ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Lip 12, 2007 09:57
Liga Mistrzów 2006/2007
Autor Wiadomość
kwoznica 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 13:01   

koncowka Manchesteru przypomina mi troche nasz finisz z 2005 roku, takze sie gubia na koniec sezonu, lecz miejmy nadzieje, ze nie uda im sie fartem wywalczyc awansu do finalu Ligi Mistrzow jak to bylo w naszym przypadku

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 13:13   

Rio nie bedzie gral 2 tygodnie z tego co pisza na stronach MU. Mnie martwi tylko to czy Pippo i Pantera wybiegna we wtorek na boisko... Wydaje mi sie ze kluczem do awansu bedzie spokojna gra jak z Bayernem w 2 spotkaniu. :diavolo:

tom_n 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 13:29   

Manchester na chwilę obecną ma tylko 12 zawodników z pola zdolnych do gry (Evra, Heinze, Brown, O'Shea, Ronaldo, Giggs, Carrick, Scholes, Fletcher, Rooney, Smith i Solskjaer) plus 2 bramkarzy (Van der Sar i Kuszczak). Biorąc pod uwagę także fakt, że większość tych zawodników gra od kilku tygodni nieprzerwanie co 3 dni, sytuacja Manchesteru nie jest wesoła.
Zupełnie inaczej sprawa wygląda w Milanie. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i wypoczęci, poza tym po dzisiejszym treningu wszystko wskazuje na to, że zarówno Inzaghi, jak i Dida zagrają na Old Trafford od pierwszej minuty. Jestem dobrej myśli ;)

YOZ 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 18:09   

Napiszcie mi, ktory kibic United myslal przed sezonem, ze jego druzyna w polowie kwietnia bedzie grala na trzech frontach(Premiership, Champions League i FA Cup)? Kto przypuszczal, iz w Manchesterze bedzie taki szpital - Ferdinand, Vidic, Silvestre, Neville, Park, Saha, Richardson. W poszczegolnych meczach na przekroju calego sezonu druzyna wypadla bardzo dobrze, jednak jeszcze nic nie zdobyla. Od paru sezonow Man United cierpia na glod sukcesow. Jestesmy tak blisko, a cholernie daleko. Teoretycznie ciagle mamy szanse na potrojna korone(dla porownania Chelsea na poczworna), warto pomarzyc, ale trzeba zejsc na ziemie. Zapewne podczas spotkan z Milanem bedzie obowiazywala taktyka "wiecej strzelic, niz stracic". Zastanawia mnie niezwykly entuzjazm kibicow z Mediolanu, powodem tej euforii sa problemy kadrowe MU. Nie wiem jak Wy, Drodzy Przyjaciele, ale ja wolalbym, aby Milan gral w jak najsilniejszym skladzie, a teraz pomyslcie, ze druzyna z San Siro gra bez Nesty, Maldiniego, Kaladze, Inzaghiego...

Szatan 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 18:17   

Oj nie bój się bez tych zawodników to w cholere czasu Milan musiał sobie radzić w tym sezonie. Jeszcze tak koło grudnia Ferguson wypowiadał się, że wkońcu kontuzje omijają zawodników i dlatego taka forma była, no cóż może w krytycznym momencie urazy dopadły zawodników, w Milanie na odwrót na najważniejszą część sezonu wszyscy są zdrowi

YOZ 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 18:26   

Niezrozumiales mojej mysli, chodzi mi o przyszly dwumecz z Milanem, a nie o poszczegolne momenty w sezonie, kiedy to zespol mial plage kontuzji. Pisze wylacznie o dwoch spotkaniach z Wlochami.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 18:51   

YOZ - rozumiem, że zaczynasz się obawiać półfinałów z Milanem. Rozumiem Cię. Gdyby to Milan miał w tej chwili 12 zawodników zdolnych do gry, to też nie liczyłbym na zbyt wiele. Na szczęście my mamy MilanLab i po kłopotach w 1 połowie sezonu i kontuzjach (wg. MilanLab powód to brak odpowiedniej przerwy pomiędzy sezonem 05/06 +WC a 06/07) udało się postawić na nogi praktycznie wszystkich naszych najlepszych graczy. Rozumiem i zgadzam się z argumentem, że zwycięstwo nad mocnym rywalem smakuje lepiej niż nad "wykrwawionym" rywalem, jednak Ty musisz zrozumieć, że dla nas liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo. Jeżeli ManU w rewanżu nie będzie miał 10 zdrowych zawodników z pola, to ich/wasze zmartwienie a nie nasze. ManU walczy na 3 frontach. Milan już tylko o Champions League. Rezerwy Milanu w kilku ostatnich meczach Serie A zadbały już praktycznie o 4 miejsce a pojawia się całkiem realna szansa na wyprzedzenie Lazio i miejsce na pudle. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia kontuzjowanym zawodnikom ManU ... zaraz po rewanżowym meczu z Milanem.

pzdr,

YOZ 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 19:03   

Nie obawiam sie dwumeczu z Milanem, jestem jeszcze bardziej spokojny niz dwa sezony wstecz, mimo kontuzji, itp. Frustruje sie, ze w tak waznym momencie sezonu kilku podstawowych zawodnikow United wypadlo z kadry, ale jak to dobrze ujales, to nasz problem, nikt nie bedzie plakal.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:22   

Pamato napisał/a:
nie pamietam jak tam sytuacja z Vidicem wyglada, ale Rio sobie cos tam ponaciagal chyba :]
Vidic zlamal reke czy tam bark, tak wiec ten sezon ma juz z glowy. jak na srodku obrony bedzie gral O'Shea z Brownem to nie balbym sie o okazje bramkowe z naszej strony :P . ja tez jestem dobrej mysli.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

mAkaron 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 13:41   

Remis na wyjeździe i dwubramkowa przewaga bramkowa u nas. :forzamilan:

KAraś 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 15:35   

w pierwszym meczu zremisują a u siebie wygrają

cincin21 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 22:37   

Każdy kto oglądał zdecydowanie czuje niedosyt, tak jak po pierwszych meczch z Celticiem i Bayernem. Kurde szkoda szkoda szkoda :quarrel2:

mathiaz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 09:06   

szkoda że przegrali w pierwszej połowie naprawde dobrze wymiatali. gdyby nie kontuzje w zespole Milanu to myśle że wygralibyśmy. i tak wygramy na San Siro. FORZA MILAN!!!

Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 19:02   

oczywiście że na San Siro wygramy ! :D :forzamilan: of cours :D

tak pieknie grali do konca :D i ta 90 minuta :/ ee :D szkoda na prawde szkoda :D ale czy tak czy tak wystarczy jeden gol aby wyjsc ;D

co do kontuzji. wielcy kibice manu O.o mowia że powinnismy sie cieszyc ze mu nie gral najlepszym skladem :/ dostaną w dupe i koniec ;)

aa .. najbardziej w tym meczu podobal mi sie ten drugi gol Kaki XD obroncy mu sie tylko osmieszyli :)

hahha -_-

Maldinim się rodzi, czy się zostaje?
- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:45   

Milan - ManU
2:0 albo 2:1. Pierwszy mniej realny, ale pożądany;) drugi natomiast - bardzo prawdopodobny, bo nie sądzę, żeby ManU bramki nie dało rady strzelić. W obydwu przypadkach oczywiście wynik nas premiujący i chciałbym, żeby jeden z nich padł w środowym meczu! :forzamilan:

L'pool - CFC
Kolejna odsłona piłkarskich szachów (vide półfinałowy dwumecz sprzed dwóch lat, tudzież również półfinałowy Depor - Porto). Ciężko o faworyta. Oczywiście wolałbym powtórkę pamiętnego finału, co wydaje się możliwe - mimo wygranego przez Chelsea pierwszego meczu. Oby Benitez i spółka się spięli i bierzemy na nich rewanż w Atenach.

Howgh!

Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 12:52   

Lecinho napisał/a:
2:0 albo 2:1. Pierwszy mniej realny, ale pożądany;) drugi natomiast - bardzo prawdopodobny, bo nie sądzę, żeby ManU bramki nie dało rady strzelić. W obydwu przypadkach oczywiście wynik nas premiujący i chciałbym, żeby jeden z nich padł w środowym meczu!

według mnie na pewno strzelimy bramke. Jedna na pewno. Wszyscy wiemy ze Manu gra słabo na wyjazdach, tylko u siebie 'potrafi' grac wspaniale. O.o

w kazdym razie 1:0 na pewno :) :D

- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 18:34   

Lecinho napisał/a:
Ciężko o faworyta. Oczywiście wolałbym powtórkę pamiętnego finału, co wydaje się możliwe - mimo wygranego przez Chelsea pierwszego meczu.

Nie rozumem tego konsekwentnego niedoceniania Chelsea. Przeglądając różne tematy zauważyłem, że z absolutną dozą pewności wielu wskazuje Liverpool jako uczestnika finału z drugiej strony drabinki.
A moim zdaniem to Chelsea była i jest nadal jednym z faworytów do wygrania całego turnieju.

Po pierwszej rundzie dwumeczu, to ManU i Chelsea są najbliższe finału i przed Milanem i Liverpoolem stoi bardzo trudne zadanie. Nie oznacza to, że nie wierzę w możliwość awansu rossonerich, ale jeżeli nie wzniesiemy się na wyżyny naszych umiejętności to odpadniemy. Jak rok temu z Barceloną. I znów będzie można powiedzieć, że zdecydowała jedna bramka i jedna niefortunna interwencja na przykład Didy.

pzdr,

pzdr,

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 17:56   

droc napisał/a:
Nie rozumem tego konsekwentnego niedoceniania Chelsea.

Napisałem, że ciężko o faworyta. Nie napisałem natomiast, że stawiam Chelsea w z góry przegranej pozycji. Oczywiście, że mają odrobinę większe szanse na awans od Liverpool'u, ale:

Lecinho napisał/a:
Oczywiście wolałbym powtórkę pamiętnego finału, co wydaje się możliwe - mimo wygranego przez Chelsea pierwszego meczu.

Co oznacza ni mniej, ni więcej, iż życzyłbym sobie, żeby:

Lecinho napisał/a:
bierzemy na nich rewanż w Atenach.

Bo chyba zgodzisz się, że miłoby było, co nie? :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 18:39   

haha, gorzej jakby nas pukneli drugi razi i znowu w jakis 'niekonwencjonalny' sposob :]

cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 23:16   

Milan - ManU:

Najprawdopodobniej jednobramkowe zwycięstwo ACM - 1:0, może 2:1. Co oczywiście premiuje Rossonerich... Może być oczywiście lepiej (np. 2:0 jak na Allianz Arenie).

Liverpool - Chelsea:

Będzie 0:0... A nawet jeśli nie to myślę, że rezultat dwumeczu będzie i tak korzystniejszy dla The Blues.

YOZ 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 08:43   

Ku wielkiej radosci kibicow Man United, do Mediolanu podobno leca Rio Ferdinand, Nemanja Vidic oraz Louis Saha.

Pozdrawiam Benerasa :ok: .

Kadra United na Milan: Van der Sar, Kuszczak, O’Shea, Fletcher, Brown, Ferdinand, Vidic, Heinze, Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs, Richardson, Eagles, Saha, Smith, Solskjaer, Rooney, Dong.

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 10:57   

A ku wielkiej radości kibiców ACM, ManU jutro przegra swój mecz w stosunku premiującym właśnie nas! Zwycięstwo nad rywalem w najmocniejszym składzie i najlepszej formie będzie smakowało podwójnie... Niech magia San Siro da jutro o sobie znać! :forzamilan:

Jakkolwiek by jednak nie było, dla jednej z tych drużyn jest to ostatni mecz w tegorocznej LM, a biorąc pod uwagę, iż to półfinał jest - gratulacje należą się obu zespołom! Jutrzejszy dzień pokaże, kto zagra o najcenniejsze trofeum w Europie. Jak można wywnioskować z akapitu powyżej, jestem pełen nadziei i wiary w zwycięstwo :]

Milanista

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 11:25   

:forzamilan: chyba tak jak my wszyscy. Według mnie albo 1:0 albo 2:1 bądz 2:0. W każdym razie wszystko na naszą korzyść. A dzisiejszy mecz obstawiam że wygra Chelsea chociaż w finale wolałabym zobaczyć Pool, może to byłby rewanż za LM 2005 :P Kto wie.

Forza MILAN ! ! !

Lecinho 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 23:02   

droc napisał/a:
A moim zdaniem to Chelsea była i jest nadal jednym z faworytów do wygrania całego turnieju.

Teraz można powiedzieć z całą pewnością, że BYŁA. Zgodnie z moimi oczekiwaniami, pragnieniami etc. L'pool wygrał z Chelsea po meczu, w którym ciekawych sytuacji było może tyle, ile Oliveira strzelił bramek w tym sezonie :) Fakt faktem, muszę przyznać, że The Reds są zespołem o niebywałej wręcz woli zwycięstwa. Pokazali to od początku spotkania, a efektem tego było dość szybkie odrobienie strat po zaskakującym rzucie wolnym i strzale Aggera. Natomiast dobitnie było to widać w karnych. Przypomniał mnie się pamiętny nasz finał sprzed dwóch lat - chyba dokładne odbicie tego, co się dzisiaj działo. Podbudowani, żądni zwycięstwa gracze Liverpool'u i tacy trochę bez przekonania strzelający przeciwnicy...

czado81 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 01, 2007 23:09   

Mam nadzieję, że ten a nie inny przeciwnik w finale spowoduje dodatkową motywację u naszych zawodników przed jutrzejszym rewanżem z ManU.

Dodatkowym bodźcem powinna być nieobecność Maldiniego (o ile jest wogóle szansa, że do finału się wyleczy), mam bowiem nadzieję, że chłopaki nie pozwolą na to, aby ich kapitan zakończył swoją wielką przygodę z Ligą Mistrzów na przegranym meczu!

Jestem dobrej myśli. Strasznie mnie korci, żeby założyć wątek pod tytułem "Milan - Liverpool" w dziale Mecze - tylko szacunek do zasad tu panujących mnie przed tym powstrzymuje ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi