ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:44
Wyjazd na spotkanie Milan-Barcelona
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 20:59   

szkoda wielka ze nie pojedziecie, ale powiem szczerze ze było to nawet bardzo przewidywalne, ze tak sie stanie. Podobnie jak acmilan1899x odczuwam jedynie ulge w takiej postaci, ze nie bede sobie pluł w brode ze przez sprawy rodzinno zawodowe ominie mnie taki wyjazd. Szkoda wielka jednak tych ktorzy sie napalili. NEXT TIME MY FRIENDS!!

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 21:06   

decyzje o rezygnacji z biletow podjelismy wspolnie jako Zarzad. W naszym odczuciu zbyt wiele osob zostaloby "na lodzie". To juz nie te czasy, gdy MCP jezdzil na wyjazdy malymi busami. Skala zainteresowania poszczegolnymi wyjazdami jest niewspolmiernie wieksza i nie mozemy pozwolic sobie na organizowanie wyjazdu dla 10 osob, pozostawiajac pozostale 50 bez niczego. gdyby proporcje byly odwrotne sprawa wygladalaby zupelnie inaczej.

tyle tytulem wyjasnienia. mysle, ze nie ma co dalej ciagnac tego typu dyskusji. stalo sie i tyle. kolejny wyjazd nastapi predzej, czy pozniej i odbijemy sobie ten niedoszly.

pozdrawiam

Socha 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 21:16   

W kazdym bądź razie dzieki wielkie dla Was za podjęte starania organizacji wyjazdu.

Pozdrawiam
Mariusz

[ Dodano: Sro Kwi 12, 2006 22:19 ]
I jeszcze jedno..skorzystam z okazji, że dużo osób sledzi ten temat i zapytam gdzie można kupić dobrą koszulkę Milanu. Proszę tylko o konkrety...może byc na priv żeby nie mieszać tematu...

Pozdr

ted360 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 12, 2006 21:31   

zeby tylko Maldini jeszcze gral;) zart, wiadomo ze tak:) wielki brew dla zarzadu za taka a nie inna decyzje, zachowaliscie sie naprawde wporzadku :piwo:
PEACE

gano 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 00:10   

Na poczatku zaczalem sie zastanawiac, czy czasem wyjazd tych 10 szczesliwcow nie bylby lepszy. Ale po przemysleniach doszedlem do wniosku, ze raczej nie.

Jesli pojachaliby tylko "starzy" czlonkowie, to jaka motywacje mialby wstepujacy w nasze szeregi "swiezak", skoro wiadomo, ze na lepsze wyjazdy zawsze dostaje sie stara gwardia, czyli ci sami? A jak nastepnym razem dostaniemy 5 biletow, to co? Tylko Prezes i najaktywniej dzialajacy w stowarzyszeniu? Wiec z bolem serca, ale przyznaje Wam racje. Jestesmy tu jak muszkieterowie i to jedyne rozwiazanie.

Nawiasem mowiac, ciekawe ile fanklubow zrezygnowalo z biletow podobnie jak my? Bo skoro AIMC postanowilo uszczesliwic wszystkich, ale marnymi liczbami biletow, to podobny dylemat mogly miec tez inne fankluby. Jesli na pomysl oddania biletow wpadloby co najmniej 4 albo 5 z nich... Ale dosc snucia bzdurnych wizji, to zbyt duze ryzyko, na ktore nie mozemy sobie pozwolic. Jakbysmy spali na pieniadzach i mieszkali 200 czy 300 km od Mediolanu, mozna by zaryzykowac. A tak, pozostaja kapcie i browar w kieszeni.

Swoja droga, czyzby to nauczka dla poczatkujacych fanklubow, zeby nie mierzyc za wysoko? Czy naprawde mozemy pozegnac sie na razie z wizja kilkudziesiecioosobowej grupy MCP na absolutnych szlagierach? Sam jestem ciekawy.

Mimo wszytko dzieki Dez za starania. Moze nastepnym razem:)

skopi 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 02:03   

No właśnie czy z racji tego ze jestesmy dosc małym i nowo przyjętym fanklubem to jest jakas maksymalna liczba biletów jaką mozemy zamówic i po wyzej ktorej nie dostalismy bilatów nawet na ligowe spotkanie? Nie chodzi mi o to że zamówimy 1000 biletów ale jeżeli było by duże zainteresowanie jakims meczem to na co możemy liczyc?
Oczywiście tylko teoretycznie jak by wszyscy zainteresowani mogli jechac na mecz to wynajem drugiego autokaru jest brana pod uwage czy tez jest ograniczenie naszych wyjazdów do 50 miejsc?
Jezeli każdy kolejny wyjazd cieszył by sie tak duzym zainteresowaniem problemy z iloscia osób mogących jechac moga sie stac dosc poważne jeżeli trzeba bedzie kogos skreślic z listy chetnych .... ale narazie nie ma sie co martwic na przyszłosc bo niestety nie jedziemy na półfinał LM i pozostaje tylko życzyc sobie zeby nastepny organizowany wyjazd był udany

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 07:12   

szczerze wam współczuję....zwłaszcza "nowym" i tym którzy pojechaliby pierwszy raz-wiem jak ja przeżywałem swój wyjazd na milan-bayern. nie powiem żebym sie cieszył-bo nie będe się cieszył waszym nieszczęściem,ale tak jak acmilan1899 i kuba1899 też odetchnąłem trochę,bo już byłem załamany że opuszczam wyjazd.
jeszcze wiele wyjazdów przed nami! :forzamilan:
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Adi MILAN 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 08:35   

Nie załamujcie się !!! Popieram tych którzy mówią, że sobie odbijemy. Ja nie miałem kasy żeby jechać ale patrząc z perspektywy czasu szkoda, że wyjazd wam nie wyszedł :cry2: :cry2: :cry2:
POZDRAWIAM!!!

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 08:48   

witam,

nie wpisywalem sie jeszcze w tym temacie, wiec nadrabiam.

droc napisał/a:
Życzę wyjazdowiczą (huh - to jest poprawne?) miłej zabawy!

poprawne jest "wyjazdowiczom" :-)
a dokladniej: "niedoszlym wyjazdowiczom", heh

wazne: z racji klopotow z poczta nie mam mozliwosci odpisania na e-maile, wszystkie jednak do mnie docieraja i wg nich beda realizowane zwroty wplat, takze mozna spokojnie pod adres kapi@acmilan.pl pisac, byle o nic nie pytac ;-)

tak wiec wszystkich "nieszczesliwcow", ktorzy dokonali zaliczki na poczet wyjazdu prosze, aby wszelkie PYTANIA kierowali do mnie poprzez prywatna wiadomosc.

a najwazniejsza sprawa: nie szlochac panowiem (i panie!) - nie pierwszy to wyjazd i nie ostatni. poza tym rywal jest malo atrakcyjny, szkoda kasy ;-)

pojedziemy jeszcze na lepsze mecze! :D

pozdro

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 14:52   

kapi napisał/a:

a najwazniejsza sprawa: nie szlochac panowiem (i panie!) - nie pierwszy to wyjazd i nie ostatni. poza tym rywal jest malo atrakcyjny, szkoda kasy ;-)

pojedziemy jeszcze na lepsze mecze! :D

dokładnie! może pojedziemy w przyszłym sezonie na 1/8 finału pucharu włoch np. z Rimini,i usiądziemy razem z 3000 ludźmi na san siro! hehe :lol2:
też uważam że barcelona to mało atrakcyjny rywal,przynajmniej kibicowsko. ja to bym pojechał na derby!

pozdro Kapi
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Ewa 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 06, 2006 12:10   

Do dnia dzisiejszego nie odezwały się do nas trzy osoby, które dokonały wpłaty zaliczki na wyjazd na spotkanie Milan-Barcelona.
Prosiłabym trzy osoby:
Dawid Jakubowski
Waldemar Kosatka
Łukasz Kucharski

o kontakt wyłącznie z kapim, drogą mailową - kapi@acmilan.pl lub poprzez prywatna wiadomosc na forum. Dane jakie należy przesłać znajdują się tutaj

Nie chciałabym, aby traktowano nas jako nierzetelnych i wysyłano do nas maile o treści wulgarnej ( takie też się zdarzały ), więc proszę o potraktowanie sprawy jako bardzo pilnej .

Pozdrawiam :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi