ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:44
Wyjazd na spotkanie Milan-Barcelona
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 21:46   Wyjazd na spotkanie Milan-Barcelona

Milan Club Polonia czyni starania mające na celu zorganizowanie wyjazdu na szlagierowo zapowiadające się spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów Milan-Barcelona, które odbędzie się 18 kwietnia w Mediolanie. W związku z tym, iż od spotkania dzielą nas niecałe dwa tygodnie prosimy wszystkich członków MCP zainteresowanych wyjazdem o baczne śledzenie naszej witryny oraz forum, gdzie najpóźniej do poniedziałku podamy informację o rozpoczęciu błyskawicznych zapisów na wyjazd.

Jednocześnie już teraz prosimy wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd i mające opłacone składki na bieżący sezon o przesłanie zgłoszenia mailowego pod adres dezali@acmilan.pl zawierającego imię i nazwisko oraz nr legitymacji członkowskiej, tytuł maila: Barcelona. Najprawdopodobniej udział w wyjeździe będzie możliwy także w przypadku nowych członków MCP, w ich przypadku prosimy o wyraźne zaznaczenie w mailu obok imienia i nazwiska formuły ”zapisy 2006” oraz numeru zgłoszeniowego. Opłacenie wpisowego będzie także możliwe łącznie z zapłatą zaliczki na wyjazd. Osoby zainteresowane taką formą opłacenia wyjazdu i członkostwa prosimy o wpisanie jedynie imienia i nazwiska oraz wspomnianej formuły. Jeszcze raz podkreślamy, iż zgłoszenia powinny wysyłać jedynie osoby w 100% zdecydowane na wyjazd.

Szacunkowy koszt wyjazdu to ok. 400 PLN. Kwota zawiera przejazd luksusowym autokarem na trasie Opole-Mediolan-Opole, ubezpieczenie oraz bilet na mecz.
Ostatnio zmieniony przez dezali Pon Maj 22, 2006 19:02, w całości zmieniany 1 raz  

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 07:37   

bardzo bym chciał pojechać niestety troche za mało czasu na organizowanie kasiorki. może lepiej pojechać na finał? wiem, że nie będzie tam tak "atrakcyjnego" przeciwnika, ale przynajmniej więcej czsu na organizację no i sam fakt FINAŁ!

pozdro i FOOOOOOOOOOOOOOOOOORZAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :diavolo:

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 08:18   

Na final tez pojedziemy :devil: faktycznie malo czasu, tez sie nastawilem na final i teraz stoje przed nielada dylematem, glownie za sprawa problemu z otrzymaniem urlopu :wall2: :wall2:

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:11   

Mikuś :D najpierw do tego finału musimy awansować :devil: Ja tez dużo myślałam nad tym czy jechać...ostatecznie zdecydowałam, że jadę choćby nie wiem co. A z urlopem raczej nie będzie problemu :)

Tak więc :forzamilan: i szykujcie się na wyjazd :banan:

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:37   

Na stronie pojawil sie formularz zgloszeniowy do MCP Mam rozumiec ze dotyczy on nastepnego sezonu ? Chodzi mi o to ze jezeli go teraz wypelnie i zaplace skladke to czy jest mozliwosc pojechania na mecz Milan-Barcelona ?

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:38   

Jeszcze nie ochlonalem po Bayernie a tu juz kolejny wyjazd :) niestety nie dam rady ze wzgledu na obowiazki studenckie :wall2: (egzamin). Zycze udanego wyjazdu i licze na wypad na FINAŁ !!!

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 10:46   

Bierhoff napisał/a:
Na stronie pojawil sie formularz zgloszeniowy do MCP Mam rozumiec ze dotyczy on nastepnego sezonu ? Chodzi mi o to ze jezeli go teraz wypelnie i zaplace skladke to czy jest mozliwosc pojechania na mecz Milan-Barcelona ?

dezali napisal
Najprawdopodobniej udział w wyjeździe będzie możliwy także w przypadku nowych członków MCP, w ich przypadku prosimy o wyraźne zaznaczenie w mailu obok imienia i nazwiska formuły ”zapisy 2006” oraz numeru zgłoszeniowego. Opłacenie wpisowego będzie także możliwe łącznie z zapłatą zaliczki na wyjazd. Osoby zainteresowane taką formą opłacenia wyjazdu i członkostwa prosimy o wpisanie jedynie imienia i nazwiska oraz wspomnianej formuły.

Wydaje mi sie ze tu sie znajduje odpowiedz na twoje pytanie.

Odnosnie formularza zgloszeniowego to oczywiscie odnosi sie on do sezonu 2006/2007.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:11   

siema
wyjazd na bayern tak mi zasmakował,że chce więcej! tylko mam 2 problemy:
1)wolnego w pracy jakoś nie chcą dać..... :cry2: ale będę negocjował :forzamilan:
2)kasa misiu,kasa..... jak uda mi się zdobyć kaskę to raczej pojadę.
ja tam chcę wrócić! san siro czeka... muszę z wami jechać!
forza milan ale ale ale,ale ale ale,ale ale ale
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

colin23
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:12   

to jeszcze mam pytanko taki: kiedy byłby planowany wyjazd i przyjazd?

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:16   

Dzieki... Jestem z Lublina i w moim wypadku najgorszy bedzie dojazd do Opola Praktycznie pol Polski Jeszcze nie wiem jak tam dotre Przydalyby sie jakies konkretne godziny odjazdu autokaru z Opola i potem przyjazdu Ale to pewnie w swoim czasie Dla mnie im predzej tym lepiej bo musze sie troche zorientowac co i jak

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:19   

Nie chcialbym niczego sugerowac, ani wyprzedzac faktow, na 100% pojawi sie oficjalny komunikat z bardzo dokaldnym wyszczegolnieniem informacji jak tylko dezali wszystko potwierdzi.
Wydaje mi sie natomiast ze wyjazd bedzie w poniedzialek 17t-ego w godzinach wieczornych, a powrot 19-tego w godzinach popoludniow-wieczornych (roznie to bywa na trasie). :piwo:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:34   

już załatwiłem wolne w pracy!!!! hehe dobry ze mnie negocjator
teraz pozostaje tylko kwestia kaski! trzeba podzwonić do znajomych:)
ale już na 50% jade!
forza milan! vinci per noi! forza milan la sud e con te! ale ale..........
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Socha 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 11:42   

Witam. Jeszcze nie byłem z Wami na żadnym wyjeździe ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. A ten mecz to najlepsza okazja. 10 minut po ukazaniu się informacji wysłałem 100% zgłoszenie do Dezaliego więc myślę, że jak dostaniemy bilety będę w grupie osób, które się na ten wyjazd załapią. W końcu poznam paru Milanistów z MCP bo osobiście jakoś nie miałem jesczze okazji. Mam nadzieję, że dozobaczenia w autokarze.

Pozdro
Mariusz

Adi MILAN 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 12:20   

Chętnie bym pojechał, ale jak narazie to tylko marzenia (choć i one się spełniają). Nigdy w życiu nie wiadomo co się wydarzy ( patrz mecz z Lyonem!!!) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Więc może się uda!!! :prayer: :prayer: :prayer:

paolo78 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 14:33   

no i pieknie!! ja rowniez chcialbym pojechac na final do Paryza ale zgadzam sie w Ewa,najpierw trzeba do niego awansowac.:p ale oczywiscie zgloszenie wyslalem wiec jest nadzieja ze pojade na MILAN- barca.do zobaczenia w Opolu.ciao ciao :P :P

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 16:12   

Zazdroszcze jak diabli:) Zycze conajmniej takiego pieknego meczu jak ten z Bayernem!!! ucałujcie ode mnie San Siro i zedrzyjcie za mnie gardło :forzamilan:

bonio ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 17:52   

Zobaczyć taki mecz na własne oczy to jest poprostu spełnienie marzeń!!! Jeszcze nigdy nie byłem w Mediolanie i chciałbym bardzo pojechać na ten mecz, zobaczę co się da zrobić.

Pozdro dla wszystkich!
FORZA MILAN!

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 18:46   

Czy osoby ktore zlozyly wniosek o wydanie legitymacji w zeszlym tygodniu i oplacily skladke moga pojechac? prosze o info

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 19:56 ]
uuups nie zauwazylem ze moga. sorry ...a jest mozliwy dojazd we wlasnym zakresie?

colin23
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 19:27   

Giorgio85 napisał/a:
a jest mozliwy dojazd we wlasnym zakresie?

hmmm pytanie tylko czy we własnym zakresie bedzie taniej? watpie ...

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 19:59   

Giorgio85 napisał/a:
...a jest mozliwy dojazd we wlasnym zakresie?

Owszem nawet wskazany ale tylko do Opola, pozniej juz jedziemy razem :D

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 20:43   

jedna uwaga natury organizacyjnej. jako, iz w przeddzien meczu sa jeszcze swiata - poniedzialek wielkanocny - w przypadku wyjazdu postaramy sie go maksymalnie opoznic w czasie, tak, by osoby jadace na wyjazd mialy mozliwosc spedzenia swiat w domu w mozliwie najwiekszym wymiarze czasowym (np. wyjazd o polnocy, tak, jak w przypadku schalke)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 22:07   

Alez mi gwozdzia wbiliscie do glowy :hmm: . Napalilem sie jak diabli :) . Wizyta na San Siro to jedno z najwiekszych marzen w moim zyciu. I cos mi sie wydaje, ze pora je spelnic :)

MikoZ napisał/a:
Giorgio85 napisał/a:
...a jest mozliwy dojazd we wlasnym zakresie?

Owszem nawet wskazany ale tylko do Opola, pozniej juz jedziemy razem :D

W moim przypadku bedzie to raczej niemozliwe. Gdyz nie mam szans na dluzszy urlop :( . Tak wiec jak dla mnie w gre wchodzi tylko wsumie bilet na ten mecz. :roll: . No chyba, ze jakies after party :piwo: Odrazu mam pytanie czy jest taka mozliwic w moim indywidualnym przypadku :?:

PS Wsumie przeraza mnie cala droga logistyczna tzn powrot do Anglli. Napewno nie bedzie latwo. Ale coz do odwaznych swiat nalezy. Tak wiec prosze o wszelkie informacje na priv :)

ted360 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:09   

jak tylko sie z Wami zalapie to bez 2 zdan jade:) powiedzcie mi tylko czy potrzebuje do tego wyrobinej legitymacji? skladke wplacilem 2 dni temu ale jako ze do meczu niecale 2tyg to moze byc problem (wyslanie do was zdjecia poczta, czas na wyrobienie legitymacji etc):/
PEACE

Przemko 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:29   

Cześć Milaniści! Krótkie pytanko:
Czy luksusowy autokar w drodze na San Siro przejeżdża przez terytorium Szwajcarii (brak paszportu)?

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 09:43   

Czy ktos jedzie swoim samochodem z Lublina lub bliskich okolic ? Potrzebna mi 100% pewnosc bo chetnie zabralbym sie z ta osoba (oczywiscie do wachy sie dokladam :ok: ) Jedyny autobus jaki jedzie z Lublina do Opola wyrusza o 22:30 a przyjezdza o 1:55 w nocy wiec troche lipa Jeszcze nie wiem w jakie dni jezdzi ale i tak godziny sa do bani Pozostaje mi jeszcze pociag i tu juz znalazlem w necie odpowiadajace mi kursy (wedlug wytycznych MikoZa) Takze juz na 50% jade Czekam jeszcze na oficjalne dane ps. co znaczy Opole Glowne, Zachodnie, Wschodnie, Grotowice, Groszowice To sa chyba jakies stacje kolejowe w Opolu... jakas rada w zwiazku z tym ? :hmm:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi