ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Lip 12, 2007 09:57
Liga Mistrzów 2006/2007
Autor Wiadomość
kamillos 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2006 12:06   Liga Mistrzów 2006/2007

Dziś odbyło się losowanie par I rundy eliminacji Ligi Mistrzów:

KS Elbasani (Albania) - FK Ekranas (Litwa)
TVMK Tallin (Estonia) - FH Hafnarfjordur (Islandia)
Metalurg Lipava (Łotwa) - FK Aktobe (Kazachstan)
Myllykosken Pallo (Finlandia) - TNS (Walia)
Cork City (Irlandia) - Apollon Limassol (Cypr)
FC Sioni Bolnisi (Gruzja) - FK Baku (Azerbejdżan)
F91 Dudelange (Luksemburg) - FK Rabotnicki (Macedonia)
FC Shakhytor Soligorsk (Białoruś) - FK Sirokij Birieg (Bośnia)
Birkirkara (Malta) - B36 Torshavan (Wyspy Owcze)
FC Linfield (Irlandia Północna) - NK Gorica (Słowenia)
FC Pyunik (Armenia) - FC Sheriff Tiraspol (Mołdawia)

Mecze odbędą się 11/12 i 18/19 lipca.

Rywala w II rundzie eliminacji poznała warszawska Legia. Stołeczny klub zmierzy się ze zwycięzcą pary: TVMK Tallin (Estonia) - FH Hafnarfjordur (Islandia). Rywale nie są z górnej półki. Wydaje mi się, że trudniejszy do przejścia może być TVMK Tallin. Życzę Legii i wszytkim polskim drużynom w europejskich pucharach jak najlepiej. Do boju Polsko!

Pozostałe pary II rundy:
TVMK Tallin (Estonia) / FH Hafnarfjordur (Islandia) - Legia Warszawa
FC Linfield (Irlandia Północna) / NK Gorica (Słowenia) - Steaua Bukareszt (Rumunia)
Lewski Sofia (Bułgaria) - FC Sioni Bolnisi (Gruzja) / FK Baku (Azerbejdżan)
FC Zurich (Szwajcaria) - Austria Salzburg (Austria)IF Djurgardens (Szwecja) - MFK Rużomberok (Słowacja)
VSC Debreceni (Węgry) - F91 Dudelange (Luksemburg) / FK Rabotnicki (Macedonia)
Cork City (Irlandia) / Apollon Limassol (Cypr) - Crvena Zvezda (Serbia)
Fenerbahce Stambuł (Turcja) - Birkirkara (Malta) / B36 Torshavan (Wyspy Owcze)
FK Mlada Bolesław (Czechy) - IF Valerenga (Norwegia)
FC Pyunik (Armenia) / FC Sheriff Tiraspol (Mołdawia) - Spartak Moskwa (Rosja
Metalurg Lipava (Łotwa) / FK Aktobe (Kazachstan) - Dynamo Kijów (Ukraina)
FC Kopenhaga (Dania) - Myllykosken Pallo (Finlandia) / TNS (Walia)
KS Elbasani (Albania) / FK Ekranas (Litwa) - Dynamo Zagrzeb (Chorwacja)
Heart of Midlothian (Szkocja) - FC Shakhytor Soligorsk (Białoruś) / FK Sirokij Birieg (Bośnia)

Spotkania drugiej rundy - 25/26 lipca, rewanże 1/2 sierpnia.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 23, 2006 23:11   

Wydaje się, że awans Legii jest pewien na 100%. Zresztą, jeżeli Legia chce w ogóle coś w Europie ugrać (prędzej w fazie grupowej P. UEFA) to takich przeciwników musi "połykać" na śniadanie.

pzdr,

Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 11:48   

Ciekaw jestem kogo beda miec do "polkniecia" w 3 rundzie ;-) Chyba bedzie standardowo jak co roku :P
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 11:51   

ja bym sobie życzył Chievo Verona:) w przypadku degradacji Juve i Violi to właśnie Chievo zagra w kwalifikacjach Champions League. a myśle że Chievo jest do przejścia!
no albo jakąś Osasune.
a jeśli mają trafić na kogoś z najwyższej półki to chciałbym Inter,przynajmniej kibice mogli by sie pokazać we Włoszech na San Siro-oj sporo by sie wybrało(może ja też?:) )
tak czy owak- Legia w lidze mistrzów musi zagrać!!! forza!!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

helveg 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 20:21   

wg mnie Legia nie mialaby szans z Chievo, ale nadzieja umiera ostatnia takze powodzenia...

chip 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 21:15   

nie ma co gdybać. póki co legia nie weszła do 3 rundy, a chievo nie jest w eliminacjach LM.
moje przeczucia mówią ze nie bedziemy ogladać legii w fazie grupowej LM.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 08:18   

Myślę że jednak Legia miałaby spore szanse z Chievo!
chievo to nie Milan,Juve czy Inter z którymi Legia byłaby raczej bez szans....
a to że Legia zagra w 3 rundzie jest tak pewne jak to że zdegradują Juve:) :forzamilan:
Legia Warszawa- Duma i Sława
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

jacek32w
Juventino

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 09:58   

Jestem zdziwiony postawą niektórych kibiców Legii:

http://www.legialive.pl/przyjaciele.php

Na co Nam tacy przyjaciele, którzy dołki kopią.... Ja mimo, że nie przepadałem za Legią, od momentu, kiedy się o tym dowiedziałem, nie powiedziałem złego słowa na klub stołeczny...
Ale widocznie kibice milanu nie kierują się wartościami ogólnieprzyjętymi....

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 10:36   

że niby do mnie pijesz "kolego"?
ja nie jestem żadnym przyjacielem Juve bo nie toleruje tej zgody!!!
słuchaj ja jestem za Milanem i Legią od początku jak tylko zacżąłem interesować się piłką(czyli mniej więcej od 1994),a ta zgoda to świeża sprawa. i co wg. ciebie powinienem teraz nagle zacząć kibicowąc Juve bo grupa kibiców Legii zrobiła z nimi sztamę? nie wydaje mi się...
i wierz mi że nie jestem jedynym kibicem Legii który na ten układ patrzy z pogardą, co zresztą zauważyłem będąc na Żylecie-nie wszyscy krzyczą "Juve"....

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 10:46   

Poza tym juz sobie wyobrażam, ilu kibiców Juve wie co to jest Legia :)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 10:57   

tu akurat się nie zgodzę. Legia jest najbardziej rozpoznawalną marką Polską,jeśli chodzi o kluby piłkarskie za granicami naszego kraju,a już kibicowsko toż to naprawdę europejska czołówka! oprawy z łazienkowskiej były pokazywane nawet kiedyś na eurosporcie(chyba konretnie z meczu z Valencią)
poza tym myslę że włosi orientują się co to jest Legia i że ma zgodę z juve. nawet podczas naszego ostatniego wyjazdu spotkaliśmy przecież chłopaka z Milanu w metrze,który doskonale znał polską ligę,wymieniał kluby takie jak nawet obecnie 3 ligowy(już) GKS Katowice. a Kiepura(pozdro!) wymienił się z nim szalikiem:)
tym bardziej że liczna delegacja Legii(około 120 osób) wspierała juve w wiedniu na meczu Rapid-Juve. i na sektorze gości wisiało wtedy więcej flag Legii niż Juve.

Shien 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 09, 2006 16:59   

Tak, na pewno kibice Juve znają Legię. Na pewno. Na pewno widzieli te 120 osób z Polski wśród kilkudziesięciu tysiącach innych kibiców. I na pewno cieszą się bardzo z takiego sojuszu.
Hmmm. Jest takie pojęcie. Racjonalność. Bardzo przydatna rzecz, nie powiem. Warto czasem "podłączyć" je do swej główki, która czasem produkuje myśli co najmniej dziwne.
Co do tego Milanisty- może zwyczajnie był to kolejny emigrant?
(tak nawiasem mówiąc, właśnie wróciłem z wakacji z pewnego pięknego, acz kamienistego kraju. przez dłuższy czas siedząc tam porównywałem go z Polską; oczywiście, porównywania te wypadały na korzyść ojczyzny. dopiero co wróciłem [siema :rotfl2: ] i odkąd znów jestem w Polsce...odkąd znów sły6szę wiadomości...zaczynam, niestety, myśleć o emigracji.
żeby nie było niedomówień-ten kraj nie był żadną potęgą, niedawno toczyła się tam wojna, a mimo to żyło się tam przyjemniej. ludzie byli naturalni, przyjaźni. ulice raczej zadbane. co to był na kraj? Chorwacja!)
Uff..Wracając do LM-przyszły sezon zapowiada się pasjonująco, najciekawiej od lat. Wystarczy policzyć faworytów:
-tych, których znamy co roku: Chelsea, Barcelona i oby Milan!
-stare, odradzające się zespoły: MU, Real i może Bayern
-niezmiernie silny Lyon, Arsenal
co daje aż 8 faworytów! Nie licząc oczywiście drużyn- kopciuszków, to może być najciekawsza LM w historii. Praktycznie każda z tych drużyn posiadas najlepszych piłkarzy świata. Grają tam prawie wszystkie światowe gwiazdy.
Czy Barsa pokaże, że staje się kolejną "największą z wielkich"? Czy Chelsea udowodni, że pieniądz rządzi światem? Czy Bayern i Milan podźwigną się po stracie największych gwiazd? Kto błyśnie w Arsenalu? Czy wygra coraz silniejszy Lyon?
Jedno jest pewne: będzie co oglądać. Pozostaje nam wierzyć, ze Milanowi dane będzie uczestnicvzyć w najbardziej prestiżowych rozgrywkach świata.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 12:25   

Shien napisał/a:
Na pewno widzieli te 120 osób z Polski wśród kilkudziesięciu tysiącach innych kibiców

o czy ty mówisz? Juve grało na wyjeździe,i Legia wspierała ich w sektorze gości -więc jak mogli nie widzieć Legionistów? :help:
Shien napisał/a:
Tak, na pewno kibice Juve znają Legię.
.
na turniejach kibicowskich które organizują Legioniści czy kibice z Hagi,zawsze przyjeżdża delegacja Juve. Ostatnio na meczu Legia-Wisła była delegacja kibiców Juve,także: tak,na pewno kibice Juve znają Legie!!! poza tym w turynie wisi zawsze na każdym meczu flaga Legii.
ja tu nie chce sie szczycić tą zgodą,bo nie jestem dumny z tego że Legia ma akurat zgodę z Juve kiedy ja kibicuje od zawsze Milanowi,ale wkurzają mnie takie posty osób które szydzą z tej zgody,i piszą że Juve nawet nie wie co to Legia.

Shien 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 17:30   

Pocieszne.
Tak naprawdę to szydzę z wszelkich piłkarskich "zgód". Bo wiem, co one oznaczają. Mają tylko 1 dobrą stronę- znając "układy" pomiędzy kibicami, można spokojnie wybrać się na 1 czy 2 "bezpieczne" mecze w sezonie. (gdybym chciał Ci dogryźć, to spytałbym się z kim trzymają sztamę ci kibice Legii, którzy pobili innych kibiców Legii. Było o tym dosyć głośno więc na pewno słyszałeś. Dobra, przegiołem nieco, używając słowa "kibice". )
Nie sądzę, by przeciętny kibic Juve zapytany o Legię odpowiedziałby ci coś satysfakcjonującego. Nic dziwnego, zrozumiałbym go.
Ale dość już o L, w końcu za wiele ona LM nie ma i nie będzie niestety mieć wspólnego. Zresztą jak wszystkie polskie drużynyw pucharach. Płacz i zgrzytanie zębów, oczywiście jeśli się jeszcze ktoś nie przyzwyczaił.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 10, 2006 19:00   

Shien - zacząłeś walić coś o jakimś emigrancie, a na oczy go nie widziałeś, a to był akurat rodowity Włoch...

Myślę że prawdziwi kibice Juve wiedzą co to Legia. Może zwykła Pani z warzywniaka w koszulce del Piero nie, ale kibice piłkarscy wiedzą na pewno tak jak ty wiesz co to za zespoły: Steaua Bukareszt, Rapid Wiedeń, Dynamo Kijów, Spartak Moskwa, Dynamo Tibilisi. Wiesz że istnieją?? Myslę że wiesz. Inni kibice piłki na pewno znają zespół który praktycznie co roku gra w europejskich pucharach. Myślisz że włosi mniej się znają na piłce niż ty??

Co do obecności Legii na meczach Juve, to musisz wiedzieć, że bardzo ciężko jest wywiesić flagę komuś "spoza układu". Np. na ostatnim meczu z Bayernem nie pozwolono nam naszej flagi wywiesić. Legia wywiesza flagę praktycznie na każdym meczu... więc muszą całkiem nieźle stać w ichniej hierarchii.

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 07:20   

uśmiałem sie w pas...

wiesz kuba, ze jezeli 3/4 plotow wokol boiska jest puste, a na trubunach kibicow mniej niz na bazarze w godzinach szczytu, to nawet plakat wyborczy z kaczorem moglbys wywiesic... wiec co do pozycji w hierarhii, uwazam ze zlitowali sie nad bidakami - tyle!!!

ps. poza tym, czyje flagi maja wywieszac... przeciez NIKT ich nie lubi, a niektorzy nawet gorzej... :pazzo:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 07:46   

Shien napisał/a:
gdybym chciał Ci dogryźć, to spytałbym się z kim trzymają sztamę ci kibice Legii, którzy pobili innych kibiców Legii. Było o tym dosyć głośno więc na pewno słyszałeś. Dobra, przegiołem nieco, używając słowa "kibice"

to była wyjątkowa sytuacja. na Legii akurat trwał protest kibiców,i był apel o to żeby nikt sie nie zjawiał na stadionie- ale grupka łamistrajków nie potrafiła tego zrozumieć i mimo tego chodziła na mecze( około 500 osób). także trzeba było im to wytłumaczyć "ręcznie"- i ja nie miałem nic przeciwko temu- taki protest wymaga zjednoczenia! a takie łamistrajki tylko psują całą akcje....
nie przegiąłeś używając słowa "kibice"- tak,to są właśnie najwięksi fanatyczni kibice którzy swoje całe życie poświęcają klubowi,są na każdym meczu,na każdym wyjeździe-którzy niemal by oddali życie za swój klub. rozumiem że wg. ciebie "prawdziwy kibic"- to taki co usiądzie na krytej,kupi sobie popcorn i będzie oglądał w spokoju mecz,klaszcząc po zdobytej bramce....
Kiepura napisał/a:
jezeli 3/4 plotow wokol boiska jest puste, a na trubunach kibicow mniej niz na bazarze w godzinach szczytu, to nawet plakat wyborczy z kaczorem moglbys wywiesic.

dobre:)))))!! ale Kiepura,żarty żartami ale co do tej Legii to przesadzasz. kibice Legii mają niezłą renomę w Europie(wszędzie gdzie jadą,tam od razu mobilizacja zarówno u miejscowych jak i policji:)- jak choćby podam przykład ostatniej eskapady do Zurycha-miejscowi kibice musieli zjednoczyć siły(Grassophers+FC Zurych,ekipy które normalnie są wrogie do siebie,z jednego miasta),bo tak bali sie najazdu Legionistów-i chyba nie muszę mówić,że i tak nie dali rady Polakom.....hehe.!
Kiepura napisał/a:
co do pozycji w hierarhii, uwazam ze zlitowali sie nad bidakami - tyle!!!

chyba przemawia przez ciebie zazdrość kibica Polonii: klubu-pośmiewiska w Warszawie(pokazują to każde derby....) gdzie ta Polonia? ja odpowiadam- w 2 lidze!:)
mimo to pozdro dla ciebie!

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 08:37   

krzysiekACM napisał/a:
kibice Legii mają niezłą renomę w Europie(wszędzie gdzie jadą,tam od razu mobilizacja zarówno u miejscowych jak i policji:)- jak choćby podam przykład ostatniej eskapady do Zurycha-miejscowi kibice musieli zjednoczyć siły(Grassophers+FC Zurych,ekipy które normalnie są wrogie do siebie,z jednego miasta),bo tak bali sie najazdu Legionistów-i chyba nie muszę mówić,że i tak nie dali rady Polakom.....hehe.!

I to jest powod do dumy? Moze czas wrocic do renomy sportowej ...a nie "renomy" o której piszesz w domysle.
krzysiekACM napisał/a:
chyba przemawia przez ciebie zazdrość kibica Polonii: klubu-pośmiewiska w Warszawie(pokazują to każde derby....) gdzie ta Polonia? ja odpowiadam- w 2 lidze!:)
Nie wiem gdzie sa admini ale to zakrawa na klubowy rasizm.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 09:47   

przecież pisałem o kibicach Legii,a nie o klubie i jego podbojach na boiskach europy.
oczywiście dobrze by było jak by Legia odnosiła sukcesy w europejskiej piłce,ale to-przynajmniej-na razie jest nie realne....
ja uważam że to jest powód do dumy,choć nie mówie tylko o wyczynach "hools",ale także,a może i głownie jeżeli chodzi o "ultras".
to że Polonia jest w Warszawie wyśmiewana to jest FAKT! Polonia to w Warszawie zdecydowana mniejszość,a zachowanie ich kibiców(a zwłaszcza przy okazji ostatnich derby Wawy,zakrawa o kpine!- w innych miastach kibice pomagają sobie,wymuszają na działaczach większą pule biletów dla "gości",jak choćby w Łodzi,a w Warszawie?......robią wszystko tylko żeby nie wpuścić legionistów)
i to nie jest żaden jak to stwierdziłeś "klubowy rasizm",tylko szczera prawda. czy jak pisze że ktoś jest wyśmiewany,to oznacza że go obrażam? nie sądze....

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:47   

mimo, ze to nie miejsce na takie dyskusje, odpowiem !

Cytat:

niczego zazdrościc nie musze, i legia i polonia byly juz mistrzami polski (liczba nie ma wiekszego /w tym momencie/ znaczenia... chyba, ze chcesz jako milanista porozmawiac z tymi co we wloszech zdobyli 27), ja jestem wielkim fanem WSZYSTKICH stolecznych klubow (reszta polskiej pilki mi po prostu wisi) chodze na wszystkie mecze polonii, legii nie ogladam na zywo, bo... klub zwariowal !!! (z biletami)
a co do posmiewiska, to powiem tobie ze jest troche odwrotnie... z czego wy sie mozecie smiac, z tego ze pilkarsko gramy jak reszta kraju (z wijatkami oczywiscie) czy, ze jestesmy biednym klubem - nie wiem! nasi kibice ida w jakość nie w ilośc, dlatego moze choc nas mało to nie bez kozery nazywanie jesteśmy "inteligencja warszawy" (i w tym aspekcie liczba ta moze byc porownywalna)

a legie nazwalem bidakami, bo jest poskim klubem... wiec gdzie nam/wam do europy! tak to jest, ze marka moze i rozpoznawalna, ale kibice z tego turynskiego klubu wiedza tyle samo o legii, co kibice man.utd (a zgoda tez jest). siedzi na trybunach kilkanascie tysiecy i glowkuje co to za nowa flaga... hmm, moze to logo nowej piekarni w manchesterze :doh: ??? i na tym sprawa sie urywa, kazdy wraca do domu i spiewa glory, glory man.utd

i najwazniejsze drogi kolego!!!! widac ze kibicujesz z doskoku", kibce legii, fakt (jako jedyni-dlaczego??? sam sobie odpowiedz) dosc czesto nie sa wpuszczani na stadion polonii (na terenie reszty polski rowniez) i tu nie chodzi o dzialaczy klubowych, lecz o policjię, ktora mimo iz legia ma bilety postanawia (nawet dzien wczesniej-a wiem to z dobrego zrodła :-D ) zamknac trybune gosci, i co dzieje sie dalej... wiesz??? czy tylko czytasz fora pseudokibicow?!?! - fani polonii dra japy z calych sil aby wpuscic wszystkich kibicow legii, dra sie na policje i pzpn... a raz nawet byli gotowi opuscic stadion, w czasie derbow!!!!!! ale coz przegrali wtedy z 5 czy 6 do 0 i juz radocha legijniej inteligencji" - no nic tylko pozazroscic....

nie czuje nie urazony ani nic z tych rzeczy, pozdro krzychu

Bardzo proszę powrócić do właściwego tematu dyskusji. Posty nie na temat karane będą ostrzeżeniami

Admin

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 11:19   

hmmm,no to lecimy
co do cen biletów,to ja bym nie przesadzał. wystarczy że wyrobisz karte kibica i wtedy na żylete wchodzisz za 20 zł-co chyba nie jest jakimś wielkim kosztem raz na 2 tygodnie.
drogi Rafałku-co do tego stwierdzenia że kibice Polonii to jakość a nie ilość ,to chyba żartujesz.... macie słabą frekwencje,słaby doping,słabe oprawy(albo w ogóle....),i ogólnie kibicowsko mało znaczycie w polskich realiach-takie są fakty. te wyjazdowe zera wam raczej chluby nie przynoszą. i te hasło "nieliczni,ale fanatyczni" jest troche śmieszne:)
nadal sie upieram że kumaci kibice Juve wiedzą co to Legią,może jakieś pikniki co idą raz na stadion na pare miesiecy nie wiedzą....
mylisz sie,co do zgody z manchesterem utd-takiej zgody nigdy nie bylo i nie bedzie! był tylko taki "układ" kiedyś(min. wspierali Man.Utd w łodzi na ŁKS-ie),choć chyba już nie aktualny.
z tym waszym wsparciem na derbach to: pamiętasz ostatnie derby? gdzie kibice Polonii stali z ochroniarzami z hustami na twarzach i pomagali policji i ochronie wyłapywać z tłumu fanów Legii! to chyba nie jest ta "polska gościnność". uważam że jest to chore zachowanie,dla mnie wzorem są tu derby łodzi gdzie ełkaesiacy ostatnio postarali sie aby widzew wszedł na trybuny w imponującej liczbie 5000 głów.
dobra,co będziemy dykutować,i tak każdy będzie trzymał przy "swoim":)))))
pozdrowienia dla Szanownego Polonisty- Rafała Kiepuszewskiego :forzamilan:

ps. do Admina- sorry to już ostatni post nie na temat-pliss nie dawaj ostrzeżenia. zobaczyłem twoją sugestię już po napisaniu tego posta,dlatego prosze o wyrozumiałość.....

Shien 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 11, 2006 19:10   

Adminie...a jak odniesie się regulamin odnośnie kolegi, nie, napweno nie kolegi Krzyśka który otwarcie szczyci się "wyczynami" swych hoolsów czy ultrasów? Dla mnie to zwykłe debile, ale niemyślące debile, ale przewyższają ich jeszcze ci rozumini i ich akcje pochwalający.
Jeśli człowieku pochwalasz napaść kilkuset pustaków na raczej zwykłych kibiców, którzy kupili bilety, bo ich na to stać i mają do tego pełne prawo, nawet sprawiedliwość, to chyba lepiej, żebyć już teraz oddał komuś swoje narządy. Mózg widocznie od dawna nie jest używany.
Może się obrazisz, ale chyba powinieneś dokładanie zanalizować (to takie coś, co robią komentatorzy) to co piszesz, a jeszcze dokładniej to co myślisz. Bo to jest chore i żałosne.
Tak, to na pewno jest koniec tematu (nie wiem- może zostanę za to jakoś ukarany, ale Krzyś wykonał prowokację gorszą od Materaca). Zajmijmy sie LM, co napiszę po raz 3, pewnie znów niezauważony (to dla tych, którzy by się czepiali).
No, to teraz się rozluźnimy, ale nie do końca. Jaka powinna być tegoroczna Liga? Czy taka, jak w większości były początkowe mecze mistrzostw- gole, akcje, atak, ofensywni gracze pod ochroną? Czy może taka, która była potem skuteczniejsza (gdyby tak Argentyna...)? Jeśłi zwycięży ta 2 opcja, to wiadomo kto wygra. Mistrz nudnej gry, tylko taktyki i stałych fragmentów, potentant w ilości gwiazd, Chelsea.
No ale tak być nie może!

Pietia 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:31   

Zestaw par III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

Szachtar Donieck - Legia Warszawa/FH Hafnarfjoerdur
Szeriff Tiraspol/Spartak Moskwa - Slovan Liberec
FC Zurich/Red Bull Salzburg - Valencia
Lewski Sofia/Sioni Bolnisi - Chievo
Hearts of Midlothian/SK Sirokij Brijeg - AEK Ateny
CSKA Moskwa - Djurgaarden Sztokholm/MFK Ruzomberok
AC Milan - Cork City/Crvena Zvezda Belgrad
Galatasaray Stambuł - Mlada Boleslav/Vaalerenga
Standard Liege - NK Nova Gorica/Steaua Bukareszt
Austria Wiedeń - Benfica Lizbona
Ekranas Poniewież/Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn
FC Kopenhaga/MyPa Myllykoski - Ajax Amsterdam
Hamburger SV - Osasuna Pampeluna
Metalurg Lipawa/Dynamo Kijów - Fenerbahce Stambuł/B36 Torshavn
Liverpool - Maccabi Hajfa
OSC Lille - VSC Debreczyn/Rabotnicki Skopje

Losowanie dobre.Mysle ze sie za bardzo nie zmeczymy tym przeciwnikiem.

Legia tez ma szanse awansowac,lecz musi poprawic forme

:forzamilan:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:49   

Zaczynając oczywiście tak:

Milan trafil na przeciwnika moze nie tyle co sredniego co nieobliczalnego. Nie ogladałem na żywo losowania wiec trudno mi powiedziec jakie byly warunki losowania (rozstawienie). Ciekawe pary: Hamburg - Osasuna oraz Hearts - AEK.

Rzecz jasna nie nalezy sie podpalać bo jak wiadomo Milan jest w losowaniu póki co jako emblemat.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 12:25   

jak dla mnie losowanie jest naprawde świetne!
zarówno Milan nie trafił najgorzej-Czerwona Gwiazda z Belgradu to żadna rewelacja,a mogliśmy trafić przecież choćby na hiszpańską Osasune.
tylko ciekawe jak będziemy wyglądać w tych meczach kwalifikacyjnych,bo drużyna nie była przygotowana że zagrają w kwalifikacjach i mogą być obawy o formę naszych piłkarzy.

no i Legia też super-Shakhtar to może nie jakieś ogórki,ale drużyna zdecydowanie słabsza od choćby Valencii,Liverpoolu,Arsenalu czy Milanu;) ja wierzę że będzie dobrze i znowu warszawska Legia zagra w lidze mistrzów!! oczywiście z taką formą jak w meczach z Płockiem czy mistrzem Islandii będzie ciężko,ale myśle że forma wróci na mecze 3 rundy!

najbardziej sie ciesze ,że Legia nie trafiła na Milan :D

a, i miła niespodzianka-anulowano mi ostrzeżenie :brawo: dzięki chłopaki,czym na to zasłużyłem? hehe

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi