ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:44
Wyjazd na spotkanie Milan-Barcelona
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 18:04   

Informujemy, iż decyzja w sprawie ilości biletów przysługujących Milan Club Polonia na spotkanie z Barceloną podjęta zostanie dopiero jutro. Przyczyną opóźnienia jest przełożenie na wcześniejszy termin spotkania derbowego i poświęcenie przez AIMC całego czasu kwestiom towarzyszącym temu spotkaniu.

Wszelkie działania AIMC mające na celu podział biletów na mecz z Barceloną zostaną podjęte dopiero w dniu jutrzejszym. Jednocześnie, w związku z ogromnym zainteresowaniem wyjazdem (liczba wpłat już w tej chwili przekroczyła zamówioną ilość biletów), prosimy nowych członków MCP o niedokonywanie kolejnych wpłat zaliczek, natomiast w przypadku dotychczasowych członków ostatecznym terminem dokonania przelewu jest środa 12.IV, gdyż środki powinny zostać odnotowane na naszym koncie najpóźniej w piątek 14.IV.

Jutro wieczorem poinformujemy wszystkich zainteresowanych o wielkości puli biletów, jaka przypadnie MCP. Na jej podstawie w piątek w godzinach wieczornych ustalona zostanie liczba osób, które zostaną zakwalifikowane do wyjazdu. Dlatego tak ważne jest, by zaliczka znalazła się na naszym koncie najpóźniej w piątek. Jeśli z winy banku itp. wpłata nie zostanie zaksięgowana na czas (dotychczasowe wpłaty pokazują, że jest to mało prawdopodobne), osoba wpłacająca nie zostanie zakwalifikowana na wyjazd.

Wszystkie osoby, które z braku wolnych miejsc nie zostaną zakwalifikowane na wyjazd otrzymają zwrot zapłaconej zaliczki. Ustalenie szczegółów tej operacji nastąpi bezpośrednio z zainteresowanymi drogą mailową, korespondencja skierowana będzie na adres mailowy podany przy rejestracji do Milan Club Polonia.

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu w przypadku otrzymania niewystarczającej puli biletów.

milan78 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 19:01   

no i swietnie kolejna nerwowa noc i dzien :help: :help: czy jestesmy na liscie czy nie - masakra :pot: :pot:

kermit5b 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 19:55   

Ile sie spodziewacie biletów dez ????

ja chce jechac... :cry2:

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 20:52   

spodziewac sie to jedno, a dostac to drugie... tak wiec... byle do jutra.

colin23
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 21:48   

dezali mam jedno pytanko: rozumiem pierszeństwo starych klubowiczy i to jest bezdyskusyjne. Ale co w przypadku gdy dla reszty zostanie np. 8 biletów a podejrzewam że większość wpłat dotarła w poniedziałek. Co wtedy? Losowanie?

windrider 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 22:45   

rzeczywiscie ciekawe..... najpierw niech beda te bilety to bedziemy sie martwic ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:03   

Kolejność zgłoszeń? Trudno się domyślic :P

Socha 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:36   

dezali napisał/a:
Jutro wieczorem poinformujemy wszystkich zainteresowanych o wielkości puli biletów, jaka przypadnie MCP. Na jej podstawie w piątek w godzinach wieczornych ustalona zostanie liczba osób, które zostaną zakwalifikowane do wyjazdu. Dlatego tak ważne jest, by zaliczka znalazła się na naszym koncie najpóźniej w piątek.

Czyli nie decyduje kolejność zgłoszeń...???Więc jakie kryteria mają wpływ na "zakwalifikowanie"do wyjazdu. Najzwyczajniej w swiecie mi zalezy, zreszta jak kazdemu z Nas. Dlatego pytam...

Pozdrawiam

windrider 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:39   

Chyba oczywiste ze kolejnosc wpłat..przynajmniej dla mnie. ;)

Socha 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 23:51   

Niby tak ale...Ja np.wysłałem przelew w 10 minut po ukazaniu się pierwszej wiadomości od Dezaliego, że przyjmowane są zaliczki. Więc teorytycznie byłem jednym z pierwszych jednak nie mam pewności, czy pojadę...A tak na prawdę to muszę chyba troche wyluzować...mysle tylko o tym wyjezdzie i o niczym innym...zeby się udało...ajjj:)

Pozdrawiam

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 05:22   

czytajcie prosze uwaznie wszystkie "oficjalki", a te wszystkie pytania nie beda konieczne.
decyduje kolejnosc wplywu zaliczek na nasze konto, przy zalozeniu, ze pierwszenstwo maja dotychczasowi czlonkowie. wiec najpierw brani pod uwage beda tylko i wylacznie oni (wg kolejnosci wplat), a nastepnie (rowniez wg kolejnosc wplat) nowi czlonkowie.

colin23
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 07:20   

czytam dokłądnie ale chodzi konkretnie o o to co pisałem: jest 8 biletów a w danym dniu pzyszło 20 wpłat. A księgowanie w banku jest o jednej godzinie i wszystkie 20 wpłat przyszło w tym samym momencie. [/b]

ted360 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 08:52   

no patrzy sie wtedy na dokladna godzine, minute i sekunde przyjscia na konto:) niestety o tym czy pojedziesz czy nie decyduje sprawnosc twojego banku, no i ilosc wyslanych nam biletow:/ ja rowniez wyslalem pieniadz kilkanascie minut po poscie dez'a, zobaczymy jak sie wszystko ulozy...
ps- tez musze wyluzowac; olewam uczelnie, nie obchodza mnie znajomi, codziennie rano sie wstaje i mysli o San Siro:/

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 09:57   

collin, w takim przypadku zdecyduje kolejność na wykazie wpłat z banku (nawet jeśli wszystkie wpłyną na konto w ramach jednej sesji Eliksir)

kermit5b 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 12:15   

I jak wiadomo już o ilości tych biletów ???

Już mam stan przedzawałowy... :prayer:

malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 13:29   

Jeśli będzie wiadomo, Dez nie omieszka o tym poinformowac. Spokojnie, rozumiem Twoje podniecenie, ale wykaz trochę cierpliwości i zaufania do Dezaliego.

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 18:41   

Z przykrością informujemy, iż w związku z ogromnym zainteresowaniem spotkaniem Milan-Barcelona AIMC mogło zaoferować nam niewielką ilość biletów, niewspółmierną do skali zainteresowania tym wyjazdem z Waszej strony. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizacji wyjazdu na to spotkanie.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim osobom, które wyraziły zainteresowanie wyjazdem poprzez wpłatę zaliczki, jednocześnie zapraszamy do udziału w przyszłych imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia. Osoby, które dokonały wpłat zaliczek prosimy o kontakt pod adres mailowy kapi@acmilan.pl, bądź też poprzez prywatną wiadomość na forum z użytkownikiem kapi. Prosimy o podanie w mailu/wiadomości następujących danych:

imię i nazwisko
pełna nazwa banku oraz numer rachunku bankowego
pełny adres
numer legitymacji członkowskiej / numer zgłoszeniowy
PESEL

Tytuł maila/wiadomości powinien brzmieć Barcelona. W przypadku, gdyby przelew miał zostać wykonany na rachunek innej osoby, niż członek MCP prosimy dodatkowo o podanie imienia i nazwiska oraz pełnego adresu takiej osoby i wyraźne zaznaczenie tego faktu w treści maila/wiadomości.

Ostatnie dwie pozycji posłużą do weryfikacji poprawności przesłanych danych z bazą członków MCP. Po otrzymaniu danych zrealizujemy przelew na podane konto w wysokości 300 PLN. W przypadku, gdy ktoś dokonał jednocześnie opłaty składki członkowskiej pozostanie ona na koncie MCP.

windrider 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 19:04   

Niestety stalo sie najgorsze ;( Trudno obejrzymy mecz w kapciach ;) Forza Milan!

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 19:16   

Nie cieszy mnie to, że nie pojedziecie - to chciałem podkreślić. Ale czuję ulgę, że nie mając akurat teraz pieniędzy nie straciłem szansy pojechania. Ona nie zaistniała...
Oby Milan awansował do finału, na który może jakimś cudem dostalibyśmy większą pulę. Ale widać, że to mało realne...

colin23
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 19:38   

Powiem jedno: szkoda :( Ale tak myślałem że zainteresowanie będzie ogromne :( No to może finał ;)

Dez a możesz napisać ile nam dali biletów czy to tajemnica i ile wpłynęło zaliczek od nas?

ted360 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 19:40   

ayo Dez, tak z czystej ciekawosci, ile zaoferowano Wam biletow z Mediolanu? Nie olali Nas przypadkiem za bardzo? :(
PEACE

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 20:35   

zaproponowano nam 10 biletów, podczas gdy ilość wpłat przekraczała ilość miejsc w autokarze.

uprzedzając reakcje co poniektórych z Was po części broniłbym AIMC. Jestem przekonany, że spotkanie z Barca wzbudzilo ogromne zainteresowanie w wiekszosci fan klubow Milanu i zlozyly one podobnie jak my zamowienia na bilety. wszystkim dogodzic sie nie da, wiec AIMC chcac nie chcac musialo podzielic dysponowana pule = proponowac ilosci biletow mniejsze od zamowionych. w sposob mniej lub bardziej sprawiedliwy, czy sie nam to podoba, czy nie.

nasze zamowienie opiewalo na 49 biletow = pelny autokar.

colin23
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 20:38   

Dez a ak teoretycznie i spekulacyjnie czy gdybyśmy zamówili zamiast 49 np. 250 to czy dostalibyśmy też 10 czy 50?

Socha 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 20:50   

Załamka:(((((((( Ale z drugiej strony...Dwa samochody po 5osob i mozemy jechac...Koszty te same jak nie mniejsze a wrazenia bezcenne:) Dez?Zrezygnowales z biletow?

PS. Mogę jechac swoim...skoro wpadlem na taki pomysl...Prosze tylko nie kryklajcie mnie....tonący brzytwy sie chwyta!

colin23
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 20:58   

No właśnie o to samo chciałem spytać. Dlaczego w 10 nie chcielicie pojechać? Przecież są 12 osobowe busiki. Nie chciałeś Dez?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi