ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: baker
Pon Cze 12, 2006 20:51
Transfery Milanu (cz. 19)
Autor Wiadomość
Sushi 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 12:28   

Wydaje mi się ,że kandydatura Suazo wcale nie musi być ponurą kandudaturą włoskiej prasy Dlaczego?
Suazo rozegrał już osiem sezonów we Włoszech a ten naprawdę dobry wyprzedził choćby Schevę.Zauważmy ilu zawodników po zmianie klubów (czytaj zmiana kraju) nie mogło się odnaleść kilka postów wyżej ktoś przytoczył kilkanaście nazwisk.W tym przypadku problem aklimatyzacji odpoda , przypuszczam że zna włoski czyli komunikacja też bez problemu.
Po drugie Suazo nie ma jeszcze "nazwiska" i w Milanie mógłby je sobie wyrobić.Andryi jak przychodził z Dynama też niebył takim znanym zawodnikiem jak jest teraz.Ja jestem za opcją człowieka utalentowanego ale bez "nazwiska".
Po trzecie nie jest taki stary 27 lat to dobry wiek.
Po czwarte w Polsacie było kilka meczów "słabszych" drużyn min.Cagliari na mie Suazo wywarł pozytywne wrażenie.Jest dobry technicze,jest szybki napewno nie jest klasycznym egzegutorem jak chociażby Pippo,czy Ruud van Nistelroy bo i jego nazwisko pojawiało się wśród potencjalnych wzmocnień.Ale to tylko moje spostrzeżenia.

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 13:26   

Tylko Sheva mial kilka lat mniej i walil bramki w lidze mistrzow takim tuzom jak Real Madryt czy FC Barcelona.
Mnie juz szczerze zaczyna denerwowac to co sie ostatnio dzieje. Na poczatku byla gadka ze jedyna alternatywa dla Shevy bedzie Henry i to mi odpowiadalo. Teraz Francuz ma podpisany nowy kontrakt z Arsenalem i nie wyglada na to aby byla mozliwosc wyrwania go z Londynu. Pojawiajace sie w prasie nazwiska takie jak RVN wcale do mnie nie przemawiaja bo to w wiekszosci gracze prezentujacy ten sam styl co nasi Pippo i Alberto. Zawodnikow o charakterystyce zblizonej do Shevy jest jak na lekarstwo i strasznie ciezko ich wyrwac z obecnych klubow. Taki Suazo to nie wiadomo co moze zagrac w Milanie, podobnie jak Tevez ktorym sie wielu zachwyca, ktory to juz jak wielu innych zostal namaszczony na swego nastepce przez samego Maradone (ciekawe czy on jeszcze cos bierze ze mu sie tak nastepcy mnoza co chwile inni).
Wszelkie wynalazki z Hiszpani tez jakos do mnie nie przemawiaja bo wiadomo jak to jest z ich przystosowaniem do serie A.
Przed sezonem mialo byc wzmacnianie defensywy, to okazalo sie ze swietnym transferem na srodek obrony jest przekwalifikowanie Kaladze (tu sie zgadzam) ale co z tego jak na bokach albo gracze wiekowi (Cafu, Serginho, ew Maldini) ktorzy moga ciezko znosic trudy dlugiego, meczacego sezonu, albo gracze ktorzy nadaja sie jedynie jako uzupelnienie skladu (Costacurta, Simic, Favalli). Wiem ze jeszcze nic sie nie wyjasnilo ale wciaz nie wiadomo co z Gallasem i Oddo.
W pomocy tez sie zamieszanie robi bo Carlo chce zmienic troche ustawienie wiec kogos z dwojki Gattuso, Seedorf bedzie musial posadzic na lawke. Ten drugi podobno mysli o Arsenalu w razie wyrokow nie sprzyjajacych Milanowi. Zmiennika dla Kaki jak narazie nie ma, choc wspomina sie o mlodym Francuzie. Prasa chrzani ze Kaka mysli o przenosinach do Realu.
Do tego wszystkiego dochodzi afera z sedziami.
Juz sam nie wiem co myslec o tym wszystkim :(

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 14:56   

sama prawda ostry. ostatnio bałem się, że stracimy kogoś z wartościowych piłkarzy jak Romek kupił Chelsea. jednak szybkie reakcje zawodników i działaczy uspokoiły mnie. wiedziałem, że Milan to Milan i nic złego stać się nie może. Teraz gdy Szewczenko zawiódł to każda plotka (jak te dzisiejsze w sprawie Kaki) będzie mnie przyprawiała o ból głowy. można sobie tłumaczyć 'to tylko plota'. tylko, że z Ukraińcem było to samo, też stawialiśmy świeczki pod linkami z calciomercato itp. no i mamy to co mamy.

co do następców to nie będę wypisywał nazwisk bo nic nowego nie wymyśliłem niż to co mamy powyżej. przypomne tylko, że Ruud van N. nie może i nie zastąpi nigdy Andrzeja S.!!! David Suazo? nie widze go w tak poważnej roli. za duże ryzyko, chyba że w miejsce Amoroso jako czwarty z możliwością walczenia o pierwszy skład.

ostry przypomniał o obrońcach, których mieliśmy kupować. pamiętacie jeszcze Lugano, z którym Leonardo (ponoć) się kontaktował, Parea (?) z Athletico też był (ponoć) blisko, Barzagli też, Chivu, Cris itd.

roby 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 16:14   

a ja sobie mysle ze Sheva poszedl dla pieniedzy wezcie sobie przyklad z samych siebie jak ktos zarabia 1000zl a w sasiednim miescie zaplaca ci 4000zl tno to jest proste co robisz , a jeszcze te jego wypowiedzi ze do konca w MILANIE i co.....zachowal sie jak zdrajca a jeszcze teraz te jego wypowiedz ja se tak tlumacze ze MILAN jest duzym klubem i jak by nie on to nie znalazl by sie w Chelsi a co to jego jakies marzenie bylo...?i jeszcze o Mourinho ze jaki to on nie trener -choc jest dla mnie najlepszym pilkarzem to i tak jest dla mnie zdrajca ,no i jeszcze KAKA niech nam wywinie numer i zalamka :forzamilan:
***Na dobre i na zle, na zawsze z MILANEM***

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 16:24   

buehehehehehe
roby:
1. co ty w ogole porownujesz.... jakie 4x wieksze pieniadze?? jak sie ma zarabianie setek tysiecy miesiecznie w Mediolanie do setek tysiecy w Londynie ( + - jakies tam 'grosze') do polskiej pensji 'minimalnej' w porownaniu do takiej za ktora mozna bardzo fajnie zyc??
wez sobie jeszcze raz to oblicz/przelicz a nie pisz bzdur....
2. co do wypowiedzi po podpisaniu kontraktu to juz pisalem w innym temacie chyba wiec nie bede sie powtarzal....napisze tylko, ze zawodnik ma teraz obowiazki wobec nowego klubu i jak sobie wyobrazasz, ze bedzie mowil o Chelsea niechetnie?? zawodnik 'musi' mowic rozne rzeczy, nie zawsze dokladnie takie jak chce.....jesli slepo wierzysz w kazde slowa z konferencji prasowych pilkarzy, dzialaczy, trenerow (szczegolnie w takich momentach jak podpisanie kontraktu etc) to ja ci gratuluje :/

Donatello 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 17:20   

Jak tak dalej pójdzie to z naszego Milanu nic nie zostanie, Teraz Costa i Sheva i Stam, niedługo Cafu, Maldini, Costacurta, kto wie czy za jakis czas Nesta tez nie pojdzie do swojego Lazio na stare lata, o Gattuso spekulują że przeprowadzi sie na wyspy. Za rok jak spojrzymy na kadre Milanu to wiele nazwisk może już nie byc. Najgorsze jest to że zmiana pokolenia może nastąpic bardzo szybko i gwałtownie.... Niby co rok ktoś przybywa, ale na razie oprócz Kaki i Gily nikt w tym klubie z ostatnich nabytków nie rokuje tego iz stanie sie graczem podstawowej 11. Te mercato to ostatnia szansa aby zdarzyc wpasowac do składu 2-3 nowe twarze, które beda prowadzic nas do sukcesów w kolejnych latach.Oby łysy tego nie przespał...

Martino 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 17:43   

W "życiu" każdej drużyny przychodzi moment, że trzeba drastycznie zmienić skład. Teraz taki czas nadszedł na Milan. A może wyjdzie nam to na dobre. Większość z Was jest przeciwna sprowadzaniu Hiszpanów, ale ja nadal będę się upierał, że Torres godnie zastąpiłby Sheve. A David Suazo to też niezły kopacz. W przeciętnym Cagliari brylował. Tylko przy ewentualnym transferze do Milanu musiałby się pogodzić utratą statusu największej gwiazdy drużyny. A atak Inzaghi, Gila, Torres i Suazo... Pomyślecie tylko. Mieszanka mlodości z doświadczeniem. Następca Costy, Gourcuff jest chętny do gry u nas. Pozostało "tylko" dogadać się z jego klubem. W obronie też będzie jakaś świeża krew i wierzę, że Łysy kupi kogoś solidnego. Szkoda Shevy, ale coż zrobić... Nie każemy mu porzucić żony i wrócić do Milanu. Życzę mu powodzenia, ale sukcesów tylko w Anglii a nie w pucharach;) To będzie jedno z ciekawszych mercato od dłuższego czasu i mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z jego przebiegu.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 17:47   

Bierhoff napisał/a:
Cartman ty oprocz slow nie masz jeszcze jednej rzeczy...?

Mocne słowa :) widzę, że poziom Twoich wypowiedzi stoi na poziomie wyszkolenia technicznego naszego dawnego niemieckiego napastnika :) A pro po, to czego nie mam?

Bierhoff napisał/a:
Nie wciskaj mi tu bzdetow ktorych nie powiedzialem Skoro napisalem ze od biedy i defensywny pomocnik moglby pelnic role obroncy oznacza to ze w razie kontuzji obroncy i on moglby tam zagrac (patrz final LM z 2003 kiedy Ambro zostal cofniety do obrony) Po jakiego ... nam wiec Gallas skoro zawodnikow tego typu jest u nas dostatek (+transfer Oddo w drodze) ?

Cóż, jeśli uważasz, że taka drużyna jak Milan nie potrzebuje takich zawodników jak Gallas, gdyż od biedy w obronie mogą występować defensywni pomocnicy, którzy kiedyś w ekstremalnej sytuacji zagrali w obronie to ok. Nie będę się z tym spierał. Napewno Ambrosini w obronie radzi sobie lepiej niż Gallas, tylko kiedy on będzie występował na prawej obronie, kto zastąpi prawdziwego defensywnego pomocnika jakim jest Gattuso? Vogel?Ale on już będzie grał z lewej strony zamiast Serginho! :ok: Transfer Oddo w drodze? Już od roku, a ile razy mieli nas wzmocnić Bonera czy Barzagli to nawet nie wspomnę. W obronie można liczyć na Maldiniego, Kaładze, Cafu, Neste, Serginho. Costacurty, Simica i Marzorattiego nie liczę. Aha, no i jeszcze Ambrosini, Vogel, i Gatuso. Napastnika też nie potrzebujemy, w końcu od biedy może tam grać Serginho. Pamiętam mecz z Bayernem Monachium kiedy zagrał w ataku i strzelił nawet bramkę. To też było w 2003. A na boisko może też wejść Ancelotti, w końcu też kiedyś grał w piłkę.

Bierhoff napisał/a:
Gdzie napisalem ze nasz lawka jest silna... ? :badidea:

A gdzie napisałem, że odnoszę to do Ciebie? Może niezbyt wyraźnie to zaznaczyłem. Nie napisałeś. Specjalnie oddzieliłem jedną część wypowiedzi od drugiej wersem przerwy. Po prostu zauważyłem, że nasza ławka nie jest silna i to nie tylko "do przodu" jak pisze Pamato, ale i "do tyłu". Francuzi mogliby wnieść do niej nową jakość.

Bierhoff napisał/a:
Gourcuff? A moze Antonio di Kapusniak? On tez jest chyba dobry Moze jednak on Cartman?

Szczerze to go nie znam, ale jeśli ręczysz, że jest dobrym zawodnikiem to czemu nie.No bo chyba nie wchodzi w gre Bierhoff?Po co nam jeszcze jeden stary drewniak :p
A tak już abstrahując od wszystkich tych złośliwości jakie sobie prawimy, to skąd wiesz, że młody Francuz nie wywrze tak dużego wpływu na gre drużyny jak Kaka? Gdy przychodził do nas młody Brazylijczyk absolutnym no.1 był Rui, a wystarczyło tylko kilka gier by przekonal do siebie trenera. Ja przed nikim drzwi nie zamykam. Nie chcę też w drużynie takich wynalazków jak de Ascentis, Tonetto czy inne specjały Zaccheroniego. Ale jeśli młody rzeczywiście jest takim talentem, jak o nim piszą (a chcą go i Lyon, i mistrz wyszukiwania talentów Wenger) to może nam się przydać.I tyle...

Nie ma co ukrywać, że Szewa dostał w Londynie większą kasę niż otrzymywał w Mediolanie. Milan ma teraz mnóstwo pieniędzy do wydania. Powiedzmy, że transfer Szewy dał nam 50mln€, kasa zaoszczędzona na kontraktach Ruiego, Stama i Ukraińca to kolejne 15 mln. Dodatkowe pieniądze z umowy z betandwin to 6mln (nadwyżka nad poprzednią umową). Nowa umowa o prawa telewizyjne i ewentualnie sprzedaż nowych koszulek z numerami 7 i 10 to kolejne pare €. Czyżby dzięki temu Galliani rzucił się na piłkarzy, o których wcześniej wypowiadał się, że są za drodzy? Diarra albo Cris?
Wydaje mi się, że na spektakularne transfery poczekamy do czasu ogłoszenia wyniku sprawy calciopolli. Klub nie chce teraz wykonywać gwałtownych ruchów, na wypadek pesymistycznej wersji wydażeń z odjęciem punktów, które zepchnęło by Milan poza miejsce premiowane grą w pucharach. Osobiśmie mam jednak nadzieję, że wkrótce Galliani zaskoczy nas jakimś świetnym grajkiem. Marzy mi się Gerard, gdyż ma charakterystyki, których bardzo nam brakuje - jest wysoki, dobrze gra głową, świetny w obronie i z celnym uderzeniem z dystansu...

pozdrawiam.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 20:13   

Cartman napisał/a:

Mocne słowa :) widzę, że poziom Twoich wypowiedzi stoi na poziomie wyszkolenia technicznego naszego dawnego niemieckiego napastnika :) A pro po, to czego nie mam?

Przynajmniej pisze co mysle a nie przytakuje co chwile
Ten slaby Bierhoff walil z glowki ze siatki trzeszczaly i to w nim lubilem :) A co do jego techniki to chyba nie byla najgorsza skoro gral w Milanie Swoj poziom wypowiedzi tez za najgorszy nie uwazam

Cartman napisał/a:

Cóż, jeśli uważasz, że taka drużyna jak Milan nie potrzebuje takich zawodników jak Gallas, gdyż od biedy w obronie mogą występować defensywni pomocnicy, którzy kiedyś w ekstremalnej sytuacji zagrali w obronie to ok. Nie będę się z tym spierał. Napewno Ambrosini w obronie radzi sobie lepiej niż Gallas, tylko kiedy on będzie występował na prawej obronie, kto zastąpi prawdziwego defensywnego pomocnika jakim jest Gattuso? Vogel?Ale on już będzie grał z lewej strony zamiast Serginho! :ok:

Zaczne jeszcze raz uff... :pot:
Mowimy o pozycji obroncy ktory moze grac na srodku i po lewej stronie... (Gallas) Pomoge ci policzyc ilu ich mamy: Maldini, Kaladze + typowi lewi obroncy Jankulowski i Favalli Gdzie ten Gallas ma niby grac? Moze Maldini na prawa strone? Jezeli tak to sam sobie przeczysz bo przeciez jestes przeciwny takim rotacjom Tym bardziej ze Paolo nigdy tam nie gral (nie wykluczam malych epizodow) Ta pozycja zostala juz zabezpieczona przez transfer Favalliego Tak trudno to zrozumiec? Poki stara gwardia nie wymrze lub nie pokoncza karier nie widze powodow kolekcjonowania zawodnikow biegajacych na tym samym kawalku trawy Zalapales?

Cartman napisał/a:

Napastnika też nie potrzebujemy, w końcu od biedy może tam grać Serginho. Pamiętam mecz z Bayernem Monachium kiedy zagrał w ataku i strzelił nawet bramkę. To też było w 2003. A na boisko może też wejść Ancelotti, w końcu też kiedyś grał w piłkę.

Bez komentarza :rotfl2:

Cartman napisał/a:

Po prostu zauważyłem, że nasza ławka nie jest silna i to nie tylko "do przodu" jak pisze Pamato, ale i "do tyłu". Francuzi mogliby wnieść do niej nową

Ja zauwazylem to kilka postow wczesniej Uzylem slow cyt."nasza lawka jest tragiczna... Brocchi czy inne wynalazki nam nie pomoga"
Dublowanie pozycji tez nam nie pomoze (Gallas) Tego drugiego nie znam

Takze pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez bierhoff Czw Cze 01, 2006 20:23, w całości zmieniany 1 raz  

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 20:23   

Ciekawie nam się robi na rynku transferowym. Prawie pewne jest już przejście do naszego zespołu, okrzykniętego następcą Zidane'a, Gourcuffa. Jeśli rzeczywiście takie spekulacje nie są wyssane z palca, może nam się szykować taka niespodzianka, jak z Kaką... To pomoc, a co z obroną?

Obrona i Favalli, który przychodzi na ławkę, nie jako następca Stama. Kogo widziałby na obronie? Oddo - jest Włochem, fajnie, jak w we włoskiej drużynie gra dużo Włochów, ale nie to jest kluczowe. Miał sporo asyst, sporo bramek (co z tego, że z karnego), rządzi na prawej stronie. A może Gallas? Stoper, który radzi sobie doskonale na bokach obrony, doświadczony, wykształcony piłkarsko, piłkarz już ułożony (Oddo naturalnie tak samo). I to jednego z tych dwóch panów widziałbym jako naszych nowych obrońców (Crisom mowię nie!). A przód i wielka luka po odejściu Shevy?

No właśnie, co z napastnikiem, który byłby w stanie zastąpić Shevę (przypomnieć chciałbym, że gdy Sheva był kontuzjowany, to graliśmy z przodu dwoma sępami i mecze wygrywaliśmy). Nie da się ukryć, że Andrij był wielkim mistrzem, klasowym piłkarzem i najlepszym napastnikiem na świecie. Kto za niego? Suazo? Torres? Ronaldo? Henry? Ibrahimovic? RvN? Prawie żaden z tych piłkarzy nie jest w stanie godnie zastąpić Shevchenki. Prawie żaden, bo jest jeszcze Henry! Podpisał nowy kontrakt? Hmm, zgadza się, ale to odejście Shevy mogło tylko podrażnić dumę Berlusconiego, który do biednych nie należy i jeszcze możemy się zdziwić, jak wyrwie Henry'ego. Ja czuję, że w tym mercato spotka nas niesamowita niespodzianka i przyjdzie gracz, którego byśmy się nie spodziewali, który był "nie do wyjęcia!".

Chodzą plotki o Gerrardzie - to jest piłkarz, którego przyjmę u nas z otwartymi rękami.

Tak czy inaczej, będzie ciekawie!

rafi 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 20:40   

czytam wypowiedzi kolegow od jakiegos czasu, ale nie moglem sie zebrac aby cos napisac.zaczne od sprzedazy schevy do chelsea.dostalismy tylko kase, a wszyscy liczyli na kaske i jakiegos zawodnika (gallas) lub dwoch(gallas i drogba).wyszlo jak wyszlo.ja uwazam,ze galliani dal sie oskubac.coz zrobic.co do nastepcy andrija, to chetnie widziabym u nas ibre, freda lub adriano (choc bedzie to niezwykle trudne). ruudowi i innym podobnym mowie nie z powodu ich charakterystyki.sa to typowi srodkowi napastnicy, a takich mamy juz dwoch i to swiatowej klasy. ktos wczesniej napisal, ze mozemy grac 2 takich napadziorow, bo mamy kake, ktory bedzie doigrywal im pilki.jeden kaka to za malo, aby myslec o skutecznej grze w ofensywie.potrzeba 2,3 takich zawodnikow, ktorzy potrafia strzelic , podac, rozegrac, rozprowadzic i pobiec do kontry, jak w barcie gdzie maja deco, etoo, messiego, ronaldinho, giulego. w obronie trzeba nam kogos i to na wczoraj.nie szastam nazwiskami, bo jest wielu, ktorych chcialbym zobaczyc w naszej koszulce.
co do gerrarda, to jak najbardziej ZA.wraz z kaka stworzyliby znakomita pare pomocnikow.

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 20:49   

Glownie nam potrzeba napastnika i nie jakiegos Zlatana ktory chwile pgra a potem bedzie pajacowal i klocil sie z trenerem i druzyna. Tak samo RVN jego czas sie skonczyl to nie jest czlowiek dla Milanu bo dla mnie niczym sie nie rozni w obecnej dyspozycji od Gili. A co do plotek ze nie puszcza Gerrarda, Drogby Eto'o. To tak jak z Sheva tez mial nie isc a zonka zrobila swoje i dowidzenia. Owszem przydal by sie taki pomocnik jak Gerrard ale priorytet to napastnik szybki dobry technicznie ktory nie tylko czeka na pilke ale i umie troche zamieszac przeciwnikiem i w tym przypadku robil bym wszystko by wydrzec Eto'o

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 21:24   

heh....siejecie ferment niektorzy a to dopiero nawet nie jest poczatek mercato ;) odszel Stam, bo chcia, odszedl Rui, bo chcial, odszedl Sheva, bo....zona chciala ;) Milan nikogo sie nie pozbywa przeciez, wrzuccie troche na luz, dziury na pewno zostana zalatane, nie ma zadnej wyprzedazy gwiazd w tym zespole, a na sile nikogo przeciez trzymac sie nie oplaca :/

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 21:33   

Bierhoff napisał/a:
Moze Maldini na prawa strone? Jezeli tak to sam sobie przeczysz bo przeciez jestes przeciwny takim rotacjom Tym bardziej ze Paolo nigdy tam nie gral

Muszę Cię zawieść bo podczas meczu z Lyonem wszedł z ławki rezerwowych właśnie na tą pozycję. Nie zagrał najlepiej... ;)
Co jak co, ale uważam, że Maldini po prawej stronie to po prostu zły pomysł. Niech gra po lewej stronie lub po prostu w środku obrony.

Jak dla mnie, miejsce na prawej obronie powinno być zarezerwowane dla Massimo Oddo, ale najpierw musiałoby dojść do tego transferu...

Malutki, chciałbyś zobaczyć kogoś z dwójki: Oddo,Gallas. Ja zdecydowanie tego pierwszego.

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 22:09   

Wg mnie transfer Gallasa i Oddo bedzie duzym wzmocnieniem i chodzi mi o 2 a nie jednego ( choc jesli tylko jeden przejdzie to bedzie dobrze)... Gallas moze byz zmiennikiem zarowno na srodku obrony jak i na bokach wiec wydaje mi sie ze Maldini poprostu powoli niestety musi sie zegnac... :prayer: Wydaje sie ze Milan wzmocni sklad i to nalezycie wiec poczekajmy a zobaczycie ze bedzie to swietny MILAN taki jak zawsze...

Co do napastnikow to wydaje mi sie ze:
RvN nie nadaje sie
Suazo- jest to zawodnik ktory owszem strzelil sporo bramek ale ine zapominjamy jak to jest w slabszych druzynach - tam najczesciej strzela najwieksza gwiazda bramki i taka gwaizda jest Suazo ale w Cagliari a w Milanie osobisice go nie chce bo nie wierze w niego, mowiac szczerze wole Vucinicia :P
Ibra - to niech pooglada kompilacje innych zawodnikow jakie oni triki na meczu robia a nie ze cos probuje co wogole nie przynosi korzysci... :lol2:
Adriano- tak to moze byc nastepca Shevy :)
Eto'o - on mi sie jakos nie widzi w Milanie bo wg mnie nie jest jakis rewelacyjny...
Mowiac szczerze to ciezko znalesc kreatywnego napastnika ze zwodem strzalem i inteligencja pilkarska - to zadanie powinno lezec we wladzy naszych skautow i Lysego i modlmy sie o to :prayer:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 22:47   

Wielki szacun dla Lysego za wyciagniecie duzej kasy za najemnika z Ukrainy. Podobno Berlusconi jest wsciekly, ze Romek podkupil mu przybranego syna i planuje efektowne mercato. OBY!

windrider 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 23:01   

Taka wlasnie mialem nadzieje,ze Silvio sie....bedzie wsciekly ;)
Jesli tak to mozemy troszke bardziej puscic wodze fantazji co do mercato :)
Wydaje mi sie ,ze czas najwyzszy przestac sie zastanawiac nad jakimis Suazami czy innymi przeterminiwanymi Ruudami.
Nie ma co owijac w bawelne,Silvio jazda! Torres! OLE! Diarra! OLE! Buffon! OLE! Oddo! OLE! Sneijder! OLE! Chivu! OLE!
Forza Milan! :)

Donatello 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 01, 2006 23:18   

HEHE Przegrał LM w Stambule, przegrał wybory, przegrał walke o scudetto, odpadł z LM, zabrali mu chrzesniaka i ulubionego napastnika do Angli i jeszcze ktos zrobil skandal w związku,..... WOOW ale sie Łysy musial wkurzyć, chyba bedzie potrzebny kolejny przeszczep włosów bo te co mu ostatnio władowali musiały juz po tym wszystkim powypadac:) Jak dla mnie jeśli sprowadzi Gerarda to wybaczam mu te wpadki ;) a jeśli dołoży RvN, Adriano, albo Torresa to szykuje pielgrzymke do Częstochowy :prayer:

malutki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 00:11   

Donatello, z Twojego posta wynika, że pomylił Ci się Łysy z Sylwkiem.

Łysy - Nie Silvio Berlusconi, a Adriano Galliani
Sylwek - Nie Adriano Galliani, a Silvio Berlusconi

Łysy - Nie jest właścicielem Milanu
Sylwek - Jest właścicielem Milanu

Łysy - Nie jest ojcem chrzestnym Jordana
Sylwek - Jest ojcem chrzestnym Jordana

Łysy - Przegrał LM W Stambule
Sylwek - Również przegrał LM W Stambule

Łysy - Jest łysy...
Sylwek - Jeszcze nie jest łysy...

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 08:10   

Pippo napisał/a:
Bierhoff napisał/a:
Moze Maldini na prawa strone? Jezeli tak to sam sobie przeczysz bo przeciez jestes przeciwny takim rotacjom Tym bardziej ze Paolo nigdy tam nie gral

Muszę Cię zawieść bo podczas meczu z Lyonem wszedł z ławki rezerwowych właśnie na tą pozycję. Nie zagrał najlepiej... ;)
Co jak co, ale uważam, że Maldini po prawej stronie to po prostu zły pomysł. Niech gra po lewej stronie lub po prostu w środku obrony.

To ja ciebie musze zawiesc bo moja wypowiedz wygladala tak: "Moze Maldini na prawa strone? Jezeli tak to sam sobie przeczysz bo przeciez jestes przeciwny takim rotacjom Tym bardziej ze Paolo nigdy tam nie gral (nie wykluczam malych epizodow)"

Juz nie chce mi sie nic pisac... :rotfl2:

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 08:59   

Donatello napisał/a:
Jak dla mnie jeśli sprowadzi Gerarda to wybaczam mu te wpadki a jeśli dołoży RvN, Adriano, albo Torresa to szykuje pielgrzymke do Częstochowy
Gerard - Tak, Adriano - Tak, TORRES - TAK ale Ruud... NIEEE On pod żadnym względem nie pasuje do Milanu. Po co nam kolejny łowca bramek, skoro mamy Gile i Pippo?

bialy
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:38   

jesli chodzi o Gerrarda to jestem na bardzo duze TT AA KK !! ale mam pytanie w sprawie tego mlodego francuza Gourcuffa czy on moze grac na bokach powiedzmy zamiast Gattuso czy Seedorfa bo jesli on naprawde jest taki fantastyczny to troche szkoda czymac go na lawie i zeby gral tylko koncowki za Kake wiadome Kaka jest niedoruszenia wiec jesli ktos sie orientuje to prosilbym o odpowiedz aha jesli chodzi o napastnikow to na dzien dzisiejszy jedyny kandydant na nastepce Shevy to Adriano lecz tu bedzie wielki problem go wyciagnac z Interu sa jeszcze inne propozycje ale dla mnie tylko on jest mozliwy wiadome Henry tez moze by sie sprawdzil ale on jest nierealny a jesli chodzi o Torresa jestem jak wiekrzosc na nie chodz z drugiej strony moze by przelamal pasmo niepowodzen hiszpanow w lidze wloskiej patrzac realnie to powiedzmy sobie szczerze ze Torres ma wiecej talentu i umiejetnosci niz jego wczesniejsi rodacy we Wloszech wiec moze warto sie nad nim zastanowic ale i tak nr.1 dlamnie to Adriano

Prosilbym o uzywanie znakow interpunkcyjnych
Admin

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 10:49   

bialy napisał/a:
mam pytanie w sprawie tego mlodego francuza Gourcuffa czy on moze grac na bokach powiedzmy zamiast Gattuso czy Seedorfa bo jesli on naprawde jest taki fantastyczny to troche szkoda czymac go na lawie i zeby gral tylko koncowki za Kake wiadome Kaka jest niedoruszenia wiec jesli ktos sie orientuje to prosilbym o odpowiedz

na glownej stronie w newsach masz jego wypowiedzi, gdzie mowi, iz w reprezenracji grywal na pozycji Kaki, a w klubie najczesciej po prawej stronie pomocy, gdzie ta pomoc wygladala podobnie jak w Milanie, czyli trojka skupiona bardziej w srodku.... czyli bylby, przynajmnije na pappierze, bardzo dobrym zastepca zarowno dla kaki jak i np Gattuso w razie potrzeby....

Shien 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 17:02   

Miejmy nadzieję że plotki o odejściu Kaki są wyssane z palca...
Co do Gourcuffa- jestem ZA! Przegapiliśmy Zidana i choć prawie niemożliwością jest aby tak szybko pojawił się godny jego zastępca, to...na wszelki wypadek warto jest się zabezpieczyć :ok:
Dziwne, że nie zasilił nas Gallas, szczególnie po tym co mówił. Ale trudno, może jeszcze dojdzie, jeśli nie- prawie nic to nie zmieni. Szczerze mówiąc, nawet jeśli Will nas zasili, to wolałbym Jaapa Stama. O wiele bym wolał.
Kto w przyszłym sezonie w napadzie? Oto malutki przegląd:
1) Adriano- wielki talent. Gra we Włoszech, dobrze zna sie z Kaką i Gilardino, a więc potencjalnymi partnerami w ataku. W formie jest jednym z najlepszych napastników świata. Niezbyt ukada mu się w Interze, to kolejny plus (ułatwiający przenosiny na...no, właściwie to niedaleko :rotfl2: )
Minusy? Ponoć zbytnio baluje, a ostatnio nie jest w jakiejś szczególnej formie. Być może charakterem nie przystawać do Milanu. Co więcej, wzbudza zainteresowanie Królewskich, a oni kuszą Inter Ronaldo.
Klasa piłkarza: światowa (7) Możliwość transferu: ok.60%
2) Tevez. Moim zdaniem równie wielki talent, co Adriano, tyle że w przeciwieństwie do niego Tevez zdecydował się pozostać na razie w Ameryce. Nie ukrywam, sympatyzuję raczej Argentyńczykowi. O ile pamiętam, cechuje go kondycja równa...gatuzowej :rotfl2: Ale to tylko taka ciekawostka.
Co do minusów: Milan chyba w ogóle nie jest nim zainteresowany. Clairos (chyba :lol2: ) również nie wydaje się być żywo zainteresowany Europą w ogóle. Co do aklimatyzacji- z tym może być różnie, ale... nie jest powiedziane, że akurat piłkarz z Europy zaaklimatyzuje się w Milanie, tak jak to było z Vierim. Tu więc minus nie jest tak wyraźny, bo dotyczy każdego piłkarza.
Klasa: światowa (7) Możliwość transferu: sfera marzeń :lol2:
3) Ruud VN. Od teraz będzie krótko :rotfl:
Klasa: Za Słaby Na Milan!!! (5) Możliwość transferu: w miarę wysoka, tyko po co???
4) Drogba- piłkarz, który w Chelsea nie rozwinął skrzydeł. Ale chce go Lyon, tyle że Drogba tam się nie wybiera. Istna telenowela. A w mediolanie to wystawiane były i są sztuki, a nie takie cuś (nie wiem wprawdzie co to ma wspólnego z piłką nożną, ale za to wielu naszych komentatorów wie :)
Klasa: Dobry, ale nie aż tak (5.5) Transfer: Trudny do osiągnięcia, ok. 20%
5) Eto. Szybkość, technika, waleczność kontra skuteczność:) Mimo to chętnie widziałbym go w Milanie...ale nie zamiast Szewy!!!
Klasa: bez watpienia światowa (z minusem) [6.5] Transfer: akurat. Ale bonus za rasistów. 20%
6) Trezeguet. Uboższa wersja Henry'ego. Nieco krzywdzący opis, tak charakteryzować człowieka w jednym nieciekawym zdaniu, ale...jest piątek, ludziska :devil:
Klasa: Bardzo wysoka (6) Transfer: tylko w wypadku spadku Juve. 10%
7) Wyjątkowa liczba dla wyjątkowego gracza. Thierry Henry, ARSENAL. Tak dużo i tak mało. Taka klasa i tak mało szans.
Klasa: Najlepsza! :rotfl2: [8] Transfer: Niestety nie możliwy :( 2%
Podsumowując:
...kurczę, wyszło mi, że nikt do nas nie dojdzie! :rotfl2:

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 02, 2006 17:18   

Lepiej poczekać do Mistrzostw Świata. Podczas mundialu będziemy mieli okazje przekonać się, jak zaprezentują się zawodnicy, których wymieniamy w swoich typach transferowych (oczywiście tych, którzy będą mieli okazje tam zagrać ;) ). Po turnieju będzie łatwiej nam osądzać, czy oni rzeczywiście nadają się do gry w barwach Milanu, czy nie, bazując głównie na ich występach w Niemczech. A może wyłoni się ktoś, kto potrafiłby godnie zastąpić Shevę?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi