ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bayern - Milan
Autor Wiadomość
Alberto 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 23:48   Bayern - Milan

Ten mecz juz we wtorek! Jak zakładacie czy ten mecz wygra Milan czy B. Mon. Ja myśle że B. Mon 2-1 a w Mediolanie 1-0 dla naszego Milanu. Będziemy dobrej myśli to wygramy dwa mecze. B. Mon jest w dobrej formie mimo że mecz w lidze zremisowali 0-0.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 10:40   fear

Gdybym miał się bawić w wyniki, moim zdaniem (patrząc na bilans Bayernu w krajowej lidze na własnym stadionie) przegramy w Monachium (obym się mylił) w stosunku 1:2 (chętnie wziąłbym w ciemno 1:1 lub 2:2), a u siebie wygramy 3:1. To oczywiście wyłącznie 'strzelanie'. Najlepiej byłoby wygrać oba mecze i już po pierwszym trochę spokojniej oczekiwać rewanżu. Nie piszę 'spokojnie', bo Ataturk i el Riazor wybiły mi na zawsze takie podejście do czegokolwiek (nie tylko związanego z piłką).

paolo78 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 10:51   

ja stawiam 2-1 dla naszych tak jak to miało miejsce ostatnim razem kiedy to gralismy z bayernem.w/g mnie w roli głownej widze Pippo Inzaghiego (jesli zagra).On jest przebiegly i miejmy nadzieje ze jakiegos karnego "wywalczy" :P :P :P :) )))))))u siebie tez nie widze i inaczej jak 2-0.jestem optymistycznie nastawiony bo wierze ze w tytm roku odegramy sie za ten nieszczesny Stambul.pozdrawiam FORZA RAGAZZI !! :twisted: :twisted: :twisted: !

kamal 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 11:44   

to nie będzie łatwy mecz, ale myśle, że będzie tak jak z manutd czyli 0-1 :)
chociaż chciałbym zobaczyć pogrom bayernu... oczywiscie przyjdzie nam ogladac jakis real i arsenal - na prawde nie wiem czy sie kieruja w tv gdy wybieraja mecz... dobrze ze manutd odpadlo bo juz ich mialem dosc i tych ich marnych meczy bez bramek

wracajac do meczu...
mysle, ze w ataku powinien zagrać Andriy i Gila, a w drugiej połówce za Gile Inzaghi
chyba, ze Alberto będzie miał dobry dzień :)
i może za Stama niech gra Simic jest raczej szybszy a to może być potrzebne na Maakaya ;)
chociaż mamy Neste...trudno powiedzieć o tym zadecyduje Carlo A.

:diavolo: :forzamilan: :diavolo:

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 11:46   

Tez w ciemno bralbym remis bramkowy. Co do Pippo to wydaje mi sie ze wlasnie on wystapi przeciw Bayernowi wraz z Sheva, ktory byl ostatnio wyjatkowo oszczedzany na mecz w niemczech. Bedzie w pelni sil i mam nadzieje ze to wykorzysta. Gilardino jak narazie w LM nie zachwycal, wiec lepiej zeby zagral weteran Pippo. Bedzie sie dzialo ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 12:18   

kamal napisał/a:

i może za Stama niech gra Simic jest raczej szybszy a to może być potrzebne na Maakaya ;)

simic przy stamie to tak jak maluch do ferrari :] holender jest zdecydowanie szybszy,mozna to zaobserwowac podczas tych charakterystycznych rajdow stama,jak rzuca przed siebie pilke miedzy 2 obroncow i wciaga ich na szybkosci.szybkonogosc nigdy nie byla jakas charakterystyczna cecha chorwata.

co do meczu to bede wielce zadowolony po bramkowym remisie,moze byc jak z schalke (2-2).

w ataku postawilbym na sheve i pippo.

ktos wie moze jak z kartkami stoja bawarczycy ? kogo mozna by ewentualnie wykartkowac :]

EDIT:

http://www.pilkanozna.pl/...l=news&id=49837

:]

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 16:42   

We wtorek arcyważny mecz z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów. To, że pierwszy mecz gramy na wyjeździe jest, moim skromnym zdaniem, aspektem jak najbardziej pozytywnym. Bramkowy remis będzie sukcesem na tak trudnym terenie, jakim jest stadion w Monachium. Oglądałem oba mecze Bayernu z Juventusem i imponuje mi poukładana gra Bawarczyków. Są chyba jednym z trudniejszych przeciwników, na których mogliśmy trafić (nie licząc Chelsea oraz PSV). Jeśli chodzi o zestawienie składu, dałbym szansę Inzaghiemu, który potrafi sprostać presji tak ważnego meczu, a czego może nie potrafić Gilardino. Prawą obronę po ostatnim meczu z Caglari oddałbym we władanie Stama. Zastanowiłbym się nieco nad wyborem między Vogelem, a Pirlo. Kluczem do korzystnego rezultatu, według mnie, będzie dobre krycie przy stałych fragmentach gry, zwłaszcza Ballacka, który zdobywanie bramek głową opanował niemal do perfekcji. Nie możemy również dać się zepchnąć całą drużyną do obrony, gdyż wtedy często się gubimy i tracimy bramkę. Skuteczny pressing i dobre krycie przy stałych fragmentach to dla mnie klucz do korzystnego rezultatu.

Jak ja widzę skład na ten mecz:

Kod:
----------------------Dida---------------------------
----Stam-----Nesta-----Kaladze-----Serginho----
-----------------------Pirlo---------------------------
----------Gattuso--------------Seedorf-------------
----------------------Kaka---------------------------
-----------Inzaghi-------------Shevchenko--------

Nie wiem, czy słusznie wybrałem niewiadomego Pirlo, zamiast Vogela, ale liczę, że przerwa dobrze zrobiła Włochowi i znów przypomni o sobie dokładnym, co do milimetra, podaniem otwierającym drogę do bramki :)

Ps. Beneras: o ile się nie mylę, nikt nie jest zagrożony w drużynie Bayernu, ale możesz to sprawdzić samemu pod tym adresem:

Statystyki Bayernu Monachium

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 21:34   

Z Bayernem każdy wynik jest możliwy. Zadowolony będę z bramkowego remisu. Ale po cichutku liczę na minimalne zwycięstwo. Jestem ciekaw czy zagra Oliver Kahn, który podaczas ostatniego mecz ligowego doznał kontuzji - mocnego stłuczenia mięśnia uda.

kamal 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 22:30   

baneras niestety nie mialem okazji juz dawno widziec Stama w akcji...
ale skoro tak mówisz to zmieniam zdanie ;)
w sumie taka 'ściana' też bedzie dobrym rozwiązaniem...

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 14:16   

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy jak narazie mecz sezonu. Ja dzień przed tym spotkaniem jestem umiarkowanym optymiastą. Ancelottiemu udało się poukładać grę obronną zespołu, początkowo kosztem ofensywy, ale potem udało się wszystko wypośrodkować i wygląda na to, że jest dobrze. Natomiast Bayern jak zauważył wybitny ekspert w sprawach Bundesligi - suchy wydaje się notować ostatnio słabsze występy.

Jak wiadomo w futbolu najważniejszy jest zespół i wydaje się, że w tej chwili Milan tworzy monolit. Natomiast patrząc pod kątem indywidualnym z formą bywało różnie. Znakomitą formę osiągnął Kaładze, świetnie prezentuje się Nesta, podobnie Seedorf i Kaka. Niezłe wystepy notowali Stam i Serginho. Natomiast Pirlo grał ostatnio nie najlepiej, ale liczę na to, że w Milan Lab dokładnie wychwycono czego mu brakuje i na wtorek będzie gotowy. Inzaghi gra w kratkę, podobnie jak Gilardino, Gattuso gra na swoim poziomie, ale wiadomo, że prochu nie wymyśli. Kluczem do sukcesu w jutrzejszym spotkaniu, może być znakomita organizacja gry w defensywie opartej na duecie Nesta - Kaładze, poparta powrotem do formy Pirlo, szybkością Kaki i niezawodnością Shevchenki.

Dziś Ancelotti potwierdzil, że Sheva jest gotowy do gry, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Stama. Jak wiadomo postawa prawej strony boiska może być kluczowa, ze względu na potrzebę zatrzymania niezwykle groźnego Ze Roberto, dlatego miejmy nadzieję, że Stam jednak zagra. Prasa spekuluje, że obok Shevy zagra Gilardino, jednak pewnie nikt nie zdziwiłby się gdybyśmy zagrali 1 napastnikiem ,stosując wariant z Manchesteru, który przyniósł powodzenie. Jednak wiadomo, że wszystkie spekulacje zweryfikuje boisko, więc jutro się przekonamy na co naprawdę stać Milan. Wg mnie zwycięzca tej właśnie pary, wystapi w finale w Paryżu.

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 14:54   

JAk wszyscy pewnie nie mogę doczekać sie tego meczu :) Zyje nim od losowania par ( moze dlatego ze w koncu bede mogl zobaczyc na zywo w akcji ) . Jednym słowem bedzie trudno uzyskac dobry wynik . Bayern na nowym stadionie jeszcze nigdy nie przegrał . Ballack jest w swietnej formie wiec powstrzymanie tego zawodnika bedzie kluczem do sukcesu . Makaay raczej nie powinien sobie duzo pograc przy Neście . Najprawdopodbniej jednak wystapi Kahn a nie rezerwowy Rensing , w którym upatrywałem jakas szanse na kilka błedów :) . Myśle , że wystawienie samego Shevy w ataku byłoby dobrym rozwiązaniem dzięki czemu moglibysmy zdominowac środek pola grajac 5 pomocnikami . Dużo bedzie zalezec od gry Kaki. Mam nadzieje ze pokaze klase i zagra kilka dobrych piłek do naszego supersnajpera :) Liczę w tym meczu na przynajmniej bramkowy remis , porażki nie przezyje :P

P.S. Odwiedziłem polskie forum Bayernu i zaciekawiła mnie wypowiedz jednego z uzytkownikow , który zapytał czy istnieje jeszcze taki obrońca , który powstrzymał by naszego Sheve :D . MAm nadzieje , że nie i sam Ukrainiec to udowodni :)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 15:03   

Wybitny ekspert :P Zna sie kilku zawodnikow Bundesligi jak Dze Robertu, Marceliniu, Sznajda czy Misiael Balak ale bez przesady :P
Ale do rzeczy... Bayern ostatnio rzeczywiscie nie gra jakos szczegolnie przekonywujaco, po bardzo dobrym meczu i zwyciestwie w M'Gladbach jakby nieco spuscili z tonu. Caly czas jednak sa niezwykle solidna druzyna, ktora na kazdej pozycji posiada bardzo dobrych graczy. Najlepsza formacja jest bez watpienia pomoc ze wspomnianymi juz Ze Roberto i Ballackiem na czele. Do tego dochodzi dobry defensywny pomocnik jakim jest Demichelis, a calosc uzupelni zapewne ktos z dwojki Schweinsteiger/Salihamidzic. Formacji ataku przedstawiac nie trzeba, w koncu para Makaay-Pizarro nalezy do najlepszych w Bundeslidze. Linia obrony ze znakomitym Lucio, wsparta Sagnolem i Lizarazu/Lahmem na bokach wyglada rowniez niezle.
We wtorkowym meczu szczegolnie wazne bedzie to aby nie dac sie za bardzo zepchnac do obrony bo to, ze Bayern zaatakuje od poczatku jest pewne. Jesli zagra Pirlo to mam nadzieje, ze to bedzie ten Pirlo ktory swietnie potrafi rozdzielac pilki w srodku boiska, a nie ten jakiego mozna bylo zaobserwowac w ostatnich meczach, zagubiony i niepewny. Cieszy fakt, ze nasza gra obronna ulegla poprawie, a para Nesta-Kaladze wspolpracuje coraz lepiej. Wreszcie powraca Shevchenko, na ktorego jesli chodzi o strzelanie bramek najbardziej liczymy.
Bramkowy remis mnie zadowoli, aczkolwiek nie mam nic przeciwko powtorce sprzed roku kiedy to ogralismy na rownie trudnym terenie Manchester.

bosiontko 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 15:11   

Pamietajcie ze Bayern wygral chyba wszystkie mecze na Allianz Arena (robi piorunujace wrazenie), w tym z Juve. Ale nie mam nic przeciwko zeby Milan przelamal te passe we wtorek :] Trzeba trzymac za wszystkimi wloskimi klubami w LM.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 15:19   

Bayern właściwie w każdej formacji ma kilka asów. Bramkarz (nie zagra?) to od lat klasa światowa, mimo iż można by zapisać mu w biografii kilka powaznych wpadek (z tym, że błąd bramkarza jest najbardziej tragiczny w skutkach dla zespołu). W obronie przede wszystkim Lucio, który ma zapędy ofensywne. Dobrze prezentuje się Demichelis.
Najgoroźniejszym pomocnikiem Bawarczyków jest M.B., który jednym zagraniem potrafi często zmienić przebieg meczu. Wyróżniłbym jeszcze parę: Pizarro + Makaay.
To nie są drewniani napastnicy, więc mam złe przeczucia, jesli chodzi o nasze sekwoje.
Z tego co wiem, Lahm niezbyt wiele gra w podstawowym składzie. Ktoś coś może napisac na ten temat? W Stuttgarcie prezentował się znakomicie; swego czasu wybrany chyba najbardziej utalentowanym obrońcą Bundesligi.
A co dzieje się z Roque Santa Cruzem?

paolo78 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 16:09   

wygramy 2-1 !! wierze w wygrana na Allianz nawet jesli jeszcze nikt tam nie wygrał z Bayernem.W/g mnie nie graja nic takiego.owszem wygrywaja ale ..........co tam bedzie 2-1 hehehee pozdrawiam i trzymajcie kciuki za nasz wielki i kochany MILANIK !!!!!! :twisted: :twisted:

*grazie*paolo* 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 16:25   

u siebie MIALN wygra 2:1 ;) a tak na marginesie..moze wiecie na jakim kanale bedzie lecial ten mecz? mam cyfre+, premiere niemiecka no i kilka odkodowaynych innych ;)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 17:51   

Chciałem o coś zapytać... Kolega nie jest członkiem fanklubu, ale chciałby jechać na mecz. Mógłby opłacić od razu składkę członkowską i wpłacić pieniądze na wyjazd. Dez, proszę odpisz czy jest w ogóle taka szansa, żeby mógł opłacić wszystkie zaległości
i pojechać z nami.
Mój mail: acmilan1899@interia.pl
Jeśli możesz, odpisz, proszę, na maila - szybciej będę wiedział.
Pozdrawiam i z góry dziekuję,
D.

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 18:13   

*grazie*paolo* napisał/a:
u siebie MIALN wygra 2:1 ;) a tak na marginesie..moze wiecie na jakim kanale bedzie lecial ten mecz? mam cyfre+, premiere niemiecka no i kilka odkodowaynych innych ;)

Jezeli masz cyfre+ to przekrec talerz na astre i bedziesz mial niemiecki SAT1 na ktorym jest mecz.
Co do transmisji w ps extra. Wie moze ktos kto bedzie komentowal jutrzejszy mecz na ps extra? Ewentualnie gdzie mozna sie tego dowiedziec?

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 18:48   

hmm ktosmi naobpowiadal bakej ze Stam nie zagra bo nabawil sie kontuzji w ostatnim meczu ligowym. szkoda ze mecz nie jest transmitowany na glownym polsacie sport- maja tam calkiej niezle studio komentatorskie(o ile nie zapraszaja tam jakis losi co mysla ze troche pokopali sobie pilke to juz sadza ze wiedza wszystko o europejskich klubach i technikach....)

Meczyk obstawiam na 1:2, chociaz w tej konfrontacji kazdy wynik jest mozliwy

a tak z innej beczki :
doniesienia z wloskiej prokuratory wiem ze to troche inne dyscypliny sportowe ale jakos miasto mi dziwnie sie kojarzy i sam fakt, ciekawe dlaczego ^_^?

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 20:25   

Jonathan napisał/a:
Najprawdopodbniej jednak wystapi Kahn a nie rezerwowy Rensing , w którym upatrywałem jakas szanse na kilka błedów :) .
Jeżeli zagra Kahn, to ja tym bardziej będę upatrywał szans na błędy :P

person
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 20:30   

Chef napisał/a:
*grazie*paolo* napisał/a:

Jezeli masz cyfre+ to przekrec talerz na astre i bedziesz mial niemiecki SAT1 na ktorym jest mecz.
Co do transmisji w ps extra. Wie moze ktos kto bedzie komentowal jutrzejszy mecz na ps extra? Ewentualnie gdzie mozna sie tego dowiedziec?

no wlasnie a jak przekrecic ten talerz,wiesz moze?:>

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 20:58   

person napisał/a:
no wlasnie a jak przekrecic ten talerz,wiesz moze?:>

O, Boże ... :shock: www.google.pl

Sajfer napisał/a:
wiem ze to troche inne dyscypliny sportowe ale jakos miasto mi dziwnie sie kojarzy i sam fakt, ciekawe dlaczego ^_^?

Moze dlatego, że całkiem przypadkowo (ale to naprawde zbieg okolicznosci!) tegoroczne zimowe IO odbywają się w Turynie? Zatem bardzo dziwne, ze to własnie tam znaleziono doping, a nie np w Sydney. Zastanawiajace ...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:03   

Jutro o tej porze będziemy juz wiedzieć dużo. Mam nadzieję że w najgorszym przypadku wywieziemy bramkowy remis. Wiem, że w tym spotkaniu moze się wszystko zdarzyć. Możemy zarówno wygrać jak i przegrać. Dużo będzie zależało od formy Shevchenki, jak i Andrei P. To mogą okazać się kluczowe postacie tego widowiska doliczając w to towarzystwo jeszcze Kakę. Co się wydarzy jutrzejszego wieczora? Jakim skladem wybiegniemy? Czy u boku Ukraińca wystąpi himeryczny Pippo czy Mlody Gila? Poczekajmy do jutra. Trzymajmy kciuki. Ważą się losy klubu i trenera... :)

feri
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 00:18   

Bardzo sie boje tego meczu. Mimo, iz gra Bayernu nie zmienia sie i przebieg kazdej akcji Ballacka, Deislera, Pizzaro, Makaaya czy Ze Roberto jest do przewidzenia, to nikt nie jest w stanie tej germanskiej machiny zatrzymac, przynajmniej w lidze. Obawiam sie, ze nasza obrona moze rowniez temu nie sprostac. W Bayernie atakuje nawet nieobliczalny obronca Lucio. Generalnie obrona Bayernu w skladzie Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu wsparta Demichelisem nie popelnia bledow... Lapie napastnikow na spalonych, ale wystarczy raz pomylka i sytuacje sam na sam z Kahnem trzeba wykorzystac. Dlatego oprocz Shevy widzialbym jednak z przodu Gile niz Inzaghiego. Licze na to, ze Bayernowi nie uda sie strzelic wiecej niz 1 gola oraz na to, ze nam jednak uda sie ta sztuka zdobycia bramki na Alianz Arena. 1:1 przyjmuje w ciemno. 0:1 nie bedzie tragedia... Bayern gra troszke gorzej na wyjazdach. Licze troche na to, ze forma znaczacych zawodnikow Milanu jednak ostatnio troche wieksza, oraz na to, ze Milan dobrze gra w trudnych meczach.

malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 00:29   

feri napisał/a:
ale wystarczy raz pomylka i sytuacje sam na sam z Kahnem trzeba wykorzystac. Dlatego oprocz Shevy widzialbym jednak z przodu Gile niz Inzaghiego

Z całym szacunkiem, ja widziałbym więc Inzaghiego, nie Gilardino. To Pippo w dużej mierze poprowadził nas do finału w Manchesterze. I to jego gol w ostatniej minucie meczu z Ajaxem pozwolił nam iść dalej. Nie przestraszył się, zachował zimną krew i strzelił. Ostatnio zanotował Hattrick. Ostatni mecz? Każdemu może nie wyjść, Gilardino też miał trochę słabszych występów. Broń Boże go nie dyskryminuje, ale na wielkie zespoły, doświadczeni piłkarze. Takie jest moje zdanie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi