ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:43
VII Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 12, 2006 09:29   VII Zjazd Członków Milan Club Polonia

Rozpoczynamy zapisy na VII Zjazd Członków Milan Club Polonia. Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Krakowie. Wśród tegorocznych atrakcji zjazdu, oprócz sprawdzonych pozycji ubiegłorocznego spotkania, takich jak turniej piłkarski, paintball oraz wieczorne spotkania integracyjne, znajdzie się również występ kabaretu Foczęta, który uświetni ostatni dzień zjazdu. Właśnie na niedzielę zaplanowany jest najważniejszy punkt Zjazdu – wybory nowych władz Milan Club Polonia. Tym goręcej zapraszamy wszystkich członków MCP mających opłacone składki członkowskie do uczestnictwa w VII Zjeździe.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych (60) zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania chęci uczestnictwa w Zjeździe osoby zainteresowane noclegiem w Krakowie. By to uczynić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie i do 15 sierpnia (decyduje data zaksięgowania środków na koncie) dokonać opłaty kosztów uczestnictwa w Zjeździe zgodnie z wybranym wariantem. Uczestnictwo w Zjeździe jest dofinansowane ze środków MCP. W przypadku najdroższego wariantu z dwoma noclegami dofinansowanie wynosi ponad 50%. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem tegorocznego Zjazdu – znajdziecie go pod formularzem zgłoszeniowym.

Wpłat należy dokonywać na konto:
BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164. MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29.
Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: ”Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej (nr zgłoszeniowy w przypadku nowych członków), Kraków”.

pan Kamil 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2006 20:45   

wlasnie sie zorientowalem ,ze w tytule przelewu zapomnialem wpisac slowo "Krakow" , w zwiazku z tym mam pytanie:czy spowoduje to jakies problemy ze zidentyfikowaniem tego przelewu?

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 14:37   

mysle, ze nie bedzie problemu, poradzimy sobie, choc umieszczenie prawidlowego tytulu przelewu stanowi dla nas ulatwienie przy identyfikacji wplat

Mucha 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 17:35   

Znowu mi nie wypalił urlop na sierpień.Przyjeżdżam do kraju w pierwszy weekend września.Ale w przyszłym roku sobie nie odpuszczę.Miłej zabawy.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 21:05   

Chciałbym życzyć wszystkim zabawy co najmniej tak dobrej jak była w zeszłym roku ;-)
Niestety, w tym roku nie będę w stanie być z wami ;(

pzdr,

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 21:45   

Ja mam pytanko od kiedy i w ktorym miejscu forum bedzie publikowana lista osob ktore wplacilyna zjazd

sawczen 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 21:59   

a co będzie jeżeli np. wpłacę kasę a okaże się, że nie ma dla mnie już miejsca? pieniądze zostaną w całości zwrócone czy jak :>
pytam ze względu na to, iż póki co nie mam pieniędzy i mógłbym się zdecydować dopiero po powrocie z Włoch (około 3 lipca)
pozdrawiam :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 16, 2006 00:05   

na pewno w takim przypadku zwrocimy pelna kwote wplaty, choc zrobimy wszystko, by wszyscy chetni mieli mozliwosc uczestnictwa w zjezdzie w wybranym wariancie.

glock77 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 05:44   

Chcę wybrać się na sierpniowe spotkanie, ale mam jeden mały problem. Mianowicie posiałem gdzieś mój nr. zgloszeniowy, a legitymacji jako nowy członek jeszcze nie posiadam. Czy brak tej informacji na przelewie mocno utrudni Wam życie, ewentualnie kto może odszukać dla mnie ten numer? :help:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 07:44   

Znajomy tez posiał gdzieś ten numer i zastanawia sie co ma zrobic. A że fajny gość, to zależy mi by pojechał ;)

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 12:14   

jeżeli robiłeś przelew z konta internetowego, to w tytule przelewu podawałeś numer zgłoszeniowy :) historia przelewów i masz... ;) ja bynajmniej tylko tak mogę znaleźć ten numer ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 12:17   

sawczen ale ja nie wiem czy wysyłał przez konto internetowe, ani czy posiada jeszcze dowód wpłaty. Pytanie czy jest mozliwosc uzupelnienia tego w inny sposób...

Ijo 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 12:18   

Witam :piwo:
Ja chcial bym wszytkim uczestnikom w zlocie zyczyc milej zabawy wiem jaka jest tam super atmosfera szkoda ze mnie nie bedzie w tym roku :-( ale to nie ostani zlot i beda nastepne by sie znow spotkac :devil: i szkoda ze nie bedzie dane pospiewac Gennarino Gattuso ole!!! Gennarino Gattuso ole!!! :devil:
Pozdrawiam
:forzamilan:

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 14:04   

Lepiej dla nas, gdy w przelewie bedzie zawarta informacja o nr legitymacji czy też nr zgłoszeniowym. Jeśli ktoś takowego nie posiada tzn. zagubił mu się, niech zgłosi się do mnie, a ja na pewno postaram się mu pomóc ;)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 14:28   

droc napisał/a:
Niestety, w tym roku nie będę w stanie być z wami ;(

Szkoda. Odpadl jeden z moich faworytow na fotel Prezeza MCP :(

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 17, 2006 15:59   

Czemu odpadl ?? wystarczy ze potwierdzi swoja kandydature, a wybory beda zaoczne :D

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 07:27   

wybory nie moga byc zaoczne.... juz to przerabialismy :D

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 18:39   

A szkoda bo w ten sposób z zarządu wyleci TomekW. Szkoda tym większa, że domyślam się kto wskoczy na jego miejsce :]

slonicek 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 18, 2006 20:59   

A więc tak...Życze wszystkim udanej zabawy i będę tęsknił... :cry2: Bawcie się dobrze i nie zapomnijcie o innych których tam nie będzie. Pozdrawiam. :ok:

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 09:56   

pionka: Tomek z Zarządu nie wyleci. Używasz złego słowa. Kadencja Zarządu trwa 2 lata, więc teraz na zlocie będą wybory. Sytuacja u Tomka jest inna niż u pozostałych członków Zarządu, ponieważ nie będzie go na zlocie, co automatycznie wyklucza go z głosowania. Taka sama sytuacja będzie miała z Ijo, którego tez nie będzie zlocie, a jest członkiem KR.

A co do osoby, która "wskoczy" :o w miejsce Tomka....Zarząd będzie wybierany przez uczestników zlotu czyli pełnoprawnych członków MCP, więc nie mów, że ktoś wskoczy na jego miejsce. Tak naprawdę to jak będzie wyglądał Zarząd w nowej kadencji zależy od każdego członka MCP, który wezmie udział w wyborach, również od Ciebie. Tak więc zapraszam Ciebie na zlot i uczestnictwie w wyborach nowego Zarządu ;) .

Pozdrawiam :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 10:31   

E tam.. dobrego słowa używam. Wyleci z zarządu tak jak wylatuje ze składu ktoś z kontuzją :) Nie będzie go czyli automatycznie zostanie wykluczony z możliwości kandydowania tak jak na pierwszych wyborach wykluczony był Nalim.

Wiem, że zarząd będzie wybierany przez uczestników zlotu pełnoprawnych członków MCP. A znając środowisko "stałych zlotowiczów" można się domyślić kto wejdzie do zarządu (choć różnie to może być :) ). A ode mnie skład zarządu zależał nie będzie bo w tym roku na zlocie mnie nie będzie :)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 10:43   

To ja sie pytam kto będzie?? :) Bo na razie więcej osób się wykrusza niż faktycznie będzie. I ja nie wiem czy wszystko będzie takie pewne, skoro na zlocie może być bardzo dużo osób "nowych". A jakie wogóle funkcje są do obsadzenia i czy będzie jakaś lista kandydatów? Czy po prostu będziemy sobie strzelać??

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 11:06   

Jakaż szkoda Paweł, że Ciebie nie będzie...kolejna kandydat odpada ;)

Kuba, na pewno będę ja ;) Na zlocie będą wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej, a kandydaci będą zgłaszani podczas głosowania.

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 11:08   

poprostu bedziemy sobie strzelac... po to wlasnie jest dodatkowo sa zawody" w paintball'a i tam wlasnie bedziesz mial kuba szanse wystrzelac sobie konkurencje!!! ;)

co do funkcji... tego nie wie nikt (przynajmniej nikt nie mowi), to samo ma sie z kandydatami... wiec jak padnie na ciebie (hehe) to przygotuj sobie program! ;)

jak znam zycie to pewnie bedzie gotowa lista kandydatow + 2, 3 wolne miejsca na vice zastepce p.o. kierownika! ( :) ) i glosujesz: TAK lub NIE (innej formy sobie nie wyobrazam)

ps. oczywiscie nie mowie ze mi to sie nie podoba, spoko luz byle karuzela poszla dalej ;D
(ja bynajmniej nie mam pomyslu jak lepiej to zoorganizowac)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 11:19   

No to jeżeli paintball ma wpływ, to u mnie murowanym faworytem będzie w dalszym ciągu dez, który dostał ode mnie w zeszłym roku prosto w czoło... więc zachowamy status quo :) Orzech też ma duże szanse (chociaż to nie ja byłem winien akurat tej sytuacji). Natomiast ulgą (przynajmniej dla moich jąder) jest nieobecność w tym roku Ijo, który zmasakrował w okopach nasze nogi i nie tylko :piwo: Oczywiscie ewulka bez ciebie zlot byłby po prostu pozbawiony sensu!!
Ja osobiscie nie mam zamiaru startować, wiec raczej problem rozwiązuje się sam:) Ale Kiepura masz mój głos jak utworzą funkcję KaOwca :) Mogę być twoim lobbystą na to stanowisko :piwo: :lol2:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi