ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze MCP?
Autor Wiadomość
Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:04   Mecze MCP?

Moze by tak kiedys zorganizować mecz towarzyski kibicw Milanu? w przyszlosci mozna by nawet pograc z juvepoland itp zawodnikom:) wydaje mi sie ciekawa propozycja...np. w trakcie jakiegos zlotu. Co sadzicie? A moze juz takie cos istnieje :forzamilan:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:05   

Tego typu mecze rozgrywane sa na kazdym zlocie. Zapraszamy na sierpniowy zlot (pod warunkiem ze jestes czlonkiem MCP) a na pewno bedziesz mial okazje zmierzyc sie z innymi czlonkami MCP na boisku.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Giorgio85 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:08   

dzieki za info...wlasnie zlozylem wniosek wplacilem skladke i wysłałem foto wiec moze uda mi sie wystapic :) w jakim miescie to sie odbywa?

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:11   

Kraków, jeśli tradycja zostanie zachowana :)

Polecam obejrzeć http://acmilan.pl/mcp/spotkania.php a takze inne podstrony dotyczące MCP :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:12   

Od trzech lat już tradycyjnie w Krakowie. Zloty są w pełni profesjonalne i z rozmachem :) Wcześniej były zloty ale takie półoficjalne ;-) i z niewielką frekwencją.
Zresztą zapraszam tutaj: http://acmilan.pl/mcp/spotkania.php poczytaj, pooglądaj, przyjeżdżaj ;)

EDIT: No to mnie Radeo uprzedził :P A chciałem zdążyć zanim Malutki albo Lucid odesłaliby kolegę do googli :P

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:21   Re: Mecze MCP?

Giorgio85 napisał/a:
Moze by tak kiedys zorganizować mecz towarzyski kibicw Milanu? w przyszlosci mozna by nawet pograc z juvepoland itp zawodnikom:) wydaje mi sie ciekawa propozycja...np. w trakcie jakiegos zlotu. Co sadzicie? A moze juz takie cos istnieje :forzamilan:

z tym juvepoland to chyba wszyscy walczyli by jak gattuso :devil:
ale obawiam się że mogłoby być dużo kontuzji i złośliwych fauli,hehe a po meczu zamiast wspólnego melanżu,spora awantura. w takich turniejach kibicowskich to raczej nie zaprasza sie wrogich ekip,tylko zaprzyjaźnione ekipy-może wpadnie na taki zlot jakaś ekipa Brescii:)
a fanów juve NIE pozdrawiam,gdyż to wróg nasz największy!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Nelson de Jesus 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:28   

A tam duzo zlosliwosci odrazu zorganizowac mecz i zamaist ich wyzywac to poprostu im pokazac na boisku gdzie jest miejsce Juve i ich kibicow.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:29   

Juve jest wrogiem Milanu czy fani Juve sa wrogami Twoimi ? To spora roznica i nie pisz ze naszymi bo moimi nie sa (a przynajmniej nie wszyscy :>)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:37   

Veerapan napisał/a:
Juve jest wrogiem Milanu czy fani Juve sa wrogami Twoimi ? To spora roznica i nie pisz ze naszymi bo moimi nie sa (a przynajmniej nie wszyscy :>)

juve jest największym rywalem klubu AC Milan,i kibice Juve to najwięksi wrogowie kibiców milanu! ja tu żadnej różnicy nie widzę. pisałem w imieniu kibiców Milanu,także sorry
i raczej między kibicami tych klubów nie ma przyjaźni-najdelikatniej mówiąc. chyba że masz jakieś świeże newsy o zgodzie na lini milan-juve,hehehe może np. Drughi trzymają z Brigate Rossonere a ja o tym nie wiem :lol2: . a że masz kolege/ów za juve..... to nie mój problem
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:45   

krzysiekACM napisał/a:
juve jest największym rywalem klubu AC Milan,i kibice Juve to najwięksi wrogowie kibiców milanu! ja tu żadnej różnicy nie widzę

A szkoda. Jesli nie widzisz roznicy miedzy rywalizacja a nienawiscia i wrogoscia to tylko o Tobie swiadczy.
krzysiekACM napisał/a:
i raczej między kibicami tych klubów nie ma przyjaźni-najdelikatniej mówiąc.

Nie ma przyjazni bo jest rywalizacja, dla Ciebie jednak rywal i wrog to wymienne pojecia.
krzysiekACM napisał/a:
że masz kolege/ów za juve..... to nie mój problem

A powinien byc, bo jesli mam kolegow za juve to nie wypowiadaj sie rowniez w moim imieniu ze sa moimi wrogami

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 14:59   

pionka napisał/a:
A chciałem zdążyć zanim Malutki albo Lucid odesłaliby kolegę do googli :P

Pionka, wypraszam sobie :) Chciałem nawet napisać, żeby sprawdził, ale nie w googlach, a na stronie :) Widzę, że przylgnęła do mnie i Lucida etykietka forumowych szyderców :(

:)

krzysiekACM napisał/a:
juve jest największym rywalem klubu AC Milan,i kibice Juve to najwięksi wrogowie kibiców milanu! ja tu żadnej różnicy nie widzę.

Ja tu różnicę widzę. I to dużą. Ty głosowałeś na PiS, tata na PO i jest Twoim wrogiem? Idąc Twoim rozumowaniem, tak powinno być. Chyba, że nie jesteś konsekwentny. Nie pisz mi, że Ty głosowałeś na Samoobronę, a Tata PSL. Nie o to w tym chodzi. To był przykład.

krzysiekACM napisał/a:
pisałem w imieniu kibiców Milanu

Jestem kibicem Milanu, a w moim imieniu nie pisałeś. Jeśli piszesz, to pisz w swoim imieniu, a nie wszystkich kibiców. Bo, uwierz mi, wbrew pozorom duża część forum się z Tobą nie zgodzi w tej kwestii.

krzysiekACM napisał/a:
między kibicami tych klubów nie ma przyjaźni-najdelikatniej mówiąc. chyba że masz jakieś świeże newsy o zgodzie na lini milan-juve,hehehe może np. Drughi trzymają z Brigate Rossonere a ja o tym nie wiem

To, że kibicujemy tej samej drużynie, nie znaczy, że mamy nienawidzić kibiców największego naszego rywala. Poza tym uwierz mi, że znalazłby się niejeden ultras Brigate Rossonere, którego znajomy, czy nawet przyjaciel kibicuje Juventusowi. Rozgranicz doping na stadionie od dopingowania w ogóle.

krzysiekACM napisał/a:
:lol2: . a że masz kolege/ów za juve..... to nie mój problem

A to w ogóle widzisz jakiś problem w tym, że ma się kolegów za Juve? Ja tam problemu nie widzę. Nie będę wybierał sobie przyjaciół na podstawie tego, jakiemu klubowi kibicują.

Wiem, że post nie był bezpośrednio do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać, by nie odpisać.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 15:06   

do Veerapan: dobra,stary nie mam zamiaru dłużej z tobą polemizować. OK,to jest MOJE zdanie.
pewnie masz szalik w domu,mama ci uszyła: łączony juve i milanu,dla ciebie Ok,dla mnie nie! (już nie wypowiadam się za innych żeby nie było kolejnych ataków)
nienawidzę juve i wszystkiego co jest z nimi związane(klub,piłkarze,kibice),i to jest moje prywatne zdanie! Juventus to MÓJ największy wróg,ok? nie nasz,tylko MÓJ. amen
ja jestem Legionista a mam prawie samych kumpli Widzewiaków,i jesteśmy bardzo dobrymi kolegami,także rozumiem o co ci chodzi. dogryzamy sobie nawzajem,ale jesteśmy kumplami. ale jest tak tylko dlatego że sie długo znamy. natomiast fakt jest taki że ogólnie są te ekipy które sie nienawidzą. mówisz o rywalizacji-no,jak widze jak widzew naparza jakichś kolesi,to myśle :ale rywalizacja:) o rywalizacji to możemy mówić jeśli myślimy o piłkarzach walczących na boisku,a nie o kibicach-tu panuje raczej nienawiść.
do malutkiego: nie głosowałem w ogóle bo mnie mało interesuje polityka......
co do reszty to chyba już sprostowałem w tym poście.
ps. ok,kibice milanu i juve mogą być przyjaciółmi,ale z innych względów,nie dlatego że są akurat za tymi klubami.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 15:20   

krzysiekACM, Dalej sie nie rozumiemy, bo Ty mowisz o pseudokibolach a ja o fanach. Moja sympatia do niektorych juventinich tez pozwala mi na dokuczliwe rozmowy z nimi ale widze ze inaczej pojmujemy istote kibicowania, ktora z ruchami ultras tez nie wiele ma wspolnego.

I prosze bez wycieczek osobistych, poki co nie dalem Ci pozwolenia do pisania o mojej mamie.

mrowczan 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 15:36   

W Czestochowie wypady na mecz Milan - juve wygradaja nastepujaco : 2 milanistow i 30 "bialoczarnych". Nikt nam nigdy nic nie zrobil, wpolnie ogadladamy mecze, pijemy piwo, docinamy sobie jakimis zartami smiejac sie przy tym - co w tym zlego? Lepiej by bylo, jakby nas skopali, polamali rece i spalili szaliki? Tak to wyglada wg Twojego rozumowania?

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 16:24   

krzysiekACM napisał/a:
a fanów juve NIE pozdrawiam,gdyż to wróg nasz największy!

Czuję się NIEpozdrowiony :)

krzysiekACM napisał/a:
juve jest największym rywalem klubu AC Milan

Myślałem, że nieco większym jest jednak Inter, ale to nie ja interesuje się tak mocno Ultrasami, więc nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Tobą.

Cytat:
i kibice Juve to najwięksi wrogowie kibiców milanu! ja tu żadnej różnicy nie widzę.

Jakie to uczucie - zaprzeczyć samemu sobie po 29 minutach ? :
"ja jestem Legionista a mam prawie samych kumpli Widzewiaków,i jesteśmy bardzo dobrymi kolegami,"
krzysiekACM napisał/a:
a że masz kolege/ów za juve..... to nie mój problem

Twoim problemem są Ci widzewiacy i na nich się skup (zaopatrz się w łańcuchy, kosy i do roboty, kill'em ! Za legie ! )

krzysiekACM napisał/a:
pewnie masz szalik w domu,mama ci uszyła: łączony juve i milanu,dla ciebie Ok,dla mnie nie!

Pewnie masz szalik w domu, babcia Ci zrobiła na drutach: łączony Legii i Widzewa, dla Ciebie ok, mi to powiewa !

krzysiekACM napisał/a:
nienawidzę juve i wszystkiego co jest z nimi związane(klub,piłkarze,kibice),

Skoro nienawidzisz, to zabij. Zabij człowieka, bo nienawiść to uczucie bardzo silne. Albo nie ! Mam fajniejszy pomysł, owiń się flagą Milanu, na której markerem napisz, że nienawidzisz Juve. Każdy sobie pomyśli, że jesteś megaultrasem :lol2: i że wiesz co to słowo (nienawiść) oznacza.
krzysiekACM napisał/a:
ja jestem Legionista a mam prawie samych kumpli Widzewiaków,i jesteśmy bardzo dobrymi kolegami

Mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim. Miejscowości położonej w woj. łódzkim, a co za tym idzie, mniemam, że to Ty jesteś rodzynkiem wśród Widzewiaków. To oni mają jednego kumpla Legioniste, to oni wykazują się inteligencją, zamiast atakować, rzucać pustymi sloganami i 'nienawidzic', 'tępić' Cię za to, że Twoje poglądy są nieco odmienne. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jaka jest różnica między nienawiścią Ultrasów Legii do Widzewa, a Ultrasów (ładne słowo) Milanu w stosunku do Juve ? Bądź konsekwentny. A no tak. Zapomniałem. Trudniej mówić o nienawiści, ultrasach, kosach, największych wrogach, w stosunku do widzewa, kiedy otaczają Cię jego kibice i łaskawie Cię tolerują, a łatwiej gdy jesteś na forum Milanu, gdzie możesz sobie trochę poużywać na kibicach Juve. Prawdziwy z Ciebie ultras.
krzysiekACM napisał/a:
ale jest tak tylko dlatego że sie długo znamy

Nie prawda ! Fakty są takie, że Ty możesz mieć przyjaciół/znajomych, którzy są "największymi wrogami", a ktoś inny już nie, bo nie jest Tobą tylko "prawie kibicem".
krzysiekACM napisał/a:
o rywalizacji to możemy mówić jeśli myślimy o piłkarzach walczących na boisku,a nie o kibicach-tu panuje raczej nienawiść.

Czy w Twoim słowniku są inne słowa ?

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 07:18   

Veerapan napisał/a:
krzysiekACM, Dalej sie nie rozumiemy, bo Ty mowisz o pseudokibolach a ja o fanach. Moja sympatia do niektorych juventinich tez pozwala mi na dokuczliwe rozmowy z nimi ale widze ze inaczej pojmujemy istote kibicowania, ktora z ruchami ultras tez nie wiele ma wspolnego.

I prosze bez wycieczek osobistych, poki co nie dalem Ci pozwolenia do pisania o mojej mamie.

już nie chce ciągnąć dalej tej rozmowy,bo po co? myśle że zawsze wśród kibiców będą zwykli fani,ultrasi ale zawsze też były,są i będą ekipy hool's. ja nie jestem chuliganem,nie leje się na ulicach za milan jak widze kogoś w odmiennych barwach,ale nie lubię juventusu-po prostu. ok,może skończmy już tą nie potrzebną dyskusję którą może nie potrzebnie tu wywołałem swoją wypowiedzią. jeśli kogoś uraziłem to przepraszam-nie moim celem jest szukać tutaj sobie wrogów.
sorry też za mamę,troche mnie poniosło(nerwowy chłopak ze mnie:) )

co do kolegi juventino: 1)zastanawiam się po co czytasz forum milanu? czyżbyś miał jakieś skryte sympatie? ja na strony juve nie wchodze,bo po co? 2) mówisz że inter jest większym rywalem,hmmm jeśli chodzi o mediolan i kibiców tam mieszkających to może i tak,ale jestem z Polski i nie odczuwam na własnej skórze atmosfery derby. 3) nikomu nie zabraniam przyjaźni z kibicami innego klubu 4) szala widzew-legia nie mam,oj nie! a ta uwaga z babcią to troche nie na miejscu,bo nie mam już babci(ś.p) 5)nigdzie wcześniej nie stwierdziłem że uważam sie za ultrasa. nie jestem też debilem(jak niektórzy kibice Craxy) żeby kogoś zabijać za to że kibicuje innemu klubowi 6) zapewniam cie ,że nie jestem jedynym legionistą w swoim otoczeniu,i tępić to można np.szczury w piwnicy. chyba nad tobą sie litują twoji koledzy,i sądzisz tak z własnego doświadczenia.
nie chce już kontynuować tej dyskusji,ale na twojego posta musiałem odpowiedzieć

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 08:40   

krzysiekACM napisał/a:
1)zastanawiam się po co czytasz forum milanu? czyżbyś miał jakieś skryte sympatie? ja na strony juve nie wchodze,bo po co?

Jestem fanem calcio. Lubię wysoki poziom tego forum i inteligentnych ludzi tu piszących, a że jest w czerwonoczarnych barwach ? Oczu mi jeszcze nie wypaliło. A ludzi nie sortuję wg. przynależności do klubu, lecz w głównej mierze wg. inteligencji.
krzysiekACM napisał/a:
4) szala widzew-legia nie mam,oj nie! a ta uwaga z babcią to troche nie na miejscu,bo nie mam już babci(ś.p)

Nie na miejscu był Twój tekst z mamą, ja tylko chciałem Ci to uzmysłowić. Przykro mi z powodu Twojej babci.
krzysiekACM napisał/a:
5)nigdzie wcześniej nie stwierdziłem że uważam sie za ultrasa. nie jestem też debilem(jak niektórzy kibice Craxy) żeby kogoś zabijać za to że kibicuje innemu klubowi

Jednak mówiąc o nienawiści do Juve odnosiłeś się głównie do tego co czują Ultrasi, więc pomyślalem, że się z nimi utożsamiasz.
krzysiekACM napisał/a:
6) zapewniam cie ,że nie jestem jedynym legionistą w swoim otoczeniu,i tępić to można np.szczury w piwnicy. chyba nad tobą sie litują twoji koledzy,i sądzisz tak z własnego doświadczenia.

I znowu Cię ponosi, zupełnie niepotrzebnie. Wyobraź sobie, że te dwie kreski - przed i po słowie : tępić, nie zostały wstawione tam przez przypadek.
krzysiekACM napisał/a:
nie chce już kontynuować tej dyskusji,ale na twojego posta musiałem odpowiedzieć

Tak jak i ja na Twój :)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 05, 2006 08:54   

ok,chyba wyjaśniliśmy sobie to i owo:)
a ja utożsamiam sie z ultrasami jak najbardziej,ale nim nie jestem ponieważ nie uczestnicze w życiu Curvy Sud na co dzień. nie mieszkam w mediolanie,niestety....
tak czy owak,pozdrowienia dla ciebie(a taki wyjątek z mojej strony-jestem w doskonałym humorze po wczorajszym meczu:) superpippo!!!!!!

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 22:23   

Dużo czytałem, zaglądałem, oglądałem ;) Aż w końcu pojawił się formularz przystąpienia do MCP ;) Dzisiaj otrzymałem maila z potwierdzeniem wpłaty i przystąpieniem do klubu ;) Mówicie zlociki odbywają się w sierpniu w Krakowie? :) Miło.. aż nie mogę się doczekać :D
Malutki, nie szydzić ze mnie proszę :D jestem tu nowy :P chwilowo :D

Odpowiedz do tematu