będzie ich 10 w tym Eva Herzigova... no trudno sie mowi ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Sie 20, 2006 17:04   

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy zapisy na tegoroczny Zjazd członków Milan Club Polonia, będący zarazem Walnym Zgromadzeniem Członków Stowarzyszenia Milan Club Polonia, w trakcie którego wybrane będą nowe władze MCP. NA stronie dostępny jest zaktualizowany program Zjazdu (pojawiła się nowa wieczorna atrakcja), dodatkowo rozszerzony o szereg przydatnych informacji natury logistycznej. Zapraszamy do zapoznania się ze wspomnianymi informacjami wszystkie osoby wybierające się na Zjazd.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 08:50   

W piątek o 20:15 jest mecz o super puchar europy. Może obejrzymy go wszyscy wspolnie na zlocie? :> 20:15 tvp2

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 09:23   

Mysle ze Milan nie gra w tym meczu, wiec nie powinien to byc punkt zaznaczony w programie. Jednak kazdy kto bedzie chcial moze to zrobic jesli miejsce w ktorym bedziemy spedzali wierzorek zapoznawczy bedzie wyposazone w telewizor.
W ubieglym roku byl i kto chcial ten ogladal.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

giorgio 
Administrator

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 00:34   

kuba1899 napisał/a:
giorgio faktycznie przydałby sie tv.

14 calowy wystarczy?

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 07:07   

giorgio - wystarczy, pod warunkiem ze ma z tyłu wejscie EURO lub czincz (nie wiem jak to sie pisze) :lol: czyli rozumiem ze mam brac?

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 23, 2006 19:06   

brać, brać... i długie spodnie też brać!!!! bo znowu cię/was nie wpuszą do cywilizacji" ;)

:piwo:

giorgio 
Administrator

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 00:00   

kuba1899 napisał/a:
czyli rozumiem ze mam brac?

Brać. Ma euro :>

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 12:28   

na ktora godzine jest przewidywany ten wspanialy turniej? :) jeszcze nie ustalilam o ktorej przyjade a ta informacja bardzo by mi w tej decyzji pomogla ;] ole! :D

Walker 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 13:22   

Moze za rok uda mi sie wyrwac na spotkanie milanistow! Moze ze man w skladzie polnoc Polski wygra turniej!

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 21:45   

Nie zapomnijcie dlugich spodni, zeby znowu nie bylo przypalu ze kogos do knajpy nie wpuszcza... :rotfl2: dresiki tez zostawic w domkach :devil:
do zobaczyska jutro :)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 10:07   

OLE MCP!!!

niestety w tym roku nie moge uczestniczyc w zjezdzie lecz mimo to bede z Wami myslami :)
wszystkim zycze udanej zabawy,tym co po raz pierwszy tam beda przede wszystkim!
mam nadziej,ze tym razem Slask zwyciezy w turnieju (choc obrona bedzie bardziej dziurawa niz rok temu :P ). turniej rozpocznie sie pozniej niz rok temu,wiec mysle,ze pilkarsko moze to lepiej wygladac ;) i problemow z koordynacja powinno byc mniej niz ostatnio :]

wzniescie za mnie jakis maly toascik!

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi