ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
nonenalim 
Administrator

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 19:28   Seriale

Nie znalazlem takiego tematu, moze byly pojedyncze posty, ale chyba wart jest ten watek, aby go poruszyc oddzielnie.

Oczywiscie nie chodzi tutaj o telenowele i tasiemce powyzej 500 odcinkow ;]

Jestem ciekaw czy i jakie seriale ogladacie, chodzi mi tu glownie o te sciagalne na kompa ;]

Wiec moze ja zaczne :)

Stargate: Serial na podstawie kinowego hitu pod tym samym tytulem. obejrzalem wszystkie serie SG-1 jak i Atlantis. Pierwsze 5 serii sg-1 mnie wciagnely, byly ciekawe, pomyslowe i mialy to cos. Jednak dalej juz bylo troche gorzej, widac ze serial stracil swiezosc. Tak czy inaczej dalej chetnie sciagam i ogladam kolejne odcinki tej produkcji.

Lost: Swietny pomysl, swietny serial. Dla wielu osob juz kultowy. Grupa rozbitkow trafia na wyspe, ktora... po obejrzeniu 1,5 serii dalej nie wiem co to za wyspa, co dokladnie tam sie dzieje8) Plusem serialu jest tajemniczosc i brak jasnego podzialu na dobre i zle charaktery. Wszyscy maja cos za 'uszami', nie ma tez okreslonych stronnictw w grupie. Nigdy nie wiadomo kto z kim kiedy bedzie wspolpracowal. Warto obejrzec.

Rzym: najnowsza produkcja hbo. Serial pokazuje zycie w starozytnym rzymie z czasow Juliusza Cezara. Intrygi, walka o wladze pokazana bez idealizowania rzymu. Nie jest to taki czysty Rzym jaki znany jest chocby z gladiatora. Wzniosle zasady to mit, liczy sie tylko wladza i czerpanie przyjemnosci z zycia. Ja osobiscie zawsze lubilem tematyke nawiazujaca do Rzymu jako starozytnego imperium, wiec ogladam ten serial z duza przyjemnoscia.

Czekam na wasze opinie o tych serialach oraz o innych ktore obecnie mozna ogladac/sciagnac.

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 19:51   

dla mnie serialem wszech czasow pozostaja 'przyjaciele'. z innych, ktore ogladalem regularnie: szesc stop pod ziemia (wczoraj hbo nadalo ostatni odcinek), wybrancy obcych, rodzina soprano, a z ostatnio nadawanych 24 i lost.

od razu nadmieniam ze nie jestem zwolennikiem ogladania seriali/filmow na ekranie komputera, po prostu duzo sie na tym traci. tak wiec chcac, nie chcac cierpliwie czekam na kolejne odcinki w tv.

co do rzymu to obejrzalem fragmenty (wiecej... nie dalem rady) dwoch odcinkow tego hucznie zapowiadanego serialu i podziekowalem. moze najdrozszy, ale na pewno nie najlepszy. nie trafili w moje gusta, ale tez nigdy nie przepadalem za filmami historycznymi (troja, aleksander itp)

Yari 
Juventino

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 20:03   Re: Seriale

None_naliM napisał/a:
Rzym: najnowsza produkcja hbo. Serial pokazuje zycie w starozytnym rzymie z czasow Juliusza Cezara. Intrygi, walka o wladze pokazana bez idealizowania rzymu. Nie jest to taki czysty Rzym jaki znany jest chocby z gladiatora. Wzniosle zasady to mit, liczy sie tylko wladza i czerpanie przyjemnosci z zycia. Ja osobiscie zawsze lubilem tematyke nawiazujaca do Rzymu jako starozytnego imperium, wiec ogladam ten serial z duza przyjemnoscia.

Genialny serial , szczerze mówiąc chyba najlepszy jaki widziałem. Bez żadnej cukierkowości , świetnie przedstawiona historia , co prawda jest kilka zgrzytów historycznych ,ale naprawde niewiele. Bardzo dobrzy aktorzy , wyśmienite charakteryzacje , wystroje wnetrz itd itp.
Z niecierpliwością czekam na drugi sezon , walki republikanów z trumwirami , a potem Antoniusza z Oktawianem :) .

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 20:53   

Niestety samego "Rzymu" nie oglądałem czego bardzo żałuje, tym bardziej po przeczytaniu pochlebnych recenzji na temat tego serialu. Co do "Lost" to również bardzo przypadł mi do gustu. Co ciekawe swą tajemniczością bardzo przypomina serial "Miasteczko Twean Peaks". To akurat takie seriale, gdzie nic się do końca nie wyjaśni ("Lost" jeszcze trwa jednak sądze, że po tak zawiłej akcji nie zakończą tego w jakiś przejrzysty sposób ;) ).

Odnoście innych pozycji to bardzo lubie seriale kryminalne, w tym również polskie. W pamięci szczególnie utkwiły mi "Sfora" (tylko w fomie odcinkowej, jako film jest pomyłką) i "Ekstradycja". Cenie równiez seriale detektywistyczne, może nie zawsze z bardzo rozwinietą fabułą a często z przewidywalnym zakończeniem, ale jednak. Nie jestem pewien tytułu ale bodajże "Bez śladu" to był/jest serial bardzo interesujący. Ponadto "Monka" również zdarzyło mi się obejrzeć i nie załowałem.

Kiedyś bardzo lubiłem serial "Zagubiony w czasie" emitowany jeszcze wtedy na RTL7. To taki z serii gdzie wszystko rozgywa sie w jednym odcinku a wszyskie czesci powiazane sa glownym watkiem (tutaj np. bohater podróżował w czasie). Podobny był również serial "Seaquest" o załodze łodzi podwodniej.

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 22, 2006 23:31   

O Stargate Atlantis uslyszalem w wakacje zeszlego roku, ale jakos sie o nim zapomnialo. Watk wrocil w ferie gdy przypadkowo sciagnolem jeden odcinek (nie pamietam juz jaki ale wiem ze byl to z 2 serii) i spodobal mi sie strasznie;] wtedy zaczolem sciagac reszte:) w m-dzy czasie przypomnialem sobie ze byl kiedys taki serial na TVN :) SG-1 wiec wrocilem nieco do korzeni:) i odkrylem ze oprocz tych 3-4 serii co na tvn puszczali to nakrecili jeszcze jakies 5 pozostalych:D:D, Staram teraz sie nadrabiac male zaleglosci. Chociaz uwazam ze Atlantis w porowniu do SG-1 jest jakies swiezszcze;)

serii Rome jeszcze nie ogladalem ale zamierzam go sobie sciagnac w przyszlosci- tak najlepiej po maturze

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 00:35   

Ja podobnie jak dez nie widze konkurencji dla friendsow. Jak dla mnie - serial wszechczasow. Co do tego czy lepiej ogladac na monitorze czy na telewizorze to sprawa jest chyba oczywista, jesli jednak zrobimy taki numer ze przerzucimy obraz z monitora na 29 calowy telewizor to oglada sie rownie przyjemnie, a ogladanie w wersji oryginalnej (przynajmniej friendsow) jest duzo przyjemniejsze i smieszniejsze niz z tlumaczeniem C+ lub tvn'u albo nie daj losie z dubingiem.
Posiadam na kompie wszystkie 10 serii przyjaciol i ogladam dziesiatki razy ;) Oni sie nigdy nie nudza, to zreszta zaskakujace jak mozna smiac sie 8 razy z tego samego odcinka :P .

Gdy zakonczono nagrywanie friendsow, ruszyl ze swoim serialem Matt Le Blanc czyli Joey. Sciagnalem pierwsza serie ale to juz nie to samo. Kazda postac z 6 przyjaciol jest niezastapiona i brak ktorejkolwiek bylby zabojczy dla serialu, wiec brak az 5 z nich musial sie odbic tragicznie na nowym tworze jakim jest serial Joey ;) .

Zaluje ze nie zaczalem ogladac serialu Lost od poczatku (potem nie chcialem juz sie podłaczac od polowy) oraz six feet under. Mam nadzieje ze wpadna mi kiedys w rece w postaci cd/dvd.

Wiecej seriali na komputer nie sciagalem, ale jesli chodzi o moje ulubione to jest to stary wyjadacz czyli Archiwum X oraz zdecydowanie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat Rodzina Soprano.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 09:31   

Sajfer napisał/a:
i odkrylem ze oprocz tych 3-4 serii co na tvn puszczali to nakrecili jeszcze jakies 5 pozostalych

W polskiej tv lecialy nie wiecej nie mniej tylko 2 serie ;] Najlepsza seria dla mnie to 4, a 4x05 lub 06 to swietny odcinek komediowy :D

Veerapan napisał/a:
Ja podobnie jak dez nie widze konkurencji dla friendsow. Jak dla mnie - serial wszechczasow.

Jesli juz mowimy tez o komediowych to rzeczywiscie friends kroluje. Niestety, nie ogladalem wszystkich serii i bede musial nadrobic te zaleglosci ;] Powiem jednak ze dla mnie tuz za friendsami widnieje rodzina bundych ;] Tez kultowy serial komediowy i zawsze z przyjemnoscia ogladam Ala, Peggy, Kelly i Buda ;]

Aagatka 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 09:51   

Tak jak i przedmówcy, bardzo lubię serial Lost, napewno jedna z najlepszych serialowych produkcji. Co prawda drugi sezon na początku troche mnie rozczarowywał, ale teraz wszystko wraca do normy i idzie w dobrym kierunku. W nocy byl kolejny odcinek - zapowiada się ciekawie( jak zwykle nie mogłam powstrzymać sie od czytania spoilerów :) )

Co do innych seriali, to nadal oglądam Er czyli Ostry dyżur. Nadal, gdyż w USA emitowany jest już 12 sezon, i pomimo faktu, że obecna obsada niewiele ma wspólnego z tą z pierwszych serii, ER nadal jest na wysokim poziomie ( z małymi zachwianiami formy ;) )

Co do seriali z naszej TV, to bardzo podobał mi sie NYPD blue ( Nowojorscy gliniarze). Nie jest to "kolejny serial o policjantach", nie ma tu eksplozji, efektownych pościgów, strzelanin czy popisowych scen walki, a obsada nie wyglada jak połączenie Słonecznego patrolu z zawodnikami pucharów Strongman. Serial w miarę realistyczny sposób pokazuje dochodzenia detektywów z NY, serial wciągający, z specyficznym klimatem, dobrą muzyką i przede wszystkim świetnym aktorstwem. Niestety nasza TVP przestała emitowac go ok. 9 sezonu.....ale moze jeszcze wróci :) .

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 11:30   

Ja niestety nie jestem zwolennikiem zadnych seriali :) oczywiscie "przyjaciele" to prawie kultowy serial ale obejrzalem chyba wszystkie mozliwe odcinki pare lat temu i teraz odgrzewane juz nie smakuja jak wtedy. Nie ogladalem zadnych lostow , 24h i tym podobnych, poprostu nie moge sie w nie wkrecic, co do "Rzym" to przymierzam sie do niego juz od jakiegos czasu ale jakos brak motywacji ;) . Jedyne seriale ktore ogladam to sa w sobote o 19:00 na TVN7 :) teraz akurat lecial "Kochane klopoty" chyba 2 seria, poprzednio tez kilka seriali o podobnym klimacie, naprawde polecam na "chorobe dnia poprzedniego" :D a co najwazniejsze to trwaja tylko 50min wiec sie nie mozna zmeczyc i po ogladnieciu jest juz bardzo dobra pora aby wyruszyc na kolejne podboje pubow :D .

Jakby z innej nieco beczki ogladam na "AXN" cos co sie nazywa " The amazing race" nazwa mowi sama za siebie, 11 ekip wyrusza z USA w podane miejsca okrazajac niemal caly swiat, po drodze organizatorzy szykuja im rozne atrakcje, nie zadko dosc extremalne, kto pierwszy na mecie ten wygra 1mln $$$ :D - polecam na szara polska pogode :D

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 15:17   

nikt nie ogladal band of brothers ?

jesli nie,to szczerze polecam.

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 15:41   

zdecydowanie "moda na sukces" - rzadzi :ok: , produkcje z axn sie nie umywaja - gdzie ta dramaturgia i piekni chlopcy??? :brew:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 23, 2006 16:00   

Chyba oryginalny nie bede, ale z seriali komediowych Friends zdecydowanie no.1.
Zaraz za nim "Family Guy" (rysunkowy) i Seinfeld (dosyc stary ale bardzo jary!! Cramer rzadi!!) . Jezeli chodzi o inne to faktycznie rzym jest całkiem niezly. No i uwielbiam rodzine Soprano.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 24, 2006 11:39   

Seriale tak, tasiemce nie. Tak mogę się wypowiedzieć najogólniej. Dla mnie serialnem nr 1 to Alternatywy 4. W dalszej kolejności Stawka większa niż życie (mimo przekłamań), Zmiennicy, Czterej pancerni (mimo przekłamań), Czterdziestolatek, Ekstradycja, Sfora, Oficer. Z zagranicznych to Kompania braci, MacGyver (a co :-P ). Rzymu nie widziałem, ale kolega ma mi załatwić, więc sobie obejrzę na kompie. No i jest jeszcze South Park oraz Latający Cyrk Monty P. Ale o tym pisałem już w innym temacie...
PS. Jeśli jeszcze o czymś zapomniałem to dopiszę. :-)

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 00:56   

Kultowym serialem był dla mnie "Colombo", "Cojak". Pamietam jak młody szczun zawsze oglądałem kryminalne czwartki (jak źle pamiętam dzień tygodnia to mnie poprawcie). Dobry też był "Gliniarz i prokurator" (ten wypasiony buldog hehe) i "Policjanci (?) z Miami". Kojarze jeszcze taki serial, gdzie muzycznym motywem przewodnim była piosenka z refrenem "I need a hero...".

Oglądało się również "Miasteczko Twin Peaks" i "Archiwum X".

Byłem/jestem wielkim fanem Montego Paytona i jak kiedyś leciał sobie na jedynce to oglądałem zawsze :) No i "Świat wg Bundych" :D

No i wstyd się przyznać, ale obejrzałem ze 100 odcinków "Klanu", bo taka była moda :D :hammer:

aaaaa, no i "Ekstradycja". Chyba najlepszy polski serial w historii :)

albo np. 07 zgloś się ;)

Walker 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 05:02   

Najlepszy serial to Walker Texas Ranger!

Korek03 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:23   

Z wymienionych wyzej seriali to ogladalem/ogladam Lost. Pierwsza seria bardzo dobra, druga juz troszke gorsza ale mimo wszystko nie moge przestac ogladac ;] Jesli chodzi o seriale komediowe to Friends widzialem niestety tylko kilka odcinkow (a szkoda), jak bedzie kiedys okazja to na pewno obejrze :)

Z polskich komediowych seriali bardzo lubie Camera cafe ( szkoda ze juz sie skonczyl :( ).

A serial, ktory jest teraz moim numerem 1 to Prison break. Dziwi mnie ze nikt o nim nie wspomnial. Jest to serial opowiadajacy o Michael'u Scofield'zie - bracie Lincolna skazanego na kare smierci za zabojstwo brata wiceprezydenta. Michael przekonany o niewinnosci brata postanawia go uwolnic. Dokonuje napadu na bank dzieki czemu trafia do tego samego wiezienia co brat. Jak sie okazuje Michael projektowal plany tego wiezienia. Zanim jednak trafia do wiezienia opracowuj dokladny plan ucieczki, oprocz tego ma na swoim ciele wytatuowany plan calego wiezienia w postaci grafiti.
Prisob break to ciekawy i wciagajacy serial ( jak na razie nie jest emitowany w polskiej telewizji :) )

No i ostatni ale jakze cooltowy serial "Strażnik Teksasu" - coz to byl za serial, ktoz z nas go nie ogladal. No i ten genialny Chuck Norris :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:41   

Korek03 napisał/a:
A serial, ktory jest teraz moim numerem 1 to Prison break. Dziwi mnie ze nikt o nim nie wspomnial.

Korek03 napisał/a:
Prisob break to ciekawy i wciagajacy serial ( jak na razie nie jest emitowany w polskiej telewizji :) )

no i po czesci sam sobie odpowiedziales na swoje pytanie. szczerze mowiac po raz pierwszy od ciebie uslyszalem o tym serialu, stad nie dziwi, ze nawet czesc (wiekszosc?) osob zasysajacych amerykanskie nowosci z sieci nie dotarlo jeszcze do tej pozycji.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 12:12   

Ten serial ma juz sporo miesiecy, wiec nowosc to za bardzo nie jest. I jest od dosc popularna pozycja. Byl nawet kanal na PPLive, ktory nadawal go w net 24h na dobe :) Czy dalej on jest nie wiem. Czemu nikt o nim nie wspomnial? Nie wiem, raczej nie przez brak emisji w polskiej tv, ktora moze poza tvn'em jest raczej daleko z tylu z nowosciami.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Nie Mar 26, 2006 13:35   

Mało osób (chyba tylko Kuba ;) ) wspomniało o "The Sopranos", a serial jest znakomity.
Do niedawna w tvn mogliśmy oglądać 5 sezon opowiadający o rodzinie Soprano, 6 serie od 6 marca można oglądać na HBO (amerykańskim :P i zapewne nieprędko pojawi się na ekranach polskich telewizorów ).
Osobiście ubolewam nad tym, iż serialem zainteresowałem się dopiero pod koniec 4 sezonu (opuściłem niemal cały czwarty i trzy wcześniejsze). Zapewne nadrobiłbym zaległości oglądając wcześniejsze odcinki na dvd, lecz cena odstrasza (749zl za 5 serii).

Dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zobaczyć Tony'ego i spółki w tv ;)
Cytat:
Niezwykły serial telewizji HBO.

Twórcy postanowili przedstawić i pokazać jeden z ulubionych tematów filmowców - mafię - w zupełnie nowym świetle. Gangsterzy są tu odarci z jakiejkolwiek legendy czy mitu, jednak pozbawieni są także charakterystycznej bezwględności. Rodzina Soprano to po prostu zwykli-niezwykli ludzie - mądrzejsi lub głupsi, lepsi lub gorsi, zmagający się z dorastającymi córkami i synami, zadrosnymi żonami, głupiutkimi kochankami, toksycznymi matkami i ... FBI oczywiście.

W centrum całej historii jest Tony Soprano, brawurowo grany przez Jamesa Gandolfiniego. Tony to twardy mężczyzna, głowa rodziny, sprawny biznesmen i świetny przywódca, ale także pacjent psychoterapeutki, czuły ojciec, nie umiejący okazywać uczuć, niewierny mąż, kochający swoją żonę.

Siłą tego serialu jest połączenie trafnych spostrzeżeń społeczno-obyczajowych ze świetnym aktorstwem (cała obsada doczekała się deszczu nagród na wielu ceremoniach Emmy) i inteligentnym humorem. Wszystko jest tu jednocześnie z przymrużeniem oka i bardzo serio. To idealna i niegłupia propozycja telewizyjna przede wszystkim dla zaciekłych przeciwników seriali, którym podobał się na przykład 'Przystanek Alaska'

Warty uwagi jest także "Family guy" (ponownie ukłon w strone Kuby ;) ), ten serial rysunkowy mogliśmy oglądać na antenie tv4 ( w poniedziałki wieczorem). Jeden z najlepszych i najzabawniejszych jakie miałem okazje widzieć.
Cytat:
Zabawny serial o przygodach rodziny Griffinów, która składa się z Petera, który tylko w domyśle pełni rolę tytułowej głowy rodziny. Osobą, dzięki której rodzinka jeszcze istnieje jest jego żona Lois. Razem z Peterem mają oni trójkę dzieci : 16-letnią Meg, 13-letniego Chrisa oraz jednorocznego Stewie'go, który nieustannie snuje plany podboju świata. Ostatnim członkiem rodziny jest całkiem mądry mówiący pies Brian, którego ulubioną zabawą są nocne wypady do pubów wraz z Peterem i jego znajomymi - Quagmire'm, Clevelandem oraz Joe Swansonem. (filmweb.pl)

edit:
Zapomniałbym o znakomitym serialu "Świat według Bundych". Czy tutaj coś trzeba tłumaczyć? :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 17:57   

Dzisiaj w TVN o 21:30 będzie kolejny odcinek programu z serii pt,: "Wielkie ucieczki" Oto opis odcinka z zeszłego tygodnia: "Kiedy w 1983 roku z małego lotniska w Przylepie koło Zielonej Góry został porwany SP-Ank, nikt z obsługi lotniska nie podejrzewał, kto był inicjatorem ucieczki. Dzięki konsternacji, jaka wówczas zapanowała, "Antek" przekroczył granicę polsko-wschodnioniemiecką. Kłopoty zaczęły się, gdy samolot otrzymał asystę radzieckich myśliwców. Wśród uciekinierów były kobiety i dzieci. Wszyscy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Film ukazuje próbę wprowadzenia w czyn brawurowego i ryzykownego planu. Fabuła, dla zwiększenia realizmu, została nakręcona w Zielonej Górze i Przylepie." źródło: www.tv.wp.pl Więcej info na stronie: http://www.filmweb.pl/,Wi...s,News,id=25756 Od siebie dodam, że mnie jako miłośnikowi historii bardzo spodobał mi się ten cykl. Łączy w sobie elementy przygody, historii, sensacji, no i jest oparty na faktach autentycznych. Pozwala inaczej spojrzeć na minioną epokę. Gorąco polecam.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 00:54   

Ja ostatnio prawie nie ogladam seriali. Kiedys regularnie zasiadalem przed telewizorem, by zobaczyc kolejny odcinek Przyjaciol, Swiata wedlug Bundych, X-Files i paru innych. Obecnie seriale jakos mnie nie wciagaja. Ogladalem pare odcinkow Rodziny Soprano i innych Wybrancow obcych ;) ale nie rzucily mnie na kolana. Zreszta jesli chodzi o zwalenie mnie z nog, to - jesli sie tak dobrze zastanowic - tylko jeden serial zdolal to zrobic i dlatego do dzis pozostaje dla mnie serialem kultowym. Mowa o Robin of Sherwood z Michealem Praedem w roli glownej. Glowne atuty serialu to niepowtarzalny mroczny klimat, do ktorego efekciarskie amerykanskie produkcje (Nowe przygody Robin Hooda ['] ) nigdy sie nie zbliza, a takze swietna muzyka grupy Clannad i ciekawy scenariusz, z ktorego czerpali potem inni (np postac Nasira). Kto nie widzial, szczerze polecam. Nothing's forgotten. Nothing is ever forgotten.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 22:00   

Ja z obecnych seriali najbardziej lubie LOST. Mam to szczęście że mam AXN i oglądam. Popieram zdanie ...Nalima i twierdze też że serial bardzo tajmniczy i większość rzeczy jest jedną wielką zagadką.
Z innych to ja jescze bardzo lubie Detektyw Monk. Ja wogóle gustuje w takich kryminalnych lub takich typu LOST przygodowych chociaż LOST jest jedynym w swoim rodzaju serialem, a głowna zasługa w tym reżysera

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 13:52   

Osobiscie wogóle nie przepadam za serialami i nie powinienem zabierać głosu w tym temacie ale .... serial Lost bardzo mi się spodobał. Przed obejrzeniem pierwszego odcinka wiele słyszałem o nim ale bardzo ostrożnie podchodziłem do tego medialnego szumu ... teraz niecierpliwie czekam na następne odcinki Lost 2. Pozdro :king:

slonicek 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 14:03   

Ja też lubię oglądać Losta. Oglądałem już druga sesję, bo z neta sciągałem. Teraz czekam na wydanie 3 sesji, ponoc ma być jescze przed Bożym Narodzeniem.

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 14:08   

3 część Lost przed Bożym Narodzeniem wow to mnie tą wiadomością slonicek naładowałeś pozytywną energią na dalszą część dnia :D . Jak tak ma się stać to tylko bić brawo i czekać.

Odpowiedz do tematu