ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Czw Sie 10, 2006 16:03
Transfery Milanu (cz. 20)
Autor Wiadomość
Agares 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 18:32   

Coś czuje że wszyscy się rozczarujemy. Sam Gallini mówi że nie będzie ściągał gwiazd więc nie mamy co marzyć o Adriano czy kimś innym. Wygląda to jak z obroną wszyscy dużo gadali, a co wyszłoo to widać, wzmocnień prawie zero. Jedynie o kim chyba zapomnieliście to młody perspektywiczny Torres. Nie jest jakąś wielką gwiazdą, a sam gallini powiedział że sztuką jest sprowadzić młodego piłkarza i z niego zrobić gwiazdę wielką i sądzę że tu też tak może postąpić. No zobaczymy, ale jak narazie nie wygląda to za różowo.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 18:55   

Cytat:
Niestety tifosi z Turynu wolą siedzieć przed telewizorami, zamiast oglądać mecze z trybun.

To wcale nie dlatego... Po prostu w Turynie nie ma tiffosich Juve... tam 90% kibicuje Torino!! A w wiekszosci kibice na meczach Juve to przyjezdni.
Cytat:
Mam jednak nadzieję,że jeśli stadion zostanie przebudowany to na każdym meczu pojawiać się będzie komplet publiczności.

No jeżeli zredukują liczbę miejsc a Juve nie spadnie, to jest duże prawdopodobieństwo że właśnie tak będzie.
Kod:
wątek Adriano

Uważam osobiście, że transfer Adriano jest jak najbardziej możliwy a to z kilku powodów o których była tu już mowa:
1. Adriano coś nie może złapać w Interze formy. Narzekał, nie grał jak potrafi, nic nie wygrał...
2. W Interze "panuje" kolonia Argentyńska, co w przypadku narodowości Adriano, nie jest najlepsza dla niego sytuacją. W Milanie natomiast, brazylijczycy mają niesamowicie silną pozycję.
3. Udane transfery na linii Inter ==> Milan - powyżej wytłumaczenie - ja się wstrzymam.
4. Jak się prezes z łysym uprą to wszystko jest możliwe...
5. I inne :)

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 19:20   

Berlusconi i Galliani nie mają wyjścia i po prostu muszą sprowadzic przynajmniej jednego napastnika światowej klasy i to za wszelką cene. Przecież po odejściu Shevy powstała ogromna dziura w ataku, której w zaden sposób nie uzupełnią obecni napastnicy bo duet Gilardino i Pippo w ataku pierwszego składu z alternatywą w postaci Amoroso to perspektywa raczej ponura i tragiczna i zarząd klubu musi sprowadzic ranomowanego napastnika, który prezentuje taki poziom, że z miejsca mogł by trafic do pierwszego składu, co oczywiście nie wyklucza sprowadzenia jakiegoś młodego talentu dodatkowo. Jednak potrzebujemy napastnika juz ukształtowanego i nie czas na eksperymentowanie i przyuczanie stawiając wyłącznie na jedną dobrze rokującą "gwiazde" bo w przypadku kiedy zawodnik taki nie rozwijał by sie w prognozowany sposób (Torres według mnie jest wyjątkiem bo uważam że w chwili obecnej należy do czołówki światowej pod względem umiejętności a przecież nie osiągnął jeszcze szczytu możliwości) sytuacja powróci do punktu wyjścia i zostaniemy z Pippo, który łapie kontuzje średnio co 2 kolejki ligowe i Gila, który nie zawodzi w lidze za co należą mu sie słowa uznania ale o pucharach to lepiej nie wspominać....
Pozostaje kwestia ogromnych pieniędzy, które otrzymamy za Sheve. Kibice będą oczekiwać ze zostaną one zainwestowane i wydane na kogoś kto przynajmniej da nadzieję na godne zastąpienie najlepszego napastnika Milanu. Należy miec także na uwadze fakt iż kibice będą stawiali ogromne wymagania dla nowych napastników i będą napewno bardziej krytyczni i będą oceniali przez pryzmat Shevy dlatego transfer musi byc bardzi przemyślany i należy wybrac najbardziej pasującego do systemu gry Milanu zawodnika a nie tego który pierwszy się zgodzi na przejście do naszego zespołu.
I jeżeli działacze dojdą do wniosku że znaleźli odpowiedniego kandydata powinni wzorem pana Abramowicza wyłożyć wagon pieniędzy żeby transfer mógł zostac sfinalizowany.... pomijam kwestie poza finansowe bo jestem zdania że Sheva był naciskany z różnych stron i był pod dużą presją że zdecydował się na odejście do Chelsea...

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 13:04   

jezeli chodzi o Adriano to nie zapominajcie, ze Milan do ewentualnego transferu bedzie mial powaznego kandydata w postaci Realu Madryt.... tam tez jest kolonia brazylijczykow, ktora dosyc mocno zabiega o sprowadzenie kolejnych ziomkow, patrz Kaka :/ do tego Adriano moze dazyc Inter (nie dzialaczy jako takich, ale klub) sympatia/miloscia wiec z dwoch mozliwosci sensowne w jego przypadku bylyby raczej przenosiny do Hiszpani.....
jednak mam nadzieje, ze szefostwo Milanu nie da d*** i zapewni na nastepny sezon kadre na conajmniej takim poziomie jak ta z tego roku, w koncu wypowiedzi maja dosyc bunczuczne ;)

misiunio18 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 13:52   

Coś mi się wydaje że Adriano może do nas przyjść, a na 99% opuści Inter, ponieważ Inter cały czas kręci się wokół Toniego, a władze Fiorentiny co róż zmieniają stanowisko. Kiedyś czytałem że transfer Toniego do Interu został zdementowany przez Fiorentine, a niedawno czytałem że już nie wykluczają takiej możliwości, więc w wypadku sprowadzenia Luci Adriano może dojść do naszej ekipy :)

:forzamilan:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 15:37   

A o temacie Torresa, to sam zawodnik stwierdził, że najbliżej mu do Arsenalu. Ma tam swojego compadre Reyesa ktory go namawia do przyjscia wiec moze sympatycy "filigranowego hiszpana" beda zawiedzeni...

windrider 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 16:35   

kuba1899 napisał/a:
wiec moze sympatycy "filigranowego hiszpana" beda zawiedzeni...

Torres ma 186cm i 78 kg, filigranowy to jest chyba wzgledem Kollera ;)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 17:19   

Jak dla mnie do Milanu mógłby przyjśc ktoś z listy: Tevez, Torrres, Huntelaar, Adriano. Z Adriano jest ten problem, że chce go również Real,a gdyby wybrał jednak Milan to fani Interu nie daliby mu żyć. Na pewno nie chcę Ibrahimovica czy van Nisterlooya. Szczerze mówiąc to od transferu szewczenki siedzę jak na szpilkach i czekam aż tepieniądze z transferów zostaną mądrze zainwestowane. Ale znikąd żadnej interesujące wiadomości:/

Jeszcze miesiąc temu nie widziałem sensu żadnych wzmocnień w ataku. Ale sytuacja się diametralnie zmieniła i uważam, że Milan nie ma teraz nic do stracenia i powinien zaryzykować ściągnięcie jakiegoś młodego gracza. Bo wbrew temu co mówi Galliani z Pippo, Gilą i Amoroso możemy być dobrym klubem, ale jeśli chcemy być najlepsi to coś się musi zmienić.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 17:46   

windrider - jak widzisz - cytowałem:) Nie jest to moja wypowiedz a cos zasłyszanego ostatnio w TV. zapomniałem dodać "oczka" ;)

Bart668 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 19:57   

1. Milan kupił Suazo...
2. Chyba czas już zrobić cz. 20 transferów Milanu

windrider 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 22:07   

Bart668 napisał/a:
1. Milan kupił Suazo...

Gdzie to wyczytales? Ja pierwsze slysze..

Jesli dobrze to sobie przetlumaczylem to zostal on zaoferowany Milanowi ale Galliani stwierdzil,ze nie jest zainteresowany.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 22:50   

Bart668 napisał/a:
Milan kupił Suazo...

Ogórkom mówimy nie. Jak dla mnie to on nie zdoła powtórzyć wyczynu z poprzedniego sezonu i okaże się jedynie "gwiazdą jednego sezonu", o ile można go nazwać gwiazdą.

Pod poniższym linkiem jego statystki:
http://www.cagliaricalcio...scheda.asp?id=8

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 12, 2006 23:29   

Suazo wcale takim "ogorkiem" nie jest :) .
Pamietam, ze juz kilka lat temu podobala mi sie jego gra. W ubieglym sezonie jego talent eksplodowal i mozliwe jest, ze moglby wciaz grac na tak wysokim poziomie w wielkim klubie, takim jak Milan. Ryzyko jest jednak spore - rownie dobrze, tak jak napisal Pippo, moze sie stac "gwiazda jednego sezonu".
Jeszcze dzis sie wydawalo, ze Suazo jest naprawde bliski przejscia do Milanu. Jednak calkiem niedawno Galliani - potwierdzajac chec sprzedazy napastnika Hondurasu przez Cagliari - wyrazil brak zainteresowania tym zawodnikiem ze strony Milanu. Czy to tylko zaslona dymna? Calkiem mozliwe.
Ja bylbym w stanie zaryzykowac kupienie Suazo, tym bardziej, ze nie slychac o zainteresowaniu rossonerich napadziorami ze scislej swiatowej czolowki (lub takowi sa nie do kupienia). Napastnik rodem z Hondurasu jest bardzo szybki, niezly technicznie, potrafi strzelac lewa i prawa noga, co pozwalaloby miec nadzieje, ze godnie zastapi Sheve. Dla zainteresowanych podaje link do kompilacji jego bramek strzelanych dla Cagliari, glownie w Serie B, kilka sezonow temu: RAPIDSHARE 30MB. Mysle, ze warto obejrzec.
pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

windrider 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 09:58   

baker napisał/a:
Ja bylbym w stanie zaryzykowac kupienie Suazo, tym bardziej, ze nie slychac o zainteresowaniu rossonerich napadziorami ze scislej swiatowej czolowki (lub takowi sa nie do kupienia).

Cos tam jednak slychac :) I jesli juz mamy podejmowac ''ryzyko' to wolalbym takie
Tak wiem, to tylko calciomercato.com itp itd..tez nie wierzylem w ich informacje o odejsciu Shevy ;)

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 10:23   

O ile Suazo rzeczywiście jest bardzo blisko przejścia do Milanu (mówi się o Ł10 za tego napastnika z Hondurasu), o tyle nie wydaje mi się, by był to największy hit transferowy Milanu w tym sezonie. Berlusconi po stracie przybranego syna i chrześniaka, których podebrał mu Romek, ma podrażnioną ambicję i pewny jestem, że zaskoczy nas jakimś wielkim posunięciem. Będzie chciał pokazać, że również może kupić każdego. Czy naprawdę wierzycie, że po odejściu drugiego najlepszego napastnika w historii Milanu, a najlepszego w ostatnich 50 latach, zdobywcy Złotej Piłki i najlepszego piłkarza rossonerich, zastąpi go gwiazda z... Cagliari? Ja w to nie wierzę i stawiam, że do drużyny z Mediolanu przyjdzie ktoś z graczy: Totti, Gerrard, Henry (mimo wszystko), Adriano i Torres (z tej piątki byłby to najmniejszy hicior). O ile rzeczywiście chcemy kupić Suazo, to w takim wypadku najbardziej prawdopodobne jest przejście Tottiego lub Gerrarda :)

Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 11:02   

baker napisał/a:
Ja bylbym w stanie zaryzykowac kupienie Suazo, tym bardziej, ze nie slychac o zainteresowaniu rossonerich napadziorami ze scislej swiatowej czolowki

Baker, gdyby Łysy wyraził publicznie zainteresowanie napastnikiem ze ścisłej światowej czołówki, owa informacja trafiła do różnych pisemek, to automatycznie wzrosłaby cena za takiego napadziora. Zresztą piszesz w poźniejszej częsci swojego postu o zasłonie dymnej, związanej z Sazuo. Pozatym wydaje mi się, że Sauzo nie zaspokoji podrażnionej dumy Silvio. ;)

Patrząc na karierę Sauzo w Serie B, od razu nasuwają mi się pewnie myśli. Mianowicie takie, że gdyby nie poprzedni sezon, mógłbym go spokojnie porównać do Rigano, pod względem osiągnieć strzeleckich, a nie umiejętności. Sauzo i Rigano byli czołowymi strzelcami swoich drużyn w Serie B. Jak wiadomo, ten pierwszy strzelał dla Cagliari, zaś drugi dla Fiorentiny. Włoch skończył gorzej, ponieważ nie zdołał zaistnieć w Serie A. Napastnik rodem z Hondurasu miał nieco lepsze wejście do Serie A, ale trzeba przyznać, że ostatni sezon miał znakomity, co nie zmienia faktu, że jest on jak dla mnie ogórkowaty.
Jest wielkie ryzyko, że mógłby się okazać gwiazdą jednego sezonu. Dla przykładu podam 2 nazwiska zawodników, którzy dobitnie potwierdzają to stwierdzenie.

- Javi Moreno. W Alaves miał znakomity sezon, ale gdy przyszedł do Milanu, nic wielkiego nie pokazał. No, może w meczu z Venezią, gdzie strzelił 2 gole.

- Gianni Comandini. W barwach Regginy zdobył chyba 21 bramek (napewno coś koło tego;) ), gdy przyszedł do Milanu to srogo zawiódł. Rozegrał zaledwie 13 meczów, strzelając 2 gole. Te dwa gole strzelił w meczu z Interem.

Nie wiem, jak toczą się obecnie losy obojga zawodników.

Jeżeli Sauzo miałby już przyjść do Milanu, moim zdaniem powinno to nastąpić za rok. Chciałbym zobaczyć najpierw, czy ten zawodnik potrafi utrzymać formę, zanim zdecyduje się na przejście do Milanu.

windrider, też wolałbym zaryzykować kupno Torresa. ;)

windrider 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 11:18   

Malutki napisał/a:
Czy naprawdę wierzycie, że po odejściu drugiego najlepszego napastnika w historii Milanu, a najlepszego w ostatnich 50 latach, zdobywcy Złotej Piłki i najlepszego piłkarza rossonerich, zastąpi go gwiazda z... Cagliari?

Zastepstwo Shevy moznaby rozpatrzec na dwa sposoby.
1.Zastapienie Shevy nowym napastnikiem,ktory stanie sie najwieksza/jedna z najwiekszych gwiazd druzyny-czyli zastapienie doslowne ;)
2.Zastapienie Shevy pilkarzem,ktory stanie sie gwiazda druzyny jednak nie grajacym na pozycji ex-NO7.To mogloby tlumaczyc transfer np Gerrarda i Suazo-wypelniajacego tylko luke w ataku.

Malutki napisał/a:
stawiam, że do drużyny z Mediolanu przyjdzie ktoś z graczy: Totti, Gerrard, Henry (mimo wszystko), Adriano i Torres (z tej piątki byłby to najmniejszy hicior).

Mozliwe,ze po zakonczeniu MŚ bedzie latwiej wypowiedziec sie,ktory z tych potencjanych transferow bylby najwiekszym,a ktory najmniejszym hiciorem :)

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 11:25   

windrider napisał/a:
Mozliwe,ze po zakonczeniu MŚ bedzie latwiej wypowiedziec sie,ktory z tych potencjanych transferow bylby najwiekszym,a ktory najmniejszym hiciorem :)

Nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Mistrzostwa Europy wypromowały Barosa jako superstrzelca. I co zostało z tego superzawodnika? Cień zaledwie :) Kilka lat w dobrej lidze na najwyższym poziomie - to dla mnie wyznacznik :)

Marco7 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 11:26   

Zapowiadane były wzmocnienia, a Suazo nie da się nawet porównać do staty Szewczenki więc mam nadzieję, ze to tylko plotka. Jego bym chciał najwyżej w miejsce Amoroso, ale nie jako podstawowego napastnika. Nadal liczę na wielki transfer w ataku. MOje typ znacie więc nie będę się powtarzał.
Transfer Tottiego mi się nie widzi. Jest zbyt bardzo utożsamiany z Romą, więc ciężko mu będzie ją opuścić dla innego włoskiego zespołu. POza tym ma nie nie do konca odpowiada mi jego charakter. Nie wiem czy to kwestia złego, zanieczyszczonego powietrza w Rzymie, ale przynajmniej zawodnicy Romy mają poważne problemy ze sobą. Totti, Cassano, także De Rossi przyjemniaczkiem nie jest (chociaż on mogłby się jeszcze w Milanie wyprostować).

Zastanawiam się czy nie warto by było zainteresować się Zaccardo. Jest młody i już gra w reprezentacji Włoch. Nie ma w tej chwili zbyt dużo prawych obrońców na rynku, a jest on nam w tej chwili na gwałt potrzebny. Jest ofensywny, szybki i ma jeszcze czas, zeby się uczyć od naszych doświadczonych obrońców. We wczorajszym meczu z Ghaną spisywał się poprawnie, chociaż pod koniec pierwszej połowy miał wyraźny kryzys kiedy jego stroną sunęły ataki jeden za drugim, a w ataku te się zatrzymał. Ale poza tym fragmentemmecz na bardzo przyzwoitym poziomie. Jak sądzicie?

windrider 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 11:33   

Malutki,ja grono zawezilem do tych samych pilkarzy co Ty.Nie mialem na mysli tego,ze na MŚ wyskoczy nagle jakis Baros lub inny Salenko i nim sie zachwycimy.MŚ moga byc dobra skala porownawcza.

garnek99 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 12:47   

Suazo? A kto to jest? To on ma zastapic tego sprzedajnego ukrainca?Me Torres by podolal ale Suazo to nie ta liga i nie ten poziom Milanik walczy o mistrzostwo a nie o utrzymanie i potrzebujaemy zawodnikow a nie jakis tam sesonowych zawodniczkow!Poszla gwiazda kupcie godnego nastepce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 12:56   

Pippo napisał/a:
Baker, gdyby Łysy wyraził publicznie zainteresowanie napastnikiem ze ścisłej światowej czołówki, owa informacja trafiła do różnych pisemek, to automatycznie wzrosłaby cena za takiego napadziora.

Nie chodzilo mi o bezposrednie wyrazenie zainteresowania danym zawodnikiem przez Gallianiego. Mialem bardziej na mysli spekulacje prasowe, w ktorych najczesciej jest ziarenko (czasem nawet wiecej niz jedno ;) ) prawdy.
Jezeli chodzi o wzrastanie cen napastnikow, to na to nalepiej dziala ich dobra gra na waznej imprezie, takiej jaka obecnie przezywamy. Wystarczy kilka goli danego napadziora i cena idzie w gore. Dlatego juz wczesniej pisalem, ze dobrze by bylo "zaklepac" sobie dobrego napastnika juz przed poczatkiem Mistrzostw Swiata.
Pippo napisał/a:
Zresztą piszesz w poźniejszej częsci swojego postu o zasłonie dymnej, związanej z Sazuo.

Przez "zaslone dymna" rozumialem odpowiedz Gallianiego dotyczaca braku zainteresowania Suazo ze strony Milanu. Wciaz prawdopodobne wydaja mi sie negocjacje dotyczace kupna napastnika Cagliari do Mediolanu.
Nie uwazam jednak Suazo za szczyt marzen transferowych. Mozliwe, ze dzialacze rossonerich beda chcieli "zarezerwowac" dla siebie pilkarza z Hondurasu, gdyby nie udalo im sie kupic kogos lepszego. Nalezy bowiem pamietac, ze Suazo wspanialym zeszlym sezonem przyciagnal zainteresowanie wielu silnych klybow (m.in. Ajaxu).
Pippo napisał/a:
Jeżeli Sauzo miałby już przyjść do Milanu, moim zdaniem powinno to nastąpić za rok. Chciałbym zobaczyć najpierw, czy ten zawodnik potrafi utrzymać formę, zanim zdecyduje się na przejście do Milanu.

Pippo napisał/a:
(...)też wolałbym zaryzykować kupno Torresa

Suazo potwierdzil juz swoje mozliwosci w Serie A. Strzelil 22 gole dla slabego Cagliari i niemal w pojedynke utrzymal ten zespol w Serie A. Swoja droga Juventus jakos nie czekal, zeby F. Inzaghi powtorzyl w kolejnym sezonie swoja wysoka forme strzelecka, jaka prezentowal w Atalancie ;) .
A co takiego zrobil Torres? Od lat jest uwazany za wielki talent, ale wcale tak wielu goli nie strzela, w silnym bylo nie bylo Atletico. Dodatkowo nigdy nie gral w Serie A.
Na chwile obecna wolalbym kupienie Suazo. Wydaje mi sie to "pewniejszy" transfer niz Torres. Hiszpan moze eksplodowac forma, ale moze tez kompletnie zginac w Serie A. Zreszta poczekajmy, co Torres pokaze na mundialu.
Pippo napisał/a:
Pozatym wydaje mi się, że Sauzo nie zaspokoji podrażnionej dumy Silvio. ;)

To jest wlasnie kluczowa kwestia. Wydaje mi sie, ze czasy, gdy Silvio mogl kupic kogo chcial bezpowrotnie minely. Teraz jest wiele silnych i bogatych klubow, z ktorych ciezko jest "wyciagnac" najlepszych graczy. Stad nie wierze w kupienie Tottiego, Henry'ego czy Adriano. Torres wydaje sie prawdopodobna opcja, lecz czy on zaspokoi podrazniona dume Berlusconiego i oczekiwania kibicow? Smiem watpic.
Podsumowujac: nie wierze w kupienie napastnika z najwyzszej swiatowej polki. Spodziewam sie raczej transferu solidnego gracza, ktory stylem gry bedzie przypominal Sheve i zapewni duza liczbe goli. Torres i Suazo zdaja sie spelniac te kryteria, jednak z powodow wymienionych wyzej wole napastnika Hondurasu. Zastrzegam, ze moja opinia moze sie zmienic po Mistrzostwach Swiata.
pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Wentyl 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 13:02   

Po odejściu Szewy do Chelsea w jego miejsce przymierzałem trzech napastników. Numerem trzecim był Podolski, ale on odpada bo przechodzi do Bayernu. Drugim był Torres i myślę, że mógłby by pierwszym Hiszpanem, który zrobi karierę w Serie A. Numerem jeden jest Argentyńczyk Carlos Tevez. jest największą gwiazdą ligi brazylijskiej, w zeszłym sezonie zapewnił Corinthians tytuł, strzelając 20 bramek. Szkoda, że Pekerman nie wystawił go w sobotę na mecz z WKS. Myślę, że mógłby z Gilą stworzy zabójczy atak na długie lata :gol: . Nie są to może zawodnicy super znani ale każdy z nich jest młody, bardzo utalentowany i wszyscy są największymi gwiazdami swoich obecnych drużyn klubowych.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 13:06   

dziwi mnie troche, ze Pekerman woli wystawic ogórka Saviole, ktory nie umie biec z pilka ani dobrze jej przyjac, zamiast uznanego tu za super-gwiazde(?) Teveza... :dunno:
chociaz z drugiej strony, na prawej obronie gra Burdisso zamiast J.Zanettiego, wiec chyba nie ma co doszukiwac sie jakiegos sensu w decyzjach trenera Argentyny :hmm:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

garnek99 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 14:06   

Tevez lub Torres to zawodnicy mogacy zastapic Ukrainca a raczej Silvio ma tam pare euro w kasie i sa to zawodnicy calkowicie do kupienia . Ich obecne kluby nie sa lepsze niz Milanik wiec niech Silvi siegnie tam do klubowej kasy bo znowu nic nie zdobedziemy w nastepnym sezonie a jeszcze pozostaje kwestia obrony ale to juz inny dluzszy temat i jestem ciekaw jak zostanie rozwiazany

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi