ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Czw Sie 10, 2006 16:03
Transfery Milanu (cz. 20)
Autor Wiadomość
cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2006 11:50   

Sorry, ale Ibrahimovic jest świetnym piłkarzem... To prawda, że akurat nie ma formy, no ale nazywać go żenadą to przesada... Fakt najlepsze sezony spędził w Ajaxie i trochę mu przeprowadzka do Włoch nie wyszła, ale chciałbyś na przykład, aby nagle odrodził się i grał jak kilka sezonów temu tylko że u naszego rywala zza miedzy? Wolałbym doczekać takiego momentu gdyby grał jednak dla nas... Jak dla mnie priorytetem powinien być teraz Buffon, bo Dida nie jest moim faworytem, Abbiati na wypożyczeniu, a pozostali Coppola, Fiori i australijski ogr, czyli jednym słowem nie jest dobrze...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2006 12:47   

Ibrahimovic nie jest dla mnie wystarczająco dobrym piłkarzem jak na Milan. Nie jest nam potrzebny niesubordynowany gość, który owszem miewał kilka niezłych meczów, ale nie nadaje się kompletnie do gry w Milanie, który zawsze budował drużynę, a nie kupował wyłamujących się z tłumu "pseudogwiazdorów". I nie boję się nazwać go żenadą bo to on sobą reprezentuje. I nie obrażam go w żaden sposób. Po prostu taki jest. Na szczęście nie jest nawet przymierzany więc na razie śpię spokojnie :)

Kry-kry 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2006 13:16   

Ja bardzo bym chcial teveza w Milanie

http://video.google.pl/vi...7741912&q=tevez

[ Dodano: Sro Lip 26, 2006 14:17 ]
i Riqelme

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2006 15:11   

Ale sie wysililes z tym postem :ok: .Dzisiaj we wiarygodnym zrodle przeczytalem,ze Mista przeszedł z Valencii do Atletico.Jest on juz siódmym nabytkiem madryckiego klubu, który wcześniej pozyskał Aguëro, Seitaridisa, Pernię, Costinhę, De las Cuevasa i Zé Castro.Biarac pod uwage Maxi Rodrigueza,Kezmana to wyglada mi na niepubliczne latanie dziury za Torresa :hmm: ,a te cale newsy o jego pozostaniu to sa tylko na podwyzszenie jego ceny.

danji
Milanista

Wysłany: Śro Lip 26, 2006 15:36   

pionka napisał/a:
Jak to??? Torres znowu nie przyjdzie do Milanu? :cry2:
Ile jeszcze sezonów będziemy musieli czekać???

wg mnie jeden. Zarząd bardzo zabiegał by Torres pozostał na kolejny sezon, po raz kolejny dokonano ciekawych transferów, ściągnięto także dobrego szkoleniowca. Kontrakt obowiązuje jeszcze przez dwa sezony, wątpliwe by został przedłużony w trakcie sezonu. Jedyne co może zatrzymać Torresa to zapewnienie udziału Atletico w LM, jeśli to się nie stanie klub zgodzi się na transfer, odejdzie za kupe kasy i każda ze stron bedzie zadowolona.

co ciekawe kolejka po torresa nie powinna być długa:

Chelsea i Arsenal mają atak na najbliższe lata, choć nie można wykluczyć kaprysu Romka.
Liverpool nie wyłoży kwoty satysfakcjonującej działaczy Atletico, ten sam problem może mieć ManU gdzie każdy funt przed wydaniem oglądany jest z obydwu stron. Dodatkowo ewentualny zakup jakiegoś napastnika jeszcze w tym sezonie np. Defoe sprawi, ze sir Alex nie bedzie szukał wzmocnien

Lyon i Bayern mimo, że czołówka europejska to grają w mniej prestiżowych ligach.

Hiszpania to tylko Barcelona... niestety wybory jednak odbędą się w tym roku, choć niewykluczone, że Laporta postanowi spełnić swoje drugie marzenie (pierwszym był Henry), jeśli Torres będzie do wyciągnięcia.

acmilan1899 napisał/a:

Co do Torresa: strzeli tyle bramek co D. Villa w PD - możemy porozmawiać.
Na razie to taki talent jakich wiele w C(F)Mie.

to kupcie Forlana on w zeszłym sezonie strzelił tyle co Villa w tym :] Co ciekawe i Valencia i Villarreal grają jednym napastnikiem :]

Eto'o też jest słaby bo nigdy w Mallorce nie strzelił więcej niż 20 bramek :(

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 00:57   

Torres bardzo by sie przydal do MIlanu !!! Jest swietnym napastnikiem. Spodobal mi sie jush 3 lata temu i sie tylko zastanawiam dlaczego nikt po niego nie siega? A do Milanu pasowal by idealnie. Jesli nie Torres to kto? Moze Tevez jeden z lepszych napastnikow swiata a jush napewno najlepszy w Argentynie. Ibrahimowicza nie polecam. Bo jesli nawet odzyska ta forme co mial w Ajaxie, to i tak bedzie slaby. Ten napiastnik nie ma znizki formy, on mial zwyzke w Ajaxie i do takiego poziomu jush nie dojdzie !!! A nie wiecie co z Luca Toni ? zostaje w Palermo odchodzi ? bo nic o nim dawno nie slyszalem ??:)

pan Kamil 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 04:13   

Eiwaiss napisał/a:
A nie wiecie co z Luca Toni ? zostaje w Palermo odchodzi ? bo nic o nim dawno nie slyszalem ??:)

nie slyszales przez ostatni rok chyba,bo w Palermo juz nie gra :)
A to dziwne bo teraz jest o nim bardziej glosno. Ja bym go chetnie zobaczyl w koszulce Milanu.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 07:19   

Cytat:
A nie wiecie co z Luca Toni ? zostaje w Palermo odchodzi ? bo nic o nim dawno nie slyszalem ??:)

Żartujesz? Czy ostatni rok spędziłeś na jakiejś małej wyspie na Malediwach bez dostępu do mediów?? Mówisz tyle o Tevezie a o Tonim nic nie wiesz?? Gdzie ty sie człowieku schowałeś?? To chyba jakaś kiepska prowokacja... albo totalna ignorancja... Ale bym nie był posądzony o brak chęci pomocy i kierowanie do googli, to powiem, że Luca Toni grał w zeszłym sezonie we Fiorentinie, został królem strzelców serie A strzelając 31 bramek (co masz na 1 stronie acmilan.pl).
pozdrawiam i życzę dużo czasu na nadrabianie zaległości...

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 10:38   

No tak sorki za pomylke, oczywiscie ze gral w Fiorentinie. Za pozno wczoraj te posty pisalem i jush nie myslalem. Ale Toni wedlug mnie nie pasowalby do taktyki Milanu. U boku Gilardino, wedlug mnie powinnien grac Tevez albo Torres. Toni bylby duzym niewypalem :D

Shien 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 11:56   

Także wątpliwa opinia- Luca Toni niewypałem nie jest i być raczej nie może. To bardzo dobry gracz, mógłby grać z przodu z Gilą, ale...gra Milanu nie byłaby już tak widowiskowa jak z Szewą. A esencją futbolu nie są tylko strzelane gole (choć Szewa i to robił doskonale) ale też ładna gra.
Szczerze powiedziawszy to także dosyć mam już Didy. Szansę w końcu powinien dostać Abbiati. Zamiast tego będzie męczył się w beniaminku:(
Lecz może jest jeszcze szansa na Buffona, zwłaszcza ze wróciliśmy do gry w LM. Byłaby to bardzo dobra informacja gdyby Gigi zechciał u nas grać.
Sądzę że transfery ruszą wreszcie "z kopyta" i że wzmocnią nas gracze o klasie bliższej Zambrocie niż Favalliego :lol2: Na pewno Sierpień będzie gorący, choćby i pod tym względem :rotfl2:

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 12:19   

po raz kolejny nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze zawodnik typu Toni nie pasowalby do taktyki Milanu.... pomijajac juz oczywisty fakt, ze podobna do Milanu taktyka Wlosi grali w eliminacjach (Totti za plecami Gilardino i Toniego) i ci dwaj zawodnicy dobrze ze soba wspolpracuja to caly czas uwazam, ze z braku na rynku zawodnika grajacego podobnie do Shevy (kreatywny napastnik), ktory to zawodnik od razu w duzym stopniu wypelnilby luke po ukraincu uwazam, ze jeden sezon spkojnie Milan dalby rade w systemie Kaka za plecami Gilardino-'Toni'..... nie chodzi mi o to ze tak widzalabym Milan, ale, ze w razie braku adekwatnego zakupu nie ma tragedii i Milan da sobie rade z dwoma bardziej wysunietymi napastnikami..... taki system raczej nie sprawdzilby sie w Juventusie gdzie srodek pomocy tworzyli dwaj bardziej defensywni pomocnicy, ale w Milanie gra bardzo ofensywny Kaka i to mysle daje mozliwosc gry wlasnie w ww ustawieniu i nie specjalnie odbije sie to na wynikach zespolu, moze byloby troche mniej bramek, ale z ich strzelaniem nie powinno byc az tak zle ;)

wracajac do zapelniania luki po pantoflu to mi najbardziej przypadlby do gustu Torres, ale jest raczej nei do wyciagniecia, a jzu na pewno nie jest wart az tylu pieniedzy ile pewnie by chcieli..... Tevez tez bylby ok, ale z nim moze byc problem aklimatyzacji, nie kazdy jest Kaka ;) do Zlatana nie mam specjalnie nic, jesli wlodarze uwazaja, ze kolesia mozna naprawic i to zrobia to bede im za to wdzieczny, ale orzech do zgryzienia przy jego zakupie bylby niemaly, trzeba by typa nauczyc grac dla zespolu, bo umiejetnosci to on na pewno ma.....brak formy to dla mnie zaden argument zeby nie sprowadzac ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 13:12   

acmilan1899 napisał/a:

Co do Torresa: strzeli tyle bramek co D. Villa w PD - możemy porozmawiać.
Na razie to taki talent jakich wiele w C(F)Mie.

buahahahahahahahahaah
proszę cie,nie żartuj sobie. Fernando to debeściak,najlepszy piłkarz Atletico,mimo młodego wieku staje się już niemal ikoną tego klubu. to nie jest talent jakich wiele-tylko znakomity piłkarz. a Villa gra w Valencii gdzie łatwiej mu zdobywać bramki,bo Valencia jak na razie ma lepszą drużyne,tyle.

Adriano może być,ale mówie stanowcze NIE wszystkim pseudogwiazdeczkom typu Ibrahimovic czy Cassano. już też nie Tevezujcie.....

Cytat:
Jest on juz siódmym nabytkiem madryckiego klubu, który wcześniej pozyskał Aguëro, Seitaridisa, Pernię, Costinhę, De las Cuevasa i Zé Castro.Biarac pod uwage Maxi Rodrigueza,Kezmana to wyglada mi na niepubliczne latanie dziury za Torresa

z tego żaden nie jest napastnikiem typu Torresa!!!! Aguero to taki bardziej skrzydłowy,boczny napastnik. Maxi to zdecydowanie pomocnik,a to właśnie o Kezmanie mówi sie że opuści Madryt,bo nie spełnił raczej oczekiwań
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

slonicek 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 13:55   

Dzisiaj przeczytałem na pilka.pl że Lazio chce za Oddo aż 12 mln. euro. Nie wiem czy on jest warty aż tyle kasy. Milan proponuje 7 może 8 mln.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 14:32   

jeżeli prawdą jest to co powiedział Galliani o "wojnie" z Realem to dobrze by było gdyby zainteresowali się na poważnie Buffonem, Gallasem, Diarrą i jakimś dobrym napastnikiem, a my będziemy ich kupować na złość :P

Neceron 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 16:07   

Myślę, że świetnie byłoby zobaczyć Buffona i Zambrottę w stroju ACM. Na nowego napastnika nie mam na razie pomysłu, ale wierzę, że Ancelotti wypatrzy kogoś odpowiedniego. Może pojawi się nowy Kaka, tym razem w napadzie?

mms 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 16:18   

Neceron napisał/a:
Myślę, że świetnie byłoby zobaczyć Zambrottę w stroju ACM

Zambro jest juz graczem Barcy ^^

Neceron 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 16:46   

A to nic nie szkodzi. Henry tez podpisał nowy kontrakt :D "dla chcącego nic trudnego"

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 19:03   

z tego co mi wiadomo pilkarz w 1 okienku transferowym moze zmienic tylko raz klub.

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 20:21   

Wiara z Juve? Nie wiem czy to dobry pomysl. I nie wiem po co Abbiati w MIlanie. Dida nie broni tak zle. Fakt faajnie bylo by zeby do Milanu trafil Buffon cenie tego bramkarza, ale nie przesadzajmy Dida i Abiatti nie ma porownania. Zambrotta hmmm? bardzo dobry zawodnik tesh bym go chcial widziec w MIlanie. Ibrahimowic mowimy NIE! Ten zawodnik sie nie nadeje. Technike ma, ale chyba tylko to !!! A co do Teveza to by sie bardzo nadawal do gry Milanu:D A Torres nie jest przecietnym zawodnikiem, on jest wielkim zawodnikiem !!! I zgadzam sie ze Villa mial duzo latwiej strzelic te bramki nish Torres. Wystarczy poparzec na klub Valencia i Atletico mimo wszystko w Valenci bylo mu duzo latwiej !!!

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 21:11   

Eiwaiss napisał/a:
Zambrotta hmmm? bardzo dobry zawodnik tesh bym go chcial widziec w MIlanie

ktoś już pisał wyżej, że jest graczem barcelony...czytasz posty innych?

Eiwaiss napisał/a:
A co do Teveza to by sie bardzo nadawal do gry Milanu:D

koleny 'tevezowicz'.... możesz mi powiedzieć w ilu meczach go widziałeś nie liczać gry w reprezentacji ?

ps. i naucz się pisać...

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 22:06   

Nie wiem co wam sie udzielilo z tymi bramkami Villi. Przeciez on w Saragossie strzelal tyle bramek, co Torres w Atletico, a Saragossa to zaden potentat. A do tego Atletico to nie taka przecietna druzyna, staraja zbudowac sie tam ekipe na Lige Mistrzow z tym ze im cos nie wyszlo, w tym ich lider wielki pilkarz Fernando Torres tez ich cos nie pociagnal w kierunku europejskich salonow.

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 22:49   

kamal napisał/a:
koleny 'tevezowicz'.... możesz mi powiedzieć w ilu meczach go widziałeś nie liczać gry w reprezentacji ?

ps. i naucz się pisać...

Ciekaw jestem w ilu Ty meczach widziałeś Kake zanim przeszedł do Milanu :) a Tevez nie bez przyczyny przeszedł do Corinthians za około 20 mln euro, i nie bez przyczyny zdobywa tak wiele nagród w tak młodym wieku :) a tak na marginesie pisze się "licząc" a nie "liczać" więc zanim kogoś pouczysz sam naucz sie pisać :) hehehe :forzamilan:

Eiwaiss 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 00:26   

Jak bys chcial wiedziec to Teveza ogladam wiecej nish Ronaldinho i widze co potrafi i co gra, a jezeli Ci chodzi o pisanie to pisze te posty bardzo pozno i mam prawo robic bledy, nie czytam 2x tego co popisze wiec sa bledy.

danji
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 01:02   

chluby Ci to nie przynosi, a wytłumaczenie jest przezabawne :rotfl2:

Neceron 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 01:43   

beneras, a kto mówił o trwającym okienku transferowym? zima nie jest taka zła :D

a co Wam przeszkadza ten Tevez?? Przecież to nie byle kopacz z dziadziolandii. Talent ma...

:forzamilan:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi