ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odwołania
Autor Wiadomość
nonenalim 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 27, 2006 11:37   Odwołania

Uzytkownik ma prawo odwolac sie od ostrzezenia/bana w nastepujacych zasadach:

1. Odwolanie z uzasadnieniem moze napisac tylko osoba ukarana. Posty osob trzecich w tym temacie beda usuwane, przy wielokrotnych wpisach karane ostrzezeniem.
2. W momencie otrzymania bana osoba odwolujaca sie moze napisac odwolanie na adres: redakcja@acmilan.pl podajac przy tym nazwe uzytkownika. Odwolanie umiesci w tym temacie ktorys z adminow.
3. Odpowiedz GTW wraz z uzasadnieniem pojawi sie jako wpis na czerwono w danym poscie. Wpis na czerwono jest decyzja ostateczna, od ktorej nie przysluguje odwolanie, nie beda tez prowadzone dalsze dyskusje.
4. Dalsze wpisy na ten sam temat osoby odwolujacej sie beda traktowane jako posty osoby trzeciej.

Pamietaj!
- Uzasadnienia typu "wiecej sie to nie powtorzy" lub "nie znalem regulaminu" nie beda rozpatrywane oraz beda usuwane.
- Balansujac na granicy regulaminu robisz to na wlasne ryzyku. Admin/mod moze uznac ze przekroczyles juz granice i ukarac ostrzezeniem, choc ty masz inny poglad na dana sprawe. Pisz wiec trzymajac sie jak najdalej od tej granicy.

Temat ten zostal zalozony by w sposob uporzadkowany wplywac na tresc regulaminu i precyzowac niektore punkty. Ustanowionych precedensow beda sie trzymac admini/modzi w przypadku pojawienia sie podobnych spraw.

Odwolania dotyczace ostrzezen sprzed 27.06.2006 nie beda rozpatrywane.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 24, 2006 09:37   

odwolanie benerasa:

"obrażanie piłkarza w LK - beneras: sicmaggot,a co tam jest wartego obejrzenia ? ze gatuuso pokazal jaki z niego prostak ?"

a wiec jedziemy:

Cytat:
Kilka słów jeszcze o Matterazim - koszmarny faul w polu karnym, po którym dobrze grający Sorin zalał się krwią to dla mnie szczyt boiskowego chamstwa. Ale z tego Marco M. jest znany. Ja natomiast chciałbym spytać, czy ktoś potrafi mi powiedzieć, co ten burak miał na lewym przedramienu napisane??

post droca ( http://www.acmilan.pl/for...r=asc&start=150 )

nie trzeba chyba mowic ze burak > prostak

jedziemy dalej:

Cytat:
na koniec nie sprawiedliwie jak mogli wybrac naj-pilkarzem mistrzostw Zidana-ile on meczow swietnie zagral 1-2?-upatrywalem mistrza miedzy CANNAVARO a PIRLO w kazdym meczu swietnie grali a tu taka niespodzianka ale niech ma, niech sie pocieszy pajac

post robego ( http://www.acmilan.pl/for...r=asc&start=200 )

oczywiscie pajac > prostak.

i czas na mega klasyk:

Cytat:

tylko nie zapominajcie ze boski zizu to taki sam prostak jak materazzi

wiecie co jest w tym zdaniu najzabawniejsze ? ze to ja je napisalem ( http://www.acmilan.pl/for...r=asc&start=200 ) i wtedy NIKT nie zwrowcil mi uwagi.

ten post w wersji orginalnej wygladal zupelnie inaczej,jednak nie moglem go umiescic poniewaz:
1. nie masz prawa oceniac pracy moda: suche fakty a nie prywatna opinia o
modzie
2. nie masz prawa wnosic o nagane dla moda.(??????????????????????????????)

mimo,ze w "instrukcji",nie ma tych pkt.

Odpowiedz:
Za przytoczone przez Ciebie przyklady wedlug poprzednio obowiazujacych zasad faktycznie powinny byc ostrzezenia, co dowodzi ze nie jestesmy nieomylni i potrafi cos nam umknac. Admini i modzi postanowili jednak dopuscic do uzywania na forum pewnych okreslen w stosunku do pilkarzy/trenerow/sedziow a takze politykow i innych osob z zycia publicznego, ktore sa niewulgarne i mieszcza sie w granicach dobrego smaku. Zwracamy jednoczesnie uwage na roznice miedzy "zachowal sie jak ....." a "iksinski to ....". Pierwsze okresla zachowanie, drugie juz osobowosc i to drugie obciazone jest wiekszym ryzykiem ostrzezenia/bana. Nie zmieniaja sie jednak zasady dotyczace uzywania takich zwrotow w stosunku do innych uzytkownikow forum i jakbys beneras pamietal o punktach regulaminu, ktore tez obowiazuja przy odwolaniach:
* Zarty i aluzje w kierunku adminow oraz moderatorow podwazajace ich pozycje i wiarygodnosc beda karane.
* Zwracanie uwagi użytkownikom łamiącym zasady należy do zadań moderatorów. Pouczanie przez innych forumowiczów (np. "taki temat już istnieje") będzie traktowane jako łamanie regulaminu i karane kartkami. (...)
to bys nie musial przeredagowac odwolania. zwrocilem tobie na to uwage, choc gdybym byl zlosliwy to bym je umiescil w pierwotnej formie i za podwojne zlamanie regulaminu dal bana z panelu admina, wiec powinienes darowac sobie ostatnie zdania. Ostrzezenie zostaje anulowane.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 18:31   

odwolanie pionki:

Poniewaz admin, ktory ukaral mnie banem nie zaznaczyl, w ktorym poscie "przewinilem" poprosilem o podeslanie mi linka do tego posta. Linka nie dostalem, bo post nie istnieje. W zamian dostale screeny dwoch. Dziwne troche bo pomiedzy napisaniem jednego a drugiego minelo ponad 14 godzin a ban byl natychmiastowy, bez wczesniejszych ostrzezen a wiec zapewne tylko za jeden post. Dlatego też w odwolaniu uwzglednie tylko ten ostatni.
Odrazu zaznacze, ze odwolanie pisze nie po to zeby decyzja zostala odwolona bo zdaje sobie sprawe z tego, ze tak sie nie stanie. Pisze po to zeby wyjasnic pare rzeczy i zeby pare rzeczy zostalo wyjasnione mi.
TomekW dal mi slowo, ze jak za pare lat dorobi sie neta to bana mi sciagnie i to mi wystarczy :)

Bana dostalem za:

* Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem.
* Zarty i aluzje w kierunku adminow oraz moderatorow podwazajace ich pozycje i wiarygodnosc beda karane.

Tak wiec analizujac mojego ostatniego posta przed dostaniem bana znalazlem tylko jeden fragment, w ktorym moglbym kogos obrazic. Mianowicie: "Widzę, że liczba przydupasów giorgia (...) rośnie w zastraszającym tempie". Ale czy w tym fragmencie obrazam kogos imiennie? Nie bardzo. Uznajmy, ze poniewaz fragment ten napisany byl pod wypowiedzia Nelsona de Jesus dotyczy to jego i faktycznie mogl poczuc sie urazony. Tylko czy dla giorgia (ktory dal bana) nazywanie kogos jego przydupasem jest obraza?

Punkt drugi. Przyczytalem posta kilka razy i zadnego zartu w kierunku admina i moderatora nie znalazlem. Nie znalazlem tez aluzji. Przedstawilem jedynie zdarzenia, ktore mialy miejsce w Krakowie na spotkaniach milanistow. W wypowiedziach nie przytoczylem tez zadnego nicka. Admin dajacy bana jednak chyba wiedzial o kogo chodzi. Tak samo jak wiedzieli wszyscy uczestnicy wspomnianych spotkan. I teraz moje pytanie: skoro osoba ta nie wstydzila sie i nie widziala zadnych przeszkod w zachowywaniu sie tak a nie inaczej w gronie kilkudziesieciu osob, znajomych, zlotowiczow, to dlaczego uwaza ze to co napisalem podwaza jego pozycje i wiarygodnosc (skoro juz wydedukowal, ze dotyczy to jego osoby)? Przeciez znaczna wiekszosc milanistow i tak juz o tym dobrze wie.
Podsumuje: nie uzywalem zadnego nicka, nie zartowalem nikogo, nie pisalem zadnych aluzji. Przytoczylem zdarzenia ze zlotow. Skad wiec w szczegolach ostrzezenia znalazl sie ten punkt?

I teraz patrzac w sumie na oba punkty. Powiedzmy, ze zlamalem ten pierwszy. Ok, dostaje ostrzezenie. Ale ban? To juz chyba lekka przesada.
Dlaczego bana daje mi osoba, ktora jest uczestnikiem dyskusji ze mna i nie jest obiektywna? Czy na forum brakuje innych adminow i moderatorow?
Dlaczego Nelson de Jesus nie dostaje nawet ostrzezenia po tym jak w poscie grozi mi pobiciem? Czy to aby nie jest atak na uzytkownika tylko na jego poglady? A moze pan giorgio przeoczyl tego posta zanim go usunal?

Prosze o odpowiedzi na forum. O odpowiedz jakiegos admina, ktorego nick nie zaczyna sie na litere g.

Pozdrawiam normalnych!

Odpowiedź:
Po przeczytaniu odwołania, GTW postanawia anulować jedno ostrzeżenie (a co za tym idzie bana) użytkownikowi pionka. Jedno ostrzeżenie zostaje za złamanie Art 3 pkt 10 regulaminu Forum poprzez obrażanie innego użytkownika nazywając go "przydupasem". Jednocześnie na przyszłość prosimy o prywatne załatwianie tego typu spraw, a nie wywlekanie ich na forum publiczne. Takie kłótnie psują wizerunek MCP, a tego przecież nie chcemy. Tym bardziej, że użytkownik pionka jest członkiem stowarzyszenia Milan Club Polonia, którego władze zostały wybrane w demokratycznym głosowaniu.

Przy okazji anulowano także jedno ostrzeżenie użytkownikowi dani^7 za złamanie Art 3 pkt 10 regulaminu Forum poprzez obrażanie innych użytkowników umieszczając ich twarze w avatarze, którego treść była jednoznacznie rozumiana jako negatywna. W przypadku ponownego umieszczenia obraźliwego avataru, jak również linka do niego w podpisie, ostrzeżenie zostanie przywrócone, a możliwość wyświetlania avataru i podpisu zostanie zablokowana na stałe.

Dodatkowo informujemy, że od tej chwili pisanie postów przez użytkowników w imieniu kogoś innego będzie traktowane jak zakładanie nowego konta i karane banem.

dani^7 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 21:54   

"Przy okazji anulowano także jedno ostrzeżenie użytkownikowi dani^7 za złamanie Art 3 pkt 10 regulaminu Forum poprzez obrażanie innych użytkowników umieszczając ich twarze w avatarze, którego treść była jednoznacznie rozumiana jako negatywna."

Art. 3 pkt 11 regulaminu forum mówi:
Wszelkie przejawy rasizmu klubowego (przekręcanie nazw klubów, znieważanie klubów i ich piłkarzy oraz kibiców, obraźliwe podpisy i avatary) będą bezwzględnie karane.

Skoro avatar jaki ja umieściłem jest obrazaniem innych uzytkownikow to czy avatar jaki do niedawna mial m.in. admin giorgio ( http://www.acmilan.pl/ima...antypacynka.gif ) nie jest obrazaniem naszego trenera Carlo Ancelottiego? Jednego obraza a drugiego nie?
Jak to jest z tym interpretowaniem regulaminu "pod siebie"?

Przeczytaj odpowiedź do odwołania, która znajduje się dwa posty wyżej. Jest tam napisane:
"Admini i modzi postanowili jednak dopuscic do uzywania na forum pewnych okreslen w stosunku do pilkarzy/trenerow/sedziow a takze politykow i innych osob z zycia publicznego, ktore sa niewulgarne i mieszcza sie w granicach dobrego smaku. [...] Nie zmieniaja sie jednak zasady dotyczace uzywania takich zwrotow w stosunku do innych uzytkownikow forum [...]"

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 22:02   

W związku z tą "aferą", żeby nieco załagodzić sprawę chciałem napisać małe sprostowanie.
Po rozmowie z giorgio okazało się, że nie znając do końca wydarzeń jakie miały miejsce podczas finału LM z Liverpoolem, opierając się na relacjach osób, które były świadkami tych zdarzeń, przedstawiłem go w złym świetle.
Mam nadzieję, że teraz wszystko na forum wróci do normy.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 22:07   

Konfilkt z pionka uwazam za zakonczony. Wyjasnilismy sobie wiekszosc punktow sporu.

Przyznaje, ze zagolopowalem sie banujac zbyt pochopnie pod wplywem emocji.
Licze, ze podobne wymiany sie nie pojawia w przyszlosci na forum.

szopa 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 16, 2007 10:33   

Chcialbym odwolac sie od ostrzezenia wystawionego mi przez Veerepana. Nie wydaje mi sie zeby okreslenie bambaryla miodowy bylo okresleniem uwlaczajacym komukolwiek, tyczy sie to rowniez zarzuconej mi proby usuniecia uzytkownika z forum. Moj post w zamierzeniu mial byc zartobliwy i humorystyczny, nie uzylem w nim wulgaryzmow ani okreslen zwyczajowo przyjetych za obrazliwe, rowniez moja sugestia byla ujeta w ironicznym tonie, przynajmniej taki mialem zamiar. Biorac pod uwage wszystkie okolicznosci udzielone mi ostrzezenie uwazam za bezzasadne i wnosze o cofniecie go.
EDIT: Trudno co robic.

Odpowiedz:
GTW postanowila utrzymac ostrzezenie uznajac je za zasadne. Nalezy pamietac ze balansujac na granicy regulaminu ryzykujesz to, ze admin badz mod zrozumie to jako jej przekroczenie. Najlepiej trzymac sie jak najdalej od tej granicy.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 22:19   

Napisałem w SBoxie

"Superpipa:)"

i TomekW dał mi ostrzeżenie

śmiech na sali

Odpowiedz
Przekrecanie nazwisk i pseudonimow zawodnikow jest zabronione przez regulamin forum. Odwolanie bezzasadne.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 02, 2007 17:43   

Odwołanie Pepe

"Zostałem wczoraj zbanowany na forum ACM. Było to moje drugie
ostrzeżenie-pierwsze nawet nie pamiętam za co dostalem i kiedy... Teraz drugie
otrzymałem za obrażanie piłkarzy, iż są sprzedajnymi dziwkami zmieniając barwy
klubowe z trykotu Interu na Milan, bądź Barcy na Real. Posypuję głowę
popiołem-użyłem ostrych słów. Chcialem jeszcze ostrzejszych, ale wtedy byłem
przekonany, że nawet nie będziecie się zastanawiać, by mnie wykluczyć z poczetu
członków MCP, nawet bez możliwości rehabilitacji... Tymczasem okazało się, że
moje słowa dziwka i szmata także zostały zinterpretowane jako obraźliwe. I nie
sposób się z tym nie zgodzić. Mój błąd-gdyż obraziłem człowieka, podczas gdy
powinienem piętnować jego zachowanie.
Na takie, a nie inne ustosunkowywanie się do określonych kwestii ma wpływ moja
osobowość i charakter. Nie jestem człowiekiem, który obojętnie przechodzi koło
sytuacji drażliwych i koło sytuacji, które bolą. Jestem impulsywny-owszem.
Pracuję nad tym-nie zawsze wychodzi. Jesteśmy wszyscy ludźmi i każdy z nas może
upaść. Każdy z nas też jest inny...
Pisząc niniejszy mail bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej osoby-czy jest
mozliwość, by zostać przywróconym do poczetu członków MCP mogących udzielać się
na forum? Czy takiej możliwości nie ma i popełniony błąd przekreśla mnie raz na
zawsze?

Pozdrawiam
Pepe "

Odpowiedz GTW:
Spodobalo nam sie w odwolaniu to iz zrozumiales kazdy z zarzutow za jakie zostales ukarany i sie z nimi zgodziles. Widac tu ewidentną skruche. Mamy nadzieje ze podobne sytuacje wiecej sie nie powtorzą i nastepnym razem najpierw dwa razy przemyslisz sprawe a dopiero potem napiszesz.
GTW podjela decyzje o zdjeciu jednego z ostrzezen (drugie caly czas zostaje wiec musisz miec sie na bacznosci) i tym samym przedwczesnym przywroceniu uzytkownika Pepe do zycia forum.
Jednoczesnie chcemy poinformowac, iz zbanowanie na forum nijak sie ma do czlonkowstwa w MCP. Forum i fanklub to dwie oddzielne sprawy wiec nigdy nie byles zawieszony w swoich prawach fanklubowicza.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Soja 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 08, 2007 22:32   

Dostałem ostrzeżenie od chrinassila za niewłaściwe cytowanie. Chyba chodzi o ten fragment regulaminu:

"Zabronione jest cytowanie calego posta, ktory znajduje sie tuz nad naszym."

Tymczasem nie cytowałem całego posta tylko jedno z dwóch zdań, które on zawierał.
Przepraszam bardzo, ale o ile dobrze pamiętam z matematyki jeżeli 2=całość to 1 jest różne od całości. Więc nie widze zasadności tego ostrzeżenia.

Zajmie się tym ktoś w końcu?

Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 13:57   

napisałem w loży krzykaczy:
Cytat:
Matrix zawsze mi sie kojarzył z pedalstwem,te czarne obcisłe stroje i w ogóle

za co dostałem ostrzeżenie od deza, jako powód widze:
"obrażanie piłkarzy innych klubów".
a niby jakiego piłkarza obraziłem,bo nie rozumiem?
nie rozumiem czemu za jakieś dziwne skojarzenie admina mam mieć ostrzezenie?
ja pisałem o filmie "Matrix",czarne obcisłe skórzane stroje nosili grający tam aktorzy.
czy nie mam prawa wyrazić swojego zdania na temat filmu,czy też ubioru aktorów?
myśle że to ostrzeżenie jest nie uzasadnione,nie można sypać karami jak z rękawa mając na uwadze tylko jakieś przypuszczenia.
Nie obraziłem ani forumowicza "Matrixx" ani żadnego piłkarza Interu Mediolan.
licze na rozsądek kolegów adminów/moderatorów
pozdrawiam

Odwołanie uwzględnione. Choć sama wypowiedź chwały Ci na pewno nie przynosi.

dez
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Anathem 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 02, 2007 11:05   

Odwołanie
Nie wiedziałem że karany jest na forum przejaw dobrego wychowania. Gdybym chciał nabijać sobie posty zrobiłbym to w bardziej inteligentny sposób. Pytanie zadałem publicznie i dlatego tez publicznie za odpowiedź podziękowałem, aby nikt więcej na nie nie odpowiadał. Dziękując prywatnie nie pokazałbym innym użytkownikom że odpowiedź na moje pytanie do mnie dotarła. No ale może to tylko moje zdanie :)
Dziękuję w takim razie za ostrzeżenie.
Zakodowałem - nie dziękować :)

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:29   

:brawo:
to sie popisales drogi tomaszu... jezeli juz bardzo chcesz (chcecie) dac komus ostrzezenie to przynajmniej naucz sie je odpowiednio argumentowac!!!
rasizm klubowy????? :shock: co to w ogole jest... wiesz?? watpie, bo takiej definicji nie ma. moze to byc jedynie twoja (wasza, czyjakolwiek) wolna interpretacja... tyle.

ale nawet jesli, to co rasistowskiego widzisz w slowie iNTER??? atakuje kogos tym zwrotem, obrazam?? jest to jedynie wyraz braku szacunku, nienawisci" i powiedzmy frustracji z mojej strony ;)
ale co to ma wspolnego z regulaminem... :hmm:

dobrze wiem, ze to wasze forum i jak zwykle wszystko iNTERpretowac sobie mozecie na swoj sposob, ale nie przesadzajcie, w takim stylu niedlugo skisniecie we wlasnym sosie :/

na marginesie, czy piszac: tY, oNI, wY (przez co pragne wyrazic swoj brak szacunku) tez dostane ostrzezenie???? :lol2: za ortografie czy iNTERpunkcje tez bedziecie karac??

ps.co za problem bylo wpisac w regulaminie, ze nazwy wlasne (druzyn, pilkarzy, stadionow) piszemy z wielkiej litery!! (z lekkim strachem pisze tego ps.'a, niechce dostac bana za pouczanie was)
ps2. to forum bylo kiedys fajne (relaksacyjne, rozrywkowe), a teraz zastanawiam sie czy za rok, dwa niebedziemy musieli pisac proza lub wierszem :/
ps3. fajnie, ze to ty dales mi to ostrzezenie... juz niemoge sie doczekac twojej ciekawej odpowiedzi :prayer:

wiecej luzu Panowie, wiecej luzu
mimo wszystko pozdrawiam.

Odpowiedz:
Definicje rasizmu klubowego znajdziesz w regulaminie. Przekrecanie nazw klubow sie do tego zalicza - nawet jesli chodzi tylko o manipulacje wielkoscia liter. Bajeczki, ze caps lock Ci sie wcisnal i wycisnal, mozesz opowiadac komu innemu. Chyba, ze masz nasz za idiotow i uwazasz, ze uwierzymy, iz caps lock zacina Ci sie zawsze podczas pisania nazwy lokalnego rywala. Poza tym obaj wiemy, ze jeden z adminow zwracal Ci juz uwage na tego typu pisownie. Widac nie poskutkowalo.
I zmien avatar, bo lamie regulamin.
TomekW

EDIT:
teraz to juz nawet klaskac sie niechce, smiech mnie ogarna (z reszta nie tylko mnie)
przede wszystkim nie utozsamiaj sie z pozostalymi swoimi wspolpracownikami", z tego co wiem i z tego co napisales jasno wynika, ze jako jedyny wzioles moj zart o zacinajacym capsie na powaznie...
kwestia kto kogo ma za kogo, mamy wyjasniona... no no chyba, ze chciales (nie pierwszy raz) przycwaniakowac, jak juz nie wiedziales co napisac! bo logicznych argumentow, jak nie bylo, tak nie ma!!

fakt, ze wszyscy" pisza, mnie kartkujesz, pomijam... nie od dzis wiadomo, ze dla ciebie bardziej sie liczy nie to co sie pisze, ale KTO to pisze (tylko nie pisz mi teraz, ze nie zauwazyles tego u innych uzytkownikow, takie bajki mozesz sobie opowiadac swoim kolesiom glaszczacym cie po pleckach)

jak widac to forum jest WASZYM forum i nie jest dla wszystkich, ale to juz nie moj problem

czekajac na bana (bo napewno nie na sensowna odpowiedz), zegnam!! pozdro dla normalnych

mms 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 16:13   

Witam, chcialbym odwolac sie (a jakze) w zwiazku z otrzymaniem (sadze nieslusznego) ostrzezenia. W LK napisalem po finale, cytuje doslownie "Kur...... czuje sie jak w niebie" Gdzie ktos tu widzi wulgaryzm!? Specjalnie nie dokonczylem slowa "kurwa", liczac sie z mozliwoscia otrzymania ostrzezenia. Uwazam decyzje admina za kompletnie niesluszna i licze na cofniecie warna. Pozdrawiam i milego dnia. ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 16:20   

Heh. Na Twoim miejscu przeczytałbym choć regulamin, bo się w tej chwili pogrążasz.

Cytat:
Należy pisać poprawną polszczyzną oraz starać się zwracać uwagę na ortografię i interpunkcję. Zabronione jest uzywanie wulgaryzmow, w tym rowniez wykropkowanych. Wyjatek to przytaczanie cudzych wypowiedzi, ale wszelkie wulgaryzmy musza zostac wykropkowane (naduzywanie tego wyjatku moze zostac ukarane ostrzezeniem).

Teraz powinieneś wiedzieć za co to ostrzeżenie. W przyszłości radzę przestudiować regulamin.

Jezeli kolega tak dobrze zna regulamin to powinien wiedziec ze od zwracania uzytkownikom uwagi sa moderatorzy a w tym temacie wypowiadanie sie osob nie zwiazanych z tematem jest karane. Oby to byl ostatni tego typu komentarz w pokoju Odwołania.
Admin

Wiem, nawet to zauważyłem czytając regulamin ponownie.
Ale nie mogłem się opanowac, mam dyktatorskie zapędy.
Obiecuję poprawę :)

mms 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 16:28   

Venomik obiecuje, ze jak zalicze w szkole oba semestry to przestudiuje regulamin, a ty mnie odpytasz. Kazdego punktu naucze sie na pamiec, aby w kolejnej podobnej sytuacji z miejsca podac jego definicje. Poza tym nie rozumiem, czy w takich momentach jak zwyciestwo w LM po tak ciezkim sezonie, kazdy kibic musi zachowac calkowicie zdrowy rozsadek!? Rozumiem, gdybym napisale caly wulgaryzm, ale .... pozdrawiam

Jak juz sie zorientowales odwolanie jest calkowicie niezasadne, wiec odpowiedz jest jasna.
Admin

nie ma problemu. Najlepiej bedzie jak nie bede pisal nic do najblizszej amnestii, bo o zgrozo! jeszcze zlame w zapedzie jakis pkt regulaminu i czujne (jednak czesto omylne) oko admina mnie dosiegnie. Pozdrawiam mms

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Cze 13, 2007 19:31   

Witam.
Chcialbym sie dowiedziec za co dokladnie dostalem ostrzezenie (tak wiem napisane jest za wulgaryzm) Prosze mi wskazac wulgaryzm w mojej wypowiedzi. To ze po prawidlowej wymowie przypomina wulgaryzm to chyba nie moja wina. W takim razie sformulowanie "Curva Sud" albo inna Curva (np nord) to tez wulgaryzm... Idac tym tokiem "rozumowania"

p.s to jest odwolanie.

Odczytujac wypowiedź w języku angielskim otrzymujemy zlepek w żaden sposób nie powiązanych ze sobą słów, nie stanowiących w żadnym wypadku spójnej całości. Odczytując ten sam zapis fonetycznie otrzymujemy wulgarną wypowiedź.

Ostrzeżenie w związku z tym jest w pełni uzasadnione. Tego typu próby obejścia regulaminu forum były i będą przez moderatorów i administratorów forum karane. Recydywy w tym względzie karane będą za każdym razem coraz bardziej surowo, z dożywotnim banem włącznie.

dezali

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2007 13:59   

wchodzę sobie przed chwilą na forum i co widzę? ostrzeżenie
od kogo? pan Dezali
za co? wulgaryzm
drapię się po głowię i myśle czy gdzieś mi się wymsknęło, ale cholera nie przypominam sobie żebym gdzieś użył wulgaryzmu. klikam w linka żeby sprawdzić o co chodzi, patrze a tu dostałem ostrzeżenie za napisanie: pzpn, pzpn, ....., ..... pzpn :wow:
czegoś nie rozumiem- argumentacja jest że "wulgaryzm"
czy słowo "pzpn" jest wulgaryzmem??
bo chyba nie kropki?
Czy nie uważacie że jest to absurd??
co nie wolno sobie kropek postawić??
czy za domysły i skojarzenia admina ja mam dostawać ostrzeżenia? ludzie opanujcię się!
piszę na tym forum już kawał czasu i wiem co mi wolno a co nie.
proszę o anulowanie tego absurdalnego ostrzeżenia.

pozdrawiam

ps. w temacie "vlepki" Milanista z Klasą używa wulgaryzmu i nikt na to nie zwraca uwagi, a ja dostaję karę za domysły. są równi i równiejsi??

Ostrzeżenie zostało nadane na podstawie poniższego punktu regulaminu:

* Należy pisać poprawną polszczyzną oraz starać się zwracać uwagę na ortografię i interpunkcję. Zabronione jest uzywanie wulgaryzmow, w tym rowniez wykropkowanych. Wyjatek to przytaczanie cudzych wypowiedzi, ale wszelkie wulgaryzmy musza zostac wykropkowane (naduzywanie tego wyjatku moze zostac ukarane ostrzezeniem).

Trudno nazwać użyte sformułowanie za cytat, jest to najzwyklej w świecie jedna z wulgarnych przyśpiewek 'funkcjonujących' na polskich stadionach. Uwagę odnośnie skojarzeń i domysłów admina nie będę komentował. Sam wystawiasz sobie nią świadectwo.

Ostrzeżenie utrzymane
dezali

chyba żartujesz?
wkleiłeś piękną regułkę tylko że nie wiem co to ma wspólnego z moim ostrzeżeniem???
NIGDZIE NIE UŻYŁEM wulgaryzmu!!
jakie sformułowanie, jaki cytat? o czym ty mówisz?
pod postem se napisałem 3 razy wyraz PZPN i jakies tam kropki.
o jakiej przyśpiewce mówisz, co?
nie wystawiam sobie żadnego świadectwa, tylko jakoś już drugi raz dajesz mi ostrzeżenie za NIC. nie wiem czy postawiłeś sobie za cel wyeliminowanie mnie z forum czy co?
kierujesz się jakąś osobistą antypatią w stosunku do mnie?
naprawdę ciężko mi to zrozumieć.
drugi raz dajesz mi bezpodstawne ostrzeżenie i to nie jest fair.
takimi działaniami tylko znięchecasz mnie do pisania na tym forum, ale może właśnie taki masz cel.
już sporo osób z MCP przestało sie udzielać na tym forum, przez Wasze chore ostrzeżenia/zakazy/nakazy i chorą atmosfere na forum.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 01:16   

Czemu w rankingu punktowym mam 1 pkt za opłacone składki skoro opłaciłem do tej pory wszystkie? Mój numer to 133.

Ten temat służy odwołaniom od ostrzezen na forum a nie sprawom związanym z MCP. Na przyszlosc prosze korzystac z opcji "szukaj".
Admin

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 03:26   

Moze niepotrzebnie pomaga, nie moja działka, ale w temacie gdzie są punkty podane są też dwa adresy mailowe na które można zgłaszać nieprawidłowości :)

Widze ze nici z obiecanej poprawy. Milo ze chcesz pomagac ale rob to nie nabijajac postow. Jezeli bardzo chciales pomoc uprzedzajac odpowiednia do tego osobe mozna bylo wyslac priva. Kolejnym razem nie obejdzie sie bez ostrzezenia.
Admin

Ewa 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 08:31   

acmilan1899 napisał/a:
Czemu w rankingu punktowym mam 1 pkt za opłacone składki skoro opłaciłem do tej pory wszystkie? Mój numer to 133.

Nie wiem Dawid, gdzie Ty widzisz 1 pkt. Masz 3 pkt :) Ta jedynka dotyczy wyjazdów, gdyż dotychczas byłeś na jednym wyjeździe. U góry jest wyjaśnienie: Nr legitymacji/pkt/wyjazdy, a one wyglądają u Ciebie MCP133/3/1 ;)

Sorry za OT

Szatan 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 06, 2007 09:38   

Jest taka sprawa, dostałem ostrzeżenie, nie chcę go cofać, tak funkcjonuje forum niech będzie, ale żądam równego traktowanie wszystkich forumowiczów, w temacie o meczu z Celticiem poleciał spam z mojej strony, dostałem ostrzeżenie, ale zaraz pod moim postem pojawił się post ACMF (od razu przepraszam użytkownika ale sytuacja tego wymaga) wielce podobny do mojego i nic. Równi i równiejsi :?:

Nie rozumiem w czym problem. Wystarczy wejsc w szczegoly ostrzezenia i widac ze ostrzezenia nie dostales za spam tylko za nabijanie postow nic nie wnoszacych do dyskusji.
Pretensje nieuzasadnione.

Admin

Proszę o usunięcie mojego konta

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 18:25 ]
Prosiłem o usunięcie mojego konta. Wywalcie mój post po usunięciu, a co do postu wyżej spam jest nabijaniem postów.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2008 19:11   

Założyłem temat o meczu Parma-Milan, a jako, że robiłem to w przerwie spotkania podałem aktualny wynik i zostałem ukarany ostrzeżeniem.
Moim zdaniem jest to przesada, przcież nie nabiłem posta w stylu ''kurde do przerwy 0:0''.
Nie dajmy się zwariować!

Posty osób "trzecich" rzecz jasna zostały - zgodnie z zapowiedzią - skasowane

mms 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 16:42   

Przed momentem otrzymalem ostrzezenie za "glupote i nabijanie".
Temat o "Twojej wizji skladu" zalozonym przez Greya07.

Tak wiec na swoje usprawiedliwienie chcialbym powiedziec, ze nie jestem głupi, IQ pewnie mam wyzsze od moderatora, od ktorego je otrzymalem (pozdrawiam Cie, chrissnail).

A co do nabijania - moj post za ktory otrzymalem moim zdaniem idiotycznego warna chcial tylko uswiadomic autorowi, ze robi duzo balaganu na forum ciaglym odpisywaniem i zakladaniem nowych tematow.

Nie mam zamiaru lapac ostrzezen za to, ze Chriss ma problemy z samym soba i lubi rzucac ostrzezeniami na lewo i prawo.

pozdrawiam, mms

4. Masz problem z regulaminem - a to już nie mój problem.

Pozdrawiam... chris :)

1. Masz racje, nie ja decyduje o porzadku, dlatego nie zwrocilem uzytkownikowi uwagi wprost, tylko swoje przemyslenia zawarlem w odpowiedzi po poscie malutkiego.

2. Od tego jest forum, nie zgadzam sie z pogladami innego usera, wyrzucam to z siebie, a nie trzymam w srodku.

3. czy forum jest od tego, aby pisac PW? Chyba nie.

4. Twoim problemem jest to, ze wystawiles mi bezpodstawnego warna. Czy to bylo nabijanie? Nie, gdyz przedstawilem wlasna opinie.

Licze na jakies sensowniejsze wytlumaczenie. Moze rzucila Cie dziewczyna?

pozdrawiam, mms

Mms... nie musisz zgadzać się z użytkownikiem, z którego zakpiłeś. Wystarczy, że olejesz post. Głupotą było właśnie odpisywanie, a nie ocena twojej inteligencji. Bo ani ja ani ty mnie nie znasz. Także "wrzuty" o mnie i mojej żonie zachowaj dla Siebie. :)

Wyjaśnione?
Dziękuję.
I pozdrawiam ponownie.
chris

No to mozemy ciagnac dalej.

W ktorym miejscu zaatakowalem uzytkownika Grey07? Podanie skladu z jego osoba mialo jedynie charakter zartu, a nie zadnego ataku.

Przytocze dokladnie co napisalem, aby inni mogli zweryfikowac sytuacje osobiscie, a nie przez pryzmat "nieomylnego" oka moderatora.

"Malutki, nie zgadzam sie z Toba. Grey07 lapalby sie do skladu i to na kazda pozycje - po prostu jest wszedzie. "

Czy dostrzegasz tu gdzies atak? Czy ja go obrazilem?

A co do olewania, zamiast odpisywania. Wystarczylo, ze robilem to przez tyle czasu, ale ile mozna patrzec na te "wypociny" i zalewanie forum nonsensownymi informacjami ....

Na koniec chce dodac, ze nie mialem zamiaru urazic Twojej zony, bo kogo jak kogo, kobiety trzeba szanowac (szczegolnie te bliskie naszemu sercu).

Czekam na odpowiedz.

pozdrawiam, mms

Koniec dyskusji. Proponuje przeczytac pierwszy post w tym temacie. Decyzja GTW jest ostateczna i nieodwolalna. Kolejny wpis uzytkownika mms zakonczy sie banem.
Admin

[ Dodano: Nie Kwi 20, 2008 07:30 ]
Skoro nie moge otrzymac sensownej i rzeczowej odpowiedzi na moj odstatni wpis - prosze o bana.

Widocznie te dwa lata na forum byly stracone.

Pozdrawiam, mms

Moze mala przerwa od forum pomoze Ci zrozumiec zasady jego funkcjonowania.
Admin

zadi 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 05, 2011 10:32   

dlaczego moj post o pilkarzach Milanu z brodami zostal skasowany?

Za niezgodność z drugim punktem regulaminu. Zwłaszcza podpunktem dotyczącym zakładania tematów w celu wklejenia linka.
Jednocześnie przypominamy forumowiczowi Rossonero_91, że od zwracania uwagi są moderatorzy i admini.
Admin

Odpowiedz do tematu