ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum od strony technicznej - zazalenia
Autor Wiadomość
Camomilla
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 01:02   Forum od strony technicznej - zazalenia

nie chce robic szumu, ale na forum ostatnio BAAARDZO sie pozmienialo...
jeden i ten sam post wysylalam ostatnio kilka razy, poniewaz wylogowywano (?) mnie [wisze na modemie wiec nie jest to dla mnie 'bulka z maslem']...
wchodzac na forum po miesiacu 'nieistnienia' jestem zmuszona przejsc przez 'a lot of red tape and the runaround' - mianowicie, wyswietla mi sie komunikat o 'ilosci dni niebytych, ilosci postow usunietych, postow nieczytanych, etc'... zanim dojde do wlasciwej stronki, licznik wykazuje, co wykazuje, a przypominam, wisze na modemie... LUDZIE, ADMINI, pytam -PO CO? to ma byc zacheta/kara [nieodpowiednie skreslic] jakas, czy co? w kazdym razie nie tak bylo TU, kiedy weszlam po raz pierwszy; weszlam i zostalam... do dzisiaj (nie chcecie, to nie, nie dbacie o forumowicza, to nie, w koncu tyle innych ciekawych witryn otworzylo sie ostatnio... a jednak czegos szkoda... by bylo)

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 01:17   

modem ? Też miałem. Odpalałem stronę, forum, nowe tematy (kazdy w osobnym oknie), rozlaczalem sie, czytalem na spokojnie, odpowiadalem w notatniku, podlaczalem sie i wklejalem zawartosc posta. Oszczędne.

Camomilla
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 01:35   

Lucid_Dreamer napisał/a:
(...) Odpalałem stronę, forum, nowe tematy (kazdy w osobnym oknie), rozlaczalem sie, czytalem na spokojnie, odpowiadalem w notatniku, podlaczalem sie i wklejalem zawartosc posta. (...)

tak, z pewnoscia oszczedne... (dzieki, ze ktos o tak poznej porze siedzi jeszcze w necie i odpowiada - Lucid_Dreamer, dziekuje :) ) i tez tak zazwyczaj robilam, do czasu... mianowicie teraz po polaczeniu, zalogowaniu, wybraniu wypowiedzi i opcji 'odpowiedz', rozlaczeniu - nie moge wyslac odpowiedzi, bo za ponownym polaczeniem dostaje polecenie 'zaloguj sie', a w tym samym czasie moja odpowiedz znika...
nie tak to bylo, do niedawna jeszcze - po co mi komunikaty o skasowanych postach? przeciez sama jestem swiadoma tego, ze nie bylam na forum x czasu... echhhh

p.s. dobrze czytam - Łódź? ja rowniez z Ziemii Obiecanej ;) ['il centro di Polonia'] sie wywodze

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 07:43   

Była już mowa o tym wylogowywaniu w trakcie pisania. I podano tam rozwiązanie :)
Zaznacz sobie opcje automatycznego logowania i problem zniknie ;)

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pią Maj 19, 2006 23:07   

Camomilla, takie sa niedogodnosci modemowcow ;]

1. jak odpiszesz to skopiuj tekst z okienka, zaloguj sie ponownie, wklej i wyslij
2. nie wiem czy automatyczne logowanie zadziala w twoim przypadku, bo forum sprawdza ip dla bezpieczenstwa, a jesli dobrze pamietam za kazdym podlaczeniem przez modem dostajesz nowe ip

Soviet 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 16:15   

Może ja też dołączę się do tego topicu z jednym prostym pytaniem (być może było już poruszane). Otóż, czy ktoś jest w stanie racjonalnie wyjaśnić dlaczego to forum wyświetla się w jakimś nowym oknie zamiast "normalnie", tudzież w nowej zakładce (jeśli mowa o FF)?

kwoznica 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 16:48   

ten problem mozesz akurat latwo rozwiazac wchodzac na forum bezposrednio przez link www.acmilan.pl/forum zamiast przez strone :]

Edi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2006 11:55   

witam. mam pytanie... dlaczego nie mozn zaznaczac niektorych tematow jako ignorowane? dobra rzecza by bylo jakby mozna bylo niektore ignorowac ktore nas nie interesuja i dizeki temu bardziej przejrzyscie by bylo...

www.druzyna.polkaty.pl

Sushi 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 13:51   

Ran into problems sending Mail. Response: 550 5.7.1 ... Relaying denied. Please use SMTP Authentication.

Taki komunikat otrzymałem przy próbie wysłania wiadomości na priva.O co chodzi z tym komunikatem?

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 13:56   

to samo mialem,jak wysylalem dzis posty.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 16:54   

ja też to mialem zarowno na priv jak i postach...

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 31, 2006 20:10   

ja rowniez, gdy wysylalem wiadomosc na priva. ale doczekalem sie odpowiedzi ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 22:28   

Blad wyskakuje natomiast posty/wiadomosci tak czy siak dochodza : P Czyli pewnie cos "nieduzego".

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 08:59   

A mi już trzykrotnie zdarzył się mały problem.
Zaznaczam fragment czyjejś wypowiedzi, klikam na cytowanie selektywne. I wszystko niby świetnie - tekst skopiowany nizej, są tagi quote.
Tylko już trzykrotnie mi użytkownika zmieniło.
Raz mi zwrócono uwagę, że cytowane słowa należą do innej osoby, niż mam w poście - co mnie zdziwiło mocno (zważywszy, że cytowanie selektywne wyklucza moją pomyłkę).
Później dwukrotnie zauważyłem to samo. Dziś na przykład zmieniło mi Pamato na Droca :]

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 22:56   

mam taki problem- cały czas mi się pokazuję:
"zobacz posty nieprzeczytane(1)", mimo że przeczytam/przejrze wszystkie nowe posty od mojej ostatniej wizyty. cały czas mi się to wyświetla, niby że mam nieprzeczytanego posta w dziale "transfery", temat: "transfery Milanu cz. 22"(juz zamkniety). a gdy wejde do tego tematu to nie widze tam żadnego nieprzeczytanego posta, wychodze- i nadal widnieje że mam 1 nieprzeczytany:)
może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi?:>
ps. mam tak od dłuższego czasu, ale w koncu mówie napisze o tym;P
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 23:15   

moze wcisnij sobie 'oznacz wszystkie fora jako przeczytane' to bedziesz mial spokoj ;)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 23:34   

hehe, dzięki za rade. zadziałało!;)
pozdrawiam
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

aXeL' 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 12:20   

redakcja ma może byscie zrobili przy nicku kto ile napisał postów???

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 12:48   

Było dyskutowane i nie wchodzi w rachubę :)

aXeL' 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 12:50   

niewiedzialem...bo jeste nowy :D i nieche mi sie kazdego tematu przegladac :P

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 09, 2008 09:14   

Mam moze troszke głupie pytanie, ale kompletnie sie na tym nie znam dlatego wale tutaj:
- mam rozdzielczosc 1680x1050 i strona Milanu (oraz kilka innych) wygladają dosyć dziwnie. Mam 2/3 ekranu marginesy po bokach. Czy da sie cos z tym zrobic czy musze zjechac w dół z rozdzielczością? Mam nadzieje, ze nie jest tak, ze wiekszosc stron jest przystosowana do 1024x768.

penio 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 09, 2008 13:06   

Ja także mam pytanie. Chciałem zmienić swój nick na forum ale za cholere nie widze takiej opcji! Jestem ślepy czy faktycznie nie można zmienić nicku? :help:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 09, 2008 16:41   

A czemu chcesz zmieniać??? Kojarzy się???

Usuwam nieregulaminowy cytat. Nastepnym razem bedzie kartka.
Admin

penio 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 09, 2008 18:26   

:lol2: nie Rossonera, chociaż kolejny dobry powód. Poprostu nie pomyślałem jak ustawiałem nick a wolał bym mieć swoją że tak powiem oficjalną ksywke.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Maj 10, 2008 08:41   

Skontaktuj sie z któryms z Adminow (tom_n, dezali) oni Ci zmienia nicka :) pozdro

Odpowiedz do tematu