ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bayern - Milan
Autor Wiadomość
konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 12:16   

mam nadzieję, że w trakcie meczu jak i po będą jeszcze większe emocje bo bardzo stęskniłem się za wieczorem z CL (LM ;-) )

czytałem, że Stam nie zagra, a zastąpi go Simic, w pierwzym składzie ma zagrać Gila (z Szewą) a Inzaghi chyba będzie jokerem (jeżeli C.A. nie zaśpi ze zmianami)

w typowaniu waham się pomiędzy 2:2, a 1:2.
ale zdecydowanie wolę tą drugą opcje :twisted:

ForzaMilan!

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 15:28   

ciekawe porownanie bayernu i Milanu:

http://www.bayern.munchen...a0799036b2c8064

jest kilka bledow (gila 3 gole w lm,Milan wygral w zeszlym seoznie scudetto),ale mozna przeczytac.

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 16:07   

Mecz z Bayernem zbliza sie nieublaganie. Wiadomo, ze Milan majacy minimalne szanse na scudetto, skoncentruje sie na rozgrywkach CL. Jednak sama koncentracja nie wystarczy na pokonanie Niemcow. Trzeba wzniesc sie na wyzyny i zagrac najlepiej jak tylko mozna.
Bayern to wielki rywal. W bezposrednich meczach byl lepszy od Juventusu i dosc pechowo wyszedl z grupy z drugiego miejsca. Zwlaszcza pierwsze spotkanie z bianconerimi zrobilo na wszystkich wielkie wrazenie; Bayern zdemolowal Juve i generalnie wywarl takie wrazenie na Capello, ze ten typuje mistrzow Niemiec na final tegorocznej CL. Trudno sie dziwic Capello. Bayern jest swietny jako suma indywidualnych mozliwosci jego zawodnikow, jednak mozna takze powiedziec, ze ich sila jest kolektyw. Obawiam sie zwlaszcza walki w powietrzu. Swietnie grajacy glowa Ballack, Demichelis, Lucio czy Ismael sprawia na pewno naszym obroncom wiele problemow.
Milan przystepuje do tego spotkania w dobrej dyspozycji. Ostatnich kilka meczow spowodowalo, ze wielu z nas jest optymistami przed dzisiejszym meczem. Dodatkowo, jak pisalem wczesniej, rossonerim nie powinno zabraknac motywacji (az boje sie pomyslec co to bedzie, gdy odpadniemy :| ). Cieszyc powinna coraz wyzsza forma defensywy, w ataku jak zawsze bedziemy mogli liczyc na Kake, Seedorfa i Sheve. Miejmy nadzieje, ze w koncu przelamie sie tez Gilardino.
Jezeli chodzi o taktyke to nie chcialbym, aby Milan cofnal sie gleboko, chcac jedynie grac z kontry. Mamy zawodnikow, ktorzy potrafia utrzymywac sie przy pilce - nalezy to wykorzystac. Im dalej bedzie sie toczyla gra od naszego pola karnego, tym lepiej. Na pewno szczegolna uwage trzeba bedzie przywiazywac do stalych fragemnow wykonywanych przez Bayern. Dobrze by bylo takze naciskac obroncow mistrzow Niemiec, aby uniemozliwic im dokladne dlugie pilki na glowe Ballacka czy Demichelisa.
Rossonerich czeka bez watpienia ciezka przeprawa. Mimo to jestem optymista. Licze na naszych pilkarzy, ze pokaza na co ich stac. Co do wyniku to zadowoli mnie kazdy bramkowy remis, choc nie napisze, ze wzialbym go w ciemno ;) .
Forza Milan!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 18:06   

To dla Was jedno z trzech czekających Was spotkań o wszystko. Drugim będzie rewanż z Bayernem, a trzecim mecz z Juventusem na Delle Alpi (wasza ostatnia nadzieje na Scudetto). Oczywiście do pogoni do Juve musicie podejść z lekkim przymrużeniem oka, tak więc dzisiejszy mecz może nawet zadecydować o tym, że Milan znów zakończy sezon z pustymi rękoma. Oczywiście mnie by to nie rozczarowało, jednak chciałbym abyście odpadli w troszkę dalszej rundzie, tymbardziej iż reprezentujeci Italie. Typuje remis 1-1, a bramke strzeli Pippo Inzaghi. Powodzenia !

mac3000
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 18:21   

A ja stawiam na zwycięstwo Milanu 3:1. Bramki strzelą 2x Sheva i Inzaghi. Mecz można także oglądać na dwójce czeskiej, jeśli ktoś posiada.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 18:26   

Trochę nerwowo.. Nie lubię wyczekiwać. Mam nadzieję, że tym razem nie czekam na wyrok 'śmierci'.
Chyba pójdę do kumpla.. Tak, nie doczekam do północy na Polsat Sport (zwykły).
Obym nie wrócił zapłakany... :)
Ostatnie przeczucie: bramkowy remis. Oby.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 20:16   

Dla mnie to rowiez najwazniejszy meczecz sezonu. Moze nie mecz ale dwumecz. I nawet niechodzi o przejscie do nastepnej rundy lecz udowodnienie ze Milan kolejny raz jest lepszy od Bayernu. Od juz taka odwieczna rywalizacja pomiedzy mna a moim kolega wielbicielem monachijskiej druzyny.
Pozdrowienia Lajon ale to ja dzis bede usmiechniety :)
Dida N. 1
Stam J. 31
Nesta A. 13
Kaladze K. 4
Serginho C. 27
Gattuso G. 8
Pirlo A. 21
Seedorf C. 20
Kaka' R. 22
Shevchenko A. 7
Gilardino A. 11
Wystapimy w aktualnie najmocniejszym sladzie wiec powinno byc dobrze. Aby tylko Pirlo nie zawiodl i powrocil do swoich najlepszej dyspozycji tak swietnie zarzadzajac srodkiem pola i posylajac prostopadle podania do Shevy :) .

rinho 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 22:40   

No i po meczu. Niestety dzięki uprzejmości TVP nie dane mi było obejrzeć go na żywo, więc nie wiem jak grali. Wynik do najgorszych nie należy... bramkowy remis na wyjeździe. Chociaż patrząc że strzeliliśmy gola tylko z karnego, to może gra nie napawa optymizmem?
Miejmy nadzieję, że na San Siro uzyskamy korzystny wynik.

Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 22:45   

FC Bayern 1-1 AC Milan
Mecz oceniam na 3 gwiazdki z 5 mozliwych, ale to tylko ze wzgledu na bramki i faul na Didzie.
Przecietne widowisko, w ktorym niestety przewazal Bayern. Rezultat ostatecznie mozna uznac za zadowalajacy bo na San Siro wystarczy bronic sie na 0-0. Przed meczem typowalem 3 wyniki: FCB 1-0 ACM; FCB 0-3 ACM; FCB 1-1 ACM.
Bayern zagral najwyzej dobrze, a Milan byl cieniem samego siebie, momentami wydawalo mi sie ze Rossoneri towrzyli tylko tło dla gry Bayernu. Bardzo słabo przebiegaly akcje ofensywne naszego zespolu, o ile wogole udalo sie taka przeprowadzic, obrona zagrala dobrze, chociaz momentami sie na nich denerowowalem. Strzal Balacka bardzo ladny i raczej nie do obrony. Gattuso znow neipotrzebnie szukal zaczepki i sie doigral. Szkoda Didy mam nadzieje ze to nic powaznego. No i jeszcze musze skomentowac "aktywnosc" Ancellotiego podczas meczu. Czemu ond do licha pierwsza zmiane zrobil dopiero w 84min( nie liczac wprowadzenia Kalaca), osobiscie barodz niepodoba mi sie taka strategia.
Pozostaje miec tylko nadzieje ze w Mediolanie nasi zagraja 300% tego co dzisiaj...

pasik88 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 22:46   

Wynik meczu faktycznie nie najgorszy, w końcu bramka na wyjeżdzie.Szkoda, że Sheva zmarnował świętną sytuacje.Szkoda ,że dużo gorzje wyglądała gra Milanu, w żadnym zawodniku nie było widać chęci zwycięstwa i niestety wg. mnie każdy piłkarz Milanu przeszedł "obok meczu"....Generalnie mecz bez histori...

spidi 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 22:57   

Przede wszystkim cieszy wynik ale gra juz nie tak bardzo. Zwłaszcza pierwsza polowa w wykonaniu Milanu tragiczna grali jakby na gietkich nogach. Druga polowa już bardziej odważna i zdecydowana. Zadowala jak juz zdążyliśmy sie przyzwyczaić KAKA! Gra poprostu fenomenalnie. Prosiło sie w meczu o kilka zmain zwłaszcza sedorfa-costa, glardino-inzaghi. Bardzo odczuwalna jest tez nieobecność Maldiniego na lewej obronie bo jakos nikt nie umi sprostac zadaniu by go zastopić. Ja przynajmniej nie widze godnego następcy.... Myśle jednak ze wyeliminujeny Bayern ale tez nie będzie łatwo. FORZA MILAN!!!

kamal 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 23:05   

wynik jest dobry.
bramka na wyjeździe, nie ma co narzekać... piszecie, że słaby mecz w wykonaniu Milanu, ale skoro grają słabo i remisują z Bayernem który do ułomków nie należy to nie widzę podstaw do krytyki..! ja osobiście meczu nie widziałem...mam nadzieje, że rewnaź będzie w tvp..
ale z to co powiedział komentator nie napawa mnie optymizmem:
"Do usłyszenia z Highbury" :? obym go nie musiał słuchać...

Gattuso Rino 8 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 23:18   

Wynik przed rewanzem dobry niestety grala dobrze tylko obrona.
Tylko defensywa zasluguje na pochwale. No i szkoda Didy.
Male przebłyski Sheva i Kaka.
A Gila to chyba powinien dostac 0 za swoj wystep koles nic nie gral.
Mam nadzieje ze nie zagra. Najgorszy zawodnik na boisku.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 00:05   

Przeczucie nie zawiodło.
Mecz jednak beznadziejny w 1. połowie; w drugiej trochę lepiej, ale i tak
co najwyżej przeciętne widowisko.
Najlepiej prezentował się Kaka i obrońcy. Dida bramka nie do obrony, ale i jedno "wyplucie" piłki (na szczęście nie było 'chętnych' na dobitkę).
Jeśli Milan rozpocznie rewanż tak, jak to spotkanie, chyba wybiegnę nago na murawę..A propos - ma ktoś kajdanki?

bio
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 01:39   

mecz ogladalem w zaprzyjaznionej czeskiej telewizji(CT2) i dobrze, ze nie bylem zdany na skroty w tvp bo gdybym tylko je ogladnal to powiedzialbym, ze Milan poza karnym nie mial zadnej szansy na zdobycie bramki bo albo ja przysnelem albo nie pokazali ani strzalu Gili(dobry metr nad poprzeczka) ani akcji Shevy lewa strona i udanego wyjscia mlodego bramkarza Bayernu, za to strzaly Balacka chyba wszystkie pokazali (choc poza kapitalna bramka byly rownie slabe jak ten jedynak Gili).
wynik 1:1 nie jest zly, gorzej ze nie wiadomo na jak dlugo ze skladu wypadl Dida.

feri
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 02:14   

Najmniejszy wymiar kary - tak zatytulowalbym dzisiejszy mecz z Bayernem w Monachium. Ogladalem go na Sat1 (na darmowej Astrze jest). Ogladam tez w miare na biezaco bundeslige i musze powiedziec, ze szczesliwie dla nas Bayern zagral jeden z najgorszych meczow w sezonie. Kompletnie nie widoczny byl atak Bayernu: Makaay - Pizzaro, a Ballack mimo iz zanotowal piekny strzal zagral ogolnie przecietnie. Najwiekszym bledem Magatha bylo posadzenie na lawce mlodych, ofenzywnych zawodnikow, ktorych najbardziej sie balem: Deislera i Schweinsteigera. I co zrobil z ta slaba dyspozycja Bayernu Milan? Po prostu jej nie wykorzystal. Zagral beznadziejnie slabo z wyjatkiem skutecznej destrukcji w obronie. Ale te zolwie wyjscia do kontry Stama, Kaladze, te straty pilki Seedorfa czy Pirlo byly po prostu irytujace. Zgadzam sie, ze taktyka byla realizowana, ale na boisku okazalo sie, ze mozna bylo wziac awans do nastepnej rundy juz dzisiaj. Tylko kto to mial zrobic. Zgadzam sie ze Gila byl niewidoczny, jednak to byla konsekwencja taktyki obronnej Milanu. Charakterystyczne dla tego meczu bylo wyjscie z kontra Kaki, kiedy ten nagle zatrzymal sie, rozejrzal i podal 180 stopni do tylu. To mowi wszystko o taktyce na ten mecz. Mysle, ze u siebie trzeba zagrac inaczej, nie nastawiac sie na destrukcje (zreszta zabraknie Gatusso), ale na atak. Bron Boze przed graniem na 0:0 w rewanzu...
Jestem mimo wszystko zirytowany, bo jak mowie, dawno nie widzialem tak beznadziejnie grajacego Bayernu, a Milan nie chcial tego wykorzytac

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 07:48   

Możemy cieszyć sie tylko z wyniku. Gra Milanu była bardzo irytująca. Graliśmy praktycznie bez pomysłu na grę. Pochwalic można jedynie grę destrukcyjną linii obrony. Bardzo dobrze prezentował się przede wszystkim Stam. Strasznie denerwują mnie dośrodkowania Serginho, prakktycznie można napisać że ma 0% skuteczność dośrodkowań. Bardzo słabo zagrała linia pomcy. Pirlo tracił w beznadziejny sposób piłkę, Seedorf zagrał chyba najgorsze spotkanie w sezonie i był do zmiany juz po 45 minutach gry, Kaka miał jakieś przebłyski, a Gattuso szukał tylko zaczepki. Słusznie dostał żółtko... Co do napastników to podobał mi się w miarę Shevchenko, często wracał, próbował coś rozegrać. Natomiast gra Gilardino to jeden wielki KLOPS. Dramat. Zero pożytku. Chyba ten chłopak jednak nie dorósł jeszcze do takiego poziomu gry... (mówię o LM). Pierwszy raz wystosowałem krytykę pod jego kierunkiem ale w moich oczach zasłużył sobie na nią. Sama gra Milanu to piach. Mielismy dwie okazje na zdobycie gola (karny i fatalne pudło Gili), poza tym nasza gra wyglądała miernie. Gratuluję Didzie za to, że wspaniale wyjął strzał Maakaya. W pierwszej połowie praktycznie nie istnieliśmy w a w drugiej połowie - to Bayern dostosował się do naszego mizernego poziomu. Szkoda - mecz stał na słabym poziomie, ozłocony wspaniałym golem Ballacka. Poza tym nic pozytywnego o tym meczu nie da sie napisać... oprócz jednego... osiągnęliśmy bramkowy remis a o to chodziło (trafiłem wynik i strzelca w typowaniu :D ). I na koniec kilka słów o Ancelottim - dziękujemy za wnikliwe analizowanie meczu. Zmiany zostały na pewno przemyslane i w pore przeprowadzone. Dla mnie: ten facet w ogóle nie myśli... A była szansa na zwycięstwo tak jak napisał feri to był jeden z najgorszych spotkań Bayernu w tym sezonie. Tyle.. Pozdrawiam

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 08:59   

Coz mozna dodac , zgadzam sie w 100% z Qnenem, gra w naszym wykonaniu byla delikatnie mowiac irytujaca, Seedorf ['] , Pirlo ['] , Gila ['] - jesli zakladamy ze obraz gry zalezy w znacznej mierze od pomocnikow to przy takim wystepie Seedorfa i Pirlo widac dlaczego gralismy jak gralismy, jak to juz nas od pewnego czasu zawodnicy przyzwyczajaja pelny minimalizm, aby tylko wywiezc korzystny wynik, Sheva i Kaka nieco lepiej ale tez wydaje mi sie ze przeszli obok meczu malo biegali itd. Na pochwaly zasluguje linia obrony , oprocz bledu w ustawieniu przy bramce Ballacka (gdzie byl Pirlo??), spisywali sie conajmniej poprawnie,a ze Bayern w sumie tez niczym nie zachwycil to mecz skonczyl sie takim a nie innym wynikiem. Od 66 min modlitwa zeby bawarczycy przypadkiem nie oddali strzalu na nasza bramke bo moglo zle sie to dla nas skonczyc , na szczescie nie oddali ani jednego strzalu w swiatlo bramki!!!:). Coz chyba trzeba zapomniec o tym meczu jak najszybciej i czekac z niecierpliwoscia na rewanz oby ten okazal sie dla nas pomyslny.

TOMI 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 09:01   

Bramkowy remis na pewno jest dobrym osiągnięciem na wyjeżdzie, tak jak się spodziewałem pierwszy mecz nie rozstrzygnął awansu. Wynik dokładnie taki jaki postawiłem w typowaniu :D Stawia Nas w lepszej sytuacji przed rewanżem, ale nie można lekceważyc Bayernu i trzeba zagrać bardzo skoncentrowanym. LM to ostatnia szansa na zdobycie czegoś w tym sezonie i mam nadzieje, że ją wykorzystamy :-D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 09:39   

tak jak mówicie jedyne co lekko satysfakcjonuje to wynik. Z grą już nie było ciekawie.
Seedorf miał dwa dobre zagrania, a poza tym TRAGEDIA! dosłownie PODAWAŁ do graczy w czerwonych koszulkach! oczywiście zmiana w samą porę (90min).
Pirlo piach! wrzutki, podania :wall: to nie ten gość! rozumiem, że można mieć słabszy mecz, ale bez przesady.
Gattuso zrobił z siebie (niestety) bałwana! po co ten teatr przy odepchnięciu Ballacka?!
Gilardino powinien zejść z boiska max w 60min., a to przyjęcie piłki około 90 min. w polu karnym i ta jego niewiedza była straszna! wystarczyło zrobić jakiś zwód i oddać strzał , a on poprostu stał :wall: nie wiem może to była gra na czas :x
Rezerwowy Bayernu Karimi robił z naszymi co chciał! zabierał piłkę Seedorfowi, czy Serginho jak dzieciom!
nie rozumiem dlaczego nie korzystaliśmy z braku Khana w bramce? więcej strzałów z dystansu i przy tak fatalnym stanie murawy mogło coś wpaść.

Ancelotti MUSI odejść!

Ancelotti MUSI odejść!

Hornet 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 11:07   

acm napisał/a:
Ancelotti MUSI odejść!

Zgadzam się! Doprowadzał mnie do szału brakiem zmian w zespole... Mamy niby najlepszą ławkę rezerwowych z której Carlo nie potrafi jednak korzystać.
Po przerwie powinien juz zostać zmieniony Serginho (za niego Jankulovski)
No i tak w 60 min. Gila ->Pippo oraz Pirlo-> Rui Costa.

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 11:18   

bezczynnosc Ancelottiego podczas meczu wrecz porazala... mam wrazenie ze dopiero przypomnial sobie o lawce kiedy wymusila to na nim kontuzja Didy i machnol na Kalaca aby wszedl na biosko..pozniej pewnie zastanawial sie co za jedni siedza na tej lawce az w koncu w 84' wpadl na pomysl aby zrobic moze zmiane...i to ma byc szkoleniowiec?

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 13:17   hala gila

wynik 1-1 jaki osiagnelismy w twierdzy allianz arena nie jest zly,baaaaa jest nawet dobry.nie zapominajmy ze bayern wygral wszystkie mecze w tym sezonie na swoim boisku(pokonujac wielkie juve).jesli wezmiemy pod uwage,ze zagralismy kiepsciutki mecz i gralismy przez 90 min w 10 to wynik jest wrecz swietny !!!

bardzo dobrze w defensywie spisywala sie nasza obrona.bawarczycy nie mieli zadnej 100% sytuacji,poza strzalem makaaya nie istnieli pod nasza bramka.stracony gol to w zadnym wypadku wina obroncow,to wina pomocnika ktory powinien kryc swoja strefe (pirlo,gattuso?).misi mial mnostwo czasu na oddanie mocnego,celnego strzalu i to wykorzystal.dida bez szans.

pomoc dzis slabiutko,bez jaj.na def pomocniku widzac forme pirlo widzialbym vogela,gosc nie zchodzi ponizej pewnego poziomu,jednak zdaje sobie sprawe,ze nie ma na to szans.gattuso slabiutko,zreszta tak jak od dluzszego czasu,nie prezentuje nic nadzwyczajnego w defensywie(jego jedyny atut),w ofensywie nie umie nic.szczerze mowiac ciesze sie,ze nie zagra w rewanzu,jego gra ostatnimi czasy wogole mi sie nie podobala.na jego miejscu zagra mam nadzieje vogel,jestem pewien,ze bez problemu podola zadaniu,zawsze jak gra jest pewnym pkt naszej druzyny(oprocz meczu z turkami).seedorf tez tragedia,ale mysle,ze to tylko forma dnia,w rewanzu bedzie juz nasza glowna bronia.kaka niezle,kilka ladnych akcji,ale bez przeblysku.

sheva swoje zrobil,gola strzelil,inicjowal kilka akcji,podobnie jak kaka,pozytywnie,ale tez bez przeblysku.brakowalo mi jego strzalow z dystansu,no i gdyby wykorzystal sytuacje 1 na 1...

osobny akapit nalezy sie gilardino.bardzo liczylem na to,ze w tym meczu zagra pippo,mimo ze obaj maja podobne umiejetnosci pilkarskie(czyt. przecietne) to jednak pippo na boisku robi 3x wieksza robote i to sprawia,ze mimo ze jest drewiany ma status gwiazdy(wiekszej czy mniejszej).pippo na boisku jest w nieustannym ruchu,skupia na sobie uwage calego bloku defensywnego,ktory musi byc uwazny przez 90 min i trzymac tak linie by pippo byl na spalonym,strasuje obroncow,wymusza faule itp.bardzo sie ciesze,ze wrocil do zespolu.gila przy starszym koledze wyglada blado,niby strzela gole,ale to wszystko co ma do zaoferowania zespolowi,do tego jego umiejetnosci sa za niskie na zaprezentowanie sie chociaz przecietnie w meczach z kims wiekszym.
wracajac do wystepu gili we wczorajszym meczu to za komentarz niech pozluzy sytuacja z 90 min kiedy alberto dostal pilke na krancu pola karnego,8 razy podchodzil do jej przyjecia,a nastepnie podal pilke demichelisowi.... gosc zagral tragicznie,kompletnie nic nie robil na boisku,zero z niego pozytku,mial 1 sytuacje i sie osikal walac pile w trybuny(jak pojedziecie na rewanz to uwazajcie by nie dostac w leb pilka),a na 5 metrze stal sam sheva...

reasumujac wynik fajny,w rewanzu vogel i pippo i jestemy w 1/8 !!!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 13:28   

Powtórzę swoje słowa: ...I na koniec kilka słów o Ancelottim - dziękujemy za wnikliwe analizowanie meczu. Zmiany zostały na pewno przemyslane i w pore przeprowadzone. Dla mnie: ten facet w ogóle nie myśli...

Oceniając poszczególne ogniwa wczorajszego spotkania to Ancelotti powinien dostać ocenę 1/10. Nie rozumiem jego postępowania w żadnym calu. Ma taką szeroką ławkę, a on jej w ogóle nie wykorzystuje! Wczoraj jego myśl trenerska siegnęla dla mnie dna... Zmiany Jankula za Seedorfa, Rui (ew. Vogela) za Pirlo czy Inzaghiego za Gilardino aż sie prosiły od 45 min... Ten nasz trener nie ma jaj, mam wrazenie ze trzęsie portami przy okazji każdej zmiany żeby czasem zmiennik czegoś nie zepsuł...

Noty zawodników wg mojej opinii: Dida 7 - Stam 7, Nesta 7, Kaładze 7, Serginho 6, Pirlo 4, Gattuso 5, Seedorf 3, Kaka 6, Shevchenko 6, Gilardino 3...

i powtarzam za kolegami: Ancelotti MUSI ODEJŚĆ!

dzieciol_31 
Romanista

Wysłany: Śro Lut 22, 2006 13:35   

ale jednak wygral z wami LM...(ale mnie tu dawno nie bylo...:))
czy facet sie wypalil? mozliwe...ale zdrugiej strony to wine nie lezy po stronie trenera...brakuje jakiegos ozywienia w zespole.. jakiejs swiezej krwi..ktora zrobi z Milanem rewolucje...niby przyszedl Gila...ale widac ze tu nie jest taka gwiazda...jak w Parmie... w LM...kompletnie mu nie idze..:)

to na tyle
PZDR:)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi