ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Czw Sie 10, 2006 16:03
Transfery Milanu (cz. 20)
Autor Wiadomość
slonicek 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 08:01   

Talent ma, ale nie wiem czy godnie zastąpiłby Szewczenke. Tevez chyba nie jest aż tak dobrym snajperem jak Szewa. :)

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 12:24   

Raczej nie znajdzie się ktoś taki jak Szewa, ale nie ma co płakać. Znajdzie się jeszcze lepszy :D Póki co, na 90% upadła sprawa zakupu Toniego - według prasy chce do Interu.

Do tej pory słyszałem o takich propozycjach:
Drogba
van Nistelrooy (prawdopodobnie Real lub Bayern)
Tevez (chyba Chelsea ma prawo pierwokupu)
Ibrahimovic (prawdopodobnie ten pan w tym sezonie włoży strój ACM - chce go Ancelotti)
Crespo
Toni (prawdopodobnie Inter)
Henry (przedłużył kontrakt)
Torres (prawdopodobnie zostanie)
Villa (przedłużył kontrakt)
Adriano (zostanie)

był ktoś jeszcze?? :D

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 12:30   

Neceron napisał/a:
van Nistelrooy (prawdopodobnie Real lub Bayern)

chyba już podpisał z Realem,co?
dzisiaj ma być oficjalna prezentacja,także jeden z niechcianych przeze mnie zawodników już na szczęście odpadł:)uffff
a z tej listy co dałeś to chciałbym któregoś z trio: Torres,Henry,Adriano
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 12:44   

No też coś słyszałem że Van Niesterlooy podpisał kontrakt!!
No ale w Milanie niechciałbym napewno Van Niesterlooy'a, Ibrahimovica i Adriano. A najbardziej odpowiadają mi Crespo, Torres i Toni.

Pozdrawiam. :)

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 13:26   

ja w dzień, kiedy wyszła informacja, ze van Nistelrooy podpisze kontrakt z Realem, przeczytałem również, że z Bayernem :/

------------------------------

teraz mi się przypomniało, ze był jeszcze Suazo :/

rafi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 14:40   

czytam wasze posty i zastanawiam sie czemu wielu z was chcialoby u nas crespo?kolejnego srodkowego napastnika, ktory tak naprawde niczym wielkim sie nie wyroznia.potrzebujemy bocznego napastnika, ktory oprocz zdobywania bramek, potrafilby wymienic kilka podan, ograc jeden na jeden, pobiec do kontry, a poza tym crespo to juz troche wiekowy zawodnik, po co nam trzeci srodkowy, a w dodatku ponad 30 letni napastnik?nie wiem

Shien 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 16:13   

Czytam niektóre posty...i wiem, kto nie powinien zdać pisemnej z polskiego;) Skąd w polskim wyrazy typu "jush"? Co, wracamy do pisma klinowego czy od razu rezygnujemy z innych form porozumiewania się niż mowa? Niedługo to na forach zaczną ludziska pisać stylem komórkowym. Brr.
Część uwzięła się na Teveza, jakby ten nagle wyrósł spod ziemi i był klasy typowego Croucha.
Inni chcą Crespo, tego, który niegdyś w końcu zaczął ładnie zgrywać się z Szewą. Teraz jednak byłoby to za mało, zwłaszcza że Szewy nie ma. Niestety.
Właściwie nie wiadomo na razie, jak ten Milan ma wyglądać. Przyszło do nas mrowie przeciętnych (nie ma co ukrywać) pomocników (i Favalli :lol2: ) A przecież trzeba załatać obronę (byle nie fAVALLIM) no i przede wszystkim atak. Na bramce też przydałby się ktoś KLASOWY.
...Pora kończyć :lol2:

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 18:25   

No i ponoć doszedł Bonera. Nie jest on zły ale Zambrotta jest o niebo lepszy i to jego mogliśmy kupić. :ok:

kamal 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 18:40   

Giorgio85 napisał/a:
Ciekaw jestem w ilu Ty meczach widziałeś Kake zanim przeszedł do Milanu :)

W żadnym....ale NIGDY nie pisałem o nim, że jest dobry i trzeba go ściągnąć... (i o to tutaj chodzi, źle zrozumiałeś)

Giorgio85 napisał/a:
a tak na marginesie pisze się "licząc" a nie "liczać" więc zanim kogoś pouczysz sam naucz sie pisać :) hehehe

literówka? zdarza się.... chodziło mi o takie coś jak jush, tesh i inne takie stwory...

Eiwaiss napisał/a:
nie czytam 2x tego co popisze wiec sa bledy

zacznij...

Neceron napisał/a:
Ibrahimovic (prawdopodobnie ten pan w tym sezonie włoży strój ACM - chce go Ancelotti)

weź mnie nawet nie denerwuj z wieczora :pot: ten partacz.. Ancelotti chyba traci wzrok na starosć....jeśli szuka wysokiego to proponuje mu Toniego...

rafi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 19:22   

wlasnie wyczytalem na goal.com, ze carletto chcialby u siebie ibre lub torresa.a wiec jednak ktos z tej dwojki pewnie do nas zawita.

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 19:27   

kamal napisał/a:
weź mnie nawet nie denerwuj z wieczora :pot: ten partacz.. Ancelotti chyba traci wzrok na starosć....jeśli szuka wysokiego to proponuje mu Toniego...

Ja również za nim nie przepadam, ale liczy się przede wszystkim dobro zespołu. Ibrahimovic nie jest taki zły, a ponadto jest młody. Co się tyczy charakteru Szweda... może Ancelotti go zreformuje :D W każdym razie, doświadczenia ze Szwedami mamy stosunkowo dobre (Liedholm, Nordahl)

:forzamilan:
Ostatnio zmieniony przez Neceron Sob Lip 29, 2006 00:52, w całości zmieniany 1 raz  

kamal 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 20:11   

dla dobra zespołu właśnie imbrahimovic nie powinien do nas dołączać ;)

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 20:54   

rafi napisał/a:
carletto chcialby u siebie ibre lub torresa.a wiec jednak ktos z tej dwojki pewnie do nas zawita

No niestety pewnie Ibrahimovic a nie Torres ponieważ Torres raczej w Atletico zostaje i chce z nimi zawojować świat!! ;)

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 21:00   

ale czepiliście się Ibrahimovicia :D a co wam przeszkadza? :> Torres raczej zostanie u siebie. Chociaż, fajnie byłoby kupić obu :D tak na złość Realowi ;-)

slonicek 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 21:30   

Mi przeszkadza to, że on naprawdę nie jest taki dobry jak piszą i mówią w mediach. Co prawda jest młody i jeszcze może złapie formę (może), ale moim zdaniem lepiej kupić kogos bardziej doświadczonego. :)

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 21:42   

Niestety ostatnimi laty doświadczeni się nie sprawdzają...

Rivaldo
Amoroso
Vieri
Javi Moreno
...
Crespo był przeciętny

Chyba lepiej tym razem postawić na kogoś młodszego. Może w końcu pojawi się ktoś z Primavery?

mms 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 21:45   

czy jest jakas, chocby znikoma szansa wyciagniecia Henry'ego z Arsenalu?

Cartman 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 22:01   

Nie mogę uwierzyć, że nikt nie napisał jeszcze o transferze Bonery :) , o którym w kontekście Milanu mówiło się już od kilku dobrych lat. Co ciekawe trafia do Mediolanu po akurat swoim nienajlepszym sezonie. Bonera to najsolidniejsze wzmocnienie obrony od kilku lat (nie licząc Stama). Może grać zarówno w środku jak i po prawej, więc działacze związali klub z zawodnikiem, który powienien dobrzez zastąpić Stama.

Mam nadzieję, że nie będzie już niespodzianek z UEFĄ, więc nasi klubowi działacze zaczną teraz ofensywę na jaką czekają wszyscy kibice rossonerich od czasu odejścia Szewy i kuszenia Kaki przez Real! Transfery, których dokonali wcześniej (FAvalli, Yoan, Brocchi, Copolla, Foggia) nie upoważnieją do wysunięcia stwierdzenia, ale transfer Daniele to chyba dobry znak by krzyknąć -
Mercato czas zacząć - jak cudownie znowu to powiedzieć :) :ok:

Teraz ciekawe co z Oddo (podobno kasa + Foggia), Torresem, Ibrahimovicem, Buffonem ... zaczyna robić się ciekawie. Czekają nas emocjonujące tygodnie!
:forzamilan:

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.
Ostatnio zmieniony przez Cartman Pią Lip 28, 2006 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

kamal 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 22:22   

Neceron napisał/a:
ale czepiliście się Ibrahimovicia :D a co wam przeszkadza?

będąc pod dobrym kryciem, nie istnieje na boisku, przez co osłabia zespół - takie jest moje zdanie...

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 23:02   

kamal napisał/a:
będąc pod dobrym kryciem, nie istnieje na boisku, przez co osłabia zespół

pod dobrym kryciem znakomita większośc napastników przestaje istnieć na boisku ;-) ja myślę, że byłaby to dobra inwestycja. z drugej jednak strony, słyszałem plotki, wg których Ibra woli Inter :/

kamal 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 23:44   

oj nie zagdzam się...są napastnicy którzy pomimo asysty nawet 2-3 obrońców potrafią zrobić to co do nich należy...a imbrahimovic taki zawodnikiem nie jest...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 23:46   

slonicek napisał/a:
....moim zdaniem lepiej kupić kogos bardziej doświadczonego

dlatego wolalbys:
- Toniego, ktory nie ma doswiadczenia praktycznie zadnego.....
- Torresa, ktory rowniez na arenie pozaligowej tez nic nie zwojowal...
- Crespo, ktory doswiadczenie ma, ale potrzebny nam jak piate kolo u wozu...
? :/

moze troche pomysl zanim cos napiszesz.....

btw: dlaczego niby Ibra mialby nie zlapac formy w Milanie? przypomnijcie sobie ile osob chcialo wywalic Seedorfa rok temu, po beznadziejnym sezonie.....a teraz byl najlepszym pomocnikiem Milanu (najlepszym, bo caly seon gral rowno na bardzo wysokim poziomie, reszta miala wzloty i upadki). nie mowie, ze Zlatan bylby idealnym zakupem, ale tak naprawde dopoki nie zagra w czerwono-czarnej koszulce to sie nie przekonamy.... wiele osob (w tym i ja) chcialby jakis czas temu, by przeszedl tu Henry, a kto gwarantuje, ze gralby tak jak w Arsenalu?? wg mnie istnialoby wcale nie male prawdopodobienstwo, ze nie sprawdzilby sie podobnie jak Rivaldo, oboje byli najjasniejszymi gwiazdami poprzednich zespolow, wrecz symbolami konkretnej epoki i to zapewne przeszkodzilo jednemu w odniesieniu sukcesu w innym wielkim klubie, a mozliwe, ze i przeszkodziloby drugiemu..... zobaczymy czy Sheva odnajdzie sie w Chelsea, bo wcale tak byc nie musi ;)
chce przez to powiedziec, ze nigdy nie ma pewnosci czy dany zawodnik sie sprawdzi czy nie i ja osobiscie jestem bardzo daleko od skreslania kogokolwiek tylko dlatego, ze zagral slaby sezon w jakims klubie..... wierze, ze jesli dzialacze chca sprowadzic Zlatana to widza w nim potencjal duzego kalibru i wiedza jak z nim postepowac zeby go z niego wyciagnac ;) nieczesto sie mylili ostatnimi czasy wiec mysle, ze mozna na nich polegac ;)

aha, sa tu osoby, ktore z checia widzialby w Milanie Adriano..... niedosc, ze koles jest w 100%-tach jednonozny to i sezon mial baaaaaardzo kiepski ;)

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 00:49   

Co tu gdybać kogo może mieć Milan zapewne wielu ważne jednak kogo ma ... a w chwili pisania postu wiadomo już że do zespołu dołączył Daniele Bonera :D czyli prawa obrona jest załatana ... świetne posunięcie działaczy :king: oby tak dalej panowie

Porek 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 07:52   

I znow nasi dzialacze zrobili wielkiego psykiusa nam wszystkim :king: kazdy mowil o roznych zawdonikach a nic nawet nie bylo wspomniane o bonerze :) cieche transfery to nasza specjalnosc - ja jestem zadowolony z tgeo zakupu :) :king:

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 08:04   

Bardzo sie ciesze z transferu Bonery. W koncu jakis konkret, no i mlody i perspektywiczny. Nie wiem jaki czas temu zostal ogloszony oficjalny komunikat o transferze, ale juz pare dni na oficjalnej na "starcie" widzimy takie to zdjecie:
http://media2.acmilan.com...big.jpg?ver=361
Przypadek? :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi