ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum od strony technicznej - zazalenia
Autor Wiadomość
Hornet 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 16:01   

Czy tylko u mnie pojawia się taki dziwny komunikat? Wyskakuje, gdy przeglądam forum.

arekk20 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 16:03   

ja to wyłączyłem w opcjach ;D

akont 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 04:51   

Mam problem techniczny. Gdy wchodzę w jakiś temat to nie mogę zmienić strony, nie wyświetlają mi się one nawet na dole ani na górze. Wygląda to tak:

Aby przejść na kolejna stronę w temacie, muszę wyjść na stronę główną i klikać tam na numer strony. Ponadto nawet w "nie przeczytanych postach" klikając na dany temat wyświetlają mi się nieprzeczytane posty, następnie wchodzę na stronę główną, jeszcze raz z nieprzeczytane i gdy wchodzę na ten sam temat[bo wciąż się podświetla] to dopiero mi przewraca stronę dalej. Nie wiem o co chodzi, przeinstalowanie przeglądarki nic nie daje.

edit: sorry za małego screena. Temat który tam jest to temat o transferach, a więc trochę stron do wybrana powinno tam być, a u mnie pustki :(

frky 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 09:26   

Mógłbyś chociaż podać z jakiej przeglądarki korzystasz i ewentualnie jakich rozszerzeń używasz... U mnie wszystko wyświetla jak należy, funkcja nieprzeczytane posty też działa tak jak powinna, więc ewentualna wina leży po Twojej stronie.

akont 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 13:05   

Tyle, że do tej pory było wszystko ok. Problem się pojawił dwa dni temu. Korzystam z Chroma, nic nie było instalowane, ani blokowane[AdBlock to jedyna wtyczka z której korzystam]. Samo z siebie.
Nie zarzucam tutaj, że błąd leży po stronie forum więc nie rozumiem Twojego tonu. Mam problem więc pisze, może ktoś coś poradzi, miał taką sytuację, albo też ma podobny błąd.

edit: btw - naprawione. AdBlock blokując jedną z reklam[może nie tyle co reklamę a dokładnie iReview] zostawia białe pole po sobie, po zablokowaniu go ręcznie, index stron nie wiedzieć czemu ginie razem z tym polem.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 08:03   

Wam też tak muli strona i forum w czasie okołomeczowym?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 08:55   

Tak, często jest tak, że temat otworzę, napiszę szybką odpowiedź, ale wysłać jej już nie chce.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 09:20   

To pewnie zbieg okoliczności, ale ja mam problemy od Balomani ;)
PrzM, zawsze sobie kopiuj wiadomość przed wysłaniem, zwłaszcza jak się rozpiszesz ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 04, 2013 14:16   

konrad_acm napisał/a:
PrzM, zawsze sobie kopiuj wiadomość przed wysłaniem, zwłaszcza jak się rozpiszesz ;)

Ja po pierwszym meczu z Arsenalem się rozpisałem, ale był taki ruch, że straciłem całość i od tamtego momentu zawsze robię Ctrl+A i Ctrl+C zanim coś wyślę :ok:
Czekajcie co to będzie jak debiut zaliczy Salamon :lol2:

Archiwista 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:03   

Dlaczego mnie ciągle wylogowuje? Po każdym wejściu na forum muszę się od nowa logować. Mam włączone ciasteczka, zapamiętane hasło, zaznaczony checkbox - i nic!

mms 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 12:37   

po prostu wchodź przez www.acmilan.pl, a nie acmilan.pl

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 13:57   

Może ktoś z adminów/modów zmienić sygnaturkę Archiwiście, bo po jego ostatnich postach widać, że bliżej mu do Juventino niż Milanisty? ;)

Archiwista 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 13:59   

Dobrze, koniec tej mistyfikacji. Też miałem o to prosić. Juventus mnie podnieca od dziecka. Milan? Nigdy. :ok:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 08:10   

Jezeli w regulaminie nie ma punktu, ze fani innych klubow niz Milan sa inaczej traktowani, to maslokowi tez nalezy sie ostrzezenie za wykropkowanie.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 25, 2014 17:16   

Dzisiaj co chwila jakieś errory i przekierowania do głównej strony nazwa.pl, 404, 403, a przed chwilą:
Cytat:

Błąd XX:11

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj odświeżyć stronę, tym razem na pewno wszystko pójdzie ok!

I tak w kółko różne kody błędu wywala.
Panowie, coś grzebiecie, czy to u nich coś się namieszało?

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Mar 25, 2014 17:20   

Nic nie grzebiemy. To problem z hostingiem. Strona MCP też się co chwilę wywala.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 26, 2014 22:52   

Tak z ciekawosci.
Jakie masz SLA w umowie?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 17:22   

Czy jest możliwość, chociaż nieznacznego zwiększenia pojemności skrzynek, jeśli chodzi o priv?
Nie wiem, jak wygląda to od strony technicznej i czy w tej chwili generuje jakieś koszta, ale nawet po porządkach trochę brakuje miejsca :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 21, 2014 10:01   

Niemalże za każdym razem jak się loguję to za pierwszym razem nie chce mnie zalogować. Musze czynność powtórzyć i dopiero za drugim razem jest ok. To nie jest problem z kompem bo lohuje się z kilku różnych komputerów i za każdym razem to samo. Czy to może być coś nie tak po stronie strony :hmm: ?
E: zawsze tak się loguję.
Ostatnio zmieniony przez STARY TIROWIEC Śro Maj 21, 2014 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

Kojak 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 21, 2014 10:21   

Miałem podobny problem tyle że na innym forum - działo się tak gdy wchodziłem na stronę której adres zaczynał się bez www :P czyli zamiast acmilan.pl/forum, spróbuj www.acmilan.pl/forum :P No chyba że zawsze tak się logujesz, to w takim razie nie wiem :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 21, 2014 12:08   

U mnie to samo, nie ma znaczenia jaki adres. Loguję się zawsze dopiero za drugim razem. Chyba że pierwszy raz po uruchomieniu przeglądarki.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 21, 2014 13:31   

Spróbujcie usunąć ciasteczka i przeczyścić pamięć przeglądarki.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 21, 2014 13:34   

Też miałem problem z podwójnym logowaniem - tak samo jak z tym, że przy każdej wizycie musiałem logować się od nowa.

Ale dzięki poradzie Kojaka przynajmniej jeden problem zniknął, bo w końcu dane logowania są zapamiętywane. -_-

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 19, 2014 16:41   

nie wiem czy to tylko u mnie , ale chyba kalendarz jest coś nie ten tego na stronce, chcę zobaczyć na lipiec 2014, a cięgle pokazuje zeszłoroczny (2013)

Kojak 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 19, 2014 17:28   

U mnie to samo więc strona jeszcze nie jest zaaktualizowana.

Odpowiedz do tematu