ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: baker
Pon Cze 12, 2006 20:51
Transfery Milanu (cz. 19)
Autor Wiadomość
mms 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 18:26   

Pippo napisał/a:
. A może wyłoni się ktoś, kto potrafiłby godnie zastąpić Shevę?

masz na myśli Grześka R. ? :)

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 18:39   

Nie mam na myśli Grzesia R. :) Mam na myśli poważniejszych zawodników tj. Henry.

Donatello 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 19:15   

No w sumie mogłem zostać źle odczytany :p, ale to wynika tyko z tego że Silvio już niedługo i tak bedzie łysy więc sie przyzwyczajam :lol2:

mms 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 19:41   

Pippo napisał/a:
Mam na myśli poważniejszych zawodników tj. Henry.

Mimo wszystko nie wydaje mi sie zeby TH byl do wyrwania.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 21:33   

Malutki napisał/a:
Donatello, z Twojego posta wynika, że pomylił Ci się Łysy z Sylwkiem.

Łysy - Nie Silvio Berlusconi, a Adriano Galliani
Sylwek - Nie Adriano Galliani, a Silvio Berlusconi

Łysy - Nie jest właścicielem Milanu
Sylwek - Jest właścicielem Milanu

Łysy - Nie jest ojcem chrzestnym Jordana
Sylwek - Jest ojcem chrzestnym Jordana

Łysy - Przegrał LM W Stambule
Sylwek - Również przegrał LM W Stambule

Łysy - Jest łysy...
Sylwek - Jeszcze nie jest łysy...

Sylwek jest PRAWIE łysy (może czesał go fryzjer Fronczewskiego? ;-) ). PRAWIE robi ogromną różnicę. :-) ) Tak bym podsumował tego posta.
windrider napisał/a:
Nie ma co owijac w bawelne,Silvio jazda! Torres! OLE! Diarra! OLE! Buffon! OLE! Oddo! OLE! Sneijder! OLE! Chivu! OLE!
Forza Milan! :)

6 zawodników, jeśli 2 z tego grona przyjdzie to będzie dobrze. Sam nie wiem, kogo bym najbardziej chciał. Troszkę się przekonałem ostatnio do Torresa. Ale z szerszą oceną wstrzymam się do MŚ.

icx 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 21:46   

Malutki napisał/a:
Donatello, z Twojego posta wynika, że pomylił Ci się Łysy z Sylwkiem.
Łysy - Jest łysy...
Sylwek - Jeszcze nie jest łysy...

Ja bym powiedzial, ze Sylwek JUZ nie jest łysy :-D

sorki za offtop ;)

ostry 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 22:09   

dobre icx, pozwole sobie dodac ze zostal ogolony (w jego i wielu kibicow mniemaniu) przez Moggiego z tytulow, przez Prodiego z urzedu premiera, no i w koncu przez niejakiego Romana A. z ulubionego gracza (zgadnijcie kogo ;) ). Co wiecej? Do dalszego golenia (a kilka klaczkow zostalo) rwie sie wg prasy jakis typ z okolic Madrytu i o dalszym goleniu belkocze Moggi, pewne turynskie dzienniki i kibice Starej Damy.
Sam Silvio ostatnio jakby zaniemowil (nie wiadomo co z nim, moze :cry2: , moze :toast: , a moze :hmm: ) jednak jego prawa reka Galliani (ogolila go natura badz sam sie ogolil) powiedzial dzis basta (na kanale czesto widzialem wersje: "o dosc"). Niech Galliani rzuca robote w strukturach ligi i razem z Silvio bierze sie za robote w klubie.
KONIEC, teraz to Milan niech rusza na zakupy, niech choc troszke zrewanzuje sie Chelsea i zabierze im za marne grosze Gallasa (podobno mozna go wykupic za niewielka kase), niech odbije sobie na Juventusie i wyrwie im Buffona i Zambrotte, niech wzmocni nadwatlony atak kims kto podola takiemu wyzwaniu (ja wciaz mysle o Henrym ale to marzenia scietej glowy). Niech przybywa do nas mlody Gourcuff i wdziera sie do skladu z takim impetem jak zrobil to Kaka.
Niech Milan pokaze Shevie kto rzadzi w Europie i wygra w przyszlym roku LM.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 22:41   

ostry napisał/a:
niech odbije sobie na Juventusie i wyrwie im Buffona i Zambrotte
Marzenia 8)

Milan G.Love 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 22:47   

DjJuve napisał/a:
ostry napisał/a:
Marzenia 8)

na twoim miejscu marzyłbym o tym zeby twojemu peryferyjnemu klubikowi udało się zatrzymać choc jednego zawodnika, bo kto by chciał grac przy pustych trybunach(aa, fakt zawsze są puste) w serie c1 znasz takiego " wiernego"?? :lol2: :lol2: :forzamilan:

windrider 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 00:28   

Shien napisał/a:
Podsumowując:
...kurczę, wyszło mi, że nikt do nas nie dojdzie! :rotfl2:

Fajnie masz,zapisac ponad ekran tekstu i na koniec samemu dojsc do wniosku,ze nic z tego nie wyniknelo ;)

Moglby mi ktos kto wie odpowiedziec jak to jest z wykupywaniem wlasnego kontraktu przez pilkarza,gdy zostaje mu rok umowy? Pytam o to w kontekscie Gallasa. Zastanawiam sie dlaczego upadly (?) negocjacje w sprawie jego przejscia na san siro.Milan nie moze wykupic jego rocznego jeszcze kontraktu mimo sprzeciwu Chelsea? Zakladam oczywiscie,ze Gallas chce odejsc ,a Milan chce Gallasa :)

zbychoski
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 01:22   

jak patrze na poczatek tegorocznego mercato, to trwoga mnie ogarnia - początek zaiste fatalny...ledwo odszedl Sheva, a juz te plotki o Kace sie pojawily- sam Ricky jakos zbyt stanowczo ich nie dementuje...mam tylko nadzieje ze najblizsze miesiace nie zostana przez Milan przespane i zatrudnieni zostana jacyś ciekawi zawodnicy(znajdujący się nie tylko w wieku przedemerytalnym - Favalli...), ktorzy wniesli by do tej drużyny nową jakość.możliwości jest wiele - Gallas,Daniel Alves(moim zdaniem duzo lepszy niż 30-letni Oddo),może Gerrard(to byłby dopiero hicior) :ok: no i oczywiście kwestia następcy Shevchenki...Jedno jest pewne- tak ciekawie zapowiadającego sie sezonu transferowego nie było już od paru ładnych lat - obyśmy za pare miesięcy mogli wspominać ten czas jak najmilej :forzamilan:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 05:05   

Pippo napisał/a:
Lepiej poczekać do Mistrzostw Świata. Podczas mundialu będziemy mieli okazje przekonać się, jak zaprezentują się zawodnicy, których wymieniamy w swoich typach transferowych (oczywiście tych, którzy będą mieli okazje tam zagrać ;) ). Po turnieju będzie łatwiej nam osądzać, czy oni rzeczywiście nadają się do gry w barwach Milanu, czy nie, bazując głównie na ich występach w Niemczech.?

nie moge sie z Toba Pipek zgodzic.
powinnismy juz teraz miec w miare skrystalizowane pojecie o tym kogo chcemy do siebie sporowadzic i za bardzo nie zwracac uwagi na mundial. jesli np Henry czy Adriano zagraja na MS fatalnie bedzie to oznaczac,ze powinnismy z nich zrezygnowac??oczywiscie,ze nie!
wszyscy zawodnicy grajacy na mundialu beda po ciezkim sezonie,wiec z ich forma moze byc roznie. dla mnie nie ma znaczenia czy taki Adriano zagra w Niemczech dobrze,zle lub fatalnie. ja wiem na co go stac i chce go u nas!!! byloby nawet lepiej by ktorys z "tych zawodnikow" zagral zle,bo wtedy jego klub nie moglby podbic ceny o wiele mln. opierajac sie tylko na MS.

Pippo napisał/a:
A może wyłoni się ktoś, kto potrafiłby godnie zastąpić Shevę?

podobna sytuacja. zupelnie nieznany zawodnik (grajacy w klubie przecietnie) zostanie krolem strzelcow turnieju. nic nam nie gwarantuje,ze nagle zacznie u nas grac tak wspaniale jak na mistrzostwach (bardzo dobra gra w sezonie daje o wiele wieksze gwarancje,choc nie 100 %owe oczywiscie - np.Suazo,ktorego u nas nie chcialbym widziec)
na ocene przydatnosci zawodnika gl.wplyw (wg. mnie) powinna miec jego gra w czasie sezonu,a nie na turnieju w Niemczech (po ME w Portugalii byly same achy i ochy na widok Barosa...i jak to sie skonczylo dla krola strzelcow turnieju w Portugalii??)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Złoty 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:49   

masz racje bo kto pamieta jeszce Olega Salenko???

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:57   

no ten to juz gorzej nie mogl skonczyc :lol2: ale taki z niego krol strzelcow troche naciagany - 6 goli z czego 5 w jednym meczu :D

chip 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 11:19   

to ten co grał w Pogoni Szczecin? ;)

Michał`fcj 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 11:45   

Milan G.Love napisał/a:
DjJuve napisał/a:
ostry napisał/a:
Marzenia 8)

na twoim miejscu marzyłbym o tym zeby twojemu peryferyjnemu klubikowi udało się zatrzymać choc jednego zawodnika, bo kto by chciał grac przy pustych trybunach(aa, fakt zawsze są puste) w serie c1 znasz takiego " wiernego"?? :lol2: :lol2: :forzamilan:

Nazywasz Juventus klubikiem ?? Troche szacunku dla jednego z dwóch najbardziej utytuowanych włoskich zespołów.Stwierdzeniem ,że trybuny Delle Alpi są puste sie kompromitujesz.To, że nigdy nie ma kompletów publiczności a najczęściej liczba kibiców oglądających spotkanie była w granicach 35 - 40 tys ludzi, to nie znaczy że na mecze Juve nikt nie przychodzi.Degradacji do Serie C1 nie będzie,więc nie musisz się martwić na zapas o naszych pikarzy.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 12:01   

Po tym fimiku już wiem dlaczego Suazo porównują do Weah. http://www.youtube.com/watch?v=dfoPbOXokr8 .A pro po Weah, to on też wypłynął na szerokie wody dość późno. Jego najlepszy sezon w PSG to sezon 94-95, a gdy przychodził do nas miał już 29 lat. Tak właściwie to dopiero rok 1995 uczynił z niego gwiazdę, zresztą za ten sezon dotał Złotą Piłkę FF. Wcześniej grał choćby w Monaco, ale bez większych sukcesów. http://www.liberiansoccer.com/George%20Weah.htm

Tak więc chłopak potrafi strzelać, czy ktoś z was widział może jak u niego z podaniami, czy miał asysty? Jest szybki, dobrza gra lewą i prawą nogą. Z główki strzelił tylko jedną bramkę w tym filmiku.

Inny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=gO4Py4fVVio

Ten filmik o Goucuffie ktoś już wpisywał w loży, ale ciężko po nim cokolwiek powiedzieć o małym Zidanie http://www.youtube.com/watch?v=pyY38UxXcJU.

pozdrawiam

EDIT:
To może porównajmy sobie Suazo, z:
- Torresem http://www.youtube.com/watch?v=x1jJAEgdiFc
- Fredem http://www.youtube.com/watch?v=jEOtcDJz9zo
- van Nistelrooyem http://www.youtube.com/watch?v=kHy5AIByh0U
- Tavano i Totti http://www.youtube.com/watch?v=N2HMN2GInXk
- Huntelaarem http://www.youtube.com/watch?v=daWmPkk-M3c
- Vucinicem http://www.youtube.com/watch?v=CRvSR0WXbGU

Henry'ego nie wklejam, bo mogliśmy go oglądać ostatnio dość często (UEFA CL). Należy jednak pamiętać że kompilacje to tylko kompilacje, a przy odpowiednim montażu nawet z Rasiaka można zrobić Ronaldinho :)

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.
Ostatnio zmieniony przez Cartman Sob Cze 03, 2006 13:08, w całości zmieniany 1 raz  

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 12:16   

Michał`fcj napisał/a:
To, że nigdy nie ma kompletów publiczności a najczęściej liczba kibiców oglądających spotkanie była w granicach 35 - 40 tys ludzi, to nie znaczy że na mecze Juve nikt nie przychodzi.Degradacji do Serie C1 nie będzie,więc

Najczesciej to liczba kibicow nie mogla przekroczyc 30 tysiecy.
Przyjrzyjmy sie frekwencji na Delle Alpi:
vs Palermo 56488
vs Milan 39087
vs Lazio 33898
vs Inter 33772
vs Reggina 30598
vs Messina 30097
vs Sampdoria 29977
vs Roma 29068
vs Livorno 28897
vs Fiorentina 27656
vs Cagliari 27587
vs Ascoli 27293
vs Udinese 27051
vs Treviso 27012
vs Siena 27000
vs Lecce 26721
vs Empoli 26292
vs Parma 25719
vs Chievo 24693
Razem 578 906, co daje srednio 30 469 kibicow na mecz.
Pojemnosc Delle Alpi to 67 200. Srednie zapelnienie to 45,34%. Czyli lekko pustawo ;)

Michał`fcj 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 13:11   

TomekW napisał/a:

Pojemnosc Delle Alpi to 67 200. Srednie zapelnienie to 45,34%. Czyli lekko pustawo ;)

Oczywiście nie da się zaprzeczyć ,że na trybunach było "lekko pustawo" ,ale Milan G.Love napisał ,że trybuny są zawsze puste co oznaczałoby ,że na meczach Juve nie ma ani jednego kibica ,co jest ewidentną nieprawdą.

zbychoski
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 13:19   

obejżalem ten filmik z Suazo wroli głównej i musze przyznać, że zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie-tu muszę zgodzić sie z Cartmanem - jest to zawodnik szybki,z dobrą techniką i uderzeniem.A od gry głową mamy już 2 doskonałych specjalistów w osobach Pippo i Gili, więc skoro Milan szuka zawodnika o innych charakterystykach, to uważam, że Suazo mógłby byc lepszym i tańszym rozwiązaniem niz choćby van Nistelrooy

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 17:19   

Michał fcj - mysle ze kolega ma na mysli to co WIEKSZOSC z nas. 45% wypełnienia stadionu to dla mnie "PUSTY" stadion...

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 18:45   

w swietle dzisiejszej wypowiedzi Gallianiego (ktora bardzo mi sie podobala, tak swoja droga), mozna pozastanawiac sie jak bedzie wygladala nasza kadra w przyszlym sezonie.

bramka: mysle, ze o miejsce w 1 skladzie powinien powalczyc Dida z Abbiatim, i dawalbym tu Wlochowi o wiele wieksze szanse na wygranie tej rywalizacji niz w ubieglych sezonach. trzecim bramkarzem moglby byc, chyba najlepszy pod wzgledem sportowym, Coppola (choc nigdy nie widzialem jak broni, prawde mowiac) Kalac zawsze wydawal mi sie mulowaty i nadaje sie raczej tylko do straszenia przeciwnika, a Fioriego to chyba trzymamy ze wzgledu na sympatie jaka darza go dzialacze ;) . czytalem tez kiedys wypowiedz, ze jest powszechnie lubiany w szatni :) . ale to tak naprawde nie ma jakiegos duzego znaczenia, bo 3 bramkarz czesto nie gra nawet 1 meczu w sezonie.

obrona: wydaje mi sie, ze mozna spodziewac sie, ze nasza podstawowa linia defensywna bedzie wygladac tak:
Cafu-Nesta-Kaladze-Serginho.
Sergio gra o wiele lepiej w obronie niz kiedys, dlatego ten wariant jest dopuszczalny, choc Carlo dotychczas wolal wystawic tylko jednego ofensywnego obronce w 4-osobowym bloku. jednak nie wydaje mi sie, zeby jeden z brazylijczykow siedzial na lawie, a na boisku bylby Favalli/Simic :| . ciekawe jak zdecyduje Carlo. ogolnie wyglada na to, ze nie bedzie za duzo zmian, stoperzy z minionego sezonu zostana pewnie zatwierdzeni, ich zmiennikami beda Maldini i Costacurta. przyjscie Favallego oznacza, ze Kaladze na dobre zostal stoperem, a Jankul widziany jest raczej w pomocy, zmiennikiem Cafu jest..'profesor' Simic (pieknie przykryl Smolarka w dzisiejszym meczu ['] ). po sezonie odejda pewnie Cafu, Serginho, Maldini i Costacurta, czyli polowa calej naszej formacji defensywnej. rozsadniej byloby juz w tym mercato kupic jeszcze co najmniej jednego obronce, bo taka rewolucyjna zmiana za rok, nie wrozy duzo dobrego.. poza tym, nie wyobrazam sobie, zeby, w wypadku kontuzji Cafu (a jak ten sezon pokazal, nie jest niezniszczalny lagodnie mowiac) gral Chorwat, bo jest po prostu za slaby. ze zdrowiem Maldiniego tez nie jest najlepiej i pierwszym zastepca pary Nesta/Kakha jest Billy (Simica na srodku nie chce ogladac za chiny), ktory juz ma tyle lat, ze nikt nie pamieta dokladnie ile ;) . dlatego wlasnie Gallas bylby idealny, stracilismy Stama,a Francuz ma podobne walory, dobrze gra w powietrzu, przydatny na flankach, pewny stoper. oby dogadal sie z CFC i niech Galliani go pozyska.

pomoc:
tu jest najciekawiej. mamy Foggie i Brocchiego do zagospodarowania, pewnie przyjdzie tez Gourcuff. odszedl Rui. Foggia pewnie zostanie i to on, razem z Francuzem, beda nowymi ofensywnymi pomocnikami w druzynie. dla Brocchiego chyba nie bedzie tu miejsca. wydaje sie, ze Ambro bedzie pelnil w tym sezonie wieksza role, Carlo cos przebakuje, ze chce dac Pirlo wiecej miejsca. na pozycji defensywnego pomocnika moga tez grac swietny taktycznie i dobrze ustawiajacy sie Vogel i Rino, o zaletach co, do ktorych nie trzeba nikogo przekonywac :) . pewnie podstawowa linia pomocy w nastepnym sezonie bedzie wygladac tak:
Ambro-Pirlo-Seedorf
--------Kaka'---------
na zmiane zostaja Vogel, Rino, Foggia, Gourcuff i Jankul. to daje duze pole do manewru Carlo, przyjscie 2 mlodych of. pomocnikow, znacznie zwieksza ilosc rozwiazan taktycznych. mozemy grac choinka (Kaka'-Foggia/Gourcuff), klasycznym 4-4-2 (2 z 3: vogel, ambro, rino w srodku), nieco ofensywniejszym 4-4-2 (pirlo/seedorf? + 1 z 3: vogel, ambro, rino), ultraofensywnym 4-4-2 (pirlo i seedorf w srodku), mozemy grac rombem z Vogelem albo Ambro na jego dole (Rino raczej sie do tego nie nada) i Seedorfem i Gourcuffem/Foggia po bokach (Francuz sam mowil, ze czesto po gral po prawej stronie 3-osobowej pomocy), mozliwosci jest od groma i nie ma co ich tu wszystkichwymieniac. ogolny wniosek jednak jest taki, ze ogolnie nasza gra w pomocy zyska w porownaniu do tej z minionego sezonu.

atak: Amoroso, Pippo, Gila + ?
Alladino bedzie gral coraz lepiej, Amoroso sie juz przyjal do druzyny i tez mozna spodziewac sie tylko postepow (Marcio moze tez grac w choince jako partner Kaki'), a Pippo to Pippo, robi swoje. nie ulega jednak watpliwosci, ze potrzebny nam jest jakis napastnik, ktory sam potrafi sobie stworzyc okazje,najlepiej szybki. cale szczescie, ze Drogba i RvN zostali odrzuceni przez Gallianiego, Ronaldo tez odpadl. moze jest jakis sens, zeby kupic tego calego Suazo i poczekac az na rynku pojawi sie ktos godny uwagi? Honduras jest szybki i ma niezly strzal z obu nog. kto wie, moze u nas by sie jeszze rozwinal? geniuszem nie jest, to pewne, ale raczej nie bylby drogi i mysle, ze pare goli by strzelil i przydalby sie w kontrach. sytacja naszej formacji ofensywnej jest chyba najbadziej niejasna.

jak ktos to wszystko przeczyta, to gratuluje :) :ok: .

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

rinho 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 19:24   

Ja przeczytałem, i nawet nie musisz gratulować:) Bardzo mi się ten post spodobał, w sumie to się chyba z nim zgadzam w 100%
Dobrze, że Galliani odpowiedział przecząco na temat przyjścia Ruuda, Drogby i Ronaldo. Szkoda, że powiedział tak samo o Oddo (chociaż o Neście chyba się tak samo mówiło?)

stan napisał/a:
Carlo cos przebakuje, ze chce dac Pirlo wiecej miejsca

No i właśnie to mnie drażni :) Bo coraz bardziej prawdopodobne jest, że Rino nie będzie grał w podstawowym składzie ACM w przyszłym sezonie, o ile bedzioe w ogóle grał tutaj, może przejdzie do Anglii. Dla mnie to byłby cios w samo serce, dużo większy niż odejście Szewczenki... Kto wtedy walczyłby tak w środku pola? Gdy usłyszałem o plotkach związanych z Gerrardem, to z jednej strony sięucieszyłem, ale z drugiej zrobiło mi sięsmutno. Bo to właśnie Gattuso jest pierwszy do wywalenia z trójki Rino-Pirlo-Seedorf.

stan napisał/a:
pierwszym zastepca pary Nesta/Kakha jest Billy, ktory juz ma tyle lat, ze nikt nie pamieta dokladnie ile

Za to zdanie chciałem ci podziękować, bo się szczerze zaśmiałem gdy to przeczytałem :) Poprawiłeś mi tym humor ;)

Agares 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 03, 2006 21:38   

Mnie w tej wypowiedzi niepokoji jedno, mówiło się tyle o obronie że należy wzmocnienia poczynić, a po wypowiezi wynika że skończy się tylko na Favallim, który i tak będzie rezerwowym. Co do napastników to też nie wygląda to różowo bo przyjdzie najprawdopodobniej jakiś młody zawodnik, który będzie dopiero zdobywał doświadczenie. No zobaczymy narazie wiadomo tylko o Goucuffie że jest bliski przejścia mniejmy nadzieje że będzie on dużym wzmocnieniem Milanu.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 04, 2006 01:02   

Kod:
-------------------Dida-------------------
Zambrotta--Nesta--Kaładze--Serginho
------Gerrard-----Pirlo-----Seedorf----
-------------------Kaka------------------
--------Gilardino-------Adriano----------

Tak widziałbym nasz skład na przyszły sezon :) O Gerrardzie sporo się mówi, nie można wykluczyć tego, że do nas przyjdzie. A Adriano? Galliani nie porusza jego tematu, wypowiedział się na temat Drogby, na temat RVN i R9. Odszedł Shevchenko, chcą zabrać Kakę, Silvio wraca na fotel prezydenta, mija dwadzieścia lat odkąd przejął klub. Te wszystkie fakty łączą się w jedno - czeka nas bardzo ciekawy transfer, w którym to przyjdzie jakiś 'crack'. Gerrard? Adriano? A może ich dwóch :) Zobaczymy, ja wierzę, że tegoroczne mercato Milanu odbije się szerokim echem w Europie...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi